Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 289 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Magdaléna Nováková
Perfektně připravené a vedené školení ve skvělé společnosti. Na volné noze se pohybuji okolo deseti let, ale vždy jsem se soustředila především na zvyšování odborné kvalifikace a tak nějak zapomínala, že úspěšný freelancer by se měl vzdělávat i v samotném podnikání. Proto jsem ráda, že jsem se konečně rozhoupala navštívit školení. Během dvou dnů jsem získala plno podnětů a praktických tipů, na kterých jsem hned po příchodu domů začala pracovat. Příjemným bonusem byla i kniha, do které se brzy pustím, abych si zopakovala a rozšířila nově nabyté poznatky. V neposlední řadě chválím moc dobrý catering. Díky a těším se na shledanou na nějaké další akci.

Mgr. Magdaléna Nováková

překladatelka a tlumočnice angličtiny, ruštiny a španělštiny se specializací na lékařství
Jana Šmerdová
Účast na školení na volné noze jsem dlouho zvažovala a říkala si, jestli se můžu po několika letech podnikání dozvědět něco nového. Nakonec jsem dala na pozitivní ohlasy kolegů z oboru a byla to jedna z nejlepších investic do rozvoje mého podnikání. Školení mi umožnilo podívat se na moji práci z nadhledu a ujasnit si priority. Pomohlo mi minimalizovat nejrůznější rizika a stres a víc si tak užívat svobody, které si na volné noze nejvíc cením.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing a obsahovou strategii webu
Mgr. Petra Zrníková, PhD.
Školení je skvělým doplňkem ke knize a naopak. Probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, ve které se každý rád podělil o svoje zkušenosti. Odnesla jsem si několik cenných postřehů a rad.

Mgr. Petra Zrníková, PhD.

překladatelka medicínské angličtiny a slovenštiny
PharmDr. Lucie Dědková
Školení pro úspěšné podnikání bylo super! Popsala sem si asi 10 stránek tipů a postupně je zkouším aplikovat. Nejvíce se mi vyplácí tipy o sledování financí, rozpočtu atd. Všem doporučuji.

PharmDr. Lucie Dědková

farmaceutka, zdravotní a nutriční poradkyně
Školení výrazně předčilo mé očekávání, které už tak bylo hodně vysoké. Robert umí výborně propojit souvislosti napříč celým tématem podnikání na volné noze, což je přesně to, co jsem potřeboval. Velmi oceňuji jeho racionální přístup k freelancingu, který je zaměřený na dlouhodobou prosperitu a postupné budování dobrého jména. Jsem si teď mnohem jistější základy svého podnikání a chápu principy, kterými se řídí. I když je školení zaměřeno spíše směrem k začínajícím freelancerům, dostali jsme se u mnoha témat skutečně do hloubky, přitom zbyl i dostatek času věnovat se individuálním dotazům a diskuzi. V neposlední řadě se na školení sešla parta báječných lidí napříč obory, díky čemuž jsem si odvezl mnoho hodnotných kontaktů. Velmi oceňuji i neformální a přátelskou atmosféru. Školení vřele doporučuji jak začínajícím, tak i pokročilým freelancerům. Každý si ve velmi komplexním obsahu najde to, co potřebuje, a jeho podnikání získá velmi stabilní základ.

Matouš Vinš

fotograf a tvůrce videí
Skvělá motivace pro ty, kteří si podnikáním na volné noze nejsou příliš jistí. Nejlépe to lze vidět na mém příkladu: nejsem společenský typ, nerad se usmívám, nemám rád lidi, jsem ve stresu, mám strach a jsem introvert... Přesto jsem po absolvování školení přesvědčen, že i já mohu uspět :)

Roman Kubánek

vývojář software, databází, webových aplikací a informačních systémů
Ze školení jsem byla nadšená a upřímně, předčilo mé očekávání, zejména v úvodní teoretické části. Ani jsem netušila, co všechno podnikání na volné noze obnáší! Ocenila jsem také občasné exkurzy, jak to je v tomto směru v zahraničí.

PhDr. Blanka M. Remešová, Ph.D.

Školení doporučuji všemi deseti všem podnikatelům od začátečníků po zkušené mazáky. Jako relativně zkušená podnikatelka jsem nečekala, že se na něm dozvím něco až tak nového a objevného (ať žijí předsudky). „Překvapivě“ jsem si odnesla nejen hromadu nových poznatků a informací, ale jako bonus i řešení mojí aktuální situace. Pro začínající podnikatele a lidi, co podnikání zatím jen teoreticky zvažují, je školení naprostý „must“. Proč zbytečně plýtvat časem a energií na zjišťování informací různě od kolegů (kteří se velmi pravděpodobně kdysi taky ptali kolegů a ti dalších kolegů), hledání na netu apod., když je tady dostanete všechny hezky pohromadě na zlatém podnose, ověřené a zaktualizované. Perfektně udělané školení, dobře namixovaná teorie a praxe, výborná prezentace, Robert prostě umí. Chvílemi mě úplně mrzelo, že nejsem začínající podnikatel a nemůžu mít z některých věcí ještě o chlup větší přínos a radost, že je nemusím shánět bůhvíkde. Určitě na školení jděte. Je vhodné i pro podnikatelské hvězdy, které si o sobě myslí, že se už nic nového dozvědět nemůžou.

Monika Nyklíčková

průvodkyně na cestě k holistickému zdraví, masérka, lektorka a organizátorka seminářů
Školení úspěšného podnikání na volné noze velmi rád doporučuji. Prezentované know-how je neskutečné a jeho komplexnost příjemně překvapí i zkušené podnikatele. Pro někoho, kdo přechází na druhý břeh, je školení 100% nutnost, která dává nahlédnout do všech podstatných oblastí, které nezávislý profesionál bude dříve nebo později muset řešit. V dnešním světě jsou informace od lidí, kteří si sami prošli celým procesem k nezaplacení. Při tomto školení navíc dostanete i osobní příběh Roberta Vlacha, který na konkrétních případech svého podnikání natvrdo řekne jak to dělá on a co mu vždy funguje. Už jen tohle za to stojí. Školení je navíc perfektně zorganizované a nemá hluchá místa. Bonusem je potom kolektiv profíků z různých oborů, kteří svými zkušenostmi a názory přispívají k obsahu celého víkendu. A kdo chce networkovat, užije si také. Za mě 1+ a ještě jednou děkuji!

Zdeněk Blažek

konzultant strategického marketingu
Na školení podnikání na volné noze jsem se chystala už dlouho a jsem moc ráda, že jsem si jej tentokrát nenechala ujít. Robert je profík a navíc skvělý lektor, takže jsme si dvoudenní školení opravdu užili. Osobně jsem asi nejvíc ocenila doporučení ohledně práce s klienty, procesního řízení, osobní propagace a práce s cenou, ale i ostatní témata byla velmi zajímavá a přínosná. Školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS