Mgr. Zuzana Burdová

advokátka pro zelené podnikatele a neziskovky

Jsem advokátka, které záleží na ekologii. Proto pracuji pro neziskovky, firmy a jednotlivce, kteří myslí na životní prostředí. Obklopuji se lidmi, kteří sdílejí stejné ekologické hodnoty. A to i v profesním životě.

Můžu pro Vás toho udělat hodně:

 • pomůžu při startu i dalším chodu podnikání nebo neziskové organizace,
 • nastavím správně smlouvy,
 • sepíšu neprůstřelné obchodní podmínky pro udržitelný e-shop,
 • poradím s GDPR i cookies,
 • pomůžu s HR,
 • zařídím vše potřebné s úřady,
 • ochráním obchodní značku,
 • vyjednám případné spory s protistranou,
 • zvládnu vyřešit spoustu dalších právních problémů.

Práva jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v milované Olomouci. Výborně ovládám angličtinu (C2) a díky dvěma semestrům studia na Erasmu ve Francii i francouzštinu (B2).

Léta jsem pracovala v několika advokátních kancelářích, kde jsem nabrala zkušenosti z e-commerce, spotřebitelského a občanského práva, marketingového práva, IT práva, obchodního práva, práva duševního vlastnictví, pracovního práva, rodinného práva a ochrany osobních údajů.

Jakmile jsem udělala advokátní zkoušky, vydala jsem se jako advokátka na volnou nohu, abych mohla poskytovat právní služby klientům, kterým záleží na planetě, přírodě a udržitelnosti stejně, jako mně.

Kromě toho jsem permakulturní zahradnice s rukama věčně od hlíny, sběračka bylin a plodů, restaurátorka nábytku a milovnice jógy a meditace. Taky ráda píšu a sdílím s Vámi svoje právní know-how, takže pokud chcete být v obraze, mrkněte na můj blog.

Najdete mě v seznamu ČAK pod č. 20595.

Jak probíhá spolupráce

 1. Prvotní kontakt – Emailem mi napíšete, s čím Vám mohu pomoci.
 2. Ujasnění zadání – Já se Vám ozvu zpět s doplňujícími otázkami taky emailem, abyste si mohli odpovědi v klidu rozmyslet. Dále spolu už komunikujeme tak, jak je potřeba: emailem, telefonem, videokonferencí. Pracuji většinou na dálku. Pokud je z nějakého důvodu potřeba setkat se osobně, potkávám se s klienty v Praze.
 3. Stanovení ceny a termínu – Dopředu se domluvíme na ceně a termínu dodání. Obojí pak spolehlivě dodržím.
 4. Dodání kvalitního výsledku – Dodám Vám kvalitní a srozumitelný výsledek s jasnými pokyny, jak ho zavést do praxe.
Mgr. Zuzana Burdová

Kontakty

Mgr. Zuzana Burdová
U Blaženky 2334/27
Praha 5
150 00