Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 151160 z celkem 335 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Michaela Weikertová (Mužíková)
Nadchly mě nejen praktické tipy pro cenotvorbu nebo jednání s klienty, ale také širší kontext celého freelancer života a ukázka toho, jak o něm přemýšlet. To jsou totiž věci, na které v běžných dnech není vůbec čas.

Michaela Weikertová (Mužíková)

copywriterka a obsahová konzultantka
Školení pro nezávislé profesionály bylo perfektně připravené po obsahové i organizační stránce a pro mne osobně bylo nesmírně přínosné. Plně jsem porozuměla rozdílu mezi nezávislým profesionálem a firmou. Díky tomu jsem také mimo jiné pochopila, proč mi rady od lidí, kteří se zabývají firemním podnikáním, byly v praxi k ničemu. Celý víkend byl nabitý informacemi, inspirací a motivoval mne k dalšímu profesnímu i osobnímu rozvoji. Mohu bez přehánění říci, že školení znamenalo obrat v mé kariéře a změnilo mi život :-)

Bára Rektorová

specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushiqueen
Školení s Robertem doporučuji všemi deseti. Dala jsem si ho jako dárek a patří k nejkvalitnější investici v posledním čase. Pomohlo mi uceleně pochopit a nasměrovat mé další kroky, dostala jsem odpovědi na časté otázky, na které mě dosud nikdo nedokázal odpovědět. Zároveň jsem poznala spoustu zajímavých a zkušených lidí, se kterými se cítím být na jedné vlně. Školení bylo vysoce profesionální, vynikající organizace, bezchybný průběh… To se musí zažít.

Bohumila Vrbovská Ďurišová

virtuální asistentka a konzultantka
Školení Na volné noze bylo pro mě přínosné i příjemné zároveň. Robert Vlach je profesionál, který toho opravdu hodně ví a umí to navíc zajímavě podat, to vše v neformální a velmi příjemné atmosféře. Díky školení jsem začal svou práci, kterou jsem předtím ani jako nějaké podnikání nepojímal, vidět z jiné perspektivy. Dostal jsem všechny relevantní informace i odpovědi na četné dotazy, abych věděl, jak se dál rozvíjet a jakým směrem se vydat. V neposlední řadě mě nadchlo i fantastické prostředí Valtic ve vrcholícím vinobraní. Díky školení jsem poznal také řadu dalších zajímavých lidí ze všech možných oborů. Naprosto bez obav toto školení doporučuji každému, kdo na volné noze podniká nebo tom třeba jen uvažuje.

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář
Školení je šikovně vymyšlené, věcné, má sled a spád, obsahuje plno praktických rad a to vše je podtržené výbornými prezentačními schopnostmi a rozsáhlými znalostmi školitele. Robert Vlach je opravdovým odborníkem, což dokazuje v mnohých svých aktivitách, ale na tomto školení stoupl v mých očích ještě o další 300 %. Ještě jsem asi neviděl školitele, který by dokázal takto rychle a věcně odpovídat na všemožné otázky posluchačů! Vřele doporučuji!

Ing. Zdeněk Sojma

programátor webových a desktopových aplikací
Děkuji za příjemné a srozumitelné, nenásilně a s úsměvem předávané informace. Školení bylo skvěle připravené, mělo spád, prostor, prostě zajímavé. Pro mě jako úplnou začátečnici nesmírně přínosné a nadupané cennými poznatky. Určitě mi pomůže k lepší orientaci v podnikání a moc, moc doporučuji.

Hana Brodinová

Z dvoudenního školení jsem si odnesla více než pozitivní zkušenost a chtěla bych tímto poděkovat lektorovi Robertu Vlachovi za schopnost vidět mezery na českém trhu a nabídnout začínajícím i zavedeným profesionálům maximální podporu v jejich podnikání po všech stránkách, což nemá jinde v Česku obdoby (v tomto přesvědčení mne utvrdilo i setkání s dalšími účastníky). Náplní školení byly kromě běžných témat jako podnikatelský záměr, zahájení podnikání, budování dobrého jména a optimalizace zisku, také oblasti, které se týkají širších souvislostí: osobní rozvoj, péče o zdraví, zohlednění nefinanční motivace a celkový přínos pro společnost při dosažení a zachování maximální osobní svobody. Školení se neslo v příjemném přátelském duchu s dostatečným prostorem pro dialog i vzájemnou výměnu zkušeností a pomyslnou třešničkou bylo večerní posezení a degustace ve vinném sklípku. To vše rozhodně přispívá k budování jedinečného nezávisle-profesionálního prostředí.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
Školení bylo skvělé obsahem i provedením. Získal jsem užitečné informace a podněty pro další osobní i profesní růst. Oceňuji také přirozenou neformálnost, která vedla k plodné diskusi a výměně zkušeností účastníků - je to rozhodně víc než jen čtení webu a knih. Školení portálu Na volné noze mohu tedy jenom doporučit: začátečníkům ukáže cestu, ostatním mezery a podněty.

Ing. Ladislav Krčmárik

vývojář, programátor, informatik a konzultant
Přiznám se, že jako svobodný umělec dělám mnohé věci spojené s praktickým podnikáním s velkou nechutí. Robert svým přístupem, nadhledem, profesionalitou, otevřeností, laskavostí, zkušenostmi a vtipem, dokázal tyto věci ochutit natolik dobře, že se i pro mě staly stravitelnými. A co víc: mám ještě větší chuť jít dál (bonusová přísada: optimismus). Moc doporučuji! Obzvláště těm, kteří bezradně stojí a neví kudy kam.

Yvetta Fendrichová

Na kurz Roberta Vlacha Podnikání na volné noze jsem se přihlásila díky skvělým referencím a zpětně můžu říct, že pro mě byl ve všech ohledech, lidsky i profesně, velkou inspirací. Zkušenosti, cenné rady, atmosféra, dotažená organizace a zajímavý mix spoluúčastníků, prostě celé tohle víkendové „balení“ mě nadchlo do další práce. Dokonce tak, že se na dříve opakovaně odkládané úkoly vysloveně těším! :) Kurz, stejně jako i ostatní Robertovy služby, budu svým přátelům a klientům velmi ráda dále doporučovat. Ještě jednou děkuji za příležitost potkat se s opravdovým profesionálem.

Mgr. Romana Voříšková

specialista na visual merchandising, marketing živnostníků, jejich výloh a prodejen.
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS