Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Ačkoliv jsem se momentálně vydala opačnou cestou a „volnou nohu“ opouštím, školení bylo přínosné. Některé informace je dobré zopakovat kdykoliv, jiné byly nové. Zajímavý byl blok expertů, např. Filip Dřímalka by mohl předávat zkušenosti a tipy na různé vychytávky doteď :-) Nepochybuji o tom, že se i další termín školení rychle naplní, inspirace a praktických informací v jednom není nikdy dost.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Ing. Lucie Onderčaninová
Přestože jsem na volné noze nějaký ten rok, školení mě posunulo minimálně o level výše. Jedno z nejlepších školení vůbec. Lituji jen, že jsem na něj nešla o pár let dříve. Robertovi velké díky! Perfektní organizace a perfektní zázemí v Paralelním polis.

Ing. Lucie Onderčaninová

poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace
Ráda bych Robertovi poděkovala za úžasné školení Na volné noze, které jsem absolvovala. Bylo do detailu připravené i odučené, logické, věcné, praktické a zajímavé. Odcházím s velkým množstvím nových informací, u nichž oceňuji především jejich praktickou využitelnost. Nemám, co bych vytkla. Prostě perfektní.

Ing. Mgr. Věra Cihlářová

překladatelka, tlumočnice a lektorka němčiny a češtiny
Ing. Zdeněk Krčál
Robertovo školení bylo plné zajímavých informací a jsem moc rád, že jsem se ho zúčastnil. Celé školení bylo perfektně připravené a dobře koncipované jak pro nováčky, tak pro lidi co již nějakou dobu na volné noze pracují. Moc doporučuji všem, kdo má opravdový zájem o tento druh podnikání.

Ing. Zdeněk Krčál

webdesignér a programátor
Bc. Ivona Kolínská
Ze školení s Robertem jsem si odnesla spoustu konkrétních podnětů k tomu, jaké další kroky zvolit na mé cestě začínajícího volnonožce a také povzbuzení, že mé počínání má smysl. Líbilo se mi, že kromě připravené prezentace se spoustou tipů a triků dával Robert hodně prostoru diskusi a pomáhal nám s řešením našich konkrétních situací. Až budu potřebovat své podnikání posunout na další úroveň, ráda se na školení vrátím.

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.
Co mi dalo školení Na volné noze? Opravdu ryzí zájem mne nasměrovat a popostrčit. Neuvěřitelné množství tipů, z nichž jsem si jako výtah napsala možná jednu desetinu jako seznam na obě strany formátu A5 – písmem velmi malým. Setkání s inspirativními lidmi, kteří nesoutěží, ale podporují se. Roberta Vlacha ochotného vše vysvětlit lidským přístupem s obrovským nadhledem a kamionem zkušeností. A to jídlo… to mne udrželo určitě o 4 hodiny déle v koncentrovaném stavu. Takže na školení půjdu ještě devětkrát, abych využila všechny tipy a postupně je zapracovala do podnikání. To už je Robert ale doplní o další aktuality. No tak zkrátka vím, kde se budu vzdělávat. Děkuji, že jste mi vstoupili do cesty VOLNÁ NOHO :-)

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.

fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu
David Kočí
Jedno z nejlepších školení, na kterém jsem kdy byl. Školení je velice pestré, odnášel jsem si z něj primárně přehled o nedostatcích v cenotvorbě, time managementu, používání šikovných aplikací či bezpečnosti dat. Super atmosféra samozřejmě součástí.

David Kočí

UX designér se specializací na e-commerce
Bohumila Ďurišová
Školení s Robertem doporučuji všemi deseti. Dala jsem si ho jako dárek a patří k nejkvalitnější investici v posledním čase. Pomohlo mi uceleně pochopit a nasměrovat mé další kroky, dostala jsem odpovědi na časté otázky, na které mě dosud nikdo nedokázal odpovědět. Zároveň jsem poznala spoustu zajímavých a zkušených lidí, se kterými se cítím být na jedné vlně. Školení bylo vysoce profesionální, vynikající organizace, bezchybný průběh… To se musí zažít.

Bohumila Ďurišová

virtuální asistentka a konzultantka
Lenka Jankovská
Školení pro freelancery mohu vřele doporučit. Během víkendu jsem získala spoustu cenných informací a inspirace.

Lenka Jankovská

zpěvačka, vokální koučka, autorka hudby a textů
Školení Na volné noze bylo pro mě přínosné i příjemné zároveň. Robert Vlach je profesionál, který toho opravdu hodně ví a umí to navíc zajímavě podat, to vše v neformální a velmi příjemné atmosféře. Díky školení jsem začal svou práci, kterou jsem předtím ani jako nějaké podnikání nepojímal, vidět z jiné perspektivy. Dostal jsem všechny relevantní informace i odpovědi na četné dotazy, abych věděl, jak se dál rozvíjet a jakým směrem se vydat. V neposlední řadě mě nadchlo i fantastické prostředí Valtic ve vrcholícím vinobraní. Díky školení jsem poznal také řadu dalších zajímavých lidí ze všech možných oborů. Naprosto bez obav toto školení doporučuji každému, kdo na volné noze podniká nebo tom třeba jen uvažuje.

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS