Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Jedlička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Václav Jedlička — portrétní a reklamní fotograf

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Václav Jedlička:
S Vaškem jsme se potkali při focení kampaně pro ŠKODA AUTO. Rád bych ocenil jeho profesionalitu a nasazení, jeho nápady v průběhu focení byly rozhodně přínosem. Těším se, až s Vaškem budu moci spolupracovat na jakémkoliv dalším projektu.

Matěj Čičák

vedoucí marketingu ve společnosti Justmighty
Václav je ztělesněním vzácné kombinace zodpovědného profesionála a zkušeného, všestranně nadaného umělce. Jeho fotografie jsou vždy krásné a stejně tak technicky perfektní. Václav umí najít spojení s lidmi, které fotografuje. Vytvoří skvělé podmínky pro focení, jedná rychle a zároveň komunikuje s modely tak, aby se cítili příjemně a přirozeně. Mám rád jak Václavovo portréty, stejně tak i reportážní a produktové fotografie. Je schopen nafotit jak fantastické fotografie pro tisk, tak fotografie pro weby a já mohu jeho služby každému jenom doporučit.

Štefan Švec

Creative leader ve Boomerang Communication
Václav a já jsme pracovali na kampani pro LMC. Musím řici, že jsem si opravdu užila jeho schopnost empatie, kreativity a profesionality. Způsob, kterým pracuje, je velice příjemný a jedinečný v tom, jakým způsobem vás dokáže zachytit v přirozeném okamžiku, ve vašem přirozeném prostředí a přitom dbá na to, abyste se cítili spokojeně při vytváření určité scény. Dokázal vzbudit důvěru během pár minut a já se s ním cítila úžasně a hezky po celou dobu focení. Díky! Moc se mi líbil výsledek naší práce!

Tereza Macháčková

People & Tech Products @ Scale with Credo Ventures
Doporučuji pro maximální empatii a profesionalitu. Pokud potřebujete zachytit portrét člověka, tak Vašek to dokáže… a jednou rukou! Díky za spolupráci Vašku.

Lucie Komárová

Art Director Boomerang Comunication
Václav patří k profesionálům, se kterými je radost spolupracovat. Je na něj spoleh a svým foťákem vždy dokonale vystihne záměr.

Tomáš Bojda

Business Development Manager, Amden s.r.o.
Focení s Václavem jsem si moc užila. Václav našel na focení perfektní místo. Má skvělé oko pro detail a vidí, co funguje a co ne. Na svých fotografiích umí ukázat kouzlo okamžiku a umí vyzdvihnou osobnost focené modelky (mě:). Překvapilo mě, v jak krátkém čase dokázal vytvořit tolik kvalitních fotografií s rozdílnými náladami. Díky moc za spolupráci!

Ivana Kolcunová

User Experience Researcher ve společnosti LMC
Vašek dělá parádní fotky a je při tom tak v pohodě, že máte pocit, že je to vlastně hračka.

Rudolf Král

Senior editor at Boomerang Publishing
Václav má vzácný talent být vysoce profesionální a zároveň kreativně spontánní při vytváření vztahu s objekty jeho focení potřebném k vytvoření nejlepších snímků. Je mistr, co se nasvícení týče a vždy ve své práci zachytí potřebnou atmosféru. Jeho módní reklamy a portréty se staly nepostradatelnými pro vytvoření veřejného obrazu naší firmy.

Nikol Spoustová

Portamento
www.portamento.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS