Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Tomášek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Tomášek — grafický designér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Martin Tomášek:
S panem magistrem Tomáškem naše společnost spolupracovala již několikrát a vždy vše probíhalo na špičkové profesionální úrovni a jeho práce je pro nás opravdu velkým přínosem. Musím vyzdvihnout jeho spolehlivost, kreativitu, flexibilitu a věcnost, skvělou komunikaci, které vedly k dokonalému splnění našich požadavků. Samozřejmostí bylo dodržování termínů. Jeho zpracování zadaných zakázek bylo vždy jedinečné. Do své práce dokázal vnést veliký kus originality, díky které nás významně odlišil od konkurence. Vše má nápad, hloubku, každý detail má svůj význam. Těším se na další spolupráci. Děkuji.

Marek Dürrbeck

jednatel společnosti ŠUMAVSKÝ PRAMEN, distribuce Olomouc s.r.o.
S Martinem jsem pracoval již na několika projektech, je velmi spolehlivý, flexibilní a především samostatný (není potřeba mu vše do detailu vysvětlovat a sám přichází se zajímavým řešením). Spolupráci s ním velmi doporučuji.

Jiří Hampel

marketér
Za posledních 6 let jsme využili veškeré služby, které pan Tomášek nabízí a pokaždé jsme byli naprosto spokojení. Pracuje rychle, samostatně, je pragmatický a přitom originální. A co je pro naši firemní kulturu také důležité, je to skvělý týmový hráč. 100% spokojenost.

Magdaléna Gurecková

jednatelka WBC Prague s.r.o.
www.wbc-prague.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS