Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Zahrádka — daňový poradce a konzultant pro firmy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Dlouhodobě skvělá spolupráce v oblasti daní a účetnictví. Dodržuje termíny, skvěle komunikuje a vždy dokáže odborně poradit. Mohu jen doporučit.

Tomáš Netušil
podnikatel

Pan Zahrádka se nám stará o firemní účetnictví a daňové poradenství již přes půl roku. Během té doby můžeme říci, že jsme našli toho pravého: odbornost (vždy dobře poradí), organizovanost (u nás dost zásadní vlastnost). Vždy se postará o to, že je naše účetnictví v pořádku. Výborná komunikace. Děkujeme za spolupráci a určitě doporučujeme i dalším.

Jan Částek
iloveminies.cz

Pan Zahrádka spravuje naše účetnictví již několik let, zároveň mým známým a klientům, kteří jsou s ním dlouhodobě velmi spokojeni. Je skutečně znalcem ve svém oboru a kdykoliv ochotně k dispozici s kompetentní radou.

LBCreality s.r.o.
realitní společnost, investice do komodit
www.lbcreality.cz

Pan Zahrádka je precizní, spolehlivý, erudovaný daňový poradce s příjemným vystupováním. Spolupracujeme několik let, spolupráce je bezproblémová. Doporučujeme.

Lenka Lhotáková
www.crytur.com

Pan Zahrádka pro naši firmu již několik let svědomitě vede účetnictví, a to včetně zpracování daní. Máme pouze dobrou zkušenost a určitě můžeme doporučit dalším.

Michal Patočka
jednatel společnosti
www.patobox.cz jednatel@patobox.cz

Pan Zahrádka mi byl doporučen spoluzakladatelem firmy, se kterou spolupracuji. Od doby, co mi začal pomáhat s účetnictvím, mě zbavil veškerého stresu, komplikací a nejasností, které s daněmi a účetnictvím přicházejí. S jeho pomocí vždy vím ty podstatné informace, které jsou pro mě relevantní, aniž bych se musel orientovat v řadě nepřehledných zákonů a úředních dokumentů. Pan Zahrádka mi ochotně poradí pokaždé, když mám nějaký dotaz, vysvětlí věci telefonicky a pošle shrnutí podstatných informací následně i e-mailem. S jeho službami jsem maximálně spokojen a doporučil bych ho každému podnikateli, který by potřeboval pomoc s účetnictvím a daněmi.

Štefan Štefančík
Digital Product Designer
stefancik.stefan@gmail.com 725 863 533

Ing. Tomáš Zahrádka, daňový poradce s velkou daňovou a účetní praxí, je odborník ve svém oboru. Jeho práce je vždy odvedena včas a na 100 %. Velmi dobře se s ním komunikuje. Má k dispozici během krátké doby výborné řešení a myslím, že práce je i jeho koníčkem. Alespoň tak to na mě působí. Jsem ráda, že jsme si k sobě před téměř deseti lety našli cestu a s naší vzdělávací firmou Centrum služeb pro podnikání s.r.o. spolupráce intenzivně funguje. Pana Zahrádku mohu jen doporučit!

Bc. Gabriela Hrůzová, MBA
jednatel a ředitel
www.sluzbyapodnikani.cz info@sluzbyapodnikani.cz

Pana Zahrádku jsem poznala jako lektora na kurzu účetnictví v roce 2020. Po zahájení mé účetní kariéry mi byl několikrát velmi nápomocen ve složitějších daňových situacích. Doporučuji jej všem, kdo hledají trpělivého a příjemného odborníka v této oblasti.

Markéta Malá
účetní
www.ucetnictvimama.cz

S panem Zahrádkou spolupracuji již několik let. Vždy odborně poradí. Odpovídá rychle.

Elena Frolova
účetní
elenafrolix@gmail.com

S panem inženýrem Zahrádkou spolupracuje naše firma již 2 roky. Jsme velice spokojeni se spoluprací. Komunikujeme přes email i při osobních schůzkách. Na základně jeho doporučení a následně společnou prací jsme vyřešili několik jak běžných účetních situací, tak i velkých úkolů jako rekonstrukcí účetnictví a následně podaných dodatečných daňových přiznání. Pro naše velké klienty už druhým rokem zpracovává daňová přiznání.

Ing. Miluše Sodomková
účetní ve firmě zpracovávající účetnictví klientům
www.wiseversa.cz uctarna@wiseversa.cz 605 170 669