Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 292 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Magdaléna Nováková
Perfektně připravené a vedené školení ve skvělé společnosti. Na volné noze se pohybuji okolo deseti let, ale vždy jsem se soustředila především na zvyšování odborné kvalifikace a tak nějak zapomínala, že úspěšný freelancer by se měl vzdělávat i v samotném podnikání. Proto jsem ráda, že jsem se konečně rozhoupala navštívit školení. Během dvou dnů jsem získala plno podnětů a praktických tipů, na kterých jsem hned po příchodu domů začala pracovat. Příjemným bonusem byla i kniha, do které se brzy pustím, abych si zopakovala a rozšířila nově nabyté poznatky. V neposlední řadě chválím moc dobrý catering. Díky a těším se na shledanou na nějaké další akci.

Mgr. Magdaléna Nováková

překladatelka a tlumočnice angličtiny, ruštiny a španělštiny se specializací na lékařství
Jana Šmerdová
Účast na školení na volné noze jsem dlouho zvažovala a říkala si, jestli se můžu po několika letech podnikání dozvědět něco nového. Nakonec jsem dala na pozitivní ohlasy kolegů z oboru a byla to jedna z nejlepších investic do rozvoje mého podnikání. Školení mi umožnilo podívat se na moji práci z nadhledu a ujasnit si priority. Pomohlo mi minimalizovat nejrůznější rizika a stres a víc si tak užívat svobody, které si na volné noze nejvíc cením.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing a obsahovou strategii webu
Mgr. Petra Zrníková, PhD.
Školení je skvělým doplňkem ke knize a naopak. Probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, ve které se každý rád podělil o svoje zkušenosti. Odnesla jsem si několik cenných postřehů a rad.

Mgr. Petra Zrníková, PhD.

překladatelka medicínské angličtiny a slovenštiny
PharmDr. Lucie Dědková
Školení pro úspěšné podnikání bylo super! Popsala sem si asi 10 stránek tipů a postupně je zkouším aplikovat. Nejvíce se mi vyplácí tipy o sledování financí, rozpočtu atd. Všem doporučuji.

PharmDr. Lucie Dědková

farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně
Petr Holuša
Školení Na volné noze jsem se účastnil ve Valticích v březnu 2010, což pro mě bylo zajímavé setkání. Jak s novými lidmi, kteří začínají podnikat na sebe, tak i podnikateli, co už za sebou něco mají. Školení je náročné (v dobrém smyslu), ale hlavně přínosné, až se divím, že Robertovi neumřely pod dvou dnech hlasivky. Člověk si odnese spoustu zajímavých informací, rad a tipů jak fungovat jako úspěšný podnikatel. Také jsem byl nadšený večerním VIP programem ve vinném sklípku s degustací mňamózních vín Milana Sedláčka. Po několika letech se dříve nebo později opět rád sejdu na školení zjistit, co je nového.

Petr Holuša

grafický designér, webdesignér a animátor
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Ačkoliv jsem se momentálně vydala opačnou cestou a „volnou nohu“ opouštím, školení bylo přínosné. Některé informace je dobré zopakovat kdykoliv, jiné byly nové. Zajímavý byl blok expertů, např. Filip Dřímalka by mohl předávat zkušenosti a tipy na různé vychytávky doteď :-) Nepochybuji o tom, že se i další termín školení rychle naplní, inspirace a praktických informací v jednom není nikdy dost.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Pokud se chcete dozvědět něco o freelancingu a rozhodnete se nezabývat ani odborností, ani formální stránkou věci, zjistíte, že jste (možná poprvé) otevřeli kapotu svého podnikání a koukáte přímo na motor, který jej táhne vpřed. V každodenním životě máme spíš tendenci pouze zajet do myčky a nastavit si pohodlně sedadlo a zrcátka. Motorem se nijak zvlášť nezabýváme, vždyť to jede docela dobře a bude lepší se v tom nerýpat. Když se pak dostanete do rukou někomu, kdo se v tom vyzná, vysvětlí, jak ten motor funguje, jak do sebe jednotlivé části zapadají, a co by se dalo zkusit poštelovat, tak si nakonec možná jako já vzpomenete, že jste si to auto původně nepořídili kvůli tomu, aby vás odvezlo na nákup a v létě na dovolenou, ale že jste chtěli jet někam daleko a opravdu si to užít. Robert Vlach je nejlepší tuningář osobního podnikání, jakého si dokážu představit!

Bc. Hana Konečná

Školení výrazně předčilo mé očekávání, které už tak bylo hodně vysoké. Robert umí výborně propojit souvislosti napříč celým tématem podnikání na volné noze, což je přesně to, co jsem potřeboval. Velmi oceňuji jeho racionální přístup k freelancingu, který je zaměřený na dlouhodobou prosperitu a postupné budování dobrého jména. Jsem si teď mnohem jistější základy svého podnikání a chápu principy, kterými se řídí. I když je školení zaměřeno spíše směrem k začínajícím freelancerům, dostali jsme se u mnoha témat skutečně do hloubky, přitom zbyl i dostatek času věnovat se individuálním dotazům a diskuzi. V neposlední řadě se na školení sešla parta báječných lidí napříč obory, díky čemuž jsem si odvezl mnoho hodnotných kontaktů. Velmi oceňuji i neformální a přátelskou atmosféru. Školení vřele doporučuji jak začínajícím, tak i pokročilým freelancerům. Každý si ve velmi komplexním obsahu najde to, co potřebuje, a jeho podnikání získá velmi stabilní základ.

Matouš Vinš

fotograf a tvůrce videí
Skvělá motivace pro ty, kteří si podnikáním na volné noze nejsou příliš jistí. Nejlépe to lze vidět na mém příkladu: nejsem společenský typ, nerad se usmívám, nemám rád lidi, jsem ve stresu, mám strach a jsem introvert... Přesto jsem po absolvování školení přesvědčen, že i já mohu uspět :)

Roman Kubánek

vývojář software, databází, webových aplikací a informačních systémů
Ze školení jsem byla nadšená a upřímně, předčilo mé očekávání, zejména v úvodní teoretické části. Ani jsem netušila, co všechno podnikání na volné noze obnáší! Ocenila jsem také občasné exkurzy, jak to je v tomto směru v zahraničí.

PhDr. Blanka M. Remešová, Ph.D.

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS