Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 15. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 141150 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Antonín Karásek
Školení by se dalo nazvat jako Dobrý začátek delší cesty. Nemůžete čekat, že za jeden den odejdete a budete podnikat úplně jinak, ale to ani nikdo neslibuje. Pro mě bylo velkou inspirací nahlédnutí do toho, jak podniká Robert. Je vidět, že když věci domýšlíte a děláte pořádně a důsledně, tak to může mít neskutečné výsledky.

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
Jan Smrž
Školení maximálně předčilo mé očekávání. Perfektní servis a velmi profesionální prezentace a výklad Roberta Vlacha, která velmi jasně shrnuje důležité body jak být úspěšný na volné noze – doplněno o příklady a zkušenosti z jeho dlouholeté praxe. Pro mě je to takový „trailer na živo“ na knihu Na volné noze, na kterou se moc těším. Školení ale dost dobře může fungovat i samostatně. Všem ho vřele doporučuji!

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Ing. Ondřej Nový
Trochu jsem tápal, jaké věci bych měl jako nezávislý profesionál řešit. Díky školení už vím co je důležité a co naopak řešit nemusím. Také jsem získal mnoho tipů na to, jak svoje podnikání posunout dále.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
Bc. Andrea Hermanová
Školení Na volné noze bylo skvělé, je znát, že Robert má letité zkušenosti! Dozvěděli jsme se důležité informace a dostali jsme mnoho zajímavých tipů na užitečné knihy a aplikace. Měla jsem příležitost uvědomit si, v jakých oblastech mám mezery, takže mám teď prostor na nich zapracovat. Užitečná pro mě byla především část o řízení financí na volné noze. Lituji jen toho, že jsem na školení nešla dřív – nemusela jsem si na mnoho věcí přicházet pomalu sama.

Bc. Andrea Hermanová

překladatelka angličtiny a korektorka
Ing. Vladimír Klaus
Na školení jsem se rozhodl jít i přesto, že jsem na volné noze již téměř 25 let a mám detailně načtenou knihu Na volné noze. Celkové pojetí školení, perfektní příprava, hodně užitečné informace, seznámení s inovativními přístupy, osobní setkání s Robertem i dalšími účastníky mě utvrdilo v tom, že moje účast byla to nejlepší, co jsem za poslední dobu pro své podnikání mohl udělat. Jednoznačně doporučuji všem, i těm co (zatím) nepodnikají.

Ing. Vladimír Klaus

programátor desktopových a webových aplikací na klíč, IT konzultant
Jakub Straka
Na volné noze jsem už dlouhá léta, přesto bylo Robertovo školení jedna z nejlepších věcí, které jsem pro svůj rozvoj udělal. Příjemné shrnutí všeho, co by měl každý freelancer znát a spousta zajímavých tipů. Díky!

Jakub Straka

online marketér, PPC konzultant a webový analytik
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
Na školení podnikání na volné noze jsem se chystala už dlouho a jsem moc ráda, že jsem si jej tentokrát nenechala ujít. Robert je profík a navíc skvělý lektor, takže jsme si dvoudenní školení opravdu užili. Osobně jsem asi nejvíc ocenila doporučení ohledně práce s klienty, procesního řízení, osobní propagace a práce s cenou, ale i ostatní témata byla velmi zajímavá a přínosná. Školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen
Mgr. Veronika Sluka
Školení pod vedením charismatického Roberta Vlacha přede mnou rozjasnilo představu mého podnikání natolik, že vyvolala kopernikánský posun z bodu „ráda bych jednou“ do bodu „dnes jsem začala.“

Mgr. Veronika Sluka

advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
Ještě jednou moc díky za skvělou akci! Zpětně bych ji přirovnala k luxusnímu, středně propečenému hovězímu steaku. Lehce opečený napovrch (příjemné prostředí a skvělý servis), ale uvnitř téměř syrový (realistické informace bez snahy něco lakovat na růžovo). Naplněný skvělými chutěmi (od podnikatelské abecedy přes teoretický základ až po praktické rady a tipy), chutně okořeněný (pestrá směsice účastníků s nejrůznějším zaměřením) a s lákavou oblohou (v podobě bloků expertů, kteří tomu dali tu správnou tečku). Odjela jsem nacpaná k prasknutí. Ale vím, že až tuhle porci informací strávím, posune mě o pořádný kus dál v mé cestě na volnou nohu. Těším se na další chod!

Ing. Kateřina Kalačová

Michaela Weikertová (Mužíková)
Nadchly mě nejen praktické tipy pro cenotvorbu nebo jednání s klienty, ale také širší kontext celého freelancer života a ukázka toho, jak o něm přemýšlet. To jsou totiž věci, na které v běžných dnech není vůbec čas.

Michaela Weikertová (Mužíková)

copywriterka a obsahová konzultantka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS