Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 101110 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Jan Šimral
Na školení Roberta Vlacha jsem byl už v roce 2010 a podnikat na volné noze jsem začal v lednu 2017. Po celou tu dobu jsem si ale řadu věcí z tohoto špičkového školení velmi dobře pamatoval, velmi mě inspirovalo. A nakonec myslím, že bylo jedním z důležitých faktorů, proč jsem se na volnou nohu skutečně odhodlal jít. Takže skvělá inspirace a zároveň i řada větších či menších praktických tipů, které využijete na denní bázi.

Mgr. Jan Šimral

PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B
Měl jsem obavy, zda má vůbec smysl jít na školení, když jsem přečetl stejnojmennou Robertovu knihu. Musím upřímně říci, smysl to má. Proč? Jednak si občerstvíte informace, ale hlavně máte možnost si o tom co vás zajímá promluvit. Zeptat se, dostat přímou odpověď. Získáte jakýsi další rozměr. Zadruhé, poznáte souputníky, kteří jsou stejně naladěni a mnohdy řeší podobné problémy. Zatřetí, uvidíte perfektně zvládnuté školení. A začtvrté, si zcela pro sebe uvědomuji, že pokud se mně podaří alespoň trochu té inspirace využít, posunu se zase o krůček dále. Za ty krůčky strašně moc děkuji.

Ing. Radek Pohnán

G Suite specialista
Bc. Dagmar Medzvecová
Perfektně sestavené školení, ze kterého budete odcházet nabití energií pro vaše další kroky v podnikání. Během víkendu získáte cenné odborné poznatky, které často nevědomky člověk přehlíží nebo vidět nechce. Odborné školení, které se od jiných odlišuje nejen profesionálním přístupem Roberta, ale i přidanou hodnotou v podobě příjemného prostředí, dobré nálady a v neposlední řadě skvělým občerstvením. Váháte, protože jste četli Robertovu „bibli“ a říkáte si, že už se víc nemůžete dovědět? Můžete, sama jsem se o tom přesvědčila a věřím, že to nebylo poslední setkání.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a spisovatelka
Bc. Ctibor Venus
Školení velmi doporučuji začínajícím profesionálům. Bylo přímo napěchováno informacemi k úspěšnému podnikání. Většinou si při školení nic nepíšu, ale zde jsem popsal 10 stránek, abych nic nepropásl. Na Robertovi je vidět, že vše co sděluje, má zažité. Mluví spatra, z vlastních zkušeností. Lingvistický projev, oblečení, nenucené vystupování měl výborně sladěno. Prezentace a slidy byly profesionálně zpracované a pomáhaly chápat předkládaný výklad. Robert dokazoval, že to, co hlásá, sám dodržuje, a ukázal, že nestojí na místě, ale dál se velmi intenzivně vzdělává. Pro mě to byl velmi důležitý milník v profesní kariéře. Poslední dobou jsem nevěděl, kterým směrem se vydat, nyní vím na co se soustředit a co rozvíjet. Robert nám předal skvěle vyladěný systém, který mi pomůže pohodlně plout v oceánu podnikání. Další pozitivní věcí bylo seznámení se zajímavými lidmi, vyslechnout jejich příběhy a poučit se z nich.

Bc. Ctibor Venus

specialista na systém pro tvorbu e-shopů Prestashop
Ing. Jan Křivonožka
Díky za skvělé školení, které mi pomohlo udělat si konečně více jasno v tom, jak se má vlastně podnikat. Výběr témat byl perfektně strukturován a vše dávalo velký smysl. V obsahu školení nebyla vůbec žádná zbytečná vata a veškeré informace sršely ve velkém tempu, takže jsem z té euforie ani jednou nezačal usínat! Odnáším si ze školení velký ToDo seznam činnosti, které musím doladit, procesů, které musím nastavit a věcí, které musím zanalyzovat a více sledovat, aby mé podnikání nebylo jen hrou náhody a spoléháním na intuici. Oceňuji i účast hosta, protože Michelle měla velmi vtipný, inspirující a přínosný příspěvek. Díky všem!

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby
Ing. Michal Haltuf, FRM
Školení jsem se zúčastnil na jaře 2016, když jsem se po delší pauze strávené zpět ve škole rozhodl vrátit na dráhu volnonožce. Robert má školení velmi dobře připravené, jasně strukturované a je na něm vidět, že sbírá podněty a zkušenosti nejen z vlastní praxe, ale i od ostatních studentů a profesionálů registrovaných na jeho portálu. Jelikož už mám leccos za sebou, byly pro mě informace spíše zajímavým opakování v kolektivu podobně smýšlejících lidí. Nejvíce jsem ocenil tipy na IT nástroje pro lepší efektivitu a kapitolu o řízení financí, což je téma, které je potřeba neustále opakovat. Kdyby školení existovalo v době, kdy jsem začínal a kdybych se ho zúčastnil a poslouchal Robertovy rady, mohl jsem si na začátku ušetřit spoustu zbytečných chyb a přešlapů. Školení tedy pro nováčky v podnikání rozhodně doporučuji.

Ing. Michal Haltuf, FRM

vývojář webových aplikací
Radim Hasalík
Po třech letech na volné noze jsem se zúčastnil školení Roberta Vlacha. Přišel jsem načerpat inspiraci. Před školením jsme mohli dát náměty na to, co nás zajímá. Robert všechny tyto náměty citlivým způsobem zapracoval. Na začátku školení vytvořil takovou atmosféru, že jsme se mohli bez problémů v průběhu zapojovat do diskusí. Osobně jsem si ujasnil rozdíl mezi budováním firmy a živnosti. Vyřešil jsem si také osobní dilema v tom, jak a jestli do podnikání zapojovat svojí manželku. Neméně zajímaví byli i pozvaní hosté. Celkově hodnotím školení jako velmi přínosné. Odnesl jsem si řadu užitečných podnětů, které jsem okamžitě začal využívat v praxi. V některých věcech jsem změnil přístup ke svému podnikání. Za sebe mohu školení od Roberta Vlacha vřele doporučit.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Školení naprosto předčilo všechna moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných tipů a triků zaměřených na nezávislé profesionály. Spolu s příjemnou partou lidí a báječným Robertem to byl víkend, na který budu s láskou a nadšením vzpomínat ještě hodně dlouho! Díky!

Linda Martišková

grafička a lektorka kurzu Základy grafiky pro negrafiky
Buď můžete podnikat intuitivně, doufat, že „to nějak půjde“, že postupně přijdete na to, jak věci dělat dobře, nebo můžete jít na Školení podnikání na volné noze, které pořádá Robert Vlach. Moc doporučuju to druhé, ušetří vám to hodně chyb a bezesných nocí. Jedna z nejpodstatnějších věcí, která mi díky školení došla, je to, že ovládat podnikatelskou abecedu je stejně důležité, jako být vynikající ve svém oboru. Mám spoustu praktických tipů a doporučení. Po školení vím nejenom to, co mám udělat, ale taky jak to udělat. Pouštím se do toho hned dnes. Díky moc!

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

leadership kouč a konzultantka
Na hodnocení školení Roberta Vlacha jsem si nechala pár týdnů odstup, abych vstřebala své zážitky a psala hodnocení s chladnou hlavou. Bezprostředně po něm mě totiž ovládlo naprosté nadšení. Od školení jsem si slibovala, že mi pomůže utřídit si myšlenky ohledně mého vstupu na volnou nohu a ujasnit si, jak to celkově uchopím. Že mi pomůže dát tomu celému pevný řád a zdravý základ, na kterém budu moci stavět. Úvod školení, který se týkal zasazení problematiky práce na volné noze do širšího kontextu, mi nejprve přišel zdlouhavý. Zpětně ho ale hodnotím jako velmi pozitivní a právě pro utřídění si myšlenek jako základ, bez kterého to nejde. Po úvodu už následovala doslova smršť praktických informací a návodů, která komplexně pokryla všechny oblasti, který každý freelancer musí řešit. Právě svou komplexností a praktičností je školení hodně jedinečné. Stejně, jako kniha, kterou mám teď neustále otevřenou na svém pracovním stole. Za mě jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. Rozhodně doporučuji všem začínajícím freelancerům, ale i zaběhnutějším, kteří chtějí vyladit nějaké ty mouchy. I s odstupem pár týdnů vlastně zjišťuji, že mé nadšení se nezmenšilo, spíše naopak. Díky, Roberte! Těším se na nějaké další inspirativní setkání!

Lucie Hrušová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS