Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 111120 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Yulia Skadchenko
Na začátek musím říct, že má očekávání od školení byla v sobotu ráno velice opatrná, neboť když je kolem něčeho příliš velký „hype“, jsem raději vždy trochu skeptická. V neděli večer jsem ale odcházela s hlavou plnou nápadů, plným blokem poznámek a nutkáním všechny ty věci co nejdříve zavést do své praxe, a ještě s pěkným seznamem četby navrch. Školení je neskutečně inspirativní, a to nejen díky tomu, kolik Robert dokáže dát skvělých podnětů, ale i díky ostatním volnonožčím kolegům, kteří jsou zdrojem inspirace a nápadů, a s nimiž je radost vyměňovat si zkušenosti. Myslím, že si v tomto školení pro sebe něco najde úplně každý, ať už to bude celkový posun v uvažování, nové nástroje, nebo sebevědomí nebát se udělat ten krok vpřed a vrhnout se do samostatného podnikání.

Mgr. Yulia Skadchenko

tlumočnice a překladatelka ruského a anglického jazyka
MgA. Naďa Moyzesová
Ač jsem freelancer šestým rokem, přesto jsem školení Na volné noze s nadšením absolvovala. Jako všechny ostatní akce portálu nezávislých profesionálů i tato dvoudenní byla neskutečně našlapaná od samého startu po cíl, dokonale zorganizovaná a plná prospěšných tipů, návodů a postupů, jak zefektivnit a zprofesionalizovat své podnikání a celé se to odehrávalo v přátelském a inspirativním prostředí, z něhož pozitivní energie doslova sálala. Moc děkuju!

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
Michal Pelech
Díky školení úspěšného podnikání na volné noze od Roberta Vlacha jsem si uvědomil nedostatky a problémy, které v mém podnikání nevědomky dělám. A dostal jsem obrovskou chuť se na tyto problémy zaměřit a začít je řešit. Díky radám a tipům od Roberta mám jasnou představu o tom, co vše musím udělat. Čeká mě hodně práce, ale těším se na to. Školení je opravdu inspirativní a rád je doporučím každému, kdo chce své podnikání posunout dál.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
Naprosto skvělé školení nabité informacemi, žádná zbytečná omáčka kolem, ale opravdu přínosné a praktické tipy, co a jak dělat a co naopak nedělat. Maximálně oceňuju Robertovu ochotu se s každým z nás pobavit bokem, vyslechnout naše problémy a hlavně doopravdy poradit!

Mgr. Klára Mouchová

konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Twitter a Instagram
Ing. Veronika Brindzová
Školení úspěšného podnikání na volné noze naprosto předčilo mé očekávání. Na volné noze jsem něco málo přes rok a za tu dobu se mi v hlavě vyrojila spousta otázek a pochybností, ale tohle školení mi znovu dodalo „šťávu“ a ukázalo mi směr, kterým se chci dál vydat. Odnáším si spousty užitečných rad a postřehů z praxe a také jsem měla možnost poznat nové kolegy volnonožce mimo můj hlavní obor, a to je obrovsky cenné! Rozhodně nepřeháním, když řeknu, že toto školení bylo zatím v mém životě jedno z nejvíce přínosných.

Ing. Veronika Brindzová

PPC specialistka
Na školení jsem s přihlásil ještě v době, kdy jsem působil jako marketingový manažer a spíš jsem jen tak lehce zvažoval, zda by nebylo fajn začít pracovat sám na sebe. Ale co čert nechtěl, stačilo pár měsíců, neshody s majitelem firmy a najednou jsem byl téměř ze dne na den postaven před volbu, zda se znovu nechat zaměstnat, nebo konečně zkusit volnonožectví. Nakonec zvítězila touha osvobodit se. Díky tomu jsem začal termín školení netrpělivě vyhlížet a přemýšlet, co mi asi dá, a jestli pro mě vůbec bude mít nějaký přínos. Mé obavy byly liché, protože to byly velmi dobře investované peníze. Robert nás provedl podrobně vším, co může (nejen) začínající podnikatel potřebovat, očekávat, na co by se měl připravit a jak se s tím vypořádat. Díky němu jsem se ujistil, že mé rozhodnutí mělo smysl, poznal příjemné kolegy volnonožce, získal spoustu potřebných informací a hlavně načerpal další energii do nadcházejících měsíců.

Ing. David Rýpal

fotograf
Robert Pechač
Na volné noze jsem více než 20 let. Nicméně občas, vlastně dost často, mívám pocit, že řadu věcí dělám tak nějak intuitivně a není to to pravé. Že by to chtělo vnést do všeho trochu systému. Proto jsem konečně šel na školení. Se smíšenými očekáváními… Realita ovšem naprosto předčila všechna, i ta nejoptimističtější. Spousta tipů, fíglů, rad, odkazů na zajímavou literaturu, články, rozhovory, jiné úspěšné volnonožce a jejich weby, školení, materiály. Mraky užitečných prográmků na úkoly, procesní řízení atd. Zajímavé postřehy k cenotvorbě a další a další témata. Vše navíc doplněno knihou Na volné noze jako bonus na dlouhé zimní večery. Každému, i tomu, kdo podniká už opravdu dlouho, bych školení rozhodně doporučil.

Robert Pechač

lektor, programátor a specialista na Office 365 (Microsoft Office)
Michal Souček
Díky za super školení. Největším přínosem je vůbec to, jak má Robert podnikání na volné noze komplexně prostudované a sám na sobě vyzkoušené do nejmenších detailů. Učit se od někoho, kdo věci jen nepřednáší, ale hlavně je sám dělá, je pro mě ze všeho nejdůležitější. Vím totiž, že to jsou věci funkční a maximálně efektivní. A kromě jiného jsem díky školení načerpal spoustu nové inspirace, kterou je po 15 letech podnikání v mém případě občas opravdu už těžké najít. Na tohle školení by měl jít každý, kdo chce být úspěšný a myslí to s podnikáním na volné noze vážně. Ještě jednou díky moc!

Michal Souček

realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
Nepatřím mezi lidi, kteří se nechají snadno ovlivnit. Cítím se být přirozeným skeptikem, ale na druhou stranu věřím na osudová setkání a na důležité životní mezníky. Obsah celého školení pro mě byl velmi silným zážitkem. Díky informačnímu obsahu školení a kombinací vlastních nabytých zkušeností, jsem prožil jakousi katarzi, díky které se objevily nové horizonty a přesvědčení o pokračování v již započatém úsilí našlo své pevné základy. Troufám si říci, že Robert Vlach je velmi osvícený člověk s obrovským rozhledem a znalostmi. Děkuji Robertovi za opravdu silné podněty a doufám že se s ním budu moci setkat, jakož i s ostatními účastníky školení.

Jan Soukup

manažer webových projektů
Jana Šmerdová
Účast na školení na volné noze jsem dlouho zvažovala a říkala si, jestli se můžu po několika letech podnikání dozvědět něco nového. Nakonec jsem dala na pozitivní ohlasy kolegů z oboru a byla to jedna z nejlepších investic do rozvoje mého podnikání. Školení mi umožnilo podívat se na moji práci z nadhledu a ujasnit si priority. Pomohlo mi minimalizovat nejrůznější rizika a stres a víc si tak užívat svobody, které si na volné noze nejvíc cením.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS