Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Kolářová — marketérka, školitelka a konzultantka se zaměřením na social media marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Skvělé personalizované školení na Business Manager, které mi pomohlo pochopit celé jeho fungování a využití. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup vytvořil skvělou atmosféru. Mohu jen doporučit.

Lenka Byrtusová

Školení na Instagram bylo super… dalo mi to hodně věcí a jiný pohled na aplikaci i to, jak ji používat. Přednášející Veronika moc dobře věděla o všem a jela jak nezastavitelný vlak.

Martin Málek

Milý a profesionální přístup. Vřele doporučují. Po zadání poptávky jsme měli za den hotový finální návrh i po mnoha úpravách. Slečna je milá, pracovitá a opravdová profesionálka. Jsme velmi spokojení.

Kája Křivská

S Veronikou jsem spolupracoval již v její předešlé práci, kdy měla na starosti kompletní marketing, kde jsem měl možnost poznat osobně její kvality. Proto jsem využil jejích služeb pro zviditelnění našich stránek s cílem zvýšit návštěvnost. S její prací jsem byl velice spokojen a mužů ji vřele doporučit.

Boris Becker

Pro start ve svém podnikání jsem využila služeb Veroniky na základě skvělého doporučení. Po osobní konzultaci dokázala dokonale vystihnout mé představy o vzhledu propagačních materiálů jako je vizitka či logo, které budou zdobit a reprezentovat mou službu a vůbec mě samotnou. Komunikace byla velice vstřícná a nápad ze strany Veroniky přišel velmi rychle. Já tedy mohu vřele doporučit a ještě jednou díky, Veroniko.

Klára Gahlertová

S Verčou se mi spolupracovalo skvěle. Moc mi pomohl její vstřícný přístup a její trpělivost pří vysvětlování. Ušetřila mi hodně času s věcmi, které mě tolik nejdou a nebaví. Těším se zase v budoucnu Veru a moc děkuji!

Alena Bartošková

Veroniko, moc díky za školení na Facebook a Instagram! Bylo to fajn, poučné a příjemnou formou.

Kateřina Čmoková

S Verčou jsme velmi spokojeni. Spravuje nám sociální sítě, vždy má vše připravené. Pokud potřebujeme něco změnit, není problém. Verče moc děkujeme a doporučujeme ji rádi dál.

Marie Žovincová
Kroužek PP

Veroniku jsem našla na webu a šla jsem do toho jako na „blind date“. A jsem nadšená. Dává mi přesně to, co jsem si představovala. Je to „learning by doing“, vstřícně a empaticky reaguje na moje konkrétní potřeby. Působí na mě skvěle svojí pozitivní energií a zběhlostí ve světě, se kterým se postupně seznamuji. Je mi skvělou průvodkyní!

Hanka Čechová
Vědomá komunikace a mindfulness

Přesně takovou sympaťandu, jako je slečna Veronika, která mi vysvětlí, na co se ve světě sociálních sítí zaměřit, jsem hledala! Skvělý přístup, praktická ukázka, odpovědi jsem dostala ještě než jsem se zeptala! Pozitivní energie, empatický přístup a konkrétní příklady, zkrátka vše, co jsem si od této služby přála 😉 Verčo, děkuji!

Andrea Žert