Doporučení z první ruky

Vojtěch Audy — online marketér se specializací na PPC reklamu


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Vojtěchem jsem spolupracovala na několika on-line marketingových projektech. Je zkušený PPC expert s dobrou komunikací.

Tereza Pokorná
marketingová manažerka Fleurop

Vojtěch ví, co chce a neúnavně si za tím jde. Najal jsem ho jako stážistu především pro oblast PPC reklam a kampaní. Tvrdě pracoval na správě klientských účtů, reklamám věnoval spoustu hodin, studoval další zdroje a neustále žádal o zpětnou vazbu a novou práci. Někdy jsem ho potkával v kanceláři dokonce v neděli. Jeho nadřízení byli ohromeni Vojtěchovým tempem v oblasti PPC kampaní a svěřovali mu i práci z jiných oblastí marketingu. V naší agentuře NENÍ více než polovině stážistů po ukončení stáže nabídnuta pozice konzultanta. Za vše by pak měl hovořit holý fakt, že Vojtěch u nás pokračoval jako PPC junior konzultant.

Pavel Šíma
vedoucí obchodního rozvoje v agentuře RobertNemec.com

Vojtěch má dobrou znalost PPC kampaní v AdWords a Skliku. Má zkušenosti s nastavením a optimalizací kampaní ve vyhledávání, tvorbou reklamních sestav, používáním rozšíření reklam a psaním textových reklam. Je velmi spolehlivý, rychle se učí a podílel se na našich nejnáročnějších projektech.

Lukáš Porsche
online marketér

Vojtěch je samostatný a pečlivý. Zároveň má týmového ducha a je schopný práce i v mezinárodním kolektivu.

Martin Taneček
IT specialista

S Vojtou jsem spolupracoval na několika projektech pro klienty. Oceňuji především jeho odbornost a dodržování stanovených cílů a termínů. Pro mě jako marketingového konzultanta a account managera je to velice dobrá zpráva, neboť se díky tomu můžu soustředit na rozvoj klientů v jiných oblastech, když vím, že jejich PPC kampaně jsou v dobrých rukách.

Vladimír Kuchař
marketingový konzultant, kouč a lektor seminářů a vzdělávacích akcí zaměřených na marketing
vladimirkuchar12@gmail.com 737 209 722

S panem Audym jsme intenzivně spolupracovali na mnoha klientských projektech. Během několikaleté spolupráce jsem poznal loajalitu, zájem o klienta a přesah za hranice práce PPC specialisty.

Richard Kafoněk
B2B Strategy Director
Žaneta Kadelová, DiS.

S Vojtou spolupracuji již delší dobu a nejvíce si cením skvělé komunikace a opravdu precizního provedení práce - od zajištění a aplikování Cookies lišty až po nastavení, orientaci a vyhodnocení dat v GA4. Zároveň je Vojta díky své dlouholeté praxi skvělým mentorem a přítelem na telefonu v oblasti marketingu - od Vojty jsem se toho již spoustu naučila a věřím, že ještě naučím. 🙂

Žaneta Kadelová, DiS.
copywriterka s přesahem do SEO a online marketingu