Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Zahrádka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Zahrádka — daňový poradce, expert na daně a účetnictví

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Tomáš Zahrádka:
Dlouhodobě skvělá spolupráce v oblasti daní a účetnictví. Dodržuje termíny, skvěle komunikuje a vždy dokáže odborně poradit. Mohu jen doporučit.

Tomáš Netušil

podnikatel
Pan Zahrádka se nám stará o firemní účetnictví a daňové poradenství již přes půl roku. Během té doby můžeme říci, že jsme našli toho pravého: odbornost (vždy dobře poradí), organizovanost (u nás dost zásadní vlastnost). Vždy se postará o to, že je naše účetnictví v pořádku. Výborná komunikace. Děkujeme za spolupráci a určitě doporučujeme i dalším.

Jan Částek

iloveminies.cz
Pan Zahrádka spravuje naše účetnictví již několik let, zároveň mým známým a klientům, kteří jsou s ním dlouhodobě velmi spokojeni. Je skutečně znalcem ve svém oboru a kdykoliv ochotně k dispozici s kompetentní radou.

LBCreality s.r.o.

realitní společnost, investice do komodit
www.lbcreality.cz
Pan Zahrádka je precizní, spolehlivý, erudovaný daňový poradce s příjemným vystupováním. Spolupracujeme několik let, spolupráce je bezproblémová. Doporučujeme.

Lenka Lhotáková

www.crytur.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS