Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 161170 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení Na volné noze předčilo má očekávání. Dozvěděl jsem se na něm nejen základní informace týkající se samostatného podnikání, jeho výhod i rizik. Rady lektora byly věcné, užitečné a především aplikovatelné v každodenní praxi. I na základě tohoto školení jsem se inspiroval k dalším kariérním krokům a ke zdokonalení pracovních a komunikačních postupů. Zároveň jsem poznal, že komunita nezávislých profesionálů je inspirativní skupinou lidí, která napomáhá nejen k získání nových kontaktů a zkušeností. Nebudu přehánět, když prohlásím, že toto školení mi otevřelo nový pohled na obzory profesionální práce.

PhDr. Petr Slinták

publicista, redaktor, dokumentarista, lektor, organizátor a moderátor akcí
Ze školení jsem si odnesla velké množství informací a postřehů, které jsou pro mě jako začátečníka k nezaplacení. Navíc jsem měla skvělou příležitost poznat příjemné a zajímavé lidi, kteří mě inspirovali. Během uplynulého víkendu jsem opustila myšlení zaměstnance a učím se myslet jako nezávislý profesionál.

Ing. Kateřina Palátová

Školení jednoznačně překonalo mé očekávání! Takový malý návrat ke kořenům toho, proč jsem vůbec začal podnikat. Nečekal jsem, že si ze školení odnesu takové množství podnětů a už vůbec ne, že se na podnikání, obzvláště pak na to nezávislé, začnu dívat z jiné perspektivy. V neposlední řadě jako každé setkání s inteligentními lidmi bylo i toto velmi příjemné a motivující. Ze školení jsem si proto odnesl nejen spoustu nápadů, ale také chuť pustit se do jejich realizace. Mohu jen doporučit!

Martin Zattovič

grafik, kodér, webdesignér a specialista v oboru internetová reklama
Školení ve Valticích pro mne znamenalo významný posun v celkovém chápání činnosti nezávislého profesionála. Bylo stručné, jasné, výstižné a především praktické. Přesně takové, jaké má být. Přineslo mi řadu užitečných podnětů, které budu s chutí praktikovat. V neposlední řadě je třeba zmínit příjemnou a velice přátelskou atmosféru, na které se podíleli kromě Roberta Vlacha i ostatní účastníci.

Ivana Buttry

zahradní architektka
Robert Vlach je nejen lektor, který umí zaujmout, ale i nakopnout do další práce. Inspirací je pro mě jak jeho školení, tak i další aktivity (blog, newslettery, tipy na knížky). Prostě informační koktejl, který stojí za to vypít až do dna :)

Zdeňka Havrlíková

Školení bylo perfektní a zcela předčilo všechna má očekávání. Kromě toho jsem také zjistila, že nejsem na volné noze sama a poznala jsem super lidi, do jejichž společnosti se vždy ráda vrátím.

Mgr. Nina Hanáková

překladatelka, auditorka a lektorka angličtiny a nizozemštiny
Na školení jsem jel s přesvědčením, že bude dobré. Ale jak skutečně moc dobré a přínosné bylo, mne až překvapilo. Dodalo mi obrovskou míru inspirace a praktických rad k mému podnikání a hlavně chuť do podnikání. Navíc jsem zde potkal zajímavé lidi v příjemném prostředí jihomoravských Valtic. Školení doporučuji každému už jen proto, aby se osobně seznámili s Robertem Vlachem a jeho zajímavými a inspirujícími názory.

Tomáš Pilát

webdesignér, 3D grafik a animátor
Školení pro nezávislé profesionály překonalo moje zprvu skromné očekávání: přineslo mi řadu podnětů k přemýšlení, přimělo mě přehodnotit svoje cíle a dosavadní pracovní postupy a pomohlo objevit nové možnosti. Setkání se zajímavými lidmi v pohostinných Valticích bylo nejen inspirativní, ale i nabité energií a Robert Vlach jeho organizaci zvládl výborně. Jako bonus jsem si navíc odvezla řadu tipů ke čtení.

Mgr. Sylva Ficová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny a češtiny
Školení pro mě bylo důležitým zastavením a ohlédnutím na mé vlastní podnikání. Uvědomila jsem si mnoho svých dosavadních úspěchů i chyb a dostala zcela konkrétní rady k jejich odstranění. Díky oběma přednášejícím za odbornost a spoustu inspirace.

Dipl. Psych. Lucie Kolaříková

lektorka interkulturní komunikace a psychologie
Děkuji za skvěle využitý víkend, který bude mít zřejmě velký vliv na další vývoj mého podnikání. Velmi cenné informace a tipy, skvělá společnost a perfektní víno :) Tuto akci můžu doporučit každému, kdo s podnikáním nejen začíná, ale také potřebuje získat třeba novou chuť a motivaci k sebezdokonalování.

Andrea Krpcová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS