Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 17. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 161170 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení výrazně předčilo mé očekávání, které už tak bylo hodně vysoké. Robert umí výborně propojit souvislosti napříč celým tématem podnikání na volné noze, což je přesně to, co jsem potřeboval. Velmi oceňuji jeho racionální přístup k freelancingu, který je zaměřený na dlouhodobou prosperitu a postupné budování dobrého jména. Jsem si teď mnohem jistější základy svého podnikání a chápu principy, kterými se řídí. I když je školení zaměřeno spíše směrem k začínajícím freelancerům, dostali jsme se u mnoha témat skutečně do hloubky, přitom zbyl i dostatek času věnovat se individuálním dotazům a diskuzi. V neposlední řadě se na školení sešla parta báječných lidí napříč obory, díky čemuž jsem si odvezl mnoho hodnotných kontaktů. Velmi oceňuji i neformální a přátelskou atmosféru. Školení vřele doporučuji jak začínajícím, tak i pokročilým freelancerům. Každý si ve velmi komplexním obsahu najde to, co potřebuje, a jeho podnikání získá velmi stabilní základ.

Matouš Vinš

fotograf a tvůrce videí
Skvělá motivace pro ty, kteří si podnikáním na volné noze nejsou příliš jistí. Nejlépe to lze vidět na mém příkladu: nejsem společenský typ, nerad se usmívám, nemám rád lidi, jsem ve stresu, mám strach a jsem introvert... Přesto jsem po absolvování školení přesvědčen, že i já mohu uspět :)

Roman Kubánek

vývojář software, databází, webových aplikací a informačních systémů
Ze školení jsem byla nadšená a upřímně, předčilo mé očekávání, zejména v úvodní teoretické části. Ani jsem netušila, co všechno podnikání na volné noze obnáší! Ocenila jsem také občasné exkurzy, jak to je v tomto směru v zahraničí.

PhDr. Blanka M. Remešová, Ph.D.

Školení doporučuji všemi deseti všem podnikatelům od začátečníků po zkušené mazáky. Jako relativně zkušená podnikatelka jsem nečekala, že se na něm dozvím něco až tak nového a objevného (ať žijí předsudky). „Překvapivě“ jsem si odnesla nejen hromadu nových poznatků a informací, ale jako bonus i řešení mojí aktuální situace. Pro začínající podnikatele a lidi, co podnikání zatím jen teoreticky zvažují, je školení naprostý „must“. Proč zbytečně plýtvat časem a energií na zjišťování informací různě od kolegů (kteří se velmi pravděpodobně kdysi taky ptali kolegů a ti dalších kolegů), hledání na netu apod., když je tady dostanete všechny hezky pohromadě na zlatém podnose, ověřené a zaktualizované. Perfektně udělané školení, dobře namixovaná teorie a praxe, výborná prezentace, Robert prostě umí. Chvílemi mě úplně mrzelo, že nejsem začínající podnikatel a nemůžu mít z některých věcí ještě o chlup větší přínos a radost, že je nemusím shánět bůhvíkde. Určitě na školení jděte. Je vhodné i pro podnikatelské hvězdy, které si o sobě myslí, že se už nic nového dozvědět nemůžou.

Monika Nyklíčková

průvodkyně na cestě k holistickému zdraví, masérka, lektorka a organizátorka seminářů
Školení úspěšného podnikání na volné noze velmi rád doporučuji. Prezentované know-how je neskutečné a jeho komplexnost příjemně překvapí i zkušené podnikatele. Pro někoho, kdo přechází na druhý břeh, je školení 100% nutnost, která dává nahlédnout do všech podstatných oblastí, které nezávislý profesionál bude dříve nebo později muset řešit. V dnešním světě jsou informace od lidí, kteří si sami prošli celým procesem k nezaplacení. Při tomto školení navíc dostanete i osobní příběh Roberta Vlacha, který na konkrétních případech svého podnikání natvrdo řekne jak to dělá on a co mu vždy funguje. Už jen tohle za to stojí. Školení je navíc perfektně zorganizované a nemá hluchá místa. Bonusem je potom kolektiv profíků z různých oborů, kteří svými zkušenostmi a názory přispívají k obsahu celého víkendu. A kdo chce networkovat, užije si také. Za mě 1+ a ještě jednou děkuji!

Zdeněk Blažek

konzultant strategického marketingu
Školení Roberta Vlacha hodnotím jako jeden z nejvýznamnějších mezníků v mé dosavadní životní dráze nezávislého profesionála. Pomohlo mi se zastavit a čerstvým pohledem zhodnotit mé dosavadní podnikání, uvědomit si své slabé stránky, silné stránky i dosud netušený potenciál. To všechno v malebných Valticích s úžasnými lidmi.

Jiří Tvrdek, DiS.

grafik a webdesignér
Víkendové školení na volné noze mi dalo víc než studium ekonomiky a podnikání na střední škole. Také mi dodalo kuráž a naladilo mě na pozitivní vlnu podnikání. Celý program byl nabitý vynikajícími nápady a dobrými radami. Prostředí Valtic, ve kterém se školení odehrává, je velice příjemné — už díky vinicím, které jsou všude v okolí. Školení nezávislého podnikání na volné noze velmi doporučuji těm, kteří jsou stále na pochybách, zda podnikat na volné noze, ale i těm, kteří už podnikají a chtějí své dovednosti zlepšit či oživit.

Vendula Krpešová, BA

Školení potvrdilo řadu mých představ o úspěšném podnikání na volné noze. Velkým povzbuzením pro mne bylo excelentní srovnání rizik zaměstnání versus vlastní podnikání. Pochopila jsem, že udržet se na trhu, nenadělat dluhy a založit dobrý základ své pověsti je to nejlepší, o co může prvopodnikatel usilovat během prvních dvou let, a že jsem tedy uspěla. Druhým velikým povzbuzením bylo Robertovo zdůraznění role dobrého jména — osobní podnikání není jen riskantním točením peněz, které může ze dne na den zkrachovat, ale je soustavnou investicí do vlastní budoucnosti, kterou zajišťuje dobrá pověst profesionála v oboru. Ze školení jsem tedy odjížděla ujištěna, že má smysl v podnikání pokračovat a klíčem je přečkat kritické první 2-3 roky.

Anima Noira

Děkuji zakladateli portálu navolnenoze.cz Robertovi Vlachovi a jeho týmu za perfektní školení. Víc než naplnil má očekávání jako empatický lektor a skvělý řečník. Doporučuji všem, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy, či spíše na jednu, volnou…

Martin Bareš

průvodce severočeskou industriální krajinou
Školení vřele doporučuji všem, kteří se rozhodují zda jít podnikat! Toto dvoudenní školení je skvěle poskládáno jak z teorie, tak i z praktických příkladů úplně pro všechny. Nejvíce mě zaujala kapitola o budování dobrého jména a hospodaření s časem. Je vidět, že Robert je skvělý profesionál, který ví, o čem mluví. Jsem začínající podnikatelka a pevně doufám, že vše, co jsem se dozvěděla, mi velmi pomůže. Roberte, díky!!!

MUDr. Michaela Svobodová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS