Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení

Školení podnikání na volné noze

Školení pro freelancery
Chcete úspěšně podnikat na volné noze? — Pak tedy neztrácejte čas chybováním a objevováním slepých uliček.

Osvojte si nejlepší praktiky rovnou, na našem školení. Tímto kurzem prošly od roku 2007 stovky profesionálů a hlavní lektor Robert Vlach doplňuje průběžně jeho obsah o důležité novinky. Ušetříte své podnikání zbytečných chyb a načerpáte silné podněty pro kariérní růst.

 • rozbalení/sbalení položkyNejlepší postupy prověřené praxí
  Hlavní náplň školení tvoří jednoduché, spolehlivé a účinné postupy prověřené dlouholetou praxí mnoha špičkových profesionálů. Dozvíte se, co funguje a proč, jaké jsou nejčastější chyby i kterým praktikám se raději vyhnout. Náplň školení je 100% aktuální a každý termín vylepšují desítky změn či novinek.
 • rozbalení/sbalení položkyPečlivě sestavené tematické okruhy
  • kariérní strategie a podnikatelský záměr
  • nejlepší techniky a nástroje osobní produktivity
  • cenotvorba, vyjednávání o zakázkách, jištění pohledávek
  • webové stránky, online reklama, blogy a sociální sítě
  • budování portfolia klientů, prezentace a prodej služeb
  • dobré jméno, sebepropagace a osobní branding
  • zvyšování obratu a zisku, delegování práce v týmu
  • časté chyby v podnikání, osobní finance a prevence rizik
  • osobní předpoklady a dovednosti pro úspěšné podnikání
  • tipy na nejlepší knihy, weby, články, aplikace a zdroje
  • trendy freelance podnikání ve světě a mnohé další…
 • rozbalení/sbalení položkyPro začátečníky i pokročilé
  Školení je určeno všem nezávislým profesionálům, freelancerům a drobným podnikatelům, bez ohledu na obor či délku praxe. Budeme se věnovat základům úspěšného podnikání i pokročilým tématům a dotazům. I pokud podnikáte 10 let, vychytáte přehlížené chyby a zaplníte si mezery ve znalostech.
 • rozbalení/sbalení položkyProstor pro vaše dotazy a diskusi
  Školení je vedeno velmi srozumitelně, bez zahlcování množstvím informací. Postupujeme od vysvětlení hlavních principů k podrobnostem, které vás zajímají, a každý tematický okruh provází diskuse nad vašimi připomínkami či dotazy. Tím získáváte všeobecný přehled i nový pohled na vlastní situaci.
 • rozbalení/sbalení položky2 našlapané dny s obědem a společenský večer
  Oba dny školení probíhají od 9 do zhruba 18 hodin, s přestávkou na oběd, který je v ceně. Po prvním dni se můžete zúčastnit neformálního společenského večera a poznat lépe ostatní účastníky i lektora.
 • rozbalení/sbalení položkyZkušený lektor s nejdelší praxí v Česku
  Lektorem školení je Robert Vlach, který se systematické podpoře podnikání na volné noze věnuje od roku 2005 jako vůbec první publicista, konzultant a lektor v Česku, oceněný mj. jako Živnostník roku v Moravskoslezském kraji. Toto školení vede a vylepšuje od roku 2007, i díky zpětné vazbě stovek absolventů.
 • rozbalení/sbalení položkyŠpičkový profesionál jako vzácný host
  Na každý termín zveme jiného špičkového profesionála coby hosta k jednomu z probíraných témat. Tím jednak zpestříme náplň školení a je to i příležitost vidět naživo, jak o svém podnikání hovoří zavedený expert. Pomůže vám to mj. lépe vnímat, co znamená 100% profesionalita v každodenní praxi.
 • rozbalení/sbalení položkyKniha Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové
  Jako dárek dostanete knihu Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, jejímž autorem je Robert Vlach. Na 760 stranách popisuje stejná témata jako školení a tvoří tak jakási knižní skripta pro osvěžení paměti a další studium. (Běžná cena knihy v knihkupectví je 699 Kč.)
 • rozbalení/sbalení položkySleva 3.000 Kč pro členy Na volné noze
  Na slevu 3.000 Kč mají nárok registrovaní členové portálu Na volné noze. Chcete-li ušetřit, můžete přihlášku rovnou spojit s registrací.

Přihláška na školení

Cena je včetně DPH 21 %. Rezervaci místa držíme jen 7 dní a účast se platí převodem na účet podle zaslaných instrukcí. K jinému účelu vaše údaje nepoužijeme.

Termín:
 
 
 
(prostor pro vaše poznámky, požadavky a dotazy)

Doporučení z první ruky

Petr Novák
Na volné noze jsem už přes 15 let, až na jeden jediný rok ve firmě. Proto jsem měl pocit, že podobné školení nepotřebuju. Velká chyba. Jako mnoho jiných, které jsem udělal. Naštěstí Robertovo školení pověst předchází a tak jsem se na něj vypravil. Dalo mi mnoho. Za dva dny jsem se dozvěděl, kde všude dělám chyby, a získal velice detailní návod jak je napravit. Školení mi umožnilo podívat se na své podnikání s odstupem a ujasnit si hodně věcí, které člověk ponořený do oboru nevnímá. Odcházel jsem maximálně spokojený a v zásadě z každé oblasti, které se Robert na školení věnuje, jsem si něco odnesl. Popsal jsem mnoho stránek a ještě dlouho se k nim budu vracet. Největší chybou tak bylo, že jsem na školení nešel dřív a skoro rok to odkládal. Dneska jsem mohl být s vlastním podnikáním výrazně dál.
konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele

Časté dotazy


2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS