Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 20. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 191200 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Na školení úspěšného podnikání na volné noze jsem se přihlásil s očekáváním, že se si ujasním mnoho nejasností, které jako freelancer musím pravidelně řešit se svými novými nebo stávajícími klienty. Velmi oceňuji Robertův přístup, který svým neformálním projevem a přátelským prostředím dokázal udržet pozornost účastníků. Věnoval se také konkrétním tématům, které mě osobně zajímaly. A hlavně jsem si díky němu uvědomil množství skutečnosti, které jsem do té doby přehlížel. Zpětně bych chtěl tímto Robertovi poděkovat za nasměrování v mém dalším podnikání. Školení hodnotím velmi pozitivně a doporučuji hlavně těm, kteří s podnikáním na volné noze začínají.

Petr Ondrusz

grafik a webdesignér se specializací na Apple iPhone & iPad
Dlouho jsem se rozhodovala, zda opravdu opustit jistoty, které mi přinášel status zaměstnance. Pracovat na volné noze je mým dlouholetým snem, nicméně odvaha se někdy velmi těžko sbírá. Skvěle a do detailů propracované školení mě neuvěřitelně posunulo přesně tam, kam jsem potřebovala. Odjížděla jsem se spoustou poznámek, seznamem úkolů, do jejichž plnění jsem se hned vrhla, a přehršlí elánu. Teď už jsem si jistá, vím, kudy jít, a pracuji na tom. Kromě toho jsem se potkala s úžasnými a zajímavými lidmi, navázala nové kontakty. Je to skutečně školení k nezaplacení.

Bc. Pavla Pozdílková

Mé dojmy z celého školení ve Valticích jsou velice pozitivní. Musím pochválit perfektně zorganizovanou přednášku, která mě nabila energií a chutí do začátku mého podnikání. Opravdu předčila mé očekávání! Nejen po stránce informací, které jsem se dozvěděl, ale i po stránce parádní atmosféry, která provázela celý pobyt. Budoucím zájemcům o toto školení mohu vřele doporučit. Věřím, že stejně jako já, si i vy odnesete užitečné rady, odvahu do začátků svého podnikání, ale i fajn pocit z kolektivu, který se v průběhu školení vytvořil.

Mgr. Jakub Cenkl

grafik, webdesignér, ilustrátor a výtvarník
Největším přínosem školení pro mě bylo osobní setkání s lektorem a dalšími nezávislými profesionály či adepty na ně. Robert Vlach dokázal zachovat tematickou strukturu školení a současně velmi pružně přizpůsobovat výklad našemu zájmu. Každý měl prostor pro dotazy týkající se jeho vlastního podnikání a mohl přispět svými zkušenostmi do společné diskuse. Nikam se nespěchalo a vše probíhalo ve vstřícné neformální atmosféře. Sobotu jsme zakončili příjemným posezením ve valtickém sklípku. Víte, co mě překvapilo? Že člověk může ochutnat tolik druhů vína a prokládat to burčákem bez jakýchkoli karambolů a bolení hlavy druhý den! Školení doporučuji všem, kteří již načerpali řadu informací i zkušeností svépomocí a chtějí si o tom popovídat, ale i začátečníkům, kteří potřebují startovní impuls.

PhDr. Jana Bartošová

korektorka, autorka a copywriterka
Školení od Roberta Vlacha mě nadchlo velkým množstvím inspirujících a důležitých informací pro podnikání „sám na sebe.“ Na začátku školení dostalo podnikání jednotlivce rámec (trocha historie a ekonomie nezabije). Všechny další informace pak do sebe zapadaly a vrcholem byl závěrečný obrázek „ulita nekonečného rozvoje“ (od laika k umělci). Není mnoho lidí, kteří mají 12 hodin co říkat (a to musel být Robert stručný) a mluví tak zajímavě, že účastníci poslouchají a lapají každou myšlenku či doporučení na literaturu apod. Inspirující bylo vzájemné poznávání se všech účastníků a diskuse během školení či ve volných chvílích. Člověk by nevěřil, že „nakopnutí“ může být tak nezapomenutelně příjemné!!!

Ing. Milan Holub

Školení profesionálů na volné noze mi hlavně ukázalo, jaké jsou podstatné rozdíly mezi podnikáním malé firmy (se kterým jsem vyrůstala) a nezávislého profesionála (kterým se chci v budoucnu stát). Rovněž jsem získala cenné informace z běžné praxe lidí, kteří už zkušenosti mají a jsou ochotni se o ně podělit. Věřím, že k vytváření dobrého jména každého z nás může významně přispět i projekt, jakým je portál Na volné noze, a držím palce všem lidem, kteří najdou v sobě odvahu jít vlastní cestou s prací, která je skutečně baví.

Ing. Vladimíra Neuschlová

krizová manažerka a konzultantka se specializací logistika a finance
Školení marketingu mi poskytlo ucelený pohled na možnosti propagace nezávislých podnikatelů. Díky němu jsem pochopil rozdíly mezi propagací firmy a sebe sama jakožto nezávislého profesionála. V příjemné společnosti nových kolegů jsme prodiskutovali, na co se zaměřit, čemu se naopak vyhnout a hlavně jak propagovat své služby ve spojitosti s budováním vlastního dobrého jména. Školení marketingu proto rozhodně doporučuji každému začínajícímu nezávislému profesionálovi.

Michal Poppe

webdesignér a programátor
Školení Roberta Vlacha bylo maximálně praktické a přehledné předání těch nejdůležitějších informací, které člověk k podnikání na volné noze potřebuje. Byl to vynikající návod pro začátečníky a mnoho užitečných rad pro pokročilejší. Navíc ve velmi příjemné, přátelské atmosféře umocněné nepřehlédnutelným nadšením a profesionalitou přednášejícího. Ať už začnu podnikat hned nebo později, mám dnes jasnou představu, co dělat a na co si dát pozor. Školení předčilo má očekávání.

Ing. Jana Tonová

Školení bylo dobrou příležitostí k osobní rekapitulaci mé podnikatelské praxe, zhodnocení vlastních úspěchů a selhání v nové perspektivě i načerpání nové chuti mé podnikání dále rozvíjet. Klíčovým byl poznatek, jak velmi se liší přístup k podnikání u nezávislého profesionála, který nemá zájem expandovat a spíše mu jde o kvalitní naplnění života prostřednictvím podnikání, od přístupu člověka, který má ambici založit a rozšiřovat firmu. Na školení jezdí účastníci prvního typu, což je příjemné a osvobozující. Velmi blízkou mi byla prezentace nezávislého profesionála coby zodpovědného, společensky prospěšného člověka s vysokým morálním standardem, vysoce profesionálního ve svém oboru, jehož finanční svoboda je prostředkem nejen k osobnímu uspokojení, nýbrž také k dalším prospěšným aktivitám. Oceňuji také důraz na tradiční evropskou (nikoli americkou) kulturu a filozofii i na zdánlivě konzervativní hodnoty jako spolehlivost, dobré jméno, smysluplnost konání a budování sociálních vazeb.

Mgr. Lenka Karlíková

Těžko se mi hledají slova — možná i proto, že školení Roberta Vlacha pro mě rozhodně nebylo jen o slovech. Změnil jsem pohled na celé podnikání nezávislého profesionála (Robert to nazval základní matricí podnikání), což je pro mě jako systemického kouče rozhodně důležitější než jen předávání informací. Mám teď obrovskou chuť do podnikání jít s novým pohledem, přístupem a energií. Zjistil jsem, že svým podnikáním nezávislého profesionála mohu podporovat spolupracující prostředí a postupně měnit kulturu celého trhu, která je pro mě v mnoha směrech za hranicí etiky. Jen teď po školení nevím, co dřív, ale podnikání přece je o řešení problémů, tak hurá do práce :-)

Ing. Miroslav Pavel

lektor firemního vzdělávání a systemický kouč
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS