Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Doskočilová — copywriterka, novinářka a redaktorka se zaměřením na oblast financí


Zobrazuji všech 7 doporučení

Veronika si vždy dokázala poradit i s odbornými a náročnými texty. Svou práci nám navíc velmi často dodala ještě před termínem - a to byl někdy stanovený termín realizace velmi krátký. Domluva s ní je vždycky velmi snadná, slečna Doskočilová se maximálně snaží najít nejvhodnější řešení pro obě strany.

Martina Součková
Account Manager ve společnosti AMI Communications
www.amic.cz

S Veronikou je spolupráce radost. V textech jde opravdu do hloubky a výsledek se vždy skvěle čte. Že píšeme jinak a lépe si už všímají i naši čtenáři. Navíc, a to není u externistů vždy standard, reaguje Veronika rychle a dodržování termínů je pro ni samozřejmostí.

Antonín Florián Kretschmer
Head of Content ve společnosti Srovnejto.cz
www.srovnejto.cz

S Veronikou jsem řešila korekturu Analýzy legislativních zvýhodnění zaměstnaneckých organizací uplatňujících v praxi politiku rovnosti žen a mužů. Spolupráce s ní byla velmi příjemná, aktivně sama navrhla řadu vylepšení a restrukturalizaci textu, aby byl i laickým čtenářům srozumitelnější a čtivější. Veronika je spolehlivá pracovnice, která dodržela slíbené termíny a práci nám často dodala ještě s předstihem. Následně jsem Veroniku oslovila s prosbou o sepsání textů na web. Jednalo se o různá shrnutí analýz či pozičních zpráv. Veronika téma pojala velmi vstřícně, vždy dokázala z delších analytických textů vyzdvihnout to důležité a představit závěry čtenářům ve čtivém shrnutí.

Mgr. Lada Wichterlová
odborná garantka projektu 22 % K ROVNOSTI pro inspektoráty práce a Akční plán
rovnaodmena.cz

Veroniku jsem poznal jako redaktorku pro oblast osobních financí. Dokázala přijít se zajímavým tématem, zpracovat ho se zájmem a najít zajímavé detaily. Má cit pro jazyk, píše čtivě a srozumitelně.

Petr Kučera
šéfredaktor webu Peníze.cz
www.penize.cz

Děkuji Veronice za skvělou spolupráci, její texty jsou čtivé, inteligentní, chytlavé, vždy s ohledem na SEO. Dále oceňuji rychlou komunikaci, vstřícnost, pečlivé zpracování textu i trpělivost při případných úpravách. Děkuji a budu se těšit na příští spolupráci :)

Barbora Hrdličková
šéfredaktorka magazínu BiOOO.cz
magazin.biooo.cz

Spolupráce s Veronikou byla pro nás obohacujícím zážitkem. V rámci naší spolupráce napsala Veronika články z oblasti mentoringu a vzdělávání. Její přístup k práci je profesionální a efektivní. Komunikace s ní byla velice příjemná, a od samého začátku jsme si společně jasně nastavili rozsah, obsah, termíny a cenu. Během průběhu spolupráce jsme si s Veronikou několikrát sedli a konzultovali drobnosti, které se objevily v průběhu tvorby a vývoje projektu. Veronika vždy projevila ochotu a vstřícnost, a díky její profesionalitě jsme vždy společně našli optimální řešení, které vyhovovalo všem stakeholderům projektu. Celkově lze říci, že spolupráce s Veronikou byla nejen rychlá a spolehlivá, ale také velmi pozitivní a inspirativní. Doporučujeme ji každému, kdo hledá talentovaného copywritera se schopností rychlého a precizního dodání výstupů.

Mgr. Lenka Vašková
koordinátor a analytik Sdružení profesního terciárního vzdělávání, z. s.
www.ssvs.cz

Veronika Doskočilová dokáže psát o široké paletě témat, při kterých velmi dobře pracuje se zdroji, ať již z komerční, tak i státní sféry. Vedle kvalitního obsahu jsem uvítal i její zkušenosti se SEO a redakčními systémy. S Veronikou byla příjemná spolupráce, protože sama přicházela se zajímavými tématy, které doposud nebyly na našem webu zpracovány. Při práci pro Finance.cz rovněž pokrývala i finanční konference.

Mgr. Ing. Michal Bureš
šéfredaktor webu Finance.cz
www.finance.cz