Doporučení z první ruky

Tomáš Zemanec — IT konzultant, analytik a produktový manažer


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Vřele doporučuji kolegu Tomáše Zemance jako vynikajícího specialistu v oblasti analýzy automotive softwaru pro automobily značky Škoda a další. Jeho hluboké technické znalosti a inovativní přístup k řešení složitých výzev jsou opravdu obdivuhodné. Tomáš má profesionální přístup k práci, což z něj dělá cenného člena jakéhokoliv týmu. Jeho schopnost komunikovat složité technické koncepty jasně a srozumitelně, je nadstandardní. Jeho analýzy jsou vždy důkladné a přesné, což přináší vysokou hodnotu pro projekt, na kterém pracuje. Kromě svých profesionálních dovedností je Tomáš také velice přátelský a společenský. Jeho schopnost navazovat pozitivní vztahy s kolegy a klienty je klíčová pro úspěšnou spolupráci, navíc podporuje pozitivní pracovní prostředí. Je pravým profesionálem ve svém oboru a jsem si jistý, že bude cenným přínosem pro jakýkoliv tým nebo organizaci, která se rozhodne s ním spolupracovat.

Martin Hubálek
FrontEnd developer - Angular, UX/UI
www.linkedin.com/in/martin-hub%C3%A1lek-… martin.hubalek79@gmail.com 731 149 333

Po třech letech spolupráce s Tomášem jako scrum masterem na projektu pro českou automobilku mohu říci, že jeho profesionalita je neocenitelná. Hrál klíčovou roli v úspěchu týmu, zejména v obtížných situacích, kdy bychom to bez jeho pomoci nezvládli. Tomáš je člověk, díky kterému si manažer může být jistý, že vše půjde hladce. Vždy dbá na to, aby úkoly byly v pořádku, dokumentace byla přehledná a aktivně podporuje tým. Působivý je také jeho přínos na úrovni mezi týmy, zejména v různých KoP. Tomáš je nejen skvělý profesionál, ale také báječný kolega a přítel. Děkuji mu za všechny roky spolupráce.

S Tomášem jsem spolupracoval při sběru požadavků u zákazníka pro Business specifikaci RFP nového CMS/DXP řešení. Tomáš měl zároveň na starost přípravu technických (funkčních a nefunkčních) požadavků, resp. jejich překlad z posbíraných byznysových požadavků. Na spolupráci si cením zejména profesionálního přístupu, spolehlivosti, respektu, způsobu komunikace a celkově úrovně zpracovaných výstupů. Těším se na další spolupráci.

Jakub Eliáš
Digital consultant
sense.etnetera.cz

S Tomášem, jako analytikem, jsem měl možnost spolupracovat 3 roky na projektu webových aplikací pro Škoda Auto pro elektrický vůz ENYAQ. Mohu tedy zodpovědně říci, že Tomáš je profesionál, kterého chcete mít v týmu, jednoduše proto, že i v obzvláště - na získávání a množství informací v automotive oblasti - náročném prostředí, všechno potřebné dokáže zjistit, na důležité skutečnosti a rizika včas upozornit, vše důležité zdokumentovat a všem ostatním ještě pomoci. Spolehlivost a jistota jsou dva pilíře, na kterých s Tomášem dokážete vybudovat prakticky cokoliv. Děkuji za výjimečnou spolupráci.

Petr Olejníček
projektový a produktový manažer