Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 13. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 121130 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Veronika Brindzová
Školení úspěšného podnikání na volné noze naprosto předčilo mé očekávání. Na volné noze jsem něco málo přes rok a za tu dobu se mi v hlavě vyrojila spousta otázek a pochybností, ale tohle školení mi znovu dodalo „šťávu“ a ukázalo mi směr, kterým se chci dál vydat. Odnáším si spousty užitečných rad a postřehů z praxe a také jsem měla možnost poznat nové kolegy volnonožce mimo můj hlavní obor, a to je obrovsky cenné! Rozhodně nepřeháním, když řeknu, že toto školení bylo zatím v mém životě jedno z nejvíce přínosných.

Ing. Veronika Brindzová

PPC specialistka
Ing. David Rýpal
Na školení jsem s přihlásil ještě v době, kdy jsem působil jako marketingový manažer a spíš jsem jen tak lehce zvažoval, zda by nebylo fajn začít pracovat sám na sebe. Ale co čert nechtěl, stačilo pár měsíců, neshody s majitelem firmy a najednou jsem byl téměř ze dne na den postaven před volbu, zda se znovu nechat zaměstnat, nebo konečně zkusit volnonožectví. Nakonec zvítězila touha osvobodit se. Díky tomu jsem začal termín školení netrpělivě vyhlížet a přemýšlet, co mi asi dá, a jestli pro mě vůbec bude mít nějaký přínos. Mé obavy byly liché, protože to byly velmi dobře investované peníze. Robert nás provedl podrobně vším, co může (nejen) začínající podnikatel potřebovat, očekávat, na co by se měl připravit a jak se s tím vypořádat. Díky němu jsem se ujistil, že mé rozhodnutí mělo smysl, poznal příjemné kolegy volnonožce, získal spoustu potřebných informací a hlavně načerpal další energii do nadcházejících měsíců.

Ing. David Rýpal

svatební, rodinný, portrétní a reportážní fotograf
Robert Pechač
Na volné noze jsem více než 20 let. Nicméně občas, vlastně dost často, mívám pocit, že řadu věcí dělám tak nějak intuitivně a není to to pravé. Že by to chtělo vnést do všeho trochu systému. Proto jsem konečně šel na školení. Se smíšenými očekáváními… Realita ovšem naprosto předčila všechna, i ta nejoptimističtější. Spousta tipů, fíglů, rad, odkazů na zajímavou literaturu, články, rozhovory, jiné úspěšné volnonožce a jejich weby, školení, materiály. Mraky užitečných prográmků na úkoly, procesní řízení atd. Zajímavé postřehy k cenotvorbě a další a další témata. Vše navíc doplněno knihou Na volné noze jako bonus na dlouhé zimní večery. Každému, i tomu, kdo podniká už opravdu dlouho, bych školení rozhodně doporučil.

Robert Pechač

lektor, programátor a specialista na Microsoft Office
Michal Souček
Díky za super školení. Největším přínosem je vůbec to, jak má Robert podnikání na volné noze komplexně prostudované a sám na sobě vyzkoušené do nejmenších detailů. Učit se od někoho, kdo věci jen nepřednáší, ale hlavně je sám dělá, je pro mě ze všeho nejdůležitější. Vím totiž, že to jsou věci funkční a maximálně efektivní. A kromě jiného jsem díky školení načerpal spoustu nové inspirace, kterou je po 15 letech podnikání v mém případě občas opravdu už těžké najít. Na tohle školení by měl jít každý, kdo chce být úspěšný a myslí to s podnikáním na volné noze vážně. Ještě jednou díky moc!

Michal Souček

realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
Jan Soukup
Nepatřím mezi lidi, kteří se nechají snadno ovlivnit. Cítím se být přirozeným skeptikem, ale na druhou stranu věřím na osudová setkání a na důležité životní mezníky. Obsah celého školení pro mě byl velmi silným zážitkem. Díky informačnímu obsahu školení a kombinací vlastních nabytých zkušeností, jsem prožil jakousi katarzi, díky které se objevily nové horizonty a přesvědčení o pokračování v již započatém úsilí našlo své pevné základy. Troufám si říci, že Robert Vlach je velmi osvícený člověk s obrovským rozhledem a znalostmi. Děkuji Robertovi za opravdu silné podněty a doufám že se s ním budu moci setkat, jakož i s ostatními účastníky školení.

Jan Soukup

konzultant a poradce pro tvorbu a propagaci e-shopů
Mgr. Magdaléna Nováková
Perfektně připravené a vedené školení ve skvělé společnosti. Na volné noze se pohybuji okolo deseti let, ale vždy jsem se soustředila především na zvyšování odborné kvalifikace a tak nějak zapomínala, že úspěšný freelancer by se měl vzdělávat i v samotném podnikání. Proto jsem ráda, že jsem se konečně rozhoupala navštívit školení. Během dvou dnů jsem získala plno podnětů a praktických tipů, na kterých jsem hned po příchodu domů začala pracovat. Příjemným bonusem byla i kniha, do které se brzy pustím, abych si zopakovala a rozšířila nově nabyté poznatky. V neposlední řadě chválím moc dobrý catering. Díky a těším se na shledanou na nějaké další akci.

Mgr. Magdaléna Nováková

překladatelka a tlumočnice angličtiny, ruštiny a španělštiny se specializací na lékařství
Jana Šmerdová
Účast na školení na volné noze jsem dlouho zvažovala a říkala si, jestli se můžu po několika letech podnikání dozvědět něco nového. Nakonec jsem dala na pozitivní ohlasy kolegů z oboru a byla to jedna z nejlepších investic do rozvoje mého podnikání. Školení mi umožnilo podívat se na moji práci z nadhledu a ujasnit si priority. Pomohlo mi minimalizovat nejrůznější rizika a stres a víc si tak užívat svobody, které si na volné noze nejvíc cením.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing a obsahovou strategii webu
Mgr. Petra Zrníková, PhD.
Školení je skvělým doplňkem ke knize a naopak. Probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, ve které se každý rád podělil o svoje zkušenosti. Odnesla jsem si několik cenných postřehů a rad.

Mgr. Petra Zrníková, PhD.

překladatelka medicínské angličtiny a slovenštiny
PharmDr. Lucie Dědková
Školení pro úspěšné podnikání bylo super! Popsala sem si asi 10 stránek tipů a postupně je zkouším aplikovat. Nejvíce se mi vyplácí tipy o sledování financí, rozpočtu atd. Všem doporučuji.

PharmDr. Lucie Dědková

farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně
Petr Holuša
Školení Na volné noze jsem se účastnil ve Valticích v březnu 2010, což pro mě bylo zajímavé setkání. Jak s novými lidmi, kteří začínají podnikat na sebe, tak i podnikateli, co už za sebou něco mají. Školení je náročné (v dobrém smyslu), ale hlavně přínosné, až se divím, že Robertovi neumřely pod dvou dnech hlasivky. Člověk si odnese spoustu zajímavých informací, rad a tipů jak fungovat jako úspěšný podnikatel. Také jsem byl nadšený večerním VIP programem ve vinném sklípku s degustací mňamózních vín Milana Sedláčka. Po několika letech se dříve nebo později opět rád sejdu na školení zjistit, co je nového.

Petr Holuša

grafický designér, webdesignér a animátor
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS