Doporučení z první ruky

Veronika Mocová — lektorka šití bot pro začátečníky i pokročilé


Zobrazuji všech 5 doporučení

Milá Veroniko, moc děkuji za Tvůj online kurz. Tvůj kurz, i když je online, je plný klidné energie a já po jeho zhlédnutí jsem věděla, že boty zvládnu a budou dokonalé. Děkuji za následnou podporu a péči, které se mi dostalo ve zprávách, jak své šití a střihy zlepšit. Za sebe jednoznačně doporučuji. Online kurz je velmi dobře zpracovaný. Následná péče o zákazníka luxusní. Díky Tobě konečně můžu nosit boty, v kterých mě nebolí nohy a navíc jsou originální.

Katarína Bestr

Dobrý den Veroniko, asi před 14 dny jsem si zakoupila Vaše videokurzy na šití balerín a polobotek. Tak včera konečně došité moje první botky a mám opravdu velkou radost. Další meta pokořena. A určitě nezůstane jen u těchto :-). Díky moc. A jaro může začít ❤

Lenka Baková Kratochvílová

Videokurz šití bot doporučuji všem, koho láká si vlastnoručně ušít boty na míru s minimem nářadí. Veronika vše jasně vysvětluje a postup je přehledně rozdělen do sekcí a krásně se podle toho dá tvořit. Líbí se mi, že se dá boty ušít postupně v několika krocích, a i když na to nemáte celý den, dá se to rozdělit a zvládnout i s dětmi za zády. Moc si cením i Veroničiny zpětné vazby, vždy se mi snaží pomoci a odpoví na mé dotazy.

Veronika Pavlisová

Veroniko, ani nevím jak ti poděkovat za to, co děláš. Jsem ti neskutečně vděčná, že jsem na FB náhodně objevila tvůj online kurz. Nejprve na polobotky, který mě neskutečně nadchnul. Ušila jsem polobotky a hned jsem chtěla i balerínky. Kurz je udělán velmi profesionálně a vše je srozumitelně vysvětleno. Obohatila jste moji tvorbu kabátů o originální boty. Véééélkééé děkuji ❤️

Martina Kakarová

Děkuji za online kurz šití balerínek. Kurz je velmi pěkně a poctivě natočený a myslím, že je v něm řečeno vše, co je k šití balerínek třeba.

Katie Spilar