Doporučení z první ruky

Týna Najmanová — brand manažerka a marketingová konzultantka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Týna je jeden z nejlepších odborníků na marketing, kterého jsem měla tu čest (a asi i štěstí) potkat. Stala se pro mě nenahraditelným parťákem v oblasti strategického marketingu. I přes svou odbornost a zkušenosti si dokáže zachovat přátelský a upřímný přístup. Co mě skutečně oslovilo je její autentický přístup a neotřelé nápady. Nenajdete u ní žádnou falešnou show, kterou často vidíme u jiných rádoby „odborníků“ v oboru. Na nic si nehraje; ona prostě umí, a to ji odlišuje od ostatních. Je tady pro vás a z každého jejího slova cítíte skutečný zájem o vás a vaše podnikání. Odborné znalosti spojené s tímto lidským přístupem podle mého názoru vytvářejí nezapomenutelnou kombinaci. Týna dokáže nejen skvěle naslouchat a dokonale porozumět vašim potřebám, ale hlavně dokáže tyto informace převést do geniálních marketingových strategií a výstupů. To, že k marketingu přistupuje komplexně a jde opravdu do hloubky s myšlenkou na budoucnost, mě donutilo zamyslet se nad mou strategií a skutečně posunout své podnikání. Celkově mohu Týnu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá nejen odborníka na marketing, ale i spolehlivého a inspirativního parťáka, který půjde po vašem boku na cestě za rozvojem a úspěchem vašeho podnikání.

Bc. Karolína Křížová
brandové strategie, design a tvorba webu
www.karolinakrizova.cz krizova.kar@gmail.com 733 571 614

Projekt, který jsem budovala rok a půl dostal během tří měsíců úplně jiný rozměr, když na palubu naskočila Týna. Věci se začaly hýbat a díky její pomoci, údernosti a letitých zkušeností jsem dokázala vydat samonákladem knihu během velice krátké doby a vzápětí jich velkou část během prvního měsíce na trhu prodat. Umí se rychle rozhodovat, má skvělé nápady a nedělá jí problém vymyslet skvělý marketing od hodinek přes účetní firmy až po prodej IT softwaru. Týnu doporučuji všemi deseti těm, kteří tápou v marketingu, nevědí, kde začít a za jaký konec vše uchopit.

Lenka Mařanová
zakladatelka Wake Up Call
www.wakeupcall.cz

Kristýna je opravdová profesionálka s hlubokými znalostmi ve svém oboru. Má velice proaktivní a pozitivní přístup směrem ke klientům, umí se vcítit do jejich potřeb a následně je obratem úspěšně realizovat. Je vždy o několik kroků napřed a dokáže efektivně koordinovat deadliny. Má přímý tah na branku a dokáže najít řešení každé (i velmi složité) situace. Kristýna pracuje s vášní a velkým nasazením, které obdivuji. Velmi si cením všech zkušeností, které jsem díky jejímu mentoringu získala a jsem ráda, že jsem s ní mohla spolupracovat. Je velice inspirativní osobou jak v pracovní rovině, tak i v osobní a je oblíbeným členem kolektivu. :))

Eliška Michálková

Kristýnu vnímám jako velmi zodpovědného, proaktivního a především nadšeného profesionála. Má hluboké naladění na potřeby svých klientů, tah na branku a nesmírnou víru v úspěšné realizace. Osobně si velmi cením lidí jako je Kristýna – s pozitivním přístupem a vášní pro věc –, jsou v týmu k nezaplacení. Kristýnu zdobí zároveň její kreativní přístup, snaha současný stav vylepšit, posunout a nadchnout své klienty. Spolupráce s Kristýnou mě velmi bavila a sama si ve svém profesním životě přeji více takových kolegů :-).

Petra Teiralová

Kristýna je člověk na svém místě. Obdivuji s jakou vervou se vrhá do mnoha projektů, které vždy dopadnou na jedničku! Ráda se nechám nadále inspirovat k dalším novinkám v oboru.

Denisa Bohnerová
marketingová komunikace ve společnosti MyCom