Doporučení z první ruky

Václav Ambrož — tvůrce webů se specializací na WordPress a správce serverů


Zobrazuji všech 6 doporučení

Pana Ambrože doporučuji. Velmi profesionálně mi pomohl odstranit chyby na webu a za velmi dobrou cenu. Tam kde si jiní nevěděli rady, pan Ambrož si poradil. Komunikace také perfektní. Díky!

Marie Fusselova
SEO copywriter
www.webdesign-seocopy.cz marie.fusselova@gmail.com 720 752 068

Spolupráce s panem Ambrožem předčila všechna očekávání. Rychlost komunikace, skutečný zájem o řešené problémy, hledání nejlepšího řešení, profesionálně a bezkonkurenčně rychle odvedená práce. Děkuju a doporučuju!

Ing. arch. Pavla Kosová
architekt
www.retronaut.cz

Vašek se podílel na začátku našeho projektu dětských skupin a komunitního centra tím, že pro nás vytvořil kompletní webové stránky. I když jsme měli neurčitou představu, tak s námi měl trpělivost, měl spousty skvělých podnětů a vše nakonec dopadlo dle představ. Ještě jednou moc děkujeme.

Vojtěch Dvořák
předseda správní rady
www.amelie-centrum.cz info@amelie-centrum.cz

S panem Ambrožem jsem začala spolupracovat, když jsem potřebovala opravit svůj starý web, kde byly nějaké chyby a špatně fungoval. Oprava byla velmi rychlá a za překvapivě nízkou cenu. Pak jsem si ale vymyslela nový web a znovu využila pana Ambrože. Spolupráce byla skvělá a z jeho strany opět velmi rychlá (dokončení a spuštění jsem brzdila já). Stále ještě dolaďuji a doplňuji nějaké informace a fotografie a pan Ambrož mi stále ochotně poskytuje podporu a pomoc. Web od Vaška mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit.

Jitka Balážová
knihařka, živnostnice
www.kniharka-jitka.cz jitka@kniharina.cz 732 475 846

Václav Ambrož mne přesvědčil svoji profesionalitou a rychlými reakcemi. Během několika málo týdnů přetvořil moji původní a funkčně nalomenou homepage do nové formy dle mých přání. Díky naší především e-mailové komunikaci jsem mohl přesně specifikovat své požadavky a zároveň mít průzračnou kontrolu jejich splnění. Na závěr jsem dostal i školení, abych mohl sám provádět drobné změny a rozšíření. Vřele doporučuji!

Radovan Dršata
konzultant a interim manager
drsata.eu

Spolupráce s Vaškem je jedna velká radost, vše co jsem si na svém webu přála velmi rychle a přesně zařídil, ještě lépe než jsem si uměla představit. Václav je velmi precizní, rychle komunikuje a dbá hlavně na to, aby klient byl spokojený. Jsem mu opravdu vděčná za vychytání i těch nejmenších detailů. S jeho prací jsem extrémně spokojena, rozhodně doporučuji.

Aneta Šebková
masérka, de armouring, terapie
anetsoul.cz anetsoul@anetsoul.cz 720 583 752