Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 110 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Jsem freelancer už nějakou tu dobu, ale ještě nikdy jsem ze školení neodcházela s takovým nadšením a s takovým množstvím poznámek, rad, hacků a tipů, které mi usnadní, zjednoduší a zefektivní práci. Mám spoustu popsaných stránek a zakroužkovaných desítky věcí, které musím nastavit jinak: začít je dělat, přestat je dělat, nebo si o nich přečíst víc. Vám, kteří přemýšlíte, že se přesunete na volnou nohu, ho doporučuji jako jednu z nejdůležitějších věcí, kterou musíte na začátku udělat. Ušetří vám mnoho držkopádů, sil, peněz a času. Vám, kteří už na volné noze jste, ho doporučuji z pozice freelancera, který je na volné noze několik let a stejně se dozvěděl mraky novinek a užitečných návodů a rad. (Já třeba skvělé a praktické věci / tipy / triky o projektovém a procesním řízení, finančním plánování, podnikatelských záměrech, vyjednávání, cenotvorbě, jištění pohledávek, sólování a mnoho dalšího.) Je to jedno z nejlepších školení, na kterém jsem kdy byla. Mně může být jen líto, že jsem na něj nešla před 8 lety, kdy jsem si udělala živnosťák. Doporučuji školení tedy i pokročilým freelancerům, kteří mají pocit, že už všechno viděli a slyšeli. Díky, Roberte, že děláš tak úžasné věci. <3

Michelle Losekoot

blogerka, copywriterka a specialistka na sociální sítě
Bronislav Sobotka
Školení bylo skvělé. Opravdu skvělé! Moc se mi líbilo, že vše bylo jasné, praktické a uvedené na spoustě konkrétních příkladů. Nejvíce si ale cením toho, že měl člověk možnost se na vše zeptat, ujasnit si věci u kterých si třeba nebyl jistý. Osobně jsem na školní našel nejen kupu zajímavých informací a inspirace, ale také jsem měl šanci poznat zajímavé a opravdu inspirativní lidi. Jediné, čeho lituji je, že jsem na školení nešel o pár let dříve :)

Bronislav Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Člověk by řekl, že po pěti letech nezávislého podnikání už ho nějaký seminář nemá čím překvapit. O školení Na volné noze to ovšem neplatí. Odnesla jsem si jednak docela hodně inspirativních myšlenek, zejména na téma nezávislý profesionál versus firma, jednak uvědomění, že podnikání není statická věc a občas potřebuje doslova restart. A hlavně jsem do toho restartu dostala chuť. Takže díky!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

marketingová čarodějnice
Pavel Minář
Školení jsem původně bral jako prostředek k seznámení s lidmi, kteří jsou také na volné noze. Chtěl jsem si ověřit, zda naráží na podobné problémy a zažívají stejná pozitiva volnonožství jako já. Že v tom prostě nejsem sám. Nicméně obsah i forma školení předčily má očekávání. Díky školení jsem si v hlavě srovnal spoustu věcí — dokonce i takové, které jsem dříve s podnikáním na volné noze moc nespojoval, jako je např. etika nebo zdravý životní styl. Fakt, že se mi dnes v noci o kurzu zdálo, jasně ukazuje, jak silný dojem ve mě školení zanechalo.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Profesionálně vedené školení, díky kterému jsem získala nejen spoustu užitečných informací, ale i nadšení do další práce a zdokonalování svých služeb. Doporučuji.

Eva Čapková Illésová, MA

marketingová konzultantka a lektorka se specializací na Facebook stránky
Na volné noze jsem už přes 15 let, až na jeden jediný rok ve firmě. Proto jsem měl pocit, že podobné školení nepotřebuju. Velká chyba. Jako mnoho jiných, které jsem udělal. Naštěstí Robertovo školení pověst předchází a tak jsem se na něj vypravil. Dalo mi mnoho. Za dva dny jsem se dozvěděl, kde všude dělám chyby, a získal velice detailní návod jak je napravit. Školení mi umožnilo podívat se na své podnikání s odstupem a ujasnit si hodně věcí, které člověk ponořený do oboru nevnímá. Odcházel jsem maximálně spokojený a v zásadě z každé oblasti, které se Robert na školení věnuje, jsem si něco odnesl. Popsal jsem mnoho stránek a ještě dlouho se k nim budu vracet. Největší chybou tak bylo, že jsem na školení nešel dřív a skoro rok to odkládal. Dneska jsem mohl být s vlastním podnikáním výrazně dál.

Petr Novák

konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele
Na školení úspěšného podnikání na volné noze jsme byli, tuším, jen tři překladatelé. Příště jich určitě bude více, protože školení doporučím všem svým kolegyním a kolegům jako naprostou nezbytnost. (A také studentům překladatelství, pro které čas od času přednáším, ti by měli jít povinně.) Odnesl jsem si spoustu inspirace a tipů, které hodně změnily můj pohled na podnikání na volné noze. Všechny části školení včetně přednášek expertů byly nesmírně přínosné a povzbudivé. Neméně užitečné bylo i setkání s freelancery z jiných oborů. Za tento dokonalý koktejl mnohokrát děkuji. Jeho účinky budou zcela jistě silné a dlouhodobé.

Mgr. Miroslav Pošta

Ing. Zuzana Bílková
Robertovo školení rozhodně není o žádných idylických návodech na podnikání z pláže. Řadou praktických příkladů mě utvrdilo v tom, že úspěšné podnikání vyžaduje vysokou odbornost, neustálé sebevzdělávání a férové jednání. Můj silný dojem ze školení ještě více umocnil fakt, že Robert je nejen mimořádný lektor, ale jeho profesionalita je naprosto strhující. Dalším obrovským benefitem je bezpochyby kniha Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, díky které si můžu kdykoliv podrobně prostudovat všechna témata.

Ing. Zuzana Bílková

majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin
Bc. Martin Tesárek
Milý Roberte. Budou to už skoro dva roky, co jsem se zúčastnil tvého školení v Praze. Dva roky jsem v hlavě nosil závazek napsat ti referenci. Dva roky neustále nosím v hlavě to, co jsi nám s obrovskou profesionalitou a radostí za dva dny na školení sdělil. Dva roky se snažím usilovně na sobě pracovat – být profesionál ve všech směrech. Podnikám už 9 let, ale tvoje školení a setkání s tebou bylo ze všech školení, seminářů, kurzů a knížek tím nejzásadnějším v mé podnikatelské kariéře. Mluvím o tobě kde můžu, cituju tě na svých seminářích, dávám tě všem makléřům za příklad, jsem ambasadorem tvé knížky v komunitě realitních makléřů. Pokračuj v tom, co tak dobře děláš! Roberte, díky!

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř, investor a developer
Školení jsem si věnoval ke svým 11. freelancerským narozeninám a troufám si tvrdit, že v mém podnikání bude znamenat výrazný mezník. Získal jsem spoustu pokročilých tipů i určité nastavení zrcadla pro sebereflexi svého dosavadního počínání. Oceňuju Robertův přátelský přístup, ochotu poradit a věnovat prostor diskusi, v neposlední řadě i neformální atmosféru, která celý víkend panovala. Doporučuju!

Pavel Ovesný

webdesignér, konzultant webů a specialista na redakční systém Drupal
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS