Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 19. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 181190 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení pro mě bylo důležitým zastavením a ohlédnutím na mé vlastní podnikání. Uvědomila jsem si mnoho svých dosavadních úspěchů i chyb a dostala zcela konkrétní rady k jejich odstranění. Díky oběma přednášejícím za odbornost a spoustu inspirace.

Dipl. Psych. Lucie Kolaříková

lektorka interkulturní komunikace a psychologie
Děkuji za skvěle využitý víkend, který bude mít zřejmě velký vliv na další vývoj mého podnikání. Velmi cenné informace a tipy, skvělá společnost a perfektní víno :) Tuto akci můžu doporučit každému, kdo s podnikáním nejen začíná, ale také potřebuje získat třeba novou chuť a motivaci k sebezdokonalování.

Andrea Krpcová

Zúčastnil jsem se zkráceného školení o nezávislém podnikání na volné noze. Bez konkrétního předmětu podnikání, ale s představou takového způsobu práce v budoucnu, jsem na školení dokázal uchopit tuto představu nezávislého podnikání, uvědomit si její nesporné výhody, ale také úskalí. Detailně se seznámit s touto představou považuji za důležitý krok ve směřování k vytyčenému cíli, který je v souladu s mou osobností a podporuje můj osobnostní růst.

Ing. Michal Uhlíř

hodinový manžel
Toto školení doporučuji nejen těm, kteří se připravují na vstup na volnou nohu, ale hlavně těm, kteří už na ní jsou a chtějí své podnikání optimalizovat, rozvinout, nebo posunout za horizont každodennosti. Spousta inspirace, vysoce užitečných, praktických doporučení a v neposlední řadě moc pěkná setkání se zajímavými osobnostmi z jiných oborů. Zkrátka obohacení na všech rovinách. Děkuji.

Mgr. Hana Knotková

masérka
Na volné noze jsem náhodou objevil na netu a tento portál mě ihned zaujal. Také proto jsem se přihlásil na školení do Valtic. Podnikám již nějaký rok a hledal jsem tam zejména nové podněty, myšlenky, projekty, podobné osudy… Robert Vlach na svém školení všechna tato má očekávání naplnil, ukázal mi nové pohledy na podnikání a odkryl pro mne, mimo jiné, zatím málo probádaný terén v marketingu na sociálních sítích. Tato akce je velkým přínosem zvláště pro toho, kdo podniká sám na sebe. Až zúročím vše, co jsem se dozvěděl, věřím, že se můj byznys výrazně posune vpřed.

Miroslav Daníček

vnitrostátní a mezinárodní přepravce
Tohle školení pro mě bylo velice přínosné. Ujasnila jsem si hodně věcí, ve kterých jsem do té doby docela tápala a měla o nich zkreslené či nepřesné představy. Určitě to byl první krok správným směrem na mé cestě na volné noze. V neposlední řadě bylo moc příjemné seznámit se s novými zajímavými lidmi včetně Roberta Vlacha, který k nám přistupoval jako k sobě rovným, nikoli z pozice vševěda k nulám. Zkrátka a dobře, školení a jeho obsah bylo perfektní včetně doprovodného programu ve sklípku.

Bc. Dita Lendvayová, DiS.

Mé pocity z podnikání na volné noze by se před absolvováním školení ve Valticích daly přirovnat k nejistému přešlapování na odrazovém můstku. Po velice příjemném víkendu nabitém velmi užitečnými, teoretickými i praktickými radami mé pocity nejistoty a strachu vystřídalo odhodlání rozběhnout se, vesele si skočit, řádně si s chutí zaplavat a ve finále pak nést se proudem. Děkuji Robertovi a rovněž všem milým a osobitým lidem, kteří se školení účastnili.

Mgr. Ing. Pavlína Kourková

ilustrátorka
Zajímavé, inspirující, motivační. Vřele doporučuji!

Ing. Jana Pražanová

poradkyně a terapeutka pro regeneraci a rozvoj osobnosti
Školení ve Valticích bylo pro mě jednoznačně dobrou investicí, jsem nadšená! Zásadním poznatkem, který jsem si přivezla, je, že podnikání na volné noze je spíše životním stylem, který se mi moc líbí! Zjistila jsem, na co se mám soustředit, jaké jsou moje silné i slabé stránky, co můžu udělat pro to, abych se zlepšila. Mám hromadu materiálů k prostudování a podnětů k přemýšlení. Poznala jsem skvělé lidi, dobré víno, a prvního školitele, jehož přednášku jsem doslova zhltla, Roberte, díky moc!

Lenka Mohelníková

Od svého útěku ze zaměstnání a začátku působení na živnost jsem měl občas tendenci vystupovat před zákazníky jako firma nebo dokonce firmu založit, protože jsem to vnímal jako profesionálnější. Vždy jsem došel k frustrujícímu závěru, že nemám sám šanci se vyrovnat ani sebemenší firmičce. Samozřejmě, ono to totiž z principu nejde. Jde to ale mnohem jednodušeji a přirozeněji. Jak? To se právě dovíte na školení :) A i kdybyste se tam nedověděli nic nového (o čemž pochybuji), čekají vás dva opravdu příjemné dny, čas na hlubší zamyšlení nad svým podnikáním a atmosféra, která vás v dobrém slova smyslu nakopne.

Ing. Jan Obitko

správce sítě a výpočetní techniky, administrátor a manažer IT
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS