Vojtěch Kaňa

PPC specialista a webový analytik

Dostanu váš výkonnostní marketing do těch správných otáček.

Jsem PPC specialista a datový analytik zaměřený na výkon. Pomůžu vám roztočit kampaně tak, aby vám dlouhodobě přinášely ty nejlepší výsledky a zisky. Neutrácejte peníze za marketing s nejistým výsledkem. Investujte je na základě přesných dat. Konečně budete vědět, že se vám vrátí (a za jak dlouho).

Co přesně pro vás můžu udělat?

  • PPC kampaně – správa PPC kampaní v systémech Google Ads, Sklik a Microsoft Ads, výběr vhodných kanálů s ohledem na cíl, příprava kampaní a jejich průběžná optimalizace.
  • Webová analytika – správné nastavení měření na webu a jeho propojení do reklamních systémů, nastavení Google Analytics 4, zpracování reportů a spolehlivá interpretace dat a doporučení pro jejich další využití.

Pracuji v češtině a angličtině. Hodinová sazba činí 850 Kč, případně se můžeme domluvit na individuálním měsíčním paušálu. Preferuji dlouhodobé zakázky.

Mou kariéru v marketingu odstartovalo studium Digisemestru. Abych doložil, že to umím s daty, absolvoval jsem na Masarykově univerzitě v Brně obor Zpracování a analýzy rozsáhlých dat. Své služby nabízím klientům už od roku 2018.

Vojtěch Kaňa

Kontakty

Vojtěch Kaňa
Slepá 556/31
Brno
613 00
Mobil:606 437 768
Email:kana.vojtech@hotmail.com
Web:www.vojtechkana.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:vojtechkana
Účet:252557630/0600 (Moneta)
IČ:06821553

Doporučení
z první ruky

S Vojtou jsem spolupracovala už několik let v reklamní agentuře a spolupracuji s ním stále i na pozici marketéra ve větší české firmě. Od Vojty jsem nikdy neslyšela, že něco nejde. Naopak, všechno co jsem si namyslela (a ne jednoduché věci), vždy po technické stránce perfektně zvládnul. Pokud jsem někdy po něm chtěla něco, co není jeho parketa, tak se zamyslel, nastudoval si to a rovnou ke mně přišel s řešením a výsledkem. Vojta je technicky velmi zdatný a hodně mi usnadňuje a urychluje práci a určitě ho můžu doporučit jako odborníka.

Renata Sabo

Bemeta.cz