Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 161170 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení Roberta Vlacha hodnotím jako jeden z nejvýznamnějších mezníků v mé dosavadní životní dráze nezávislého profesionála. Pomohlo mi se zastavit a čerstvým pohledem zhodnotit mé dosavadní podnikání, uvědomit si své slabé stránky, silné stránky i dosud netušený potenciál. To všechno v malebných Valticích s úžasnými lidmi.

Jiří Tvrdek, DiS.

grafik a webdesignér
Víkendové školení na volné noze mi dalo víc než studium ekonomiky a podnikání na střední škole. Také mi dodalo kuráž a naladilo mě na pozitivní vlnu podnikání. Celý program byl nabitý vynikajícími nápady a dobrými radami. Prostředí Valtic, ve kterém se školení odehrává, je velice příjemné — už díky vinicím, které jsou všude v okolí. Školení nezávislého podnikání na volné noze velmi doporučuji těm, kteří jsou stále na pochybách, zda podnikat na volné noze, ale i těm, kteří už podnikají a chtějí své dovednosti zlepšit či oživit.

Vendula Krpešová, BA

Školení potvrdilo řadu mých představ o úspěšném podnikání na volné noze. Velkým povzbuzením pro mne bylo excelentní srovnání rizik zaměstnání versus vlastní podnikání. Pochopila jsem, že udržet se na trhu, nenadělat dluhy a založit dobrý základ své pověsti je to nejlepší, o co může prvopodnikatel usilovat během prvních dvou let, a že jsem tedy uspěla. Druhým velikým povzbuzením bylo Robertovo zdůraznění role dobrého jména — osobní podnikání není jen riskantním točením peněz, které může ze dne na den zkrachovat, ale je soustavnou investicí do vlastní budoucnosti, kterou zajišťuje dobrá pověst profesionála v oboru. Ze školení jsem tedy odjížděla ujištěna, že má smysl v podnikání pokračovat a klíčem je přečkat kritické první 2-3 roky.

Anima Noira

Děkuji zakladateli portálu navolnenoze.cz Robertovi Vlachovi a jeho týmu za perfektní školení. Víc než naplnil má očekávání jako empatický lektor a skvělý řečník. Doporučuji všem, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy, či spíše na jednu, volnou…

Martin Bareš

průvodce severočeskou industriální krajinou
Školení vřele doporučuji všem, kteří se rozhodují zda jít podnikat! Toto dvoudenní školení je skvěle poskládáno jak z teorie, tak i z praktických příkladů úplně pro všechny. Nejvíce mě zaujala kapitola o budování dobrého jména a hospodaření s časem. Je vidět, že Robert je skvělý profesionál, který ví, o čem mluví. Jsem začínající podnikatelka a pevně doufám, že vše, co jsem se dozvěděla, mi velmi pomůže. Roberte, díky!!!

MUDr. Michaela Svobodová

Musím říci, že vzhledem ke svému profesnímu postavení a zkušenostem jsem měl lehké obavy o osobní a informační přínos školení, neboť se mi zdálo být cílené především na začínající nezávislé profesionály. Ke svému překvapení jsem však objevil ve svých profesních aktivitách řadu děr, inspiroval se ke spoustě změn a odvezl si desítky poznámek a nápadů, jak své podnikání pozvednout o další stupínek dále. Super víkend se spoustou zajímavých lidí v překvapivě malebných a pohostinných Valticích! Školení portálu Na volné noze má mých plných pět.

Mgr. Jakub Krčmář

webdesignér, grafik a specialista na Adobe Photoshop
Robert Vlach je v několika směrech výjimečný člověk a jeho školení pro lidi na volné noze bylo pro mne skutečným zjevením. Bylo cenné nejen informacemi, ale především jsem odjížděla okouzlena Robertovou vytříbenou rétorikou a vysokým morálním kodexem. Výrazy jako slušnost a poctivost pro něj nejsou jen slova a jeho schopnost kladné argumentace mne velmi překvapila. Není to zcela běžné umění. Nevím zda to bude pro ostatní srozumitelné, ale Robert kolem sebe silně šíří atmosféru vize spojování lidí vlastním příkladem. Ne každý si to uvědomí, ale to je v této době něco nevídaného. Jela jsem do Valtic poznat nové lidi a načerpat inspiraci, jak se vymanit z vyhoření ze stávajícího podnikání, a musím říci, že toto očekávání bylo beze zbytku splněno. Robert mi velmi pomohl uvědomit si, kam chci vlastně směřovat pouze svým lidským rozměrem — jako člověk svých kvalit. Vřelé díky.

Monika Slavíková

velkoobchod s dětským zbožím
Školení Na volné noze předčilo má očekávání. Dozvěděl jsem se na něm nejen základní informace týkající se samostatného podnikání, jeho výhod i rizik. Rady lektora byly věcné, užitečné a především aplikovatelné v každodenní praxi. I na základě tohoto školení jsem se inspiroval k dalším kariérním krokům a ke zdokonalení pracovních a komunikačních postupů. Zároveň jsem poznal, že komunita nezávislých profesionálů je inspirativní skupinou lidí, která napomáhá nejen k získání nových kontaktů a zkušeností. Nebudu přehánět, když prohlásím, že toto školení mi otevřelo nový pohled na obzory profesionální práce.

PhDr. Petr Slinták

publicista, redaktor, dokumentarista, lektor, organizátor a moderátor akcí
Ze školení jsem si odnesla velké množství informací a postřehů, které jsou pro mě jako začátečníka k nezaplacení. Navíc jsem měla skvělou příležitost poznat příjemné a zajímavé lidi, kteří mě inspirovali. Během uplynulého víkendu jsem opustila myšlení zaměstnance a učím se myslet jako nezávislý profesionál.

Ing. Kateřina Palátová

Školení jednoznačně překonalo mé očekávání! Takový malý návrat ke kořenům toho, proč jsem vůbec začal podnikat. Nečekal jsem, že si ze školení odnesu takové množství podnětů a už vůbec ne, že se na podnikání, obzvláště pak na to nezávislé, začnu dívat z jiné perspektivy. V neposlední řadě jako každé setkání s inteligentními lidmi bylo i toto velmi příjemné a motivující. Ze školení jsem si proto odnesl nejen spoustu nápadů, ale také chuť pustit se do jejich realizace. Mohu jen doporučit!

Martin Zattovič

grafik, kodér, webdesignér a specialista v oboru internetová reklama
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS