Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 1120 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Přestože jsem na volné noze a ve firemním podnikání 5 let, odnesl jsem si 61 (slovy šedesát jedna) tipů co zlepšit, které platí konkrétně pro mě. Začátečník si odnese tipů ještě více. Školení může mít zásadní význam pro toho, kdo začíná a je velmi nápomocné i pro pokročilé. Oceňuji minimalizaci manažerských pouček a maximum praktických tipů.

Mgr. Jan Matoušek

analytik se specializací na marketing, data mining, průzkum trhu a sociologii
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Školení, kde nám Robert poskytl unikátní mezioborové know-how o podnikání, naprosto předčilo má očekávání. Robert je skvělým příkladem toho, že předpokladem pro to, stát se špičkou v oboru, jsou nejen hluboké profesní znalosti a zkušenosti, ale i férový přístup ke klientům, kolegialita a nikdy nekončící sebezdokonalování. To je pro mou další kariérní cestu velmi přínosné a motivační.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Jakub Kadeřávek
Nejlepší školení, na kterém jsem kdy byl. Robert má školení skvěle připravené a jako nejpřínosnější věc vidím jeho komplexnost. Je vidět, že školitel má opravdu hodně zkušeností a přednáší vše z praxe a dokáže odpovědět na konkrétní dotazy. Na školení se sešla pestrá škála profesí a i diskuze mezi různými obory byla velmi přínosná. Školení má přátelskou a důvěrnou atmosféru.

Jakub Kadeřávek

seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji školení každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
Martin Světlík
Všechna chvála na školení Roberta Vlacha z portálu Na volné noze už byla v podstatě řečena a mně nezbývá než jen souhlasit. Školení je vedeno na profesionální úrovni, obsah je ucelený a probíraný v souvislostech. Obohacující a v mnohém inspirativní je i pro ty, kteří jsou na volné noze již delší dobu a mají příležitost objevit slabiny nebo prostor pro zlepšení svého podnikání. Celou dobu panuje skvělá atmosféra, otevřená diskuse a zkrátka je to velmi příjemně strávený víkend se spoustou zajímavých lidí. A krásné Valtice jsem pak plný nadšení velmi nerad opouštěl.

Martin Světlík

konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.
Michael Petrus
Toto školení je naprostou povinností pro kohokoli kdo na volné noze začíná. Vůbec nepřemýšlejte o ceně, protože hodnota know-how, které zde dostanete je k nezaplacení. Školení pomůže jak ujasnit základní otázky, tak podívat se do hloubky mnoha témat, která se týkají každého freelancera. Největší předností tohoto školení je, že vychází ze zkušeností možná stovek freelancerů a koncentruje vše do komplexního balíku, který je naprosto skvěle odprezentovaný. Doporučuji především začínajícím, ale s klidem i pokročilým!

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Bc. Bronislav Markowicz
Vynikající školení, které bylo doslova nabité užitečnými a hlavně praktickými radami. Výkon Roberta byl famózní. Se svým 200% nasazením dokázal udržet výbornou atmosféru a plné soustředění všech zúčastněných po celý víkend. Co vyloženě oceňuji, že se Robert nesoustředí na žádný motivační „bullshit“ (jak je tomu dnes na různých školeních a kurzech zvykem), ALE vykládá a vysvětluje vyloženě nadčasové, praktické, realistické a užitečné rady a osvojení dovedností, které by měl každý freelancer / podnikatel mít nebo si je (pro své dobro a rozvoj) osvojit. 10/10!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Bc. Pavel Dvořák
Na portále Na volné noze jsem zaregistrován již několik let a nechápu, proč jsem nešel na Robertovo školení dříve. Ušetřil bych si hodně omylů, kterých jsem se během mého podnikání dopustil. Avšak lepší pozdě než nikdy. Díky tomuto informacemi nabitému školení jsem si hned upravil množství plánů, zaplnil TO DO a uvědomil si mnoho omylů, kterých jsem se teprve „chystal“ dopustit :) Ještě jednou chci Robertovi poděkovat. Toto školení doporučuji všem, i lidem, kteří jsou na volné noze již několik let jako já.

Bc. Pavel Dvořák

zprostředkovatel obchodu s Čínou, asistent nákupu, překladatel a tlumočník čínštiny
Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel. Školení jako takové pak hodnotím jako nanejvýš přínosné.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny, lektorka anglického jazyka a jazykový kouč
Školení patří do kategorie „must have“, bez něj to na začátku nejde… Provede vás začátky podnikání, ušetří desítky hodin bádání co je potřeba zjistit a vyřídit. Velice inspirující je i setkání s dalšími podnikavci a možnost prodiskutovat své podnikaní.

Ing. Miloš Sonták

Senior Business Analytik v bankovním sektoru
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS