Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 13. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 121130 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení je skvělým doplňkem ke knize a naopak. Probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, ve které se každý rád podělil o svoje zkušenosti. Odnesla jsem si několik cenných postřehů a rad.

Mgr. Petra Zrníková, PhD.

překladatelka medicínské angličtiny a slovenštiny
PharmDr. Lucie Dědková
Školení pro úspěšné podnikání bylo super! Popsala sem si asi 10 stránek tipů a postupně je zkouším aplikovat. Nejvíce se mi vyplácí tipy o sledování financí, rozpočtu atd. Všem doporučuji.

PharmDr. Lucie Dědková

podnikatelská mentorka
Petr Holuša
Školení Na volné noze jsem se účastnil ve Valticích v březnu 2010, což pro mě bylo zajímavé setkání. Jak s novými lidmi, kteří začínají podnikat na sebe, tak i podnikateli, co už za sebou něco mají. Školení je náročné (v dobrém smyslu), ale hlavně přínosné, až se divím, že Robertovi neumřely pod dvou dnech hlasivky. Člověk si odnese spoustu zajímavých informací, rad a tipů jak fungovat jako úspěšný podnikatel. Také jsem byl nadšený večerním VIP programem ve vinném sklípku s degustací mňamózních vín Milana Sedláčka. Po několika letech se dříve nebo později opět rád sejdu na školení zjistit, co je nového.

Petr Holuša

2D/3D grafik a animátor
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Ačkoliv jsem se momentálně vydala opačnou cestou a „volnou nohu“ opouštím, školení bylo přínosné. Některé informace je dobré zopakovat kdykoliv, jiné byly nové. Zajímavý byl blok expertů, např. Filip Dřímalka by mohl předávat zkušenosti a tipy na různé vychytávky doteď :-) Nepochybuji o tom, že se i další termín školení rychle naplní, inspirace a praktických informací v jednom není nikdy dost.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Přestože jsem na volné noze nějaký ten rok, školení mě posunulo minimálně o level výše. Jedno z nejlepších školení vůbec. Lituji jen, že jsem na něj nešla o pár let dříve. Robertovi velké díky! Perfektní organizace a perfektní zázemí v Paralelním polis.

Ing. Lucie Onderčaninová

poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace
Ráda bych Robertovi poděkovala za úžasné školení Na volné noze, které jsem absolvovala. Bylo do detailu připravené i odučené, logické, věcné, praktické a zajímavé. Odcházím s velkým množstvím nových informací, u nichž oceňuji především jejich praktickou využitelnost. Nemám, co bych vytkla. Prostě perfektní.

Ing. Mgr. Věra Cihlářová

překladatelka, tlumočnice a lektorka němčiny a češtiny
Ing. Zdeněk Krčál
Robertovo školení bylo plné zajímavých informací a jsem moc rád, že jsem se ho zúčastnil. Celé školení bylo perfektně připravené a dobře koncipované jak pro nováčky, tak pro lidi co již nějakou dobu na volné noze pracují. Moc doporučuji všem, kdo má opravdový zájem o tento druh podnikání.

Ing. Zdeněk Krčál

vývojář webových a mobilních aplikací, webdesignér
Bc. Ivona Kolínská
Ze školení s Robertem jsem si odnesla spoustu konkrétních podnětů k tomu, jaké další kroky zvolit na mé cestě začínajícího volnonožce a také povzbuzení, že mé počínání má smysl. Líbilo se mi, že kromě připravené prezentace se spoustou tipů a triků dával Robert hodně prostoru diskusi a pomáhal nám s řešením našich konkrétních situací. Až budu potřebovat své podnikání posunout na další úroveň, ráda se na školení vrátím.

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.
Co mi dalo školení Na volné noze? Opravdu ryzí zájem mne nasměrovat a popostrčit. Neuvěřitelné množství tipů, z nichž jsem si jako výtah napsala možná jednu desetinu jako seznam na obě strany formátu A5 – písmem velmi malým. Setkání s inspirativními lidmi, kteří nesoutěží, ale podporují se. Roberta Vlacha ochotného vše vysvětlit lidským přístupem s obrovským nadhledem a kamionem zkušeností. A to jídlo… to mne udrželo určitě o 4 hodiny déle v koncentrovaném stavu. Takže na školení půjdu ještě devětkrát, abych využila všechny tipy a postupně je zapracovala do podnikání. To už je Robert ale doplní o další aktuality. No tak zkrátka vím, kde se budu vzdělávat. Děkuji, že jste mi vstoupili do cesty VOLNÁ NOHO :-)

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.

fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu
David Kočí
Jedno z nejlepších školení, na kterém jsem kdy byl. Školení je velice pestré, odnášel jsem si z něj primárně přehled o nedostatcích v cenotvorbě, time managementu, používání šikovných aplikací či bezpečnosti dat. Super atmosféra samozřejmě součástí.

David Kočí

UX designér se specializací na e-commerce
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS