Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Kolářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Kolářová — marketérka, školitelka a konzultantka se zaměřením na social media marketing

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Veronika Kolářová:
Skvělé personalizované školení na Business Manager, které mi pomohlo pochopit celé jeho fungování a využití. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup vytvořil skvělou atmosféru. Mohu jen doporučit.

Lenka Byrtusová

Školení na Instagram bylo super… dalo mi to hodně věcí a jiný pohled na aplikaci i to, jak ji používat. Přednášející Veronika moc dobře věděla o všem a jela jak nezastavitelný vlak.

Martin Málek

Milý a profesionální přístup. Vřele doporučují. Po zadání poptávky jsme měli za den hotový finální návrh i po mnoha úpravách. Slečna je milá, pracovitá a opravdová profesionálka. Jsme velmi spokojení.

Kája Křivská

S Veronikou jsem spolupracoval již v její předešlé práci, kdy měla na starosti kompletní marketing, kde jsem měl možnost poznat osobně její kvality. Proto jsem využil jejích služeb pro zviditelnění našich stránek s cílem zvýšit návštěvnost. S její prací jsem byl velice spokojen a mužů ji vřele doporučit.

Boris Becker

Pro start ve svém podnikání jsem využila služeb Veroniky na základě skvělého doporučení. Po osobní konzultaci dokázala dokonale vystihnout mé představy o vzhledu propagačních materiálů jako je vizitka či logo, které budou zdobit a reprezentovat mou službu a vůbec mě samotnou. Komunikace byla velice vstřícná a nápad ze strany Veroniky přišel velmi rychle. Já tedy mohu vřele doporučit a ještě jednou díky, Veroniko.

Klára Gahlertová

S Verčou se mi spolupracovalo skvěle. Moc mi pomohl její vstřícný přístup a její trpělivost pří vysvětlování. Ušetřila mi hodně času s věcmi, které mě tolik nejdou a nebaví. Těším se zase v budoucnu Veru a moc děkuji!

Alena Bartošková

Veroniko, moc díky za školení na Facebook a Instagram! Bylo to fajn, poučné a příjemnou formou.

Kateřina Čmoková

S Verčou jsme velmi spokojeni. Spravuje nám sociální sítě, vždy má vše připravené. Pokud potřebujeme něco změnit, není problém. Verče moc děkujeme a doporučujeme ji rádi dál.

Marie Žovincová

Kroužek PP
Veroniku jsem našla na webu a šla jsem do toho jako na „blind date“. A jsem nadšená. Dává mi přesně to, co jsem si představovala. Je to „learning by doing“, vstřícně a empaticky reaguje na moje konkrétní potřeby. Působí na mě skvěle svojí pozitivní energií a zběhlostí ve světě, se kterým se postupně seznamuji. Je mi skvělou průvodkyní!

Hanka Čechová

Vědomá komunikace a mindfulness
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS