Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Doskočilová — copywriterka, novinářka a redaktorka se zaměřením na oblast financí


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Veronika si vždy dokázala poradit i s odbornými a náročnými texty. Svou práci nám navíc velmi často dodala ještě před termínem - a to byl někdy stanovený termín realizace velmi krátký. Domluva s ní je vždycky velmi snadná, slečna Doskočilová se maximálně snaží najít nejvhodnější řešení pro obě strany.

Martina Součková
Account Manager ve společnosti AMI Communications
www.amic.cz

S Veronikou je spolupráce radost. V textech jde opravdu do hloubky a výsledek se vždy skvěle čte. Že píšeme jinak a lépe si už všímají i naši čtenáři. Navíc, a to není u externistů vždy standard, reaguje Veronika rychle a dodržování termínů je pro ni samozřejmostí.

Antonín Florián Kretschmer
Head of Content ve společnosti Srovnejto.cz
www.srovnejto.cz

S Veronikou jsem řešila korekturu Analýzy legislativních zvýhodnění zaměstnaneckých organizací uplatňujících v praxi politiku rovnosti žen a mužů. Spolupráce s ní byla velmi příjemná, aktivně sama navrhla řadu vylepšení a restrukturalizaci textu, aby byl i laickým čtenářům srozumitelnější a čtivější. Veronika je spolehlivá pracovnice, která dodržela slíbené termíny a práci nám často dodala ještě s předstihem. Následně jsem Veroniku oslovila s prosbou o sepsání textů na web. Jednalo se o různá shrnutí analýz či pozičních zpráv. Veronika téma pojala velmi vstřícně, vždy dokázala z delších analytických textů vyzdvihnout to důležité a představit závěry čtenářům ve čtivém shrnutí.

Mgr. Lada Wichterlová
odborná garantka projektu 22 % K ROVNOSTI pro inspektoráty práce a Akční plán
rovnaodmena.cz