Doporučení z první ruky

Mgr. MVDr. Zuzana Ševčíková — překladatelka a lektorka angličtiny a norštiny


Zobrazuji všech 9 doporučení

Radan Tuhý, BA

Zuzka je naprosto perfektní lektorka angličtiny, se kterou mám za posledních několik let nejlepší zkušenosti (a vystřídal jsem lektorů opravdu hodně). Jednak jazyk skutečně ovládá, navíc má velmi přátelský a individuální přístup. Jednoznačně doporučuji jak pro soukromou výuku (ať už online nebo osobně) – gramatika, konverzace, příprava na certifikace –, tak pro skupinové kurzy s možností konání přímo ve firmě.

Radan Tuhý, BA
správce Linux a Windows serverů a cloudových služeb

Pokud někdo hledá výbornou, profesionální, milou a flexibilní vyučující angličtiny, vřele doporučuji Zuzanu Ševčíkovou. Zuzka je velmi zkušená, angličtinu zvládá na vysoké úrovni, a na rozdíl od značného množství jiných lektorů umí vysvětlovat a učit (i věčné začátečníky, jako jsem byla dřív já). Je naprosto spolehlivá, vždy dodržuje smluvené termíny. Je vidět, že ji angličtina a její výuka baví. Když jsme spolupracovaly, záleželo jí na tom, abych se s úrovni AJ dostala tam, kam potřebuji (můj vysněný certifikát), což je super. Má vypracovaný a efektivní styl výuky, dobře promyšlené metody, které přizpůsobuje lidem na míru. Byla jsem s ní maximálně spokojená po celý čas naší spolupráce (cca rok). Měla jsem do té doby zkušenosti s několika lektory i s výukou na gymplu a v jazykovce, ale nikdy jsem se nemohla hnout z úrovně věčného začátečníka dál, dokonce ani na VŠ. Zuzka to změnila, díky její výuce jsem se přestala bát konverzace v angličtině, natrénovala jsem poslech, pochopila gramatiku… můj kdysi negativní vztah k angličtině a přesvědčení, že se angličtinu nikdy nenaučím, změnila Zuzka na přívětivý postoj k tomuto jazyku natolik, že jsem si udělala certifikát a konečně pochopila jazyk od základů až po pokročilé prvky. Za to ti, Zuzi, patří můj velký dík a upřímné doporučení každému, kdo se chce něco opravdu naučit a hnout se z místa, ať už má znalosti malé či pokročilé. Rovněž díky za tvůj pozitivní a podporující přístup a za to, že se mi podařilo to, co jsem v AJ potřebovala. Ráda jsem tě poznala.

Anna Foretníková

Musím slečnu Zuzku určitě pochválit! Absolvovala jsem u ní individuální firemní lekce angličtiny a probrala se jak business, tak i osobnější témata a rozšířila jsem si slovní zásobu pro širokou škálu typů konverzací. Vřele doporučuji!

Leona Herzánová
leona.herzanova@seznam.cz 728 085 983

Po ročním soukromém kurzu (07/2016–06/2017) souhlasím s dříve uvedenými kladnými hodnoceními lektorky Zuzany Ševčíkové. Chcete-li se věnovat angličtině a hledáte někoho, kdo dodržuje dohodnuté termíny, pomůže s výběrem studijních materiálů a poradí, jak se učit efektivně, přizpůsobí formu i obsah výuky vašim požadavkům a možnostem, srozumitelně vysvětlí gramatiku a odpoví na zvídavé dotazy atd., zkrátka někoho, kdo vám s učením angličtiny pomůže a kdo vám asi sedne i po lidské stránce, mohu slečnu Zuzanu doporučit.

Jan Fišer
konzultant IS
731 523 727

Jestli hledáte soukromý kurz angličtiny pak musím doporučit Zuzanu Ševčíkovou. Má bohaté zkušenosti a angličtinu má na vysoké úrovni. Zároveň je velmi ochotná a dokáže se přizpůsobit vašim potřebám. Dokáže velice dobře vysvětlit gramatiku, problematiku časů a další záludnosti v angličtině. Zkrátka pokud hledáte někoho kdo vám pomůže s učením angličtiny nebo se chcete jen zdokonalit můžu Zuzanu doporučit!

Jiří Puc

Zuzka je opravdu vynikající lektorka. Hodiny s ní jsou příjemné, srozumitelné a vy vždy na konci máte pocit, že si mnoho nového odnášíte. Její angličtina je samozřejmě skvělá, ale bonusem je, že ji umí skvěle podat, zajímavě vysvětlit a díky ní je snazší si věci pamatovat. Je to milá, energická osoba se smyslem pro humor a já nemůžu jinak, jen ji skutečně vřele doporučit!

Tatiana Mensárová

Slečnu Ševčíkovou jsme měli na angličtinu ve firmě. Sled náhod byl v té době bohužel takový, že byla už naší třetí lektorkou za krátký čas. Byli jsme proto trochu nervózní z toho, že máme další změnu, ale ukázalo se, že toto byla rozhodně změna k lepšímu. Slečna lektorka se nás ujala s velkou vervou a trpělivostí. A i když to s námi mnohdy neměla jednoduché, vždy se nám snažila pomoci a pochopit naše potřeby. S příchodem prázdnin a velkých změn politiky naší společnosti, se musely naše cesty rozdělit. Ale shodli jsme se na tom, že ji rádi oslovíme k další spolupráci, jakmile to bude zase možné.

Petra Čížková
thyssenKrupp Materials spol. s r.o.
000000000

Zuzka je parádní učitelka. Trpělivá a velice příjemná. Pomohla mi odbourat strach z mluvení, který jsem měla zakódovaný již od školy. Jde vidět, že svému oboru rozumí a baví ji. Moc děkuji za individuální lekce.

Lea Fialová

Zuzka je skvělá lektorka po odborné i edukační stránce. Trpělivá, spolehlivá, empatická, lidská. Nelze než poděkovat a doporučit.

Jiří Bouma