Doporučení z první ruky

MgA. Tomáš Starý — grafický designér, webdesignér a zakázkový street art výtvarník


Zobrazuji všech 10 doporučení

Naše spolupráce s Tomášem Starým byla na výborné úrovni. Máme za sebou dva nedávné projekty ekonomické diplomacie, které financuje Ministerstvo zahraničních věcí na podporu českých firem v zahraničí. Jednalo se o zpracování vizuálu a návrhu loga pro akci Český den v Sofii, což byla klíčová prezentace Česka v Bulharsku v rámci předsednictví v Radě Evropské unie. Tomášovi se povedlo návrhem vizuálu vhodně podtrhnout propagaci akce a dodat jí jednotný výraz. Druhou zakázkou byl opět projekt ekonomické diplomacie, tentokrát pro české firmy z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu. Na základě našeho zadání vypracoval Tomáš design rollupů s českou tématikou a také brožury o účastnících prezentace v Sofii.

Ing. Petr Vávra
zástupce velvyslance - Velvyslanectví České republiky v Sofii
http://www.mzv.cz/sofia

Bezmála dvouletá spolupráce Českého centra Budapešť s Tomášem Starým začala jako klasická studentská stáž, která se postupně vyvinula v pravidelný pracovní kontakt – a kromě toho i skvělý vztah přátelský. Tomáš je tvořivý, nápaditý, flexibilní, ochotný a precizní grafik, se kterým je radost jednat. Má silnou autorskou vizi, ale zároveň umí naslouchat a vycházet vstříc představě klienta. V případě potřeby dokáže pracovat s vysokým nasazením a jeho návrhy mají standardně více verzí na výběr. Tomášova autorská tvorba nese výrazný a rozpoznatelný rukopis, jeho práci můžu s radostí doporučit každému, kdo poptává jedinečnost, kreativitu a spolehlivost.

Mgr. Adéla Gálová
ředitelka, České centrum Budapešť
www.budapest.czechcentres.cz

S panem Starým spolupracuji dlouhodobě ve všech firmách, kde jsem za svoji profesní historii působil. Primárně se jednalo o vytvoření vizuální identity (návrh loga a vizitek). U společnosti AXEN, kde působím aktuálně, jsme řešili design rollupů, tiskovin pro vodíkovou infrastrukturu, design a sazbu vizitek. Spolupráci mohu doporučit, kvalita výstupů je na perfektní úrovni, ve vyhovujícím čase a za přiměřenou cenu.

Jan Vokrinek
ředitel společnosti
www.axen.cz

S panem Starým naše společnost spolupracuje dlouhodobě. Společně jsme řešili marketingové a propagační materiály, design jednostránkového webu, tzv. „landing page“. Pro prezentaci na setkání s našimi zákazníky jsme spolupracovali s panem Starým na designu rollupů. Mnohokrát jsme spolupracovali při návrhu pozvánek a letáků, vizitek a jiných tiskovin. Spolupráce s panem Starým je výborná. Reakce k požadavkům na změny či doplnění byly vždy rychlé a byly plněny v požadovaných termínech. Vřele mohu spolupráci s panem Starým doporučit.

Milada Kejmarová
ředitelka společnosti
www.fceu.cz

Tomáš pro mě vytvořil design osobního webového portfolia. Úkol to byl poměrně náročný, protože jsem neposkytla mnoho materiálů pro práci (grafiku, obrázky apod.), přesto přišel s vynikajícím designem! Jako klientka-vývojářka jsem ocenila Tomášovy pečlivé wireframy ve Figmě, které byly nejen vizuálně atraktivní, ale také uživatelsky přívětivé a intuitivní. Jeho konzistentní komunikace během celého procesu a včasné dodání práce podtrhly jeho profesionalitu.

Olesia Guidi
Customer success - Technical Lead
www.linkedin.com/in/olesia-guidi/

Spolupráce s panem Starým probíhá v zásadě vždy v předem domluveném časovém rámci, pohotově a spolehlivě. V případě výběru finální grafiky vždy návrhy doprovodí textovými komentáři, ze kterých je zřejmá snaha o edukaci klienta v dané problematice. Naposledy jsme spolupracovali na designu loga a přidružených vizitek pro naší společnost GHEurope s.r.o., což nebylo jedinou společnou realizací během let.

Gabriel Lukáč
manažér, společník
www.linkedin.com/in/gabriel-luk%C3%A1%C4…

Pana Starého jsem oslovil s poptávkou velkoplošné malby na zeď na části našeho objektu, jednalo se o reklamní malbu promující logistickou společnost Emons. Pan Starý nám vypracoval návrh malby včetně vizualizace a postaral se o výběr a nákup barev. I přes náročnost povrchu (vlnitý plech) a jeho velikost (38×2 m) práce proběhla během jednoho týdne, zodpovědně a profesionálně. Kromě jiného zeď po bocích lemují realisticky malované kamiony, takřka k nerozeznání od předlohy. Pana Starého bych s radostí doporučil komukoli poptávajícímu malbu na stěnu sprejem.

Miroslav Fráně
vedoucí areálu
www.skladyplzen.cz

Grafického designéra MgA.Tomáše Starého, který v naší prodejně ZZN Nové Město na Moravě vytvořil malířskou výzdobu na vnitřních zdech obchodu, která tímto zpestřila celkový vzhled prodejny, a jeho nadání pro tuto práci Vám vřele doporučujeme.

Libor Zdražil
vedoucí prodejny ZZN Nové Město na Moravě
zdrazillibor@seznam.cz 777 250 619

S MgA. Tomášem Starým jsem spolupracovala během let 2021 a 2022 v Českém centru v Sofii, Bulharsku. Tomáš vypracovával pro České centrum různé vizuály k akcím, nebo grafickou úpravu promo materiálů pro web instituce. Vždy dodržoval termíny vypracování materiálů a včas reagoval. Podílel se také na sazbě mojí básnické sbírky v českém vydání. S jeho prací jsem nesmírně spokojená a chtěla bych ho doporučit všem budoucím zaměstnavatelům!

Mgr. Dimana Ivanova, PhD.
pracovník na konzulárním oddělení Slovenské ambasády v Sofii, referentka pro školství a kultúru, basnířka
litclub.bg/library/kritika/dimana/index.… dimanaiv@abv.bg 00359 878 054 772

Pan Starý pro nás dělal plakát a jeho práce byla kvalitní a profesionální. Jednoznačně doporučuji!

Adam Lalák