Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 1120 z celkem 272 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Pokud se chcete dozvědět něco o freelancingu a rozhodnete se nezabývat ani odborností, ani formální stránkou věci, zjistíte, že jste (možná poprvé) otevřeli kapotu svého podnikání a koukáte přímo na motor, který jej táhne vpřed. V každodenním životě máme spíš tendenci pouze zajet do myčky a nastavit si pohodlně sedadlo a zrcátka. Motorem se nijak zvlášť nezabýváme, vždyť to jede docela dobře a bude lepší se v tom nerýpat. Když se pak dostanete do rukou někomu, kdo se v tom vyzná, vysvětlí, jak ten motor funguje, jak do sebe jednotlivé části zapadají, a co by se dalo zkusit poštelovat, tak si nakonec možná jako já vzpomenete, že jste si to auto původně nepořídili kvůli tomu, aby vás odvezlo na nákup a v létě na dovolenou, ale že jste chtěli jet někam daleko a opravdu si to užít. Robert Vlach je nejlepší tuningář osobního podnikání, jakého si dokážu představit!

Bc. Hana Konečná

Jakub Kadeřávek
Nejlepší školení, na kterém jsem kdy byl. Robert má školení skvěle připravené a jako nejpřínosnější věc vidím jeho komplexnost. Je vidět, že školitel má opravdu hodně zkušeností a přednáší vše z praxe a dokáže odpovědět na konkrétní dotazy. Na školení se sešla pestrá škála profesí a i diskuze mezi různými obory byla velmi přínosná. Školení má přátelskou a důvěrnou atmosféru.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji školení každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
Martin Světlík
Všechna chvála na školení Roberta Vlacha z portálu Na volné noze už byla v podstatě řečena a mně nezbývá než jen souhlasit. Školení je vedeno na profesionální úrovni, obsah je ucelený a probíraný v souvislostech. Obohacující a v mnohém inspirativní je i pro ty, kteří jsou na volné noze již delší dobu a mají příležitost objevit slabiny nebo prostor pro zlepšení svého podnikání. Celou dobu panuje skvělá atmosféra, otevřená diskuse a zkrátka je to velmi příjemně strávený víkend se spoustou zajímavých lidí. A krásné Valtice jsem pak plný nadšení velmi nerad opouštěl.

Martin Světlík

certifikovaný konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.
Ing. Eliška Sýkorová
Školení, kterého jsem se zúčastnila během jednoho slunečného březnového víkendu ve Valticích, bylo jedním slovem inspirující, a to v celé šíři tohoto slova. Inspirující byly nejen zkušenosti Roberta Vlacha, ale i on sám, jeho vystupování, přístup k ostatním, pozitivní nálada, profesionalita, pohotovost, neuvěřitelný rozhled. V neposlední řadě bylo inspirující i setkání se všemi ostatními účastníky školení, pestrost osobností a jejich příběhů. Jelikož školení hodnotím s měsíčním odstupem a nejsem zatížena bezprostředními emocemi, mohu s upřímností sobě vlastní potvrdit, že dopady jsou v mém případě dlouhotrvající. Začínám postupně praktikovat některá doporučení, ať už jde o organizaci práce nebo přístup ke klientům apod. Další kroky v oblasti vlastní prezentace a účasti v profesních sdruženích připravuji. Roberta jsem poznala díky jeho čtenářskému blogu Co čtu, kde jsem našla zajímavé tituly, řadu knižních tipů přidal i během školení (výborná je například kniha Restart). Věřím, že „knihy jsou němí učitelé,“ slovy jednoho římského spisovatele. Školení bych doporučila všem lidem, kteří dělají svou práci rádi, jsou přesvědčeni o tom, že ji chtějí dělat i nadále, a zároveň touží posunout se ve své profesní dráze dál. Jak říkal Tomáš Baťa: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Ing. Eliška Sýkorová

dotační poradkyně a projektová manažerka pro dotace z EU
Michael Petrus
Toto školení je naprostou povinností pro kohokoli kdo na volné noze začíná. Vůbec nepřemýšlejte o ceně, protože hodnota know-how, které zde dostanete je k nezaplacení. Školení pomůže jak ujasnit základní otázky, tak podívat se do hloubky mnoha témat, která se týkají každého freelancera. Největší předností tohoto školení je, že vychází ze zkušeností možná stovek freelancerů a koncentruje vše do komplexního balíku, který je naprosto skvěle odprezentovaný. Doporučuji především začínajícím, ale s klidem i pokročilým!

Michael Petrus

ilustrátor a mentor kreativních profesionálů
PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.
Nechci jen opakovat chválu, kterou školení v hodnoceních získává – je bezpochyby naprosto profesionálně připravené, informačně nesmírně bohaté a zároveň také velmi poutavé a živé. Chci vyzdvihnout dva aspekty, které se mnou ještě po týdnu od školení velmi intenzivně zůstávají. Jednak pocit, a pardon za jednoduchou metaforu – jako by do základů, na kterých moje snahy podnikat stojí, přibylo nejen o trochu více betonu, ale rovnou betonu vyztuženého železnou konstrukcí. Všechny ty souhrnné informace, tipy na knihy (Art of War jsem dočetla hned v neděli, další dvě knihy z mnoha doporučených už mám rozečtené…) a sdílené zkušenosti jsou prostě jasně strukturovaný fundament, na kterém mohu stavět dále a věřím, že i s mnohem větším rozletem, než jsem si kdy dokázala sama představit. A druhá věc – pro mne asi ještě důležitější – se týká přístupu, se kterým se Robert k podnikání věnuje. Freelancing v jeho pojetí není jen otázkou profesionality a přesvědčivé vize, ale také etiky a osobní cti, se kterou člověk uskutečňuje své cíle a sny. Toto školení tak neposkytuje jen zásadní pomoc jednotlivcům, kteří se vydali na volnou nohou, ale bez nadsázky věřím, že předáváním freelancerského étosu významně přispívá i ke kultivaci podnikatelského prostředí v naší zemi.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka komunikačních a prezentačních dovedností, editorka prezentačních a odborných textů
Bc. Bronislav Markowicz
Vynikající školení, které bylo doslova nabité užitečnými a hlavně praktickými radami. Výkon Roberta byl famózní. Se svým 200% nasazením dokázal udržet výbornou atmosféru a plné soustředění všech zúčastněných po celý víkend. Co vyloženě oceňuji, že se Robert nesoustředí na žádný motivační „bullshit“ (jak je tomu dnes na různých školeních a kurzech zvykem), ALE vykládá a vysvětluje vyloženě nadčasové, praktické, realistické a užitečné rady a osvojení dovedností, které by měl každý freelancer / podnikatel mít nebo si je (pro své dobro a rozvoj) osvojit. 10/10!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Mgr. Renáta Sobolevičová
Velmi prakticky zaměřené a vysoce profesionálně vedené školení poskytuje nejen množství cenných doporučení a tipů, ale také celistvý pohled na všechny stránky života na volné noze. Chcete-li mít jistotu, že se vaše volnonožecké aktivity ubírají přesně tím směrem, kterým chcete, pak vám školení vřele doporučuji. Kromě kvalitních informací z toho nejpovolanějšího zdroje strávíte příjemný víkend s inspirativními profesionály z rozličných oborů a získáte spoustu povzbudivých podnětů a chuť se ihned pustit do vylepšování svého podnikání.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Bc. Pavel Dvořák
Na portále Na volné noze jsem zaregistrován již několik let a nechápu, proč jsem nešel na Robertovo školení dříve. Ušetřil bych si hodně omylů, kterých jsem se během mého podnikání dopustil. Avšak lepší pozdě než nikdy. Díky tomuto informacemi nabitému školení jsem si hned upravil množství plánů, zaplnil TO DO a uvědomil si mnoho omylů, kterých jsem se teprve „chystal“ dopustit :) Ještě jednou chci Robertovi poděkovat. Toto školení doporučuji všem, i lidem, kteří jsou na volné noze již několik let jako já.

Bc. Pavel Dvořák

tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS