Doporučení z první ruky

Týna Najmanová — brand manažerka a marketingová konzultantka


Zobrazuji všech 8 doporučení

Před spoluprací s Týnou jsme vyplýtvali spoustu peněz, energie a času na spolupráci s marketingovými specialisty. Ti nám ale poskytli pouze neosobní stereotypní služby a otřepané rady. Bylo evidentní, že jako malá firma s omezeným rozpočtem pro ně nejsme prioritou, což bylo velmi frustrující. Týna byla naší poslední nadějí. Její přístup, expertiza a kreativita nás od první minuty nadchly. K naší značce se chová jako ke své vlastní a díky ní jsme dosáhli neuvěřitelných výsledků. Doporučujeme ji každému, kdo hledá skutečného marketingového odborníka. Děkujeme, Týno!

Soňa Dobiášová
jazyková lektorka a koučka, online kurzy angličtiny pro samouky Jazyko
www.jazyko.cz sona.dobiasova@jazyko.cz 777 942 431

Nejlepší markeťačka, se kterou jsem se setkal. Týna k marketingu přistupuje profesionálně, systematicky a individuálně ke značce. Neprodává obecné rady, které jste slyšeli už 100× a netušíte jak je aplikovat na svůj projekt. Vcítí se do projektu a značky a společně postupujeme krok za krokem.

František Funda
jednatel

Týna je jeden z nejlepších odborníků na marketing, kterého jsem měla tu čest (a asi i štěstí) potkat. Stala se pro mě nenahraditelným parťákem v oblasti strategického marketingu. I přes svou odbornost a zkušenosti si dokáže zachovat přátelský a upřímný přístup. Co mě skutečně oslovilo je její autentický přístup a neotřelé nápady. Nenajdete u ní žádnou falešnou show, kterou často vidíme u jiných rádoby „odborníků“ v oboru. Na nic si nehraje; ona prostě umí, a to ji odlišuje od ostatních. Je tady pro vás a z každého jejího slova cítíte skutečný zájem o vás a vaše podnikání. Odborné znalosti spojené s tímto lidským přístupem podle mého názoru vytvářejí nezapomenutelnou kombinaci. Týna dokáže nejen skvěle naslouchat a dokonale porozumět vašim potřebám, ale hlavně dokáže tyto informace převést do geniálních marketingových strategií a výstupů. To, že k marketingu přistupuje komplexně a jde opravdu do hloubky s myšlenkou na budoucnost, mě donutilo zamyslet se nad mou strategií a skutečně posunout své podnikání. Celkově mohu Týnu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá nejen odborníka na marketing, ale i spolehlivého a inspirativního parťáka, který půjde po vašem boku na cestě za rozvojem a úspěchem vašeho podnikání.

Bc. Karolína Křížová
brandové strategie, design a tvorba webu
www.karolinakrizova.cz krizova.kar@gmail.com 733 571 614

Projekt, který jsem budovala rok a půl dostal během tří měsíců úplně jiný rozměr, když na palubu naskočila Týna. Věci se začaly hýbat a díky její pomoci, údernosti a letitých zkušeností jsem dokázala vydat samonákladem knihu během velice krátké doby a vzápětí jich velkou část během prvního měsíce na trhu prodat. Umí se rychle rozhodovat, má skvělé nápady a nedělá jí problém vymyslet skvělý marketing od hodinek přes účetní firmy až po prodej IT softwaru. Týnu doporučuji všemi deseti těm, kteří tápou v marketingu, nevědí, kde začít a za jaký konec vše uchopit.

Lenka Mařanová
zakladatelka Wake Up Call
www.wakeupcall.cz

Kristýna je opravdová profesionálka s hlubokými znalostmi ve svém oboru. Má velice proaktivní a pozitivní přístup směrem ke klientům, umí se vcítit do jejich potřeb a následně je obratem úspěšně realizovat. Je vždy o několik kroků napřed a dokáže efektivně koordinovat deadliny. Má přímý tah na branku a dokáže najít řešení každé (i velmi složité) situace. Kristýna pracuje s vášní a velkým nasazením, které obdivuji. Velmi si cením všech zkušeností, které jsem díky jejímu mentoringu získala a jsem ráda, že jsem s ní mohla spolupracovat. Je velice inspirativní osobou jak v pracovní rovině, tak i v osobní a je oblíbeným členem kolektivu. :))

Eliška Michálková

Kristýnu vnímám jako velmi zodpovědného, proaktivního a především nadšeného profesionála. Má hluboké naladění na potřeby svých klientů, tah na branku a nesmírnou víru v úspěšné realizace. Osobně si velmi cením lidí jako je Kristýna – s pozitivním přístupem a vášní pro věc –, jsou v týmu k nezaplacení. Kristýnu zdobí zároveň její kreativní přístup, snaha současný stav vylepšit, posunout a nadchnout své klienty. Spolupráce s Kristýnou mě velmi bavila a sama si ve svém profesním životě přeji více takových kolegů :-).

Petra Teiralová

Kristýna je člověk na svém místě. Obdivuji s jakou vervou se vrhá do mnoha projektů, které vždy dopadnou na jedničku! Ráda se nechám nadále inspirovat k dalším novinkám v oboru.

Denisa Bohnerová
marketingová komunikace ve společnosti MyCom

Marketingová spolupráce s Týnou pro mě byl obrovský krok vpřed… to o čem jsem si do té doby jen snila, jsme společně začaly měnit na reálné kroky a uvedly vše do pohybu… Nastavila směr a trpělivě vysvětlovala, co je třeba udělat a proč… provedla mě prvními krůčky, potřebnými pro výstup z mé komfortní zóny a najednou do sebe vše začalo zapadat a dávat smysl. Tam, kde jsem váhala nebo pochybovala, ona řekla jen svůj názor, nikdy netlačila. A já brzy zjistila, že má naprostou pravdu. S její podporou jsem z hlediska marketingu udělala za pár týdnů několikanásobně větší pokrok než za měsíce před tím. A Týna je nejen odborník na marketing, navíc je velmi vnímavá a přátelská a Vy díky ní najednou máte chuť vstoupit do ´´ „velkého světa“ a dát vědět o tom, co děláte a na co jste odborníci zase Vy. Těším se na naši další spolupráci a kam až mě tahle cesta zavede. S Týnou totiž zažijete, že nic není nemožné, tak proč odkládat své sny na později?

Lucie Sixtová
NLP kouč
www.luciesixtova.cz