Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Zdeněk Krčál
Robertovo školení bylo plné zajímavých informací a jsem moc rád, že jsem se ho zúčastnil. Celé školení bylo perfektně připravené a dobře koncipované jak pro nováčky, tak pro lidi co již nějakou dobu na volné noze pracují. Moc doporučuji všem, kdo má opravdový zájem o tento druh podnikání.

Ing. Zdeněk Krčál

webdesignér a programátor
Bc. Ivona Kolínská
Ze školení s Robertem jsem si odnesla spoustu konkrétních podnětů k tomu, jaké další kroky zvolit na mé cestě začínajícího volnonožce a také povzbuzení, že mé počínání má smysl. Líbilo se mi, že kromě připravené prezentace se spoustou tipů a triků dával Robert hodně prostoru diskusi a pomáhal nám s řešením našich konkrétních situací. Až budu potřebovat své podnikání posunout na další úroveň, ráda se na školení vrátím.

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.
Co mi dalo školení Na volné noze? Opravdu ryzí zájem mne nasměrovat a popostrčit. Neuvěřitelné množství tipů, z nichž jsem si jako výtah napsala možná jednu desetinu jako seznam na obě strany formátu A5 – písmem velmi malým. Setkání s inspirativními lidmi, kteří nesoutěží, ale podporují se. Roberta Vlacha ochotného vše vysvětlit lidským přístupem s obrovským nadhledem a kamionem zkušeností. A to jídlo… to mne udrželo určitě o 4 hodiny déle v koncentrovaném stavu. Takže na školení půjdu ještě devětkrát, abych využila všechny tipy a postupně je zapracovala do podnikání. To už je Robert ale doplní o další aktuality. No tak zkrátka vím, kde se budu vzdělávat. Děkuji, že jste mi vstoupili do cesty VOLNÁ NOHO :-)

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.

fyzioterapeutka a lektorka seminářů zaměřených na prožitek pohybu
David Kočí
Jedno z nejlepších školení, na kterém jsem kdy byl. Školení je velice pestré, odnášel jsem si z něj primárně přehled o nedostatcích v cenotvorbě, time managementu, používání šikovných aplikací či bezpečnosti dat. Super atmosféra samozřejmě součástí.

David Kočí

UX designér se specializací na e-commerce
Lenka Jankovská
Školení pro freelancery mohu vřele doporučit. Během víkendu jsem získala spoustu cenných informací a inspirace.

Lenka Jankovská

zpěvačka, vokální koučka, autorka hudby a textů
Ing. Michaela Tréglová
Není nad osobní setkání přímo s autorem knihy Na volné noze. A to jsme s Robertem Vlachem strávili rovnou dva dny. Opět školení, které bylo přímo nadupané informacemi až k prasknutí. A ještě k tomu praktickými, ze života a mnoha lety ověřenými. K tomu podaných velmi srozumitelně, trefně a výstižně. Příklady z praxe, několik „cvičení“, speciální host. Je skvělé setkat se také s dalšími profesionály na volné noze, rozšířit si obzory, poznat jiné obory a mít možnost diskutovat různá témata. Byly to jen dva dny, ale stihli jsme toho opravdu hodně. A rozhodně nesmím opomenout zmínit také příjemné zázemí prostor, ve kterých školení probíhá, a dokonalý servis, který byl všem účastníkům k dispozici. Děkuji za skvělý víkend. Byl náročný, přesto velmi příjemně strávený.

Ing. Michaela Tréglová

specialistka na efektivní procesní řízení a organizaci práce
Aleš Nenička
Školení od Roberta Vlacha doporučuji všem, kteří jsou na volné noze nebo o tom uvažují. Proč? Je to jednoduché :-) Proč opakovat nebo dělat chyby, které dělat nemusíme. Vzdělání je velmi důležitou součástí podnikání, nejen v oboru, ve kterém jste, ale i v samotném podnikání. Školení probíhá v přátelské duchu a v inspirativní prostředí. A není to jen o samotném školení, tam vše právě začíná. Díky Roberte.

Aleš Nenička

filmař, kameraman a střihač
Tereza Kučáková
Na školení jsem se vydala v podstatě záhy po dočtení knihy Na volné noze. Nevěděla jsem, jestli mi vlastně může přinést ještě něco navíc, nad rámec knihy. A ono může! Bylo přímo nabité tipy z praxe, které doplňovaly postřehy účastníků i živá diskuze. Příjemné bylo vystoupení hosta, Michelle Losekoot, která je v mém oboru velkým profíkem. Celý víkend byl inspirativní a kromě poznámek jsem si z něj odnesla také mnoho zajímavých kontaktů. Školení Na volné noze rozhodně doporučuji, ať už jste knihu četli, nebo ne.

Tereza Kučáková

copywriterka
Renata Pitrová, DiS.
Školení doporučuji jak lidem, kteří stojí na startovní čáře a začínají podnikat, tak zkušenějším freelancerům. Velkým bonusem k tomuto školení je kniha, ze které se dá dlouhodobě čerpat a také propojení se zajímavými lidmi.

Renata Pitrová, DiS.

marketérka a mentorka pro podnikající ženy
Mgr. Tereza Cviklová
Školení Roberta Vlacha zazářilo jako světlo ukazující cestu v chaosu všemožných otázek ohledně freelancingu. A taky jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo hledá odpovědi. Sešlo se nás několik, začátečníků i profesionálů, každý přišel s nějakým svým problémem a očekáváním. Věřím tomu, že jsme si všichni něco odnesli. U mě převažoval strach udělat prvotní krok, opustit svou bezpečnou zónu a vůbec začít. Ne, že by mě Robert přesvědčil o tom, že podnikat na volné noze je jednoduché, právě naopak! Ale tyto dva víkendové dny mě inspirovaly natolik, že do toho půjdu. A za to moc děkuji!

Mgr. Tereza Cviklová

copywriterka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS