Doporučení z první ruky

MgA. Yevgeniy Rozhko — video producent, tvůrce multimediálního obsahu a lektor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Spolupráce s Žeňou? Vždycky, okamžitě a moc ráda! Kromě naprosto precizního výstupu jsem dostala i řadu postřehů, námětů a pohledů z takové perspektivy, kterou bych nikdy nenašla. Chcete-li někoho, kdo vám natočí záběry, nevolejte Žeňovi. Chcete-li kompletní video s hlavou, patou, srdcem a myšlenkou – pak se na něj rozhodně obraťte.

Zdenka Kamišová
produkce, PR, komunikace
www.rozbehamecesko.cz zdenkakamiska@gmail.com 606 793 346

Pana Rozhka mohu vřele doporučit. Spolu s ním jsem se podílel na řadě projektů a mohu potvrdit, že vždy splnil vše co bylo domluveno.

Vladimír Váchal
průvodce
www.vachalvladimir.cz vachal.vladimir@seznam.cz

Yevgeniy Rozhko již devátým rokem spolupracuje na projektech pro naši televizní stanici CATVUSA, která přes dvacet let vysílá své anglické pořady o České republice ve 110 městech na kabelové televizi v USA a po celém světě na www.catvusa.com . Yevgeniy prokázal své výborné schopnosti v oblasti video produkce. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Yevgeniy je spolehlivý, pracovitý a zároveň umělecky velmi nadaný, patří mezi nejlepší kameramany a stříhače našeho televizního týmu. Jako ředitel televize ho mohu vřele doporučit na profesionální práci v jeho oboru.

John Honner
ředitel Czech-American TV
www.catvusa.com

Yevgeniy je profesionál každým coulem. Jeho zaujetí pro zakázku je maximální a vždy do spolupráce přinesl jednak zajímavé otázky, které pomohly ke zkvalitnění finálního výstupu, ale i technické a odborné znalosti na vysoké úrovni, přátelskou povahu a humor. Tedy vše důležité pro vznik kvalitního díla. Doporučení z naší strany je více než vysoké.

MgA. Lukáš Kellner
režie, produkce, pedagog
kellyproduction.cz

Pokud hledáte někoho, kdo se nebojí výzev, kdo z nápadu umí udělat projekt a dotáhnout ho do konce, kdo spolehlivě vyhoví všem vašim vrtochům, kdo dokáže poradit, kdo se nad věcí umí zamyslet a kdo umí vymyslet nevymyslitelné, je Žeňa přesně ten, koho potřebujete. Sama jsem s ním dělala několik projektů a nemohla bych si vybrat lépe. Mám to štěstí, že kolem sebe mám několik lidí, za které bych dala ruku do ohně, a Žeňa je rozhodně jedním z nich. A nemůžu nezmínit, že nejen že je skvělý ve své profesi, ale je taky skvělý člověk.

Radka Šmídlová
produkční

S kolegou jsme jako Salesiánské středisko mládeže v Plzni spolupracovali na několika multimediálních projektech; je autorem řady reprezentativních fotografií našeho střediska, které už řadu let používáme na našich propagačních či interních materiálech, dále je autorem prezentačních videí naší činnosti s dětmi a mládeží a naše spolupráce probíhala i formou odborných konzultací na PR témata. Všechna tato spolupráce i její výsledky byly vždy pevně profesionální a zároveň citlivě prokonzultovány (jsme také poskytovatelem sociálních služeb a pracujeme se znevýhodněnou mládeží). Kolega nám poskytl profesionální služby se zájmem o náš cíl a cílovou skupinu a poskytl nám řadu podnětů pro prezentaci našich služeb široké veřejnosti.

Martin Bohata
ředitel Salesiánského střediska mládeže v Plzni
www.sdbplzen.cz bohata@sdbplzen.cz 377 266 953

S Žéňou jsem spolupracovala během natáčení krátkého sedmiminutového filmu, který byl součástí soutěže „The 48hour film project“ (natočit film za 48 hodin). V týmu bylo asi 50 lidí. Žéňa natočil 4 minutový snímek ze zákulisí, zachytil tam celkovou náladu, vtipné chvíle a taky napětí, které takový projekt přináší. Postaral se jak o natáčení na místě, tak celkovou postprodukci snímku ze zákulisí. Jeho přístup k práci je profesionální a přátelský, výsledek vždy stojí za to. Jednoznačně doporučuji všemi deseti!

Bc. Miriam Kocourková
asistentka produkce během soutěže 48h (Test lead v běžném životě)
miriam.tancibokova@gmail.com

Spolupráci s MgA. Yevgeniy Rozhko mohu vřele doporučit na základě vlastní zkušenosti. Společně jsme již realizovali několik zajímavých projektů pro klienty jako LEAR Corporation, město Plzeň nebo STAN Plzeň. Kromě vysoké profesionality spolupráce i výstupů si obzvláště vážím systematičnosti, preciznosti a velice empatického přístupu. Těším se na další spolupráci!

Libor Janíček
moderátor, DJ a produkční
www.liborjanicek.cz info@livepromo.cz 604 761 460

S Yevgeniyem jsem spolupracovala na videoartu dokumentujícím site-specific instalaci. Mohu říct, že tato součinnost byla pro mě opravdu radostná. Setkala jsem se s velmi vstřícným a profesionálním přístupem, kterému nechyběl zápal pro danou věc a ochota zrealizovat nápad i za cenu diskomfortu. Spolupráce byla vynikající a mohu ji vřele doporučit.

MgA. Markéta Metelka
grafik, pedagog
marketa.knorova@gmail.com

Pana Rozhka vřele doporučujeme. Pomáhá nám v řadě projektů a vždy odvedl supéééér práci a je velice spolehlivý. Co jsme mu zadali, tak vždy vše splnil na podtrženou jedničku z hvězdičkou.

Karel Berkovec
produkce pořadu Cyklotoulky/Běžkotoulky
www.cyklotoulky.cz