Doporučení z první ruky

Václav Jedlička — portrétní a reklamní fotograf


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Václav je ztělesněním vzácné kombinace zodpovědného profesionála a zkušeného, všestranně nadaného umělce. Jeho fotografie jsou vždy krásné a stejně tak technicky perfektní. Václav umí najít spojení s lidmi, které fotografuje. Vytvoří skvělé podmínky pro focení, jedná rychle a zároveň komunikuje s modely tak, aby se cítili příjemně a přirozeně. Mám rád jak Václavovo portréty, stejně tak i reportážní a produktové fotografie. Je schopen nafotit jak fantastické fotografie pro tisk, tak fotografie pro weby a já mohu jeho služby každému jenom doporučit.

Štefan Švec
Creative leader ve Boomerang Communication
stefan.svec@boomerang.agency

S Vaškem spolupracujeme již řadu let. Jakmile byla potřeba nafotit statické výstupy, jako firemní kulturu nebo titulní stany magazínů, či naopak dynamické rozhovory při různých aktivitách v exterieru, tak jsem se obracela na něj. Výsledek focení i samotná práce na place je vždy vynikající. Vašku, díky moc za naší příjemnou spolupráci a zase brzy na viděnou! :-)

Kristýna Doležalová
Marketing Manager at Thein Digital
kristyna.dolezalova@thein.eu

S Vaškem jsme se potkali při focení kampaně pro ŠKODA AUTO. Rád bych ocenil jeho profesionalitu a nasazení, jeho nápady v průběhu focení byly rozhodně přínosem. Těším se, až s Vaškem budu moci spolupracovat na jakémkoliv dalším projektu.

Matěj Čičák
Head of Marketing SledovaniTV & Televio

Václav a já jsme pracovali na kampani pro LMC. Musím říci, že jsem si opravdu užila jeho schopnost empatie, kreativity a profesionality. Způsob, kterým pracuje, je velice příjemný a jedinečný v tom, jakým způsobem vás dokáže zachytit v přirozeném okamžiku, ve vašem přirozeném prostředí a přitom dbá na to, abyste se cítili spokojeně při vytváření určité scény. Dokázal vzbudit důvěru během pár minut a já se s ním cítila úžasně a hezky po celou dobu focení. Díky! Moc se mi líbil výsledek naší práce!

Tereza Macháčková
People & Tech Products @ Scale with Credo Ventures
tereza.machackova92@gmail.com

Doporučuji pro maximální empatii a profesionalitu. Pokud potřebujete zachytit portrét člověka, tak Vašek to dokáže… a jednou rukou! Díky za spolupráci Vašku.

Lucie Komárová
Art Director Boomerang Comunication
lucie.komarova@boomerang.co.com

Vaška mohu jako fotografa s radostí a jistotou skvělého výsledku doporučit. Oslovila jsem ho pro focení našeho managementu v méně formálním stylu a fotografie, které vznikly, nadchly mě i kolegy. Vašek přirozeně naváže kontakt s fotografovaným, vidí více, než my ostatní, takže vybere kompozici i prostředí, které fotografii hezky zvýrazní. Pro úspěch byla nezbytná i pečlivá příprava na naší straně, kterou Vašek koordinoval. Výsledný balíček fotografií je perfektní a každý, kdo si je prohlédne, se obdivně ptá, kdo to fotil?

Kateřina Konečná
katerina.konecna@respect.cz

Václav patří k profesionálům, se kterými je radost spolupracovat. Je na něj spoleh a svým foťákem vždy dokonale vystihne záměr.

Tomáš Bojda
Business Development Manager, Amden s.r.o.
tomas@seventy7.cz

Focení s Václavem jsem si moc užila. Václav našel na focení perfektní místo. Má skvělé oko pro detail a vidí, co funguje a co ne. Na svých fotografiích umí ukázat kouzlo okamžiku a umí vyzdvihnou osobnost focené modelky (mě:). Překvapilo mě, v jak krátkém čase dokázal vytvořit tolik kvalitních fotografií s rozdílnými náladami. Díky moc za spolupráci!

Ivana Kolcunová
User Experience Researcher ve společnosti LMC
ivana@sameself.art

Vašek dělá parádní fotky a je při tom tak v pohodě, že máte pocit, že je to vlastně hračka.

Rudolf Král
Senior editor at Boomerang Publishing
rudolf.kral@boomerang.agency

Václav má vzácný talent být vysoce profesionální a zároveň kreativně spontánní při vytváření vztahu s objekty jeho focení potřebném k vytvoření nejlepších snímků. Je mistr, co se nasvícení týče a vždy ve své práci zachytí potřebnou atmosféru. Jeho módní reklamy a portréty se staly nepostradatelnými pro vytvoření veřejného obrazu naší firmy.

Nikol Spoustová
Portamento
www.portamento.cz nikola@portamento.cz