Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 191200 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Krátce a stručně: vřele doporučuji všem! Školení s Robertem Vlachem mě hodně nabudilo na kariéru „volnonožkáře“ a přesvědčilo o tom, že i na první pohled šílená myšlenka může být zdrojem zábavy i obživy. A také oceňuji výběr místa — Valtice. Byla to taková kombinace dovolené a vzdělávání, domů jsem se vracela odpočatá, plná nadšení a nápadů cokoliv vlastního rozjíždět! Díky moc, Roberte!

Mária Lomnická

Školení bych oznámkoval 1 s hvězdičkou — asi 16 hodin programu mi nedovolilo přivřít oko, nechtěl jsem přijít o jedinou větu. Získal jsem úplně nový pohled na živnostenské podnikání a moc se mi líbilo vysvětlení, co znamená skutečná profesionalita. Díky, Roberte.

Tomáš Polach

fotograf
Ing. Miroslava Barcalová
Robertovo školení bylo pro mě tak trochu zjevení. Celé 2 dny jsem žasla, jak inspirativní a praktické to školení je. V nenápadném prostředí Vinařské školy ve Valticích a za úžasnou cenu vám Robert předá ve formě perfektně strukturovaného školení své vlastní zkušenosti z podnikání na volné noze, ovšem kultivované Robertovou neuvěřitelnou sečtělostí a rozhledem v širších ekonomických otázkách. Navíc Robert vládne něčím, co se tady v naších krajích také moc nenosí a neumí — schopností nezaujaté diskuse a oponentury. Prostě neodkýve vám vše jen proto, že jste si zaplatili jeho službu. Jaký nezvyk a příjemné překvapení oproti všem těm předraženým seminářům s podobným zaměřením, se kterými jsem se dosud setkala.

Ing. Miroslava Barcalová

učitelka matematiky a průvodkyně distanční výukou
Na školení jsem jel s vrozenou nedůvěrou. Teď po absolvování musím říct, že jsem nesmírně rád, že jsem se odhodlal zúčastnit. Robertovy rady a návody mi vnesly světlo do věcí, ve kterých jsem měl opravdu nejasno. Po školení se mi podnikání jeví o pořádný kus jednodušší. Díky Robo!

Mgr. Petr Novák, DiS.

grafik, ilustrátor a výtvarník
Z víkendu ve Valticích si odnáším poznání, že podnikání na volné noze může být životní cestou, která vede k dlouhodobému pocitu naplnění, spokojenosti a svobody. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných a praktických informací, jak touto cestou jít, a také to, že kdyby se na této cestě objevily nějaké problémy, je tu Robert Vlach :) Toto školení velmi ráda doporučuji.

Pavlína Mertová

provozovatelka coworkingu Atelier Pexeso
Na školení úspěšného podnikání na volné noze jsem se přihlásil s očekáváním, že se si ujasním mnoho nejasností, které jako freelancer musím pravidelně řešit se svými novými nebo stávajícími klienty. Velmi oceňuji Robertův přístup, který svým neformálním projevem a přátelským prostředím dokázal udržet pozornost účastníků. Věnoval se také konkrétním tématům, které mě osobně zajímaly. A hlavně jsem si díky němu uvědomil množství skutečnosti, které jsem do té doby přehlížel. Zpětně bych chtěl tímto Robertovi poděkovat za nasměrování v mém dalším podnikání. Školení hodnotím velmi pozitivně a doporučuji hlavně těm, kteří s podnikáním na volné noze začínají.

Petr Ondrusz

grafik a webdesignér se specializací na Apple iPhone & iPad
Dlouho jsem se rozhodovala, zda opravdu opustit jistoty, které mi přinášel status zaměstnance. Pracovat na volné noze je mým dlouholetým snem, nicméně odvaha se někdy velmi těžko sbírá. Skvěle a do detailů propracované školení mě neuvěřitelně posunulo přesně tam, kam jsem potřebovala. Odjížděla jsem se spoustou poznámek, seznamem úkolů, do jejichž plnění jsem se hned vrhla, a přehršlí elánu. Teď už jsem si jistá, vím, kudy jít, a pracuji na tom. Kromě toho jsem se potkala s úžasnými a zajímavými lidmi, navázala nové kontakty. Je to skutečně školení k nezaplacení.

Bc. Pavla Pozdílková

Mé dojmy z celého školení ve Valticích jsou velice pozitivní. Musím pochválit perfektně zorganizovanou přednášku, která mě nabila energií a chutí do začátku mého podnikání. Opravdu předčila mé očekávání! Nejen po stránce informací, které jsem se dozvěděl, ale i po stránce parádní atmosféry, která provázela celý pobyt. Budoucím zájemcům o toto školení mohu vřele doporučit. Věřím, že stejně jako já, si i vy odnesete užitečné rady, odvahu do začátků svého podnikání, ale i fajn pocit z kolektivu, který se v průběhu školení vytvořil.

Mgr. Jakub Cenkl

grafik, webdesignér, ilustrátor a výtvarník
Největším přínosem školení pro mě bylo osobní setkání s lektorem a dalšími nezávislými profesionály či adepty na ně. Robert Vlach dokázal zachovat tematickou strukturu školení a současně velmi pružně přizpůsobovat výklad našemu zájmu. Každý měl prostor pro dotazy týkající se jeho vlastního podnikání a mohl přispět svými zkušenostmi do společné diskuse. Nikam se nespěchalo a vše probíhalo ve vstřícné neformální atmosféře. Sobotu jsme zakončili příjemným posezením ve valtickém sklípku. Víte, co mě překvapilo? Že člověk může ochutnat tolik druhů vína a prokládat to burčákem bez jakýchkoli karambolů a bolení hlavy druhý den! Školení doporučuji všem, kteří již načerpali řadu informací i zkušeností svépomocí a chtějí si o tom popovídat, ale i začátečníkům, kteří potřebují startovní impuls.

PhDr. Jana Bartošová

korektorka, autorka a copywriterka
Školení od Roberta Vlacha mě nadchlo velkým množstvím inspirujících a důležitých informací pro podnikání „sám na sebe.“ Na začátku školení dostalo podnikání jednotlivce rámec (trocha historie a ekonomie nezabije). Všechny další informace pak do sebe zapadaly a vrcholem byl závěrečný obrázek „ulita nekonečného rozvoje“ (od laika k umělci). Není mnoho lidí, kteří mají 12 hodin co říkat (a to musel být Robert stručný) a mluví tak zajímavě, že účastníci poslouchají a lapají každou myšlenku či doporučení na literaturu apod. Inspirující bylo vzájemné poznávání se všech účastníků a diskuse během školení či ve volných chvílích. Člověk by nevěřil, že „nakopnutí“ může být tak nezapomenutelně příjemné!!!

Ing. Milan Holub

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS