Doporučení z první ruky

Ing. Zdeněk Krčál — vývojář webových a mobilních aplikací, webdesignér


Zobrazuji všech 9 doporučení

V okamžiku, kdy jsem vyhledal pana Krčála na internetu, jsem byl ve velmi složité situaci ohledně dopracování a spuštění webu. Ochota, se kterou se mne ujal i přesto, že byl víkend, byla vynikající. Jeho služby mohu doporučit, jsem spokojen.

Karel Chába

V situaci, kdy člověk stojí před dokončením nového webu a najednou slovo termín nabývá obludných rozměrů, je požehnáním narazit na programátora, který je ochotný i v rámci nestandardní pracovní doby splnit téměř každé přání zadavatele. Panu Krčálovi bych tímto chtěl poděkovat za skvělý přístup!

Michal Pokorný

Na Ing. Krčála je spolehnutí. Píše rychle, kvalitně, čistý, validní kód s dodržením všech zásad SEO, za velmi rozumnou cenu. Zvládá všechny technologie jako HTML, CSS, PHP, Nette, databáze… Ing. Krčála doporučuji.

MVDr. V. Slabý
poradimesuverem.cz slaby@poradimesuverem.cz 724 800 094

S panem Krčálem spolupracujeme již 3 roky. Využíváme e-shopové řešení, které se snadno intuitivně administruje. Nejvíce si cením proklientského přístupu pana Ing. Krčála, který je vždy velmi ochotný, kdykoli dostupný a profesionálně vyřeší veškeré požadavky k oboustranné spokojenosti. Pana Ing. Krčála mohu všem vřele doporučit.

Ing. Dana Antošíková
dana.antosikova@mizon.cz 606 038 277

Pan Krčál pro nás (CEITEC VUT v Brně) dělal web s CMS Wordpress na základě dodané grafiky. Práce spočívala ve tvorbě HTML/CSS šablony, zajištění domény, hostingu a customizace CMS Wordpress. Pan Krčál velmi pružně a ochotně reagoval na naše požadavky a práci zvládl dokončit velmi rychle od okamžiku dodání podkladů. S výsledkem jsme byli maximálně spokojeni – web odpovídal dodaným podkladům a k úrovni HTML/CSS kódu a k přípravě CMS Wordpress nemám nejmenších výhrad. Za mne tedy plné doporučení!

Jan Novotný
Vysoké učení technické v Brně
materialovy-vyzkum.cz novotny.j@fme.vutbr.cz

Pana Ing. Krčála vřele doporučuji. Pokud chcete profesionální přístup a řešení podle vašich představ, je tento profesionál ten pravý. Můj problém byl vyřešen přesně podle mých představ a k plné spokojenosti. Pokud nastane nějaký další problém, který doufám nebude, určitě využiji zase jeho služeb.

Leoš Tretter
www.leofone.cz info@leofone.cz 792 303 047

S panem Krčálem jsme začali spolupracovat v září tohoto roku. Je s ním velmi dobrá domluva, je ochotný a vždy velmi časově flexibilní. Jeho zkušenosti nás velmi mile překvapily, jelikož se jednalo o projekt, který je velice složitý a v ČR je úplně neznámý. Dlouhou dobu jsme hledali odborníky, kteří se k nám ale díky složitosti projektu stavěli zády. Jediný pan Krčál nám dokázal pomoci. S panem Krčálem už máme rozpracovaný další nelehký projekt, který si myslím, že díky zkušenostem pana programátora dovedeme do zdárného konce jako předešlé. Naše firma muže spolupráci s panem Krčálem vřele doporučit.

David Kratochvíl

Spolupráce s Ing. Krčálem je příkladná – je vstřícný a komunikativní a dokáže poradit, i když se zrovna ve tvorbě webových stránek příliš nevyznáte. Webové stránky naší organizace, které bylo potřeba znovuvytvořit od začátku dle vzoru, udělal přesně podle našich představ. Nyní fungují plynule rychle a zároveň jsou jednoduché na obsluhu.

Adam Homolka
www.zsmze.cz

Pan Krčál nám zpracoval web a e-shop na míru dle našich představ. Všechny činnosti byly provedeny velmi flexibilně přesně dle našeho zadání. Určitě se opět obrátíme na pana Krčála jakmile budeme opět potřebovat vytvořit další webové stránky nebo e-shop.

Josef Nejedlý