Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vojtěch Drda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Vojtěch Drda — konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Integromat

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Vojtěch Drda:
Vojta patří mezi nejspolehlivější kolegy, se kterými jsem měl možnost spolupracovat ve společnosti ALBIXON. Naše více než dvouletá spolupráce začala projektem implementace systému CRM, kde Vojta prokázal své dovednosti projektového manažera i produktového guru. Již z předimplementační analýzy jsem cítil, že Vojta zná veškeré návaznosti svěřené oblasti na výbornou, a tak jsme hravě splnili veškerá zadání. I poté jsme se podíleli na dalších významných projektech, které dosahovaly přínosu i přes překonané překážky, za což jsem vděčný právě Vojtovi a jeho týmu – nic je nezastaví :) Vojta je velmi přátelský, systematický a cílevědomý. Má skvělé prezentační dovednosti a snadno a rychle se učí novým věcem. Naší spolupráce si vážím a určitě bych byl vděčný za spolupráci i do budoucna. Díky Vojto!

Alexandr Jermolajev

CRM Consultant ve společnosti LLP CRM
S Vojtou jsem měla možnost spolupracovat v době, kdy působil jako manažer produktového týmu ve firmě ALBIXON, a společně jsme pracovali na rozvoji jeho týmu. Pro Vojtu byla práce na lidech jeho týmu velmi důležitá, a přestože byl sám velmi vytížený, vždy vyhledával příležitost pro svůj vlastní rozvoj a našel si na něj čas. Spolupráce s ním byla bezvadná. Vždy jsem se mohla spolehnout, že dodrží všechny naše dohody i termíny. Vojta je manažerem, který ví, že vést neznamená jen přidělovat úkoly a rozvoj lidí není jen splněná účast na školení. Kladl důraz na to, aby vždy dostal zpětnou vazbu a doporučení, jak v rozvoji dále pokračovat a na co se zaměřit. Velmi profesionálně přistoupil i k analýze silných stránek a týmových rolí, kterou jsem pro něj zpracovala. Na jejím základě přeskupil role v týmu i činnosti jednotlivých členů, což vedlo k lepšímu výkonu, ale také k vyšší spokojenosti lidí v týmu. Vojta je cílevědomý, velmi orientovaný na výkon a sám na sebe také hodně náročný. Pokud mu svěříte nějaký projekt, můžete se spolehnout, že ho dotáhne dokonce a bude si vše sám řídit. Vojta je člověk, kterého bych si rozhodně vybrala do svého týmu.

Iveta Bajgarová

S panem Drdou spolupracuji na tvorbě scénářů Integromatu pro automatizaci procesů naší pražírny kávy. Jsem nadšeným uživatelem a jednoduché scénáře tvořím sám, panu Drdovi pak svěřuji problémy na které nestačím. Všechna jeho dosavadní řešení byla bezproblémová, elegantní a úsporná (co do počtu operací) a fakturovaná cena velice rozumná. Chválím i věcnou a svižnou komunikaci.

Michal Ptáček

Na první dobrou jsem našel profíka, který umí chodit v platformě Integromat. Společně jsme spolupracovali na projektech pro dvě organizace. Požadované scénáře propojují aplikace Gsheet, Gdocs, Gmail, WordPress, Smartemailing a další. Nastavené automatizace pracují bez zásahu lidské pracovní síly. Vojtěch Drda pracuje velmi spolehlivě, hledá jednoduchá řešení a dodržuje termíny – zkrátka profesionál.

Tomáš Nábělek

předseda MODRÝ KRUH z. s.
modry-kruh.cz
Pana Drdu mohu doporučit všem, kteří mají zájem o automatizaci. Perfektní přístup, kdy jsme popsali naši potřebu a pan Drda vše rychle zpracoval a hlavně měl proaktivní přístup. Do řešení přinesl své zkušenosti a návrhy na zlepšení. Celkový výstup byl nad naše očekávání. Vyzdvihl bych jeho profesionální přístup, rychlost zpracování a super komunikaci.

Michal Cvrček

MC účetnictví a daně s.r.o.
www.mcuad.cz ~ michal@mcuad.cz ~ 778 019 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS