Vojtěch Mareš

DevOps specialista, konzultant a lektor v oblasti open-source technologií

Status: k vašim službám Působnost: osobně po domluvě celá ČR a SR, online celý svět

Provedu vás celou cestou od nuly do cloudu.

Jako DevOps/SRE specialista snižuji firmám náklady na IT infrastrukturu a zbavuji je technického dluhu. Pomáhám startupům i korporátům automatizovat jejich vývojové procesy, kontejnerizovat aplikace, využívat cloud a migrovat do Kubernetes.

Pořádám pro ně také DevOps školení, kde učím klienty pracovat s moderním open-source DevOps technologiemi.

Nabízím:

  • Konzultace – poradím vám, kde má vaše infrastruktura či aplikace slabá místa a navrhnu, jak je odstranit.
  • Implementace – přesunu vaši aplikaci do Kubernetes. Buď na vašem vlastním hardware, nebo v public cloudu. Celá infrastruktura tak bude jasně deklarovaná jako kód pomocí Terraformu.
  • Firemní školení – naučím váš tým efektivně pracovat s novou technologií nebo prohloubím jejich stávající znalosti v těchto oblastech:

Vybrané reference:

  • GLAMI – automatizace vytváření/strhávání infrastruktury, automatizace nasazování a použitých technologií, návrh a tvorba nových Terraform repozitářů, firemní školení, řešení ad-hoc problémů
  • Fakturoid
Vojtěch Mareš

Kontakty

Vojtěch Mareš
Ke Krči 1060/39
Praha 4
147 00
Mobil:732 490 651
Email:vojtech@mares.cz
Web:www.mares.cz
LinkedIn:vojtech-mares
X (Twitter):vojtechmares_
IČ:06999280
DIČ:CZ9709180063

Doporučení
z první ruky

Když jsme Vojtu poznali, byli jsme zrovna v procesu migrace existujících Kubernetes clusterů na nové, vylepšené (vlastní) infrastrukturní balíčky. Krásně jsme si sedli v automatizaci jak vytváření/strhávání infrastruktury, tak v automatizaci nasazování a použitých technologiích (AWS, Kubernetes, Terraform, Python, GitLab, Docker). Vojta pro nás navrhnul a vytvořil nové Terraform repozitáře, pomohl nám i se školením týmu a mladších kolegů a byl dlouhodobě k dispozici pro řešení ad-hoc problémů.

Antonín Hoškovec

AI team lead, GLAMI