Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Kapic — PHP programátor


Zobrazuji všech 6 doporučení

Naše společnost oslovila Ing. Vladimíra Kapice na doporučení ohledně pomoci s programováním informačního portálu pro místní komunitu ve Spojených Státech. Pan Kapic prokázal, že má široké zkušenosti v oblasti informačních portálů pro obce a větší organizace. V našem projektu jsme použili části jeho vlastního řešení Aurel a několik set hodin jeho zakázkového programování v PHP a MySQL. Pan Kapic dotáhl rozsáhlý projekt zdárně do konce a web nyní jede již dva roky bez jakýchkoli problémů.

Slava Slavik
slava-slavik.com

Ing. Vladimír Kapic je velice schopný programátor a webdesignér. V naší společnosti Westico Technologies se podílel na implementaci JavaScriptového mapového klienta a byl jsem s ním vždy nadmíru spokojen. Úkoly plnil rychle, pružně a precizně, výstupy byly s minimem chyb, které následně promptně opravoval. Do projektu Westico Visibility Viewer vplul uprostřed, kdy se vývoj klienta zasekl na neschopnosti stávajícího vývojáře prorazit přes nekompatibility jednotlivých prohlížečů. V té době měl projekt desítky tisíc řádků JavaScriptu a stovky CSS tříd. Za měsíc kód prostudoval, vyčistil, rozchodil a započal s dalším vývojem. Velmi dobře se mi s Vladimírem komunikuje.

Oto Buchta
programátor a analytik webových aplikací, vedoucí vývoje projektu Westico
tapikuv.blogspot.com tapik@buchtovi.cz 777 911 645

Ing. Vladimír Kapic nabídl své služby Salesiánskému středisku v Plzni. Vytvořil na míru evidenční program, který sleduje data potřebná k vykazování sociálních služeb, vytváří statistiky a je schopný reagovat na změny v požadavcích ze strany státu. Dále program umožňuje ukládat externí dokumenty a exportovat do požadovaných formátů. S prací pana Kapice jsme velmi spokojeni, program je přehledný a lze jej upravovat dle aktuálních požadavků, je přístupný on-line. Pan Kapic dokázal přenést do programu celkovou provázanost vztahových osob v rodinném poradenství a vytvořit přehledné karty klienta. Program doporučujeme pro využití neziskovým organizacím v oblasti sociálních služeb. Spolupráce při vytváření a dolaďování programu byla vždy vstřícná a na velmi dobré úrovni. Pan Kapic reagoval obratem a vzniklou situaci ihned řešil. Práci pana Kapice doporučujeme.

Anna Frýdlová
Salesiánské středisko mládeže - DDM Plzeň
www.sdplzen.cz frydlova@sdbplzen.cz

Nejlepší zkušenosti s optimalizací mého webu a přípravou diskusního fóra. Vřele doporučuji.

JUDr. Jiří Kubík
www.ceskaastrologie.cz ceskaastrologie@seznam.cz 607 646418

Ing. Vladimír Kapic se od počátku roku 2013 podílí na rozšiřování a údržbě intranetu Mensy České republiky, což je webový systém napsaný v jazyce PHP vyvíjený Mensou od roku 2001 o rozsahu cca 300 000 řádků kódu. Pan Kapic se v tomto rozsáhlém a pouze částečně zdokumentovaném systému dokázal zorientovat nejrychleji ze všech současných pracovníků. Vážíme si vysoké pečlivosti, s jakou přistupuje ke svěřeným úkolům, jeho promyšleného a zodpovědného přístupu a především potom schopnosti navrhnout a implementovat systémová a koncepční řešení.

Tomáš Kubeš
místopředseda Mensy ČR
www.mensa.cz tomas.kubes@mensa.cz

Ochota, spolehlivost, flexibilita, seriozní přístup! Jsme velmi rádi, že se nám pro naléhavé vyřešení problémů s naším webem podařilo „ulovit“ právě pana Ing. Kapice – děkujeme :o)

Václav Vaněček
www.TOP-tabory.cz