Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 15. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 141150 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Díky moc za toto velmi inspirativní školení, na které jsem se dlouho těšil. Také musím vyzdvihnout perfektní spád, dynamiku a organizaci, kterou jsem na žádném školení doteď nezažil. Doporučuji všem zájemcům, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy nebo si chtějí rozšířit obzory.

Michal Dusil

grafický designér a DTP grafik
Jakub Brada, DiS.
Výborné školení, které mi poskytlo spoustu skvělých rad a doporučení nejen do začátků podnikání.

Jakub Brada, DiS.

konzultant a specialista na dodavatelsko-odběratelské vztahy
Ing. Daniel Grmela
Školení mi nebývale sedlo. Oslovila mě idea svobodnější společnosti, kterou žije Paralelní Polis s lidmi, kterým „o něco jde“. Řada architektonických prvků toho prostoru, konceptů i detailů, mě inspirovala i profesně. Dokonalý catering. Vybroušené detaily celé akce od kytky na stole, až po krabičku na jídlo, co se nesnědlo, na cestu domů. Robertovy myšlenky zasahující hluboké pravdy existující samy o sobě čekajíc, až je někdo vysloví – podobně vnímám i některé části Robertovy Knihy. Cenné oborové informace od spoluúčastníka při večeři jako šťastná náhoda navíc. Na školení už jsem byl před lety a vyplatilo se opakovaně, udělalo za tu dobu nejeden krok vpřed. Pořadatelům gratuluji, děkuji a těším se na další setkání.

Ing. Daniel Grmela

autorizovaný stavební inženýr se zaměřením na slaměné domy
Kamila Filípková
Robert je prostě Expert :) Moc děkuji za tvé nadšení, energii, znalosti, píli, radost a drive! Je úžasné strávit víkend s tolika nadšenci, kteří hltali stejně jako já tvou profesionalitu a nadšení. Moc si toho vážím a taky děkuji sobě, že jsem neprokrastinovala a šla do toho, stálo to za víc než umím říct.

Kamila Filípková

textařka, poetka a gastronomka
Antonín Karásek
Školení by se dalo nazvat jako Dobrý začátek delší cesty. Nemůžete čekat, že za jeden den odejdete a budete podnikat úplně jinak, ale to ani nikdo neslibuje. Pro mě bylo velkou inspirací nahlédnutí do toho, jak podniká Robert. Je vidět, že když věci domýšlíte a děláte pořádně a důsledně, tak to může mít neskutečné výsledky.

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS
Školení s Robertem doporučuji všemi deseti. Dala jsem si ho jako dárek a patří k nejkvalitnější investici v posledním čase. Pomohlo mi uceleně pochopit a nasměrovat mé další kroky, dostala jsem odpovědi na časté otázky, na které mě dosud nikdo nedokázal odpovědět. Zároveň jsem poznala spoustu zajímavých a zkušených lidí, se kterými se cítím být na jedné vlně. Školení bylo vysoce profesionální, vynikající organizace, bezchybný průběh… To se musí zažít.

Bohumila Ďurišová

virtuální asistentka a konzultantka
Školení Na volné noze bylo pro mě přínosné i příjemné zároveň. Robert Vlach je profesionál, který toho opravdu hodně ví a umí to navíc zajímavě podat, to vše v neformální a velmi příjemné atmosféře. Díky školení jsem začal svou práci, kterou jsem předtím ani jako nějaké podnikání nepojímal, vidět z jiné perspektivy. Dostal jsem všechny relevantní informace i odpovědi na četné dotazy, abych věděl, jak se dál rozvíjet a jakým směrem se vydat. V neposlední řadě mě nadchlo i fantastické prostředí Valtic ve vrcholícím vinobraní. Díky školení jsem poznal také řadu dalších zajímavých lidí ze všech možných oborů. Naprosto bez obav toto školení doporučuji každému, kdo na volné noze podniká nebo tom třeba jen uvažuje.

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář
Školení je šikovně vymyšlené, věcné, má sled a spád, obsahuje plno praktických rad a to vše je podtržené výbornými prezentačními schopnostmi a rozsáhlými znalostmi školitele. Robert Vlach je opravdovým odborníkem, což dokazuje v mnohých svých aktivitách, ale na tomto školení stoupl v mých očích ještě o další 300 %. Ještě jsem asi neviděl školitele, který by dokázal takto rychle a věcně odpovídat na všemožné otázky posluchačů! Vřele doporučuji!

Ing. Zdeněk Sojma

programátor webových a desktopových aplikací
Děkuji za příjemné a srozumitelné, nenásilně a s úsměvem předávané informace. Školení bylo skvěle připravené, mělo spád, prostor, prostě zajímavé. Pro mě jako úplnou začátečnici nesmírně přínosné a nadupané cennými poznatky. Určitě mi pomůže k lepší orientaci v podnikání a moc, moc doporučuji.

Hana Brodinová

Z dvoudenního školení jsem si odnesla více než pozitivní zkušenost a chtěla bych tímto poděkovat lektorovi Robertu Vlachovi za schopnost vidět mezery na českém trhu a nabídnout začínajícím i zavedeným profesionálům maximální podporu v jejich podnikání po všech stránkách, což nemá jinde v Česku obdoby (v tomto přesvědčení mne utvrdilo i setkání s dalšími účastníky). Náplní školení byly kromě běžných témat jako podnikatelský záměr, zahájení podnikání, budování dobrého jména a optimalizace zisku, také oblasti, které se týkají širších souvislostí: osobní rozvoj, péče o zdraví, zohlednění nefinanční motivace a celkový přínos pro společnost při dosažení a zachování maximální osobní svobody. Školení se neslo v příjemném přátelském duchu s dostatečným prostorem pro dialog i vzájemnou výměnu zkušeností a pomyslnou třešničkou bylo večerní posezení a degustace ve vinném sklípku. To vše rozhodně přispívá k budování jedinečného nezávisle-profesionálního prostředí.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS