Doporučení z první ruky

MgA. Tomáš Starý — grafický designér, webdesignér a zakázkový street art výtvarník


Zobrazuji všech 6 doporučení

Naše spolupráce s Tomášem Starým byla na výborné úrovni. Máme za sebou dva nedávné projekty ekonomické diplomacie, které financuje Ministerstvo zahraničních věcí na podporu českých firem v zahraničí. Jednalo se o zpracování vizuálu a návrhu loga pro akci Český den v Sofii, což byla klíčová prezentace Česka v Bulharsku v rámci předsednictví v Radě Evropské unie. Tomášovi se povedlo návrhem vizuálu vhodně podtrhnout propagaci akce a dodat jí jednotný výraz. Druhou zakázkou byl opět projekt ekonomické diplomacie, tentokrát pro české firmy z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu. Na základě našeho zadání vypracoval Tomáš design rollupů s českou tématikou a také brožury o účastnících prezentace v Sofii.

Ing. Petr Vávra
zástupce velvyslance - Velvyslanectví České republiky v Sofii
http://www.mzv.cz/sofia

Bezmála dvouletá spolupráce Českého centra Budapešť s Tomášem Starým začala jako klasická studentská stáž, která se postupně vyvinula v pravidelný pracovní kontakt – a kromě toho i skvělý vztah přátelský. Tomáš je tvořivý, nápaditý, flexibilní, ochotný a precizní grafik, se kterým je radost jednat. Má silnou autorskou vizi, ale zároveň umí naslouchat a vycházet vstříc představě klienta. V případě potřeby dokáže pracovat s vysokým nasazením a jeho návrhy mají standardně více verzí na výběr. Tomášova autorská tvorba nese výrazný a rozpoznatelný rukopis, jeho práci můžu s radostí doporučit každému, kdo poptává jedinečnost, kreativitu a spolehlivost.

Mgr. Adéla Gálová
ředitelka, České centrum Budapešť
www.budapest.czechcentres.cz

S panem Starým spolupracuji dlouhodobě ve všech firmách, kde jsem za svoji profesní historii působil. Primárně se jednalo o vytvoření vizuální identity (návrh loga a vizitek). U společnosti AXEN, kde působím aktuálně, jsme řešili design rollupů, tiskovin pro vodíkovou infrastrukturu, design a sazbu vizitek. Spolupráci mohu doporučit, kvalita výstupů je na perfektní úrovni, ve vyhovujícím čase a za přiměřenou cenu.

Jan Vokrinek
ředitel společnosti
www.axen.cz

S panem Starým naše společnost spolupracuje dlouhodobě. Společně jsme řešili marketingové a propagační materiály, design jednostránkového webu, tzv. „landing page“. Pro prezentaci na setkání s našimi zákazníky jsme spolupracovali s panem Starým na designu rollupů. Mnohokrát jsme spolupracovali při návrhu pozvánek a letáků, vizitek a jiných tiskovin. Spolupráce s panem Starým je výborná. Reakce k požadavkům na změny či doplnění byly vždy rychlé a byly plněny v požadovaných termínech. Vřele mohu spolupráci s panem Starým doporučit.

Milada Kejmarová
ředitelka společnosti
www.fceu.cz

Spolupráce s panem Starým probíhá v zásadě vždy v předem domluveném časovém rámci, pohotově a spolehlivě. V případě výběru finální grafiky vždy návrhy doprovodí textovými komentáři, ze kterých je zřejmá snaha o edukaci klienta v dané problematice. Naposledy jsme spolupracovali na designu loga a přidružených vizitek pro naší společnost GHEurope s.r.o., což nebylo jedinou společnou realizací během let.

Gabriel Lukáč
manažér, společník
www.linkedin.com/in/gabriel-luk%C3%A1%C4…

S MgA. Tomášem Starým jsem spolupracovala během let 2021 a 2022 v Českém centru v Sofii, Bulharsku. Tomáš vypracovával pro České centrum různé vizuály k akcím, nebo grafickou úpravu promo materiálů pro web instituce. Vždy dodržoval termíny vypracování materiálů a včas reagoval. Podílel se také na sazbě mojí básnické sbírky v českém vydání. S jeho prací jsem nesmírně spokojená a chtěla bych ho doporučit všem budoucím zaměstnavatelům!

Mgr. Dimana Ivanova, PhD.
pracovník na konzulárním oddělení Slovenské ambasády v Sofii, referentka pro školství a kultúru, basnířka
litclub.bg/library/kritika/dimana/index.… dimanaiv@abv.bg 00359 878 054 772