Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 13. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 121130 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Michal Souček
Díky za super školení. Největším přínosem je vůbec to, jak má Robert podnikání na volné noze komplexně prostudované a sám na sobě vyzkoušené do nejmenších detailů. Učit se od někoho, kdo věci jen nepřednáší, ale hlavně je sám dělá, je pro mě ze všeho nejdůležitější. Vím totiž, že to jsou věci funkční a maximálně efektivní. A kromě jiného jsem díky školení načerpal spoustu nové inspirace, kterou je po 15 letech podnikání v mém případě občas opravdu už těžké najít. Na tohle školení by měl jít každý, kdo chce být úspěšný a myslí to s podnikáním na volné noze vážně. Ještě jednou díky moc!

Michal Souček

realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
Jan Soukup
Nepatřím mezi lidi, kteří se nechají snadno ovlivnit. Cítím se být přirozeným skeptikem, ale na druhou stranu věřím na osudová setkání a na důležité životní mezníky. Obsah celého školení pro mě byl velmi silným zážitkem. Díky informačnímu obsahu školení a kombinací vlastních nabytých zkušeností, jsem prožil jakousi katarzi, díky které se objevily nové horizonty a přesvědčení o pokračování v již započatém úsilí našlo své pevné základy. Troufám si říci, že Robert Vlach je velmi osvícený člověk s obrovským rozhledem a znalostmi. Děkuji Robertovi za opravdu silné podněty a doufám že se s ním budu moci setkat, jakož i s ostatními účastníky školení.

Jan Soukup

konzultant a poradce pro tvorbu a propagaci e-shopů
Mgr. Magdaléna Nováková
Perfektně připravené a vedené školení ve skvělé společnosti. Na volné noze se pohybuji okolo deseti let, ale vždy jsem se soustředila především na zvyšování odborné kvalifikace a tak nějak zapomínala, že úspěšný freelancer by se měl vzdělávat i v samotném podnikání. Proto jsem ráda, že jsem se konečně rozhoupala navštívit školení. Během dvou dnů jsem získala plno podnětů a praktických tipů, na kterých jsem hned po příchodu domů začala pracovat. Příjemným bonusem byla i kniha, do které se brzy pustím, abych si zopakovala a rozšířila nově nabyté poznatky. V neposlední řadě chválím moc dobrý catering. Díky a těším se na shledanou na nějaké další akci.

Mgr. Magdaléna Nováková

překladatelka a tlumočnice angličtiny, ruštiny a španělštiny se specializací na lékařství
Jana Šmerdová
Účast na školení na volné noze jsem dlouho zvažovala a říkala si, jestli se můžu po několika letech podnikání dozvědět něco nového. Nakonec jsem dala na pozitivní ohlasy kolegů z oboru a byla to jedna z nejlepších investic do rozvoje mého podnikání. Školení mi umožnilo podívat se na moji práci z nadhledu a ujasnit si priority. Pomohlo mi minimalizovat nejrůznější rizika a stres a víc si tak užívat svobody, které si na volné noze nejvíc cením.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Mgr. Petra Zrníková, PhD.
Školení je skvělým doplňkem ke knize a naopak. Probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, ve které se každý rád podělil o svoje zkušenosti. Odnesla jsem si několik cenných postřehů a rad.

Mgr. Petra Zrníková, PhD.

překladatelka medicínské angličtiny a slovenštiny
PharmDr. Lucie Dědková
Školení pro úspěšné podnikání bylo super! Popsala sem si asi 10 stránek tipů a postupně je zkouším aplikovat. Nejvíce se mi vyplácí tipy o sledování financí, rozpočtu atd. Všem doporučuji.

PharmDr. Lucie Dědková

farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně
Petr Holuša
Školení Na volné noze jsem se účastnil ve Valticích v březnu 2010, což pro mě bylo zajímavé setkání. Jak s novými lidmi, kteří začínají podnikat na sebe, tak i podnikateli, co už za sebou něco mají. Školení je náročné (v dobrém smyslu), ale hlavně přínosné, až se divím, že Robertovi neumřely pod dvou dnech hlasivky. Člověk si odnese spoustu zajímavých informací, rad a tipů jak fungovat jako úspěšný podnikatel. Také jsem byl nadšený večerním VIP programem ve vinném sklípku s degustací mňamózních vín Milana Sedláčka. Po několika letech se dříve nebo později opět rád sejdu na školení zjistit, co je nového.

Petr Holuša

animátor, grafický designér a webdesignér
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Ačkoliv jsem se momentálně vydala opačnou cestou a „volnou nohu“ opouštím, školení bylo přínosné. Některé informace je dobré zopakovat kdykoliv, jiné byly nové. Zajímavý byl blok expertů, např. Filip Dřímalka by mohl předávat zkušenosti a tipy na různé vychytávky doteď :-) Nepochybuji o tom, že se i další termín školení rychle naplní, inspirace a praktických informací v jednom není nikdy dost.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Ing. Lucie Onderčaninová
Přestože jsem na volné noze nějaký ten rok, školení mě posunulo minimálně o level výše. Jedno z nejlepších školení vůbec. Lituji jen, že jsem na něj nešla o pár let dříve. Robertovi velké díky! Perfektní organizace a perfektní zázemí v Paralelním polis.

Ing. Lucie Onderčaninová

poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace
Ráda bych Robertovi poděkovala za úžasné školení Na volné noze, které jsem absolvovala. Bylo do detailu připravené i odučené, logické, věcné, praktické a zajímavé. Odcházím s velkým množstvím nových informací, u nichž oceňuji především jejich praktickou využitelnost. Nemám, co bych vytkla. Prostě perfektní.

Ing. Mgr. Věra Cihlářová

překladatelka, tlumočnice a lektorka němčiny a češtiny
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS