Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 111120 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Jan Křivonožka
Díky za skvělé školení, které mi pomohlo udělat si konečně více jasno v tom, jak se má vlastně podnikat. Výběr témat byl perfektně strukturován a vše dávalo velký smysl. V obsahu školení nebyla vůbec žádná zbytečná vata a veškeré informace sršely ve velkém tempu, takže jsem z té euforie ani jednou nezačal usínat! Odnáším si ze školení velký ToDo seznam činnosti, které musím doladit, procesů, které musím nastavit a věcí, které musím zanalyzovat a více sledovat, aby mé podnikání nebylo jen hrou náhody a spoléháním na intuici. Oceňuji i účast hosta, protože Michelle měla velmi vtipný, inspirující a přínosný příspěvek. Díky všem!

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby
Ing. Michal Haltuf, FRM
Školení jsem se zúčastnil na jaře 2016, když jsem se po delší pauze strávené zpět ve škole rozhodl vrátit na dráhu volnonožce. Robert má školení velmi dobře připravené, jasně strukturované a je na něm vidět, že sbírá podněty a zkušenosti nejen z vlastní praxe, ale i od ostatních studentů a profesionálů registrovaných na jeho portálu. Jelikož už mám leccos za sebou, byly pro mě informace spíše zajímavým opakování v kolektivu podobně smýšlejících lidí. Nejvíce jsem ocenil tipy na IT nástroje pro lepší efektivitu a kapitolu o řízení financí, což je téma, které je potřeba neustále opakovat. Kdyby školení existovalo v době, kdy jsem začínal a kdybych se ho zúčastnil a poslouchal Robertovy rady, mohl jsem si na začátku ušetřit spoustu zbytečných chyb a přešlapů. Školení tedy pro nováčky v podnikání rozhodně doporučuji.

Ing. Michal Haltuf, FRM

vývojář webových aplikací, specialista na WordPress a PPC
Radim Hasalík
Po třech letech na volné noze jsem se zúčastnil školení Roberta Vlacha. Přišel jsem načerpat inspiraci. Před školením jsme mohli dát náměty na to, co nás zajímá. Robert všechny tyto náměty citlivým způsobem zapracoval. Na začátku školení vytvořil takovou atmosféru, že jsme se mohli bez problémů v průběhu zapojovat do diskusí. Osobně jsem si ujasnil rozdíl mezi budováním firmy a živnosti. Vyřešil jsem si také osobní dilema v tom, jak a jestli do podnikání zapojovat svojí manželku. Neméně zajímaví byli i pozvaní hosté. Celkově hodnotím školení jako velmi přínosné. Odnesl jsem si řadu užitečných podnětů, které jsem okamžitě začal využívat v praxi. V některých věcech jsem změnil přístup ke svému podnikání. Za sebe mohu školení od Roberta Vlacha vřele doporučit.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Linda Nezhybová
Školení naprosto předčilo všechna moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných tipů a triků zaměřených na nezávislé profesionály. Spolu s příjemnou partou lidí a báječným Robertem to byl víkend, na který budu s láskou a nadšením vzpomínat ještě hodně dlouho! Díky!

Linda Nezhybová

multimediální kreativec
Alexandra Hubáčková, Ph.D.
Buď můžete podnikat intuitivně, doufat, že „to nějak půjde“, že postupně přijdete na to, jak věci dělat dobře, nebo můžete jít na Školení podnikání na volné noze, které pořádá Robert Vlach. Moc doporučuju to druhé, ušetří vám to hodně chyb a bezesných nocí. Jedna z nejpodstatnějších věcí, která mi díky školení došla, je to, že ovládat podnikatelskou abecedu je stejně důležité, jako být vynikající ve svém oboru. Mám spoustu praktických tipů a doporučení. Po školení vím nejenom to, co mám udělat, ale taky jak to udělat. Pouštím se do toho hned dnes. Díky moc!

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

certifikovaná koučka, lektorka a konzultantka se zaměřením na leadership a firemní kulturu
Lucie Hrušová
Na hodnocení školení Roberta Vlacha jsem si nechala pár týdnů odstup, abych vstřebala své zážitky a psala hodnocení s chladnou hlavou. Bezprostředně po něm mě totiž ovládlo naprosté nadšení. Od školení jsem si slibovala, že mi pomůže utřídit si myšlenky ohledně mého vstupu na volnou nohu a ujasnit si, jak to celkově uchopím. Že mi pomůže dát tomu celému pevný řád a zdravý základ, na kterém budu moci stavět. Úvod školení, který se týkal zasazení problematiky práce na volné noze do širšího kontextu, mi nejprve přišel zdlouhavý. Zpětně ho ale hodnotím jako velmi pozitivní a právě pro utřídění si myšlenek jako základ, bez kterého to nejde. Po úvodu už následovala doslova smršť praktických informací a návodů, která komplexně pokryla všechny oblasti, který každý freelancer musí řešit. Právě svou komplexností a praktičností je školení hodně jedinečné. Stejně, jako kniha, kterou mám teď neustále otevřenou na svém pracovním stole. Za mě jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. Rozhodně doporučuji všem začínajícím freelancerům, ale i zaběhnutějším, kteří chtějí vyladit nějaké ty mouchy. I s odstupem pár týdnů vlastně zjišťuji, že mé nadšení se nezmenšilo, spíše naopak. Díky, Roberte! Těším se na nějaké další inspirativní setkání!

Lucie Hrušová

marketingová manažerka a konzultantka pro malé firmy
Yulia Skadchenko
Na začátek musím říct, že má očekávání od školení byla v sobotu ráno velice opatrná, neboť když je kolem něčeho příliš velký „hype“, jsem raději vždy trochu skeptická. V neděli večer jsem ale odcházela s hlavou plnou nápadů, plným blokem poznámek a nutkáním všechny ty věci co nejdříve zavést do své praxe, a ještě s pěkným seznamem četby navrch. Školení je neskutečně inspirativní, a to nejen díky tomu, kolik Robert dokáže dát skvělých podnětů, ale i díky ostatním volnonožčím kolegům, kteří jsou zdrojem inspirace a nápadů, a s nimiž je radost vyměňovat si zkušenosti. Myslím, že si v tomto školení pro sebe něco najde úplně každý, ať už to bude celkový posun v uvažování, nové nástroje, nebo sebevědomí nebát se udělat ten krok vpřed a vrhnout se do samostatného podnikání.

Yulia Skadchenko

tlumočnice a překladatelka ruského a anglického jazyka
MgA. Naďa Moyzesová
Ač jsem freelancer šestým rokem, přesto jsem školení Na volné noze s nadšením absolvovala. Jako všechny ostatní akce portálu nezávislých profesionálů i tato dvoudenní byla neskutečně našlapaná od samého startu po cíl, dokonale zorganizovaná a plná prospěšných tipů, návodů a postupů, jak zefektivnit a zprofesionalizovat své podnikání a celé se to odehrávalo v přátelském a inspirativním prostředí, z něhož pozitivní energie doslova sálala. Moc děkuju!

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
Michal Pelech
Díky školení úspěšného podnikání na volné noze od Roberta Vlacha jsem si uvědomil nedostatky a problémy, které v mém podnikání nevědomky dělám. A dostal jsem obrovskou chuť se na tyto problémy zaměřit a začít je řešit. Díky radám a tipům od Roberta mám jasnou představu o tom, co vše musím udělat. Čeká mě hodně práce, ale těším se na to. Školení je opravdu inspirativní a rád je doporučím každému, kdo chce své podnikání posunout dál.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
Mgr. Klára Mouchová
Naprosto skvělé školení nabité informacemi, žádná zbytečná omáčka kolem, ale opravdu přínosné a praktické tipy, co a jak dělat a co naopak nedělat. Maximálně oceňuju Robertovu ochotu se s každým z nás pobavit bokem, vyslechnout naše problémy a hlavně doopravdy poradit!

Mgr. Klára Mouchová

konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS