Doporučení z první ruky

Ing. arch. Vít Lopatovský — architekt a interiérový designér


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Na pana Ing. arch. Lopatovského jsem dostal kontakt od člena architektonické rady při schvalování projektu rodinného domu. Předložil jsem mu takřka hotový projekt. Nestandardní tvar pozemku, rozměry dané. Opravdu nelehké zadání. Ten mi po několika konzultacích dle mého požadavku upravil a tzv. architektonicky doladil, upravil vnitřní dispozici, navrhl design interiéru a hlavně architektonicky uhladil dům včetně prosklení. Oceňuji profesionální, příjemné jednání, což je dnes velmi důležité. Řečené slovo platí.

Marek Šnejdar
Mladá Boleslav

Spolupráce s Vámi byla pro nás jako investora revitalizace panelového domu na sídlišti Broumovská v Liberci od prvního okamžiku velmi přínosná. Díky tomu, že jste ve svém architektonickém řešení fasády zvolil nadčasovou kombinaci odstínů šedé barvy – vždyť je to přece panelák – a vhodně ji oživil zvýrazňujícími barevnými prvky s různou strukturou omítek, působí náš dům kompozičně i barevně velmi harmonicky. Uvítali jsme, že jste zadání na řešení obvodového pláště budovy pojal komplexně. Moderní vzhled domu koresponduje s Vaším návrhem konstrukce hlavního vstupu do domu podsvíceným LED páskou, zábradlí i s řešením vchodu ze severní strany objektu. Mimořádně oceňujeme Váš zájem o celý průběh stavby, zejména přínosnou spolupráci s naším technickým dozorem i angažovanost při jednání s dodavatelem díla.

Jana Vokatá
předsedkyně výboru SV Vlnařská 835

S panem Ing. arch. Lopatovským jsme řešili projekt party house/ zahradního domku. Není nic, co bych mu mohla vytknout. Vše bylo po celou dobu v naprostém pořádku, nejen profesní přístup, ale i příjemné lidské vystupování. Je to mladý, svědomitý a milý člověk, který dodržuje termíny, plní požadavky svých klientů a zároveň nabídne další kontakty se samotnou stavbou související. Spolupráci mohu jen doporučit. S manželem jsme byli velice spokojeni a přeji Vám, ať se stále daří. Děkuji.

Jana Zahradová

Rekonstrukce fasády RD Liberec Dolní Hanychov. Architektonická studie. Průběžně konzultovány všechny možnosti a změny s důrazem na spokojenost zákazníka. Funkčnost a efektivita. Řešení stavby s ohledem na stavební náročnost a pořizovací náklady. Komplexnost a propracovanost. Kompletně zpracovaná dokumentace dle požadavku objednatele v několika variantách. Varianty připraveny v různé finanční náročnosti. Spolehlivost a důvěra. Práce provedena v daném termínu. Líbil se mi požadavek na zpětnou vazbu informací po realizaci.

Milan Šmerda
vedoucí výroby – VHS, Ještědská stavební společnost spol. s r. o.