Ing. Vojtěch Pechač

online marketér se specializací na PPC a webovou analytiku

Status: k vašim službám Působnost: osobně Praha, Středočeský a Jihočeský kraj; online celý svět

Jako online marketér se zaměřením na webovou analytiku a PPC kampaně pomáhám klientům zvyšovat návštěvnost webu, tržby a plnit stanovené cíle. Využívám nejen bohatých zkušeností z oblasti businessu, ale také vysokoškolského ekonomického vzdělání se zaměřením na podnikání a marketing, díky kterému dokážu dobře pochopit kontext vaší firmy i specifika vaší cílové skupiny – a následně zajistit, aby se z lidí brouzdajících po internetu stali i vaši zákazníci.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Měření – Probereme společně cíle vaší firmy a na základě toho nastavím měření v nástroji Google Analytics 4 a Microsoft Clarity. Stejně tak vám pomůžu se založením BigQuery nebo pokročilým měřením přes Google Tag Manager.
  • Looker Studio – Zpracuji pro vás přínosné reporty v Looker Studiu (dřívější Data Studio), případně i jiných nástrojích. Díky tomu získáte ucelený a srozumitelný přehled o tom, jak se vašemu podnikání daří. Specializuji se na vizualizaci dat ze Shoptetu, vaše Looker Studio může vypadat takto.
  • PPC – Nastavím vám a vyladím PPC kampaně v reklamních sítích Google Ads, Sklik či Microsoft Advertising a následně je budu průběžně optimalizovat tak, aby plnily stanovené cíle.
  • Cookie lišty – Na váš web nasadím funkční cookie lištu splňující legislativní požadavky. Součástí bude i nejnovější verze Consent Mode v2, což zaručí hladký chod v rámci Google Ads.

Kladu velký důraz na automatizaci. Používám Google Sheets, Google Apps Scripts a další nástroje, které mi pomáhají maximalizovat výkon a šetřit jak můj, tak váš čas.

Nezapomínám ale ani na průběžné vzdělávání jak ve svém oboru, tak v marketingu obecně. Absolvoval jsem kurzy jako Digisemestr či PPC reklama pro pokročilé a strategicky a kromě statutu Google Partner nebo Microsoft Advertising Certified Professional držím i další certifikáty. Mám široký záběr, nicméně placená reklama a webová analytika je moje srdcová oblast. Dokonce až do takové míry, že jsem si jako téma diplomové práce vybral Nastavení a optimalizace PPC kampaní pro vybraný e-shop.

Certifikáty:

  • Google Partner
  • Microsoft Advertising Certified Professional
  • Digisemestr Online
  • PPC reklama pro pokročilé a strategicky
  • Certifikace Google Analytics
Ing. Vojtěch Pechač
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Vojtěch Pechač
Jeseniova 108
Praha 3
130 00
Mobil:604 377 332
Email:info@vojtechpechac.cz
Web:vojtechpechac.cz
LinkedIn:vojtechpechac
Účet:1456105016/2700 (UniCredit Bank)
IČ:06869572

Doporučení
z první ruky

S Vojtou spolupracujeme už poměrně dlouhou dobu, začali jsme spolupracovat v rámci jeho studia a zůstali jsme propojeni i nadále. Jsme velmi spokojeni s jeho výsledky, které nám každý měsíc přehledně reportuje a také se skvělou, rychlou a milou komunikací.

Radka Novosadová

Mioora.cz