Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Věra Marešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Věra Marešová — grafička se specializací na firemní a televizní design

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace MgA. Věra Marešová:
Jsem velmi spokojen s realizací a výstupy dílčích zakázek. Rovněž jsem spokojen s dlouhodobou spoluprací nejen na implementaci loga a jednotného vizuálního stylu Brna, která je na vynikající úrovni, ale i s aktivním a praktickým přístupem grafičky Věry Marešové.

Michal Jelínek

vedoucí referátu marketingu, Magistrát města Brna
www.brno.cz ~ jelinek.michal@brno.cz
Věrka Marešová je stálou externí spolupracovnicí KDOMAZIDLIBYDLI. Oslovili jsme ji s požadavkem na návrh loga a vizuálního stylu, chtěli jsme jednotné řešení, originální a příslušné k naší činnosti. Vyzkoušeli jsme si, že máme na věci podobný pohled, líbí se nám její přístup. Vytvořila dále pro KMZB design webu, od počátku byla u zrodu WOOD-OO collection, naší autorské kolekce nejen nábytku, inspirované dřevěným šindelem. Podílela se jako spoluautorka na řešení našich návrhů komerčních interiérů, např. recepce pro Google&Pfizer, Mr. Lee, polikliniky v Moskvě a dalších. Myslím, že její práce mluví sama za sebe a zvláštní komentáře nepotřebuje. No a Věrka? Jde do hloubky, k zadání se snaží najít nosnou myšlenku, není povrchní. Maká jako šroub, je to „kreativec každým coulem", a když už něco z tvorby „vypustí" ven, tak si za tím stojí. Kdybych ji měl citovat, tak „abych mohla klidně spát"... Já doufám, že společně ještě vytvoříme mnohé krásné věci!

Jan Vacek

KDOMAZIDLIBYDLI - interiéry/design/realizace
www.kdomazidlibydli.cz ~ jan.vacek.design@gmail.com ~ 603 257 209
Jsme velmi rádi, že jsme po dlouhém hledání objevili pro nás to nejlepší - Věru Marešovou. Neutuchající ochota, pečlivost, svědomitost, lidskost, hravost, kreativita, všestrannost, výborné vnímání potřeb a nalezení řešení. Jemnost, se kterou vstupuje do jednání posléze střídá tvrdá a hluboká práce. To vše jsme získali při vytváření korporátní identity - launch BLÁHA CO., veškerých tiskovin a jiných kancelářských potřeb, přípravě webdesignu, brožury - velmi krásná práce! Za sebe ze srdce doporučuji.

MSc. Veronika Kedroňová

BLÁHA, advokátní kancelář s.r.o.
veronika.kedronova@blahaco.com ~ 222 241 330
S prací Věry jsem byl vždy velmi spokojený, vše se odehrávalo podle domluvy a včas. Konkrétně se podílela na návrzích a výrobě plakátů a triček k různým akcím, zároveň navrhla a zpracovala konečnou podobu anticeny Vizuvir, která „odměňuje“ nejhorší zásah reklamního nosiče do vizuální logiky a estetiky. Můžu vřele doporučit.

R. Knapp

koordinátor projektu Vizuvir
info@zlzvp.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS