Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 201210 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Silně doporučuji všem profesionálům na volné noze — začínajícím, těm, kteří vědí, že potřebují informace, i těm, kteří si myslí, že už je nepotřebují. Myslím, že pro všechny se našlo něco nového a potřebného, a atmosféra aktivity a vynalézavosti byla nakažlivá. Výborná společnost jako bonus.

Ludmila Hesová

Školení bylo velmi inspirativní, otevřelo mi oči v mnoha směrech podnikání na volné noze. Robert Vlach je výborný řečník a člověk s nevídaně širokým záběrem vědomostí. Taktéž lidé, kteří se mnou školení absolvovali, byli všichni jedinečné osobnosti a i díky nim dostalo školení perfektní neformální atmosféru.

Petr Labounek

Školení ve Valticích bylo jedno z nejlepších a nejefektivnějších, jaké jsem kdy zažila, a možná úplně nejlepší, doslova přelomové. Jako bych se po dlouhé době ocitla doma, mezi svými, tam, kde mi rozumí. Školení mi potvrdilo to, co jsem doposud jen tušila, strefilo se přesně do mých úvah, otázek i pochybností. Teď už vím jistě, že nechci rozvíjet žádnou firmu ve velkém stylu, ale současně nejsem blázen, když odmítám lukrativní nabídky zaměstnání a dál setrvávám ve zdánlivě nejisté pozici nezávislého jednotlivce na volné noze. Školení mi poskytlo množství úžasných a neuvěřitelně praktických tipů pro radikální zlepšení mého podnikání i motivaci. To vše zábavně, v milé a kamarádské společnosti, v úžasném prostředí. Děkuji za inspiraci. Zůstaňte takoví, jací jste!!!

PhDr. Helena Burianová

Školení mohu upřímně doporučit všem, kteří se chystají podnikat na volné noze. Je vedeno v přátelském duchu a není zdaleka jen o suchém získávání informací. Překvapilo mne, že jsem ani jednou neusnul jako na jiných školeních. Je to dáno zajímavou formou, srozumitelnou i pro laika. Jelikož podnikám již 20 let, nebyly v probíraných tématech pro mne převratné novinky. Mohl jsem si ale vše, co jsem dosud dělal, za ty dva dny v hlavě přerovnat. Kdybych na takové školení narazil před dvaceti lety, mohla být má cesta k úspěchu mnohem přímější, bez některých problémů a chyb.

Pavel Kašpar

Vedle obsahově bohatého a profesionálně vedeného semináře to bylo především příjemné setkání s lidmi, se kterými jsem si toho měl mnoho co říci. Zatím nejlépe investované peníze v tomto roce.

Tomáš Ledba

Nedlouho před školením od portálu Na volné noze jsem se účastnila jiného školení od jisté americké firmy. Dovolím si proto malé srovnání. Školení ve Valticích bych nazvala nalejvárnou informací a tipů pro ty, kdo začínají s nezávislým podnikáním. Měla jsem příjemný pocit, že jsem s ostatními na stejné vlnové délce, což se také potvrdilo při společném večeru ve sklípku. Z témat přednášek mi utkvělo především to, že nejdůležitější je vybudovat si a udržet dobré jméno. Americké školení se spíš podobalo vymývání mozku. Účastníci na sebe (jako na budoucí konkurenty) vzájemně vrhali nevraživé pohledy a na rautu se pak při souboji o chlebíčky ukázalo, jak ostré má kdo lokty. O nejvyšší metě našeho snažení měl přednášející jasno: Všichni to přece děláme, abysme měli zlatý kliky vod dveří, že jo. Jistě není těžké si domyslet, ze kterého školení jsem se vrátila domů nabitá nápady, pozitivní energií a chutí se pustit do podnikání. Podnikání! Dělat byznys, mám tu obavu, se asi nikdy nenaučím…

Markéta Šatavová

S živností začínám. Na školení jsem slyšela dost věcí, se kterými jsem počítala a myslela na ně, ale i tak mi toho hodně dalo. Ujasnila jsem si sled budoucích kroků, připravila se na možné chyby či rizika a dozvěděla se mnoho nového. Největší přínos byl osobní, protože jsem poznala lidi, kteří mne obohatili a díky nim jsem si hodně uvědomila.

Olga Urbánková

Jako začínající podnikatel a nezávislý profesionál jsem se zúčastnil školení pořádaného ve Valticích portálem Na volné noze. Především musím říci, že jsem již dlouho tak intenzívně nepocítil soudržnost a sounáležitost, jaká panovala mezi účastníky školení. Informace byly podány nenásilnou a zajímavou formou, což také podtrhoval velký prostor pro diskusi. Pokud se cítíte být ve vašem podnikání osamělí, tak věřte, že portál Na volné noze vám pomůže najít ten správný směr na vaší cestě k úspěchu.

Miroslav Slávik

Školení dává ucelenou a promyšleně podanou strukturu všeho, na co by člověk měl myslet, pokud chce uspět v nezávislém podnikání. Podle mého názoru měl seminář obsahově velmi vysokou úroveň. Navíc velmi oceňuji přátelskou neformální atmosféru, důraz na drobné detaily a způsob prezentace, které rozhodně nechybí srozumitelnost a upřímná snaha poradit. Ve společnosti, kde jsou hlavní prioritou peníze, je to takové pohlazení po duši.

Mgr. Marie Marková, Ph.D.

Školení bylo výborně připravené a silně motivující k dalšímu osobnímu růstu. Navíc probíhalo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Za velkou výhodu také považuji osobní přínos všech členů školení svými různými zkušenostmi a námětnými otázkami. Výborně investované peníze.

Bc. Michal Poliach

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS