Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 272 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Alexandra Hubáčková, Ph.D.
Buď můžete podnikat intuitivně, doufat, že „to nějak půjde“, že postupně přijdete na to, jak věci dělat dobře, nebo můžete jít na Školení podnikání na volné noze, které pořádá Robert Vlach. Moc doporučuju to druhé, ušetří vám to hodně chyb a bezesných nocí. Jedna z nejpodstatnějších věcí, která mi díky školení došla, je to, že ovládat podnikatelskou abecedu je stejně důležité, jako být vynikající ve svém oboru. Mám spoustu praktických tipů a doporučení. Po školení vím nejenom to, co mám udělat, ale taky jak to udělat. Pouštím se do toho hned dnes. Díky moc!

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

certifikovaná koučka, lektorka a konzultantka se zaměřením na leadership a firemní kulturu
Lucie Hrušová
Na hodnocení školení Roberta Vlacha jsem si nechala pár týdnů odstup, abych vstřebala své zážitky a psala hodnocení s chladnou hlavou. Bezprostředně po něm mě totiž ovládlo naprosté nadšení. Od školení jsem si slibovala, že mi pomůže utřídit si myšlenky ohledně mého vstupu na volnou nohu a ujasnit si, jak to celkově uchopím. Že mi pomůže dát tomu celému pevný řád a zdravý základ, na kterém budu moci stavět. Úvod školení, který se týkal zasazení problematiky práce na volné noze do širšího kontextu, mi nejprve přišel zdlouhavý. Zpětně ho ale hodnotím jako velmi pozitivní a právě pro utřídění si myšlenek jako základ, bez kterého to nejde. Po úvodu už následovala doslova smršť praktických informací a návodů, která komplexně pokryla všechny oblasti, který každý freelancer musí řešit. Právě svou komplexností a praktičností je školení hodně jedinečné. Stejně, jako kniha, kterou mám teď neustále otevřenou na svém pracovním stole. Za mě jedno z nejlepších školení, na kterých jsem kdy byla. Rozhodně doporučuji všem začínajícím freelancerům, ale i zaběhnutějším, kteří chtějí vyladit nějaké ty mouchy. I s odstupem pár týdnů vlastně zjišťuji, že mé nadšení se nezmenšilo, spíše naopak. Díky, Roberte! Těším se na nějaké další inspirativní setkání!

Lucie Hrušová

marketingová manažerka a konzultantka pro malé firmy
Školení výrazně předčilo mé očekávání, které už tak bylo hodně vysoké. Robert umí výborně propojit souvislosti napříč celým tématem podnikání na volné noze, což je přesně to, co jsem potřeboval. Velmi oceňuji jeho racionální přístup k freelancingu, který je zaměřený na dlouhodobou prosperitu a postupné budování dobrého jména. Jsem si teď mnohem jistější základy svého podnikání a chápu principy, kterými se řídí. I když je školení zaměřeno spíše směrem k začínajícím freelancerům, dostali jsme se u mnoha témat skutečně do hloubky, přitom zbyl i dostatek času věnovat se individuálním dotazům a diskuzi. V neposlední řadě se na školení sešla parta báječných lidí napříč obory, díky čemuž jsem si odvezl mnoho hodnotných kontaktů. Velmi oceňuji i neformální a přátelskou atmosféru. Školení vřele doporučuji jak začínajícím, tak i pokročilým freelancerům. Každý si ve velmi komplexním obsahu najde to, co potřebuje, a jeho podnikání získá velmi stabilní základ.

Matouš Vinš

fotograf a tvůrce videí
Skvělá motivace pro ty, kteří si podnikáním na volné noze nejsou příliš jistí. Nejlépe to lze vidět na mém příkladu: nejsem společenský typ, nerad se usmívám, nemám rád lidi, jsem ve stresu, mám strach a jsem introvert... Přesto jsem po absolvování školení přesvědčen, že i já mohu uspět :)

Roman Kubánek

vývojář software, databází, webových aplikací a informačních systémů
Ze školení jsem byla nadšená a upřímně, předčilo mé očekávání, zejména v úvodní teoretické části. Ani jsem netušila, co všechno podnikání na volné noze obnáší! Ocenila jsem také občasné exkurzy, jak to je v tomto směru v zahraničí.

PhDr. Blanka M. Remešová, Ph.D.

Školení doporučuji všemi deseti všem podnikatelům od začátečníků po zkušené mazáky. Jako relativně zkušená podnikatelka jsem nečekala, že se na něm dozvím něco až tak nového a objevného (ať žijí předsudky). „Překvapivě“ jsem si odnesla nejen hromadu nových poznatků a informací, ale jako bonus i řešení mojí aktuální situace. Pro začínající podnikatele a lidi, co podnikání zatím jen teoreticky zvažují, je školení naprostý „must“. Proč zbytečně plýtvat časem a energií na zjišťování informací různě od kolegů (kteří se velmi pravděpodobně kdysi taky ptali kolegů a ti dalších kolegů), hledání na netu apod., když je tady dostanete všechny hezky pohromadě na zlatém podnose, ověřené a zaktualizované. Perfektně udělané školení, dobře namixovaná teorie a praxe, výborná prezentace, Robert prostě umí. Chvílemi mě úplně mrzelo, že nejsem začínající podnikatel a nemůžu mít z některých věcí ještě o chlup větší přínos a radost, že je nemusím shánět bůhvíkde. Určitě na školení jděte. Je vhodné i pro podnikatelské hvězdy, které si o sobě myslí, že se už nic nového dozvědět nemůžou.

Monika Nyklíčková

průvodkyně na cestě k holistickému zdraví, masérka, lektorka a organizátorka seminářů
Školení úspěšného podnikání na volné noze velmi rád doporučuji. Prezentované know-how je neskutečné a jeho komplexnost příjemně překvapí i zkušené podnikatele. Pro někoho, kdo přechází na druhý břeh, je školení 100% nutnost, která dává nahlédnout do všech podstatných oblastí, které nezávislý profesionál bude dříve nebo později muset řešit. V dnešním světě jsou informace od lidí, kteří si sami prošli celým procesem k nezaplacení. Při tomto školení navíc dostanete i osobní příběh Roberta Vlacha, který na konkrétních případech svého podnikání natvrdo řekne jak to dělá on a co mu vždy funguje. Už jen tohle za to stojí. Školení je navíc perfektně zorganizované a nemá hluchá místa. Bonusem je potom kolektiv profíků z různých oborů, kteří svými zkušenostmi a názory přispívají k obsahu celého víkendu. A kdo chce networkovat, užije si také. Za mě 1+ a ještě jednou děkuji!

Zdeněk Blažek

konzultant strategického marketingu
Na školení podnikání na volné noze jsem se chystala už dlouho a jsem moc ráda, že jsem si jej tentokrát nenechala ujít. Robert je profík a navíc skvělý lektor, takže jsme si dvoudenní školení opravdu užili. Osobně jsem asi nejvíc ocenila doporučení ohledně práce s klienty, procesního řízení, osobní propagace a práce s cenou, ale i ostatní témata byla velmi zajímavá a přínosná. Školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Školení Roberta Vlacha hodnotím jako jeden z nejvýznamnějších mezníků v mé dosavadní životní dráze nezávislého profesionála. Pomohlo mi se zastavit a čerstvým pohledem zhodnotit mé dosavadní podnikání, uvědomit si své slabé stránky, silné stránky i dosud netušený potenciál. To všechno v malebných Valticích s úžasnými lidmi.

Jiří Tvrdek, DiS.

grafik a webdesignér
Víkendové školení na volné noze mi dalo víc než studium ekonomiky a podnikání na střední škole. Také mi dodalo kuráž a naladilo mě na pozitivní vlnu podnikání. Celý program byl nabitý vynikajícími nápady a dobrými radami. Prostředí Valtic, ve kterém se školení odehrává, je velice příjemné — už díky vinicím, které jsou všude v okolí. Školení nezávislého podnikání na volné noze velmi doporučuji těm, kteří jsou stále na pochybách, zda podnikat na volné noze, ale i těm, kteří už podnikají a chtějí své dovednosti zlepšit či oživit.

Vendula Krpešová, BA

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS