Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 19. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 181190 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Robertovo školení bylo pro mě tak trochu zjevení. Celé 2 dny jsem žasla, jak inspirativní a praktické to školení je. V nenápadném prostředí Vinařské školy ve Valticích a za úžasnou cenu vám Robert předá ve formě perfektně strukturovaného školení své vlastní zkušenosti z podnikání na volné noze, ovšem kultivované Robertovou neuvěřitelnou sečtělostí a rozhledem v širších ekonomických otázkách. Navíc Robert vládne něčím, co se tady v naších krajích také moc nenosí a neumí — schopností nezaujaté diskuse a oponentury. Prostě neodkýve vám vše jen proto, že jste si zaplatili jeho službu. Jaký nezvyk a příjemné překvapení oproti všem těm předraženým seminářům s podobným zaměřením, se kterými jsem se dosud setkala.

Ing. Miroslava Barcalová

Na školení jsem jel s vrozenou nedůvěrou. Teď po absolvování musím říct, že jsem nesmírně rád, že jsem se odhodlal zúčastnit. Robertovy rady a návody mi vnesly světlo do věcí, ve kterých jsem měl opravdu nejasno. Po školení se mi podnikání jeví o pořádný kus jednodušší. Díky Robo!

Mgr. Petr Novák, DiS.

grafik, ilustrátor a výtvarník
Z víkendu ve Valticích si odnáším poznání, že podnikání na volné noze může být životní cestou, která vede k dlouhodobému pocitu naplnění, spokojenosti a svobody. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných a praktických informací, jak touto cestou jít, a také to, že kdyby se na této cestě objevily nějaké problémy, je tu Robert Vlach :) Toto školení velmi ráda doporučuji.

Pavlína Mertová

provozovatelka coworkingu Atelier Pexeso
Na školení úspěšného podnikání na volné noze jsem se přihlásil s očekáváním, že se si ujasním mnoho nejasností, které jako freelancer musím pravidelně řešit se svými novými nebo stávajícími klienty. Velmi oceňuji Robertův přístup, který svým neformálním projevem a přátelským prostředím dokázal udržet pozornost účastníků. Věnoval se také konkrétním tématům, které mě osobně zajímaly. A hlavně jsem si díky němu uvědomil množství skutečnosti, které jsem do té doby přehlížel. Zpětně bych chtěl tímto Robertovi poděkovat za nasměrování v mém dalším podnikání. Školení hodnotím velmi pozitivně a doporučuji hlavně těm, kteří s podnikáním na volné noze začínají.

Petr Ondrusz

grafik a webdesignér se specializací na Apple iPhone & iPad
Dlouho jsem se rozhodovala, zda opravdu opustit jistoty, které mi přinášel status zaměstnance. Pracovat na volné noze je mým dlouholetým snem, nicméně odvaha se někdy velmi těžko sbírá. Skvěle a do detailů propracované školení mě neuvěřitelně posunulo přesně tam, kam jsem potřebovala. Odjížděla jsem se spoustou poznámek, seznamem úkolů, do jejichž plnění jsem se hned vrhla, a přehršlí elánu. Teď už jsem si jistá, vím, kudy jít, a pracuji na tom. Kromě toho jsem se potkala s úžasnými a zajímavými lidmi, navázala nové kontakty. Je to skutečně školení k nezaplacení.

Bc. Pavla Pozdílková

Mé dojmy z celého školení ve Valticích jsou velice pozitivní. Musím pochválit perfektně zorganizovanou přednášku, která mě nabila energií a chutí do začátku mého podnikání. Opravdu předčila mé očekávání! Nejen po stránce informací, které jsem se dozvěděl, ale i po stránce parádní atmosféry, která provázela celý pobyt. Budoucím zájemcům o toto školení mohu vřele doporučit. Věřím, že stejně jako já, si i vy odnesete užitečné rady, odvahu do začátků svého podnikání, ale i fajn pocit z kolektivu, který se v průběhu školení vytvořil.

Mgr. Jakub Cenkl

grafik, webdesignér, ilustrátor a výtvarník
Největším přínosem školení pro mě bylo osobní setkání s lektorem a dalšími nezávislými profesionály či adepty na ně. Robert Vlach dokázal zachovat tematickou strukturu školení a současně velmi pružně přizpůsobovat výklad našemu zájmu. Každý měl prostor pro dotazy týkající se jeho vlastního podnikání a mohl přispět svými zkušenostmi do společné diskuse. Nikam se nespěchalo a vše probíhalo ve vstřícné neformální atmosféře. Sobotu jsme zakončili příjemným posezením ve valtickém sklípku. Víte, co mě překvapilo? Že člověk může ochutnat tolik druhů vína a prokládat to burčákem bez jakýchkoli karambolů a bolení hlavy druhý den! Školení doporučuji všem, kteří již načerpali řadu informací i zkušeností svépomocí a chtějí si o tom popovídat, ale i začátečníkům, kteří potřebují startovní impuls.

PhDr. Jana Bartošová

korektorka, autorka a copywriterka
Školení od Roberta Vlacha mě nadchlo velkým množstvím inspirujících a důležitých informací pro podnikání „sám na sebe.“ Na začátku školení dostalo podnikání jednotlivce rámec (trocha historie a ekonomie nezabije). Všechny další informace pak do sebe zapadaly a vrcholem byl závěrečný obrázek „ulita nekonečného rozvoje“ (od laika k umělci). Není mnoho lidí, kteří mají 12 hodin co říkat (a to musel být Robert stručný) a mluví tak zajímavě, že účastníci poslouchají a lapají každou myšlenku či doporučení na literaturu apod. Inspirující bylo vzájemné poznávání se všech účastníků a diskuse během školení či ve volných chvílích. Člověk by nevěřil, že „nakopnutí“ může být tak nezapomenutelně příjemné!!!

Ing. Milan Holub

Školení profesionálů na volné noze mi hlavně ukázalo, jaké jsou podstatné rozdíly mezi podnikáním malé firmy (se kterým jsem vyrůstala) a nezávislého profesionála (kterým se chci v budoucnu stát). Rovněž jsem získala cenné informace z běžné praxe lidí, kteří už zkušenosti mají a jsou ochotni se o ně podělit. Věřím, že k vytváření dobrého jména každého z nás může významně přispět i projekt, jakým je portál Na volné noze, a držím palce všem lidem, kteří najdou v sobě odvahu jít vlastní cestou s prací, která je skutečně baví.

Ing. Vladimíra Neuschlová

krizová manažerka a konzultantka se specializací logistika a finance
Školení marketingu mi poskytlo ucelený pohled na možnosti propagace nezávislých podnikatelů. Díky němu jsem pochopil rozdíly mezi propagací firmy a sebe sama jakožto nezávislého profesionála. V příjemné společnosti nových kolegů jsme prodiskutovali, na co se zaměřit, čemu se naopak vyhnout a hlavně jak propagovat své služby ve spojitosti s budováním vlastního dobrého jména. Školení marketingu proto rozhodně doporučuji každému začínajícímu nezávislému profesionálovi.

Michal Poppe

webdesignér a programátor
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS