Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 101110 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Jana Andrésková
Roberte, děkuji :-) Tvoje školení je opravdu něco, co by si neměl nechat ujít žádný volnonožec, ať už je v jakémkoliv stádiu vývoje. Tolik zkušeností a know-how v jedné hlavě a na jednom místě se jen tak nevidí. Moc se mi líbila témata kolem dobrého jména, spolehlivosti, cenotvorby a nastavování procesů. A už se nemůžu dočkat, jak to všechno budu testovat v praxi!

Ing. Jana Andrésková

webdesignérka a SEO konzultantka
Ing. Tomáš Ludvík
Robert je velice příjemný a energický řečník, jeho školení je nabité užitečnými informacemi okořeněné spoustou příkladů a historek že života. Jeho vlídná upřímnost dokáže lidem otevírat oči a může jim pomoci najít vlastní cestu. Na první pohled je zřejmé, že ho to skutečně baví a naplňuje.

Ing. Tomáš Ludvík

UX designér a konzultant
Mgr. Roman Věžník
Knihu Roberta Vlacha Na volné noze jsem vyhlížel jak Jarda Jágr novou smlouvu. Dlouho. Nedočkavě. S velkým očekáváním. Když vyšla, byl to gól. Chvíli jsem si říkal, jestli Robert tímto počinem nedal vlastňáka svým víkendovým školením. Nasoukal jsem se proto do pruhovaného trikotu a vyrazil to rozhodnout do holešovické arény (Paralelní Polis). Jak dopadl zápas HC Bichle vs. BK Nalejvárna? Vyklubal se z něj přátelák. Nebo spíš exhibice. Pískat jsem rozhodně nemusel. A brzy mi došlo, že i když jsem už četl knihu, investicí do školení jsem nic neprokaučoval. Proč? 1) Využíval jsem přesilovky – Neměl jsem hlavu přehlcenou novými informacemi, a proto mi zbylo dost myšlenkového prostoru na to, abych na vybrané Robertovy rady mohl nahlížet přes filtr mého oboru a plánovat zlepšováky. Některé tipy jsem dokonce hned uvedl do praxe. 2) Těžil jsem ze samostatných nájezdů – Otázky jsme na Roberta stříleli nejen během samotného školení, ale také při večerním posezení. Robertovy pohotové a zkušenostmi nabité reakce v knize pochopitelně nenajdete. 3) Know-how jsem nasával i v kabině – Robert klade hodně velký důraz na sociální vazby v komunitě freelancerů. Po svém prvním networkingu jsem k tomu byl celkem skeptický. Víkendové školení ale dávalo nováčkům daleko větší prostor k inspirativním hovorům s dalšími volnonožci. Do zápisu o utkání bych jako sudí uvedl snad ještě toto: Jestli v podnikání na volné noze nechcete mít hokej, určitě si přečtěte aspoň Robertovu knihu. A když budete po čase cítit, že by nebylo špatné znalosti oprášit, ale do druhého čtení se vám nechce, vydejte se na hezký víkend s volnonožci.

Mgr. Roman Věžník

copywriter
Tom Havelka
Doporučuji! Asi nejvýstižnější slovo, které mě napadá po víkendovém školení, které vedl Robert Vlach. Intenzivní, obsažné a informacemi nabité dva dny ve velmi přátelském prostředí dalších kolegů a nyní i přátel. Rozhodně doporučuji těm, kteří uvažují o rozjezdu podnikání a také menším podnikatelům. Vaše dosavadní zkušenosti získají ucelený rámec a neuškodí poslechnout si rady a poznatky založené na dlouholeté praxi úspěšného podnikatele. Neocenitelná je průběžná diskuse a možnost aktivně se zapojit k jednotlivým tématům.

Tom Havelka

průvodce online světem, webdesignér a marketér
Mgr. Eva Volenová
Účastnit se školení nebo neúčastnit? Váhala jsem půldruhého roku a nakonec jsem se přihlásila hned po svém prvním think-tanku Na volné noze – atmosféra setkání a plodná diskuse mě nadchly tolik, že jsem okamžitě věděla, že chci Roberta slyšet přednášet znovu. Víkendové školení nezklamalo, bylo intenzivní a každé probírané téma stálo za to. Dlouhodobě sleduji české i zahraniční profesní blogy, vzdělávám se v oboru i v podnikatelských dovednostech a měla jsem načtenou i Robertovu knihu. Tím spíš jsem čekala, že na školení jenom „vyzobu“ několik přelomových tipů a zbytek času si budu hlavně pečlivě a v nové formě opakovat, co už vím. Nemohla jsem být dál od pravdy. V neděli jsem si domů odnášela blok hustě popsaný poznámkami a dvoustránkový to-do list, nemluvě o tom, že se mi seznam knížek k přečtení prodloužil o 18 titulů. Hned v prvních dnech po školení se mi dokonce podařilo některá Robertova doporučení uplatnit v praxi a fungovalo to skvěle :) Snad nejpozitivněji hodnotím přátelskou náladu na setkání a Robertův přístup k věci, který zřejmě nejlépe vystihuje jeho důraz na férové podnikání a dobré jméno freelancerů. Nesmírně mě povzbudilo vidět takový přístup v praxi. Díky moc!

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Mgr. Jan Šimral
Na školení Roberta Vlacha jsem byl už v roce 2010 a podnikat na volné noze jsem začal v lednu 2017. Po celou tu dobu jsem si ale řadu věcí z tohoto špičkového školení velmi dobře pamatoval, velmi mě inspirovalo. A nakonec myslím, že bylo jedním z důležitých faktorů, proč jsem se na volnou nohu skutečně odhodlal jít. Takže skvělá inspirace a zároveň i řada větších či menších praktických tipů, které využijete na denní bázi.

Mgr. Jan Šimral

nezávislý PR konzultant se specializací na B2B
Ing. Radek Pohnán
Měl jsem obavy, zda má vůbec smysl jít na školení, když jsem přečetl stejnojmennou Robertovu knihu. Musím upřímně říci, smysl to má. Proč? Jednak si občerstvíte informace, ale hlavně máte možnost si o tom co vás zajímá promluvit. Zeptat se, dostat přímou odpověď. Získáte jakýsi další rozměr. Zadruhé, poznáte souputníky, kteří jsou stejně naladěni a mnohdy řeší podobné problémy. Zatřetí, uvidíte perfektně zvládnuté školení. A začtvrté, si zcela pro sebe uvědomuji, že pokud se mně podaří alespoň trochu té inspirace využít, posunu se zase o krůček dále. Za ty krůčky strašně moc děkuji.

Ing. Radek Pohnán

G Suite specialista
Bc. Dagmar Medzvecová
Perfektně sestavené školení, ze kterého budete odcházet nabití energií pro vaše další kroky v podnikání. Během víkendu získáte cenné odborné poznatky, které často nevědomky člověk přehlíží nebo vidět nechce. Odborné školení, které se od jiných odlišuje nejen profesionálním přístupem Roberta, ale i přidanou hodnotou v podobě příjemného prostředí, dobré nálady a v neposlední řadě skvělým občerstvením. Váháte, protože jste četli Robertovu „bibli“ a říkáte si, že už se víc nemůžete dovědět? Můžete, sama jsem se o tom přesvědčila a věřím, že to nebylo poslední setkání.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka
Bc. Ctibor Venus
Školení velmi doporučuji začínajícím profesionálům. Bylo přímo napěchováno informacemi k úspěšnému podnikání. Většinou si při školení nic nepíšu, ale zde jsem popsal 10 stránek, abych nic nepropásl. Na Robertovi je vidět, že vše co sděluje, má zažité. Mluví spatra, z vlastních zkušeností. Lingvistický projev, oblečení, nenucené vystupování měl výborně sladěno. Prezentace a slidy byly profesionálně zpracované a pomáhaly chápat předkládaný výklad. Robert dokazoval, že to, co hlásá, sám dodržuje, a ukázal, že nestojí na místě, ale dál se velmi intenzivně vzdělává. Pro mě to byl velmi důležitý milník v profesní kariéře. Poslední dobou jsem nevěděl, kterým směrem se vydat, nyní vím na co se soustředit a co rozvíjet. Robert nám předal skvěle vyladěný systém, který mi pomůže pohodlně plout v oceánu podnikání. Další pozitivní věcí bylo seznámení se zajímavými lidmi, vyslechnout jejich příběhy a poučit se z nich.

Bc. Ctibor Venus

programátor a webdesignér
Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS