Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 1120 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Naprosto nepřekonatelné školení o tom, jak se dostat na volnou nohu nebo jak své stávající volnonožectví posunout na o mnoho vyšší úroveň. Robert Vlach je ve světe freelancingu zkušeným matadorem a k tomu je ještě skvělým lektorem. Školení ubíhá jako na běžícím páse, dozvíte se během něj obrovské množství užitečných informací a co jsem oceňovala nejvíce, je Robertova upřímná snaha odpovědět na každou vaši otázku nejúplněji, jak dovede, žádnou informaci před vámi nesyslí. Je vidět, že věří ve svou práci a v komunitu Na volné noze, kterou založil, a že čím víc do ní sám dá, tím víc se všem vrátí. Sám o sobě je navíc velmi inspirativním člověkem — jeho podnikavý duch, odvaha pouštět se do nových věcí a všeobecný přehled, z něj dělají lektora prvotřídní úrovně a člověka, se kterým se chcete vídat i nadále. Jinak na školení se zcela jistě nemusí přihlašovat jen lidé, kteří jsou freelancery nebo o volné noze uvažují. Já sama jsem např. zaměstnancem Avastu, ale mám spoustu mimopracovních aktivit, které si již zasloužily nějaký řád a koncepci. Školení mi dalo jednak velmi jasný přehled, jak všechny své soukromé projekty uchopit, ale ten největší přínos pro mě byl ve zcela nové inspiraci a nápadech, které jsem zde načerpala. Bylo to jako když vám někdo otevře hlavu a vy jen honem zapisujete všechno, co se z ní řine. Nejlépe utracené peníze za mimopracovní školení ever!

Hana Jadavan

Pavel Ovesný
Školení jsem si věnoval ke svým 11. freelancerským narozeninám a troufám si tvrdit, že v mém podnikání bude znamenat výrazný mezník. Získal jsem spoustu pokročilých tipů i určité nastavení zrcadla pro sebereflexi svého dosavadního počínání. Oceňuju Robertův přátelský přístup, ochotu poradit a věnovat prostor diskusi, v neposlední řadě i neformální atmosféru, která celý víkend panovala. Doporučuju!

Pavel Ovesný

podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Školení, kde nám Robert poskytl unikátní mezioborové know-how o podnikání, naprosto předčilo má očekávání. Robert je skvělým příkladem toho, že předpokladem pro to, stát se špičkou v oboru, jsou nejen hluboké profesní znalosti a zkušenosti, ale i férový přístup ke klientům, kolegialita a nikdy nekončící sebezdokonalování. To je pro mou další kariérní cestu velmi přínosné a motivační.

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Jakub Kadeřávek
Nejlepší školení, na kterém jsem kdy byl. Robert má školení skvěle připravené a jako nejpřínosnější věc vidím jeho komplexnost. Je vidět, že školitel má opravdu hodně zkušeností a přednáší vše z praxe a dokáže odpovědět na konkrétní dotazy. Na školení se sešla pestrá škála profesí a i diskuze mezi různými obory byla velmi přínosná. Školení má přátelskou a důvěrnou atmosféru.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji školení každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
Martin Světlík
Všechna chvála na školení Roberta Vlacha z portálu Na volné noze už byla v podstatě řečena a mně nezbývá než jen souhlasit. Školení je vedeno na profesionální úrovni, obsah je ucelený a probíraný v souvislostech. Obohacující a v mnohém inspirativní je i pro ty, kteří jsou na volné noze již delší dobu a mají příležitost objevit slabiny nebo prostor pro zlepšení svého podnikání. Celou dobu panuje skvělá atmosféra, otevřená diskuse a zkrátka je to velmi příjemně strávený víkend se spoustou zajímavých lidí. A krásné Valtice jsem pak plný nadšení velmi nerad opouštěl.

Martin Světlík

konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.
Michael Petrus
Toto školení je naprostou povinností pro kohokoli kdo na volné noze začíná. Vůbec nepřemýšlejte o ceně, protože hodnota know-how, které zde dostanete je k nezaplacení. Školení pomůže jak ujasnit základní otázky, tak podívat se do hloubky mnoha témat, která se týkají každého freelancera. Největší předností tohoto školení je, že vychází ze zkušeností možná stovek freelancerů a koncentruje vše do komplexního balíku, který je naprosto skvěle odprezentovaný. Doporučuji především začínajícím, ale s klidem i pokročilým!

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Bc. Bronislav Markowicz
Vynikající školení, které bylo doslova nabité užitečnými a hlavně praktickými radami. Výkon Roberta byl famózní. Se svým 200% nasazením dokázal udržet výbornou atmosféru a plné soustředění všech zúčastněných po celý víkend. Co vyloženě oceňuji, že se Robert nesoustředí na žádný motivační „bullshit“ (jak je tomu dnes na různých školeních a kurzech zvykem), ALE vykládá a vysvětluje vyloženě nadčasové, praktické, realistické a užitečné rady a osvojení dovedností, které by měl každý freelancer / podnikatel mít nebo si je (pro své dobro a rozvoj) osvojit. 10/10!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Mgr. Renáta Sobolevičová
Velmi prakticky zaměřené a vysoce profesionálně vedené školení poskytuje nejen množství cenných doporučení a tipů, ale také celistvý pohled na všechny stránky života na volné noze. Chcete-li mít jistotu, že se vaše volnonožecké aktivity ubírají přesně tím směrem, kterým chcete, pak vám školení vřele doporučuji. Kromě kvalitních informací z toho nejpovolanějšího zdroje strávíte příjemný víkend s inspirativními profesionály z rozličných oborů a získáte spoustu povzbudivých podnětů a chuť se ihned pustit do vylepšování svého podnikání.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Bc. Pavel Dvořák
Na portále Na volné noze jsem zaregistrován již několik let a nechápu, proč jsem nešel na Robertovo školení dříve. Ušetřil bych si hodně omylů, kterých jsem se během mého podnikání dopustil. Avšak lepší pozdě než nikdy. Díky tomuto informacemi nabitému školení jsem si hned upravil množství plánů, zaplnil TO DO a uvědomil si mnoho omylů, kterých jsem se teprve „chystal“ dopustit :) Ještě jednou chci Robertovi poděkovat. Toto školení doporučuji všem, i lidem, kteří jsou na volné noze již několik let jako já.

Bc. Pavel Dvořák

tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS