Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vladimír Zapletal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Vladimír Zapletal — webový vývojář a konzultant se zaměřením na backend

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Vladimír Zapletal:
S Vláďou jsem spolupracoval několik let na vývoji informačních systému pro firmu eSports.cz. Z mé zkušenosti mohu říci, že Vláďa je skutečný profesionál, který klade kvalitu odvedené práce na první místo. Z hlediska programování vždy klade důraz na čistý, srozumitelný kód a to za použití moderních technologií a nejnovějších trendů. I po lidské stránce se mi s Vláďou skvěle spolupracovalo. Jako zkušenější kolega vždy ochotně pomohl, poradil a mnoho jsem se díky němu naučil.

Martin Skála

programátor
www.martinskala.com
Vláďa mě nějakou dobu pomáhal s mým webem pro webové vývojáře – VzhůruDolů.cz – a přizval jsem jej i ke komplexnímu projektu webů pro cestovní kancelář Rekrea. Je silně zaměřený na kvalitní, čistý kód a zabezpečení webových aplikací. Během naší spolupráce proaktivně vyhledával možné problémy a snažil se je řešit.

Martin Michálek

www.vzhurudolu.cz ~ martin@vzhurudolu.cz ~ 724 071 700
S Vláďou jsem spolupracoval na vývoji aplikace OutdoorVisit.com. Je to zkušený vývojář, pro kterého je důležité odvádět dobrou práci a vytvářet kvalitní kód. Spolupracovali jsme na dálku a vše fungovalo výborně – jak po lidské, tak po profesní stránce. Hodně jsem oceňoval, že stačilo připravit rámcové zadání (např. vytvořit integraci s nějakým rezervačním systémem) a Vláďa problém analyzoval a následně navrhl a implementoval vhodné řešení.

Martin Hujer

www.martinhujer.cz ~ mail@martinhujer.cz
S panem Zapletalem spolupracujeme více než dva roky. Se službami jsme velice spokojeni. Práce je hotová vždy ve stanoveném termínu. Dokáže poradit, vymyslet lepší variantu a neztrácí s námi trpělivost. Řeší problémy ihned a ochotně.

Pavlína G.

www.harasim.info
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS