Doporučení z první ruky

Tomáš Vacín — videotvůrce, copywriter a mediální delegát


Zobrazuji všech 6 doporučení

Lepší spolupráci jsem při produkci ještě nezažil. Tomáš je precizní profesionál, který myslí na každý detail, dokáže vše perfektně zorganizovat a když je potřeba, tak i efektivně improvizovat. Díky jeho nápadům se kvalita pořadu Fiftýn, který společně vyrábíme, posouvá neustále dopředu.

Jakub Kotál
VistaSport

S Tomášem spolupracujeme již několik let a za tu dobu máme za sebou několik úspěšných projektů. Je to profesionál ve svém oboru, který odvádí svoji práci s obrovským nasazením. U každé zakázky se snaží maximálně vyhovět klientovi a zároveň sám přichází s novými nápady a vylepšeními. Tomáše a jeho tým mohu vřele doporučit!

Rudolf Šrutka
CONRAD Electronic ČR

Tomáš je profesionál, který plní zadání dle požadavků a současně nabízí spoustu dalších variant, které se ovšem nesnaží člověku vnutit.

Ondřej Čech
Krajský úřad Plzeňského kraje

Jako sportovní hlasatel spolupracujeme se spoustou špičkových externích redaktorů, ale profesionálů, jako je Tomáš Vacín, jsem za svou kariéru mnoho nepotkal.

Marek Vaňous
Digisport

Ocenili jsme zejména aktivní a rychlou komunikaci z Tomášovy strany, dodržení dohodnutých termínů a snahu vyjít nám ve všech směrech vstříc. Velikým bonusem je také jeho pozitivní přístup a dobrá nálada, se kterou práci pro nás v den akce vykonával.

Lenka Mahdalová
Scherdel GmbH

Ze svatebního videa jsme byli zcela nadšení. Bylo zpracované s dokonalou precizností, která se vidí opravdu jen málo. Video, které jsme dostali, výborně zachytilo veškeré emoce a atmosféru našeho dne. Děkujeme za krásnou vzpomínku.

Manželé Zemanovi