Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 131140 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení pro freelancery mohu vřele doporučit. Během víkendu jsem získala spoustu cenných informací a inspirace.

Lenka Jankovská

zpěvačka, vokální koučka, autorka hudby a textů
Není nad osobní setkání přímo s autorem knihy Na volné noze. A to jsme s Robertem Vlachem strávili rovnou dva dny. Opět školení, které bylo přímo nadupané informacemi až k prasknutí. A ještě k tomu praktickými, ze života a mnoha lety ověřenými. K tomu podaných velmi srozumitelně, trefně a výstižně. Příklady z praxe, několik „cvičení“, speciální host. Je skvělé setkat se také s dalšími profesionály na volné noze, rozšířit si obzory, poznat jiné obory a mít možnost diskutovat různá témata. Byly to jen dva dny, ale stihli jsme toho opravdu hodně. A rozhodně nesmím opomenout zmínit také příjemné zázemí prostor, ve kterých školení probíhá, a dokonalý servis, který byl všem účastníkům k dispozici. Děkuji za skvělý víkend. Byl náročný, přesto velmi příjemně strávený.

Ing. Michaela Tréglová

specialistka na efektivní řízení procesů a organizaci práce
Aleš Nenička
Školení od Roberta Vlacha doporučuji všem, kteří jsou na volné noze nebo o tom uvažují. Proč? Je to jednoduché :-) Proč opakovat nebo dělat chyby, které dělat nemusíme. Vzdělání je velmi důležitou součástí podnikání, nejen v oboru, ve kterém jste, ale i v samotném podnikání. Školení probíhá v přátelské duchu a v inspirativní prostředí. A není to jen o samotném školení, tam vše právě začíná. Díky Roberte.

Aleš Nenička

filmař, kameraman a režisér
Tereza Kučáková
Na školení jsem se vydala v podstatě záhy po dočtení knihy Na volné noze. Nevěděla jsem, jestli mi vlastně může přinést ještě něco navíc, nad rámec knihy. A ono může! Bylo přímo nabité tipy z praxe, které doplňovaly postřehy účastníků i živá diskuze. Příjemné bylo vystoupení hosta, Michelle Losekoot, která je v mém oboru velkým profíkem. Celý víkend byl inspirativní a kromě poznámek jsem si z něj odnesla také mnoho zajímavých kontaktů. Školení Na volné noze rozhodně doporučuji, ať už jste knihu četli, nebo ne.

Tereza Kučáková

copywriterka
Školení doporučuji jak lidem, kteří stojí na startovní čáře a začínají podnikat, tak zkušenějším freelancerům. Velkým bonusem k tomuto školení je kniha, ze které se dá dlouhodobě čerpat a také propojení se zajímavými lidmi.

Renata Pitrová, DiS.

Mgr. Tereza Prskavcová
Školení Roberta Vlacha zazářilo jako světlo ukazující cestu v chaosu všemožných otázek ohledně freelancingu. A taky jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo hledá odpovědi. Sešlo se nás několik, začátečníků i profesionálů, každý přišel s nějakým svým problémem a očekáváním. Věřím tomu, že jsme si všichni něco odnesli. U mě převažoval strach udělat prvotní krok, opustit svou bezpečnou zónu a vůbec začít. Ne, že by mě Robert přesvědčil o tom, že podnikat na volné noze je jednoduché, právě naopak! Ale tyto dva víkendové dny mě inspirovaly natolik, že do toho půjdu. A za to moc děkuji!

Mgr. Tereza Prskavcová

copywriterka
Díky moc za toto velmi inspirativní školení, na které jsem se dlouho těšil. Také musím vyzdvihnout perfektní spád, dynamiku a organizaci, kterou jsem na žádném školení doteď nezažil. Doporučuji všem zájemcům, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy nebo si chtějí rozšířit obzory.

Michal Dusil

grafický designér a DTP grafik
Jakub Brada, DiS.
Výborné školení, které mi poskytlo spoustu skvělých rad a doporučení nejen do začátků podnikání.

Jakub Brada, DiS.

firemní konzultant, projektový a interim manažer
Školení mi nebývale sedlo. Oslovila mě idea svobodnější společnosti, kterou žije Paralelní Polis s lidmi, kterým „o něco jde“. Řada architektonických prvků toho prostoru, konceptů i detailů, mě inspirovala i profesně. Dokonalý catering. Vybroušené detaily celé akce od kytky na stole, až po krabičku na jídlo, co se nesnědlo, na cestu domů. Robertovy myšlenky zasahující hluboké pravdy existující samy o sobě čekajíc, až je někdo vysloví – podobně vnímám i některé části Robertovy Knihy. Cenné oborové informace od spoluúčastníka při večeři jako šťastná náhoda navíc. Na školení už jsem byl před lety a vyplatilo se opakovaně, udělalo za tu dobu nejeden krok vpřed. Pořadatelům gratuluji, děkuji a těším se na další setkání.

Ing. Daniel Grmela

autorizovaný stavební inženýr se zaměřením na slaměné domy
Robert je prostě Expert :) Moc děkuji za tvé nadšení, energii, znalosti, píli, radost a drive! Je úžasné strávit víkend s tolika nadšenci, kteří hltali stejně jako já tvou profesionalitu a nadšení. Moc si toho vážím a taky děkuji sobě, že jsem neprokrastinovala a šla do toho, stálo to za víc než umím říct.

Kamila Filípková

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS