Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 111120 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení naprosto předčilo všechna moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných tipů a triků zaměřených na nezávislé profesionály. Spolu s příjemnou partou lidí a báječným Robertem to byl víkend, na který budu s láskou a nadšením vzpomínat ještě hodně dlouho! Díky!

Linda Nezhybová

grafička a lektorka kurzu Základy grafiky pro negrafiky
Alexandra Hubáčková, Ph.D.
Buď můžete podnikat intuitivně, doufat, že „to nějak půjde“, že postupně přijdete na to, jak věci dělat dobře, nebo můžete jít na Školení podnikání na volné noze, které pořádá Robert Vlach. Moc doporučuju to druhé, ušetří vám to hodně chyb a bezesných nocí. Jedna z nejpodstatnějších věcí, která mi díky školení došla, je to, že ovládat podnikatelskou abecedu je stejně důležité, jako být vynikající ve svém oboru. Mám spoustu praktických tipů a doporučení. Po školení vím nejenom to, co mám udělat, ale taky jak to udělat. Pouštím se do toho hned dnes. Díky moc!

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

certifikovaná koučka, lektorka a konzultantka se zaměřením na leadership a firemní kulturu
Lucie Hrušová
Na hodnocení školení Roberta Vlacha jsem si nechala pár týdnů odstup, abych vstřebala své zážitky a psala hodnocení s chladnou hlavou. Bezprostředně po něm mě totiž ovládlo naprosté nadšení. Od školení jsem si slibovala, že mi pomůže utřídit si myšlenky ohledně mého vstupu na volnou nohu a ujasnit si, jak to celkově uchopím. Že mi pomůže dát tomu celému pevný řád a zdravý základ, na kterém budu moci stavět. Úvod školení, který se týkal zasazení problematiky práce na volné noze do širšího kontextu, mi nejprve přišel zdlouhavý. Zpětně ho ale hodnotím jako velmi pozitivní a právě pro utřídění si myšlenek jako základ, bez kterého to nejde. Po úvodu už následovala doslova smršť praktických informací a návodů, která komplexně pokryla všechny oblasti, který každý freelancer musí řešit. Právě svou komplexností a praktičností je školení hodně jedinečné. Stejně, jako kniha, kterou mám teď neustále otevřenou na svém pracovním stole. Za mě jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. Rozhodně doporučuji všem začínajícím freelancerům, ale i zaběhnutějším, kteří chtějí vyladit nějaké ty mouchy. I s odstupem pár týdnů vlastně zjišťuji, že mé nadšení se nezmenšilo, spíše naopak. Díky, Roberte! Těším se na nějaké další inspirativní setkání!

Lucie Hrušová

marketingová manažerka a konzultantka pro malé firmy
Yulia Skadchenko
Na začátek musím říct, že má očekávání od školení byla v sobotu ráno velice opatrná, neboť když je kolem něčeho příliš velký „hype“, jsem raději vždy trochu skeptická. V neděli večer jsem ale odcházela s hlavou plnou nápadů, plným blokem poznámek a nutkáním všechny ty věci co nejdříve zavést do své praxe, a ještě s pěkným seznamem četby navrch. Školení je neskutečně inspirativní, a to nejen díky tomu, kolik Robert dokáže dát skvělých podnětů, ale i díky ostatním volnonožčím kolegům, kteří jsou zdrojem inspirace a nápadů, a s nimiž je radost vyměňovat si zkušenosti. Myslím, že si v tomto školení pro sebe něco najde úplně každý, ať už to bude celkový posun v uvažování, nové nástroje, nebo sebevědomí nebát se udělat ten krok vpřed a vrhnout se do samostatného podnikání.

Yulia Skadchenko

tlumočnice a překladatelka ruského a anglického jazyka
MgA. Naďa Moyzesová
Ač jsem freelancer šestým rokem, přesto jsem školení Na volné noze s nadšením absolvovala. Jako všechny ostatní akce portálu nezávislých profesionálů i tato dvoudenní byla neskutečně našlapaná od samého startu po cíl, dokonale zorganizovaná a plná prospěšných tipů, návodů a postupů, jak zefektivnit a zprofesionalizovat své podnikání a celé se to odehrávalo v přátelském a inspirativním prostředí, z něhož pozitivní energie doslova sálala. Moc děkuju!

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
Michal Pelech
Díky školení úspěšného podnikání na volné noze od Roberta Vlacha jsem si uvědomil nedostatky a problémy, které v mém podnikání nevědomky dělám. A dostal jsem obrovskou chuť se na tyto problémy zaměřit a začít je řešit. Díky radám a tipům od Roberta mám jasnou představu o tom, co vše musím udělat. Čeká mě hodně práce, ale těším se na to. Školení je opravdu inspirativní a rád je doporučím každému, kdo chce své podnikání posunout dál.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
Mgr. Klára Mouchová
Naprosto skvělé školení nabité informacemi, žádná zbytečná omáčka kolem, ale opravdu přínosné a praktické tipy, co a jak dělat a co naopak nedělat. Maximálně oceňuju Robertovu ochotu se s každým z nás pobavit bokem, vyslechnout naše problémy a hlavně doopravdy poradit!

Mgr. Klára Mouchová

konzultantka, správkyně a lektorka sociálních sítí Facebook, Instagram a Twitter
Ing. Veronika Brindzová
Školení úspěšného podnikání na volné noze naprosto předčilo mé očekávání. Na volné noze jsem něco málo přes rok a za tu dobu se mi v hlavě vyrojila spousta otázek a pochybností, ale tohle školení mi znovu dodalo „šťávu“ a ukázalo mi směr, kterým se chci dál vydat. Odnáším si spousty užitečných rad a postřehů z praxe a také jsem měla možnost poznat nové kolegy volnonožce mimo můj hlavní obor, a to je obrovsky cenné! Rozhodně nepřeháním, když řeknu, že toto školení bylo zatím v mém životě jedno z nejvíce přínosných.

Ing. Veronika Brindzová

PPC specialistka
Ing. David Rýpal
Na školení jsem s přihlásil ještě v době, kdy jsem působil jako marketingový manažer a spíš jsem jen tak lehce zvažoval, zda by nebylo fajn začít pracovat sám na sebe. Ale co čert nechtěl, stačilo pár měsíců, neshody s majitelem firmy a najednou jsem byl téměř ze dne na den postaven před volbu, zda se znovu nechat zaměstnat, nebo konečně zkusit volnonožectví. Nakonec zvítězila touha osvobodit se. Díky tomu jsem začal termín školení netrpělivě vyhlížet a přemýšlet, co mi asi dá, a jestli pro mě vůbec bude mít nějaký přínos. Mé obavy byly liché, protože to byly velmi dobře investované peníze. Robert nás provedl podrobně vším, co může (nejen) začínající podnikatel potřebovat, očekávat, na co by se měl připravit a jak se s tím vypořádat. Díky němu jsem se ujistil, že mé rozhodnutí mělo smysl, poznal příjemné kolegy volnonožce, získal spoustu potřebných informací a hlavně načerpal další energii do nadcházejících měsíců.

Ing. David Rýpal

svatební, rodinný, portrétní a reportážní fotograf
Robert Pechač
Na volné noze jsem více než 20 let. Nicméně občas, vlastně dost často, mívám pocit, že řadu věcí dělám tak nějak intuitivně a není to to pravé. Že by to chtělo vnést do všeho trochu systému. Proto jsem konečně šel na školení. Se smíšenými očekáváními… Realita ovšem naprosto předčila všechna, i ta nejoptimističtější. Spousta tipů, fíglů, rad, odkazů na zajímavou literaturu, články, rozhovory, jiné úspěšné volnonožce a jejich weby, školení, materiály. Mraky užitečných prográmků na úkoly, procesní řízení atd. Zajímavé postřehy k cenotvorbě a další a další témata. Vše navíc doplněno knihou Na volné noze jako bonus na dlouhé zimní večery. Každému, i tomu, kdo podniká už opravdu dlouho, bych školení rozhodně doporučil.

Robert Pechač

lektor, programátor a specialista na Microsoft Office
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS