Doporučení z první ruky

Mgr. Věroslav Kaplan — správce serverů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Jan Onesork

Věrošova aplikace pro migraci dat z iDokladu do Fakturoidu mi spolehlivě vyřešila práci, kterou bych musel ručně řešit několik hodin. Přenesení historických dat bylo na pár kliknutí a vše proběhlo jako na drátkách. Doporučuji!

Jan Onesork
konzultant internetového marketingu a SEO pro anglicky mluvící země

Věroslav odvedl skvělou práci pro projekt TwoBeards (figurepos.com). Potřebovali jsme zkušeného DevOps specialistu pro nastartování protokolování infrastruktury na ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana). Upřímně – Věroš předčil všechna naše očekávání. Mj. provedl několik výkonnostních vylepšení, které nám pomohly ušetřit na infrastruktuře a snížit náklady celého řešení. Těším se na další spolupráci.

Jakub Straka
Dev Lead v projektu Two Beards
figurepos.com jakub@twbrds.com

Rodinné centrum Matáta pořádá každoročně bazárek dětského oblečení a potřeb pro děti. Věroš nám napsal na míru program. Díky tomu jsme schopni bazárek pořádat v několikanásobně větším rozsahu než bez něj. Program má několik částí, každá z nich pro nás znamená obrovskou úsporu času a počet chyb klesl prakticky na nulu. Počet lidí, kterým jsme schopni vyjít vstříc, vzrostl cca sedmkrát, časová náročnost z naší strany klesla přibližně na 5 %. Díky Věrošovi jsme schopni takovou akci pořádat. Pokud jsme si později vzpomněli, že by něco mělo fungovat jinak, Věroš nám program vždy upravil podle našich požadavků. S jeho prací jsme moc a moc spokojeni.

Mgr. Helena Vlková Filipová
správce PC a dat v rodinném centru Matáta
filipa@volny.cz

Věroš je velmi chápavý a inteligentní člověk, který nám velmi pomohl. Umí navrhnout smysluplné řešení a má široký rozhled. Jediná nevýhoda je Věrošova časová vytíženost, což je obecně problém všech, co něco umí. Věroše mohu doporučit.

Martin Henych
www.aw-dev.cz

Věroš byl tak laskavý a pomohl mi transferovat faktury z jednoho účetního systému do druhého. Zatímco já bych faktury vkládala ručně několik hodin, Věroš pomocí vlastního programu převod zvládl za třicet minut (tak nějak). Je usměvavý, ochotný, pečlivý a naprostý profík. Jeho služby vřele doporučuji!

Ing. Kateřina Kalačová
projektová koordinátorka a koučka, organizátorka práce a mentorka
projektovykoucink.cz katerina.kalacova@gmail.com 604 106 906

Potřeboval jsem automatizovaně nasadit aplikaci na testovací a produkční server. Věroš mi s tímto problémem pomohl a ušetřil mi 3 dny práce. Je to odborník na slovo vzatý a ve správě a automatizaci serverů se vyzná. Mohu jen doporučit!

Pavel Grochal
Geografický ústav, Masarykova univerzita

Věroše jsme si objednali na 3 denní školení základů Pythonu. Ocenili jsme zejména jasnou strukturu, praktické příklady a přizpůsobení osnovy našim potřebám.

Pan Věroslav Kaplan má dobrý potenciál stát se dobrým lektorem i vedle stávající orientace na administraci a monitoring systémů. Bez obav připravil velmi dobrou osnovu pro 2×2denní PostgreSQL workshop a nezalekl se jeho plánované prezentace v angličtině. Díky.

Jan Polnicky
technický ředitel a jednatel, Extend IT, s.r.o.
www.extendit.cz

U pana Kaplana jsem absolvoval školení ELK STACK. Když jsem po delší době potřeboval poradit, tak mi velice ochotně a rychle pomohl s řešením.

Tomáš Vojtek
IT administrátor
www.inisoft.cz

Věroš prokázal nejen svou odbornost, ale také schopnost nad zadáním přemýšlet. Při nasazování a ladění prostředí Elasticsearch nejenže věděl co dělat, ale dokázal i navrhnout vylepšení. Dále nastavil dle našich požadavků přehledné zobrazení dat přes Kibanu a nastavil pokročilejší možnosti přes Grafanu. Následně vše nasadil do produkce za použití AWS Lambda. Spolupráce byla velice příjemná. Prozákaznický přístup a profesionalita jsou pro zákazníka vždy důležité, šetří totiž peníze a čas. 😊Spolupráci mohu doporučit a sami určitě dále budeme spolupracovat.

Pavel Halamíček