Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení

Školení podnikání na volné noze s Robertem Vlachem — naposledy ONLINE

Ovládněte strategie, know-how a nástroje špičkových profesionálů

Školení podnikání na volné noze poprvé (výjimečně) online
Chcete úspěšně podnikat na volné noze? — Pak tedy neztrácejte čas objevováním slepých uliček.

Toto školení vám pomůže, pokud:

 • uvažujete o práci na volné noze
 • už na volné noze jste, ale máte mezery
 • podnikáte dlouho a ujíždí vám vlak
 • váháte, čemu věřit, protože každý radí něco jiného
 • nemáte čas louskat knihu Na volné noze (a tucet dalších)
 • nebo chcete slyšet to hlavní přímo od autora a ptát se

Za jediný den se naučíte to nejdůležitější, co by měl znát každý freelancer:

 • správně vyjednávat o ceně a zakázkách
 • zásady cenotvorby a zdražování
 • jak pracovat produktivně beze stresu
 • zvyšovat zisk díky finančnímu sebeřízení
 • pečovat o své jméno, klienty a marketing
 • jak zlepšit své IT, web, blog a sociální sítě
 • fígle pro digitální nomády a práci na dálku
 • pravidla týmové spolupráce, bez potížistů
 • vyhýbat se chybám, neplatičům a problémům
 • brousit svůj kariérní a podnikatelský záměr

Školení vede Robert Vlach, autor bestselleru Na volné noze a podnikatelský poradce, oceněný mj. jako Živnostník roku v Moravskoslezském kraji.

Cena zahrnuje našlapané celodenní školení ONLINE od 10 do 18 hodin, knihu Na volné noze zdarma (v knihkupectví stojí 699 Kč).

  Tip: Chcete-li mít školení se slevou 3.000 Kč jako všichni naši členové, přidejte se k nám a staňte se součástí největší komunity nezávislých profesionálů v Česku.

  Přihláška na školení

  Rezervaci místa držíme 7 dní a účast se platí převodem na účet podle zaslaných instrukcí. K jinému účelu vaše údaje nepoužijeme.

  Termín:
   
  (cena školení je včetně DPH 21 %)
  (prostor pro vaše poznámky či dotazy)

  Časté dotazy

  Doporučení z první ruky

  Bronislav Sobotka
  Školení bylo skvělé. Opravdu skvělé! Moc se mi líbilo, že vše bylo jasné, praktické a uvedené na spoustě konkrétních příkladů. Nejvíce si ale cením toho, že měl člověk možnost se na vše zeptat, ujasnit si věci u kterých si třeba nebyl jistý. Osobně jsem na školní našel nejen kupu zajímavých informací a inspirace, ale také jsem měl šanci poznat zajímavé a opravdu inspirativní lidi. Jediné, čeho lituji je, že jsem na školení nešel o pár let dříve :)
  nadšený učitel angličtiny z Brna
  Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
  Člověk by řekl, že po pěti letech nezávislého podnikání už ho nějaký seminář nemá čím překvapit. O školení Na volné noze to ovšem neplatí. Odnesla jsem si jednak docela hodně inspirativních myšlenek, zejména na téma nezávislý profesionál versus firma, jednak uvědomění, že podnikání není statická věc a občas potřebuje doslova restart. A hlavně jsem do toho restartu dostala chuť. Takže díky!
  marketingová čarodějnice
  Pavel Minář
  Školení jsem původně bral jako prostředek k seznámení s lidmi, kteří jsou také na volné noze. Chtěl jsem si ověřit, zda naráží na podobné problémy a zažívají stejná pozitiva volnonožství jako já. Že v tom prostě nejsem sám. Nicméně obsah i forma školení předčily má očekávání. Díky školení jsem si v hlavě srovnal spoustu věcí — dokonce i takové, které jsem dříve s podnikáním na volné noze moc nespojoval, jako je např. etika nebo zdravý životní styl. Fakt, že se mi dnes v noci o kurzu zdálo, jasně ukazuje, jak silný dojem ve mě školení zanechalo.
  konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
  Ing. Zuzana Bílková
  Robertovo školení rozhodně není o žádných idylických návodech na podnikání z pláže. Řadou praktických příkladů mě utvrdilo v tom, že úspěšné podnikání vyžaduje vysokou odbornost, neustálé sebevzdělávání a férové jednání. Můj silný dojem ze školení ještě více umocnil fakt, že Robert je nejen mimořádný lektor, ale jeho profesionalita je naprosto strhující. Dalším obrovským benefitem je bezpochyby kniha Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, díky které si můžu kdykoliv podrobně prostudovat všechna témata.
  majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin
  Bc. Martin Tesárek
  Milý Roberte. Budou to už skoro dva roky, co jsem se zúčastnil tvého školení v Praze. Dva roky jsem v hlavě nosil závazek napsat ti referenci. Dva roky neustále nosím v hlavě to, co jsi nám s obrovskou profesionalitou a radostí za dva dny na školení sdělil. Dva roky se snažím usilovně na sobě pracovat – být profesionál ve všech směrech. Podnikám už 9 let, ale tvoje školení a setkání s tebou bylo ze všech školení, seminářů, kurzů a knížek tím nejzásadnějším v mé podnikatelské kariéře. Mluvím o tobě kde můžu, cituju tě na svých seminářích, dávám tě všem makléřům za příklad, jsem ambasadorem tvé knížky v komunitě realitních makléřů. Pokračuj v tom, co tak dobře děláš! Roberte, díky!
  realitní makléř, investor a developer

  2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS