Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 201210 z celkem 306 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
S živností začínám. Na školení jsem slyšela dost věcí, se kterými jsem počítala a myslela na ně, ale i tak mi toho hodně dalo. Ujasnila jsem si sled budoucích kroků, připravila se na možné chyby či rizika a dozvěděla se mnoho nového. Největší přínos byl osobní, protože jsem poznala lidi, kteří mne obohatili a díky nim jsem si hodně uvědomila.

Olga Urbánková

Jako začínající podnikatel a nezávislý profesionál jsem se zúčastnil školení pořádaného ve Valticích portálem Na volné noze. Především musím říci, že jsem již dlouho tak intenzívně nepocítil soudržnost a sounáležitost, jaká panovala mezi účastníky školení. Informace byly podány nenásilnou a zajímavou formou, což také podtrhoval velký prostor pro diskusi. Pokud se cítíte být ve vašem podnikání osamělí, tak věřte, že portál Na volné noze vám pomůže najít ten správný směr na vaší cestě k úspěchu.

Miroslav Slávik

Školení dává ucelenou a promyšleně podanou strukturu všeho, na co by člověk měl myslet, pokud chce uspět v nezávislém podnikání. Podle mého názoru měl seminář obsahově velmi vysokou úroveň. Navíc velmi oceňuji přátelskou neformální atmosféru, důraz na drobné detaily a způsob prezentace, které rozhodně nechybí srozumitelnost a upřímná snaha poradit. Ve společnosti, kde jsou hlavní prioritou peníze, je to takové pohlazení po duši.

Mgr. Marie Marková, Ph.D.

Školení bylo výborně připravené a silně motivující k dalšímu osobnímu růstu. Navíc probíhalo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Za velkou výhodu také považuji osobní přínos všech členů školení svými různými zkušenostmi a námětnými otázkami. Výborně investované peníze.

Bc. Michal Poliach

Školení předčilo mé očekávání a jsem velmi ráda, že jsem se ho zúčastnila. Bez nejmenšího zaváhání doporučuji takové setkání všem, kteří s působením na volné noze začínají, ale i těm, kteří již nějakou dobu jako nezávislí profesionálové působí. Odnesla jsem si množství podnětů i konkrétních rad a rovněž kontakty na zajímavé kolegy z volné nohy.

Eva Stočková

Na volné noze jsem již od roku 2003 a za tu dobu jsem různými cestami přišel na mnoho a mnoho věcí, které na školení zazněly. Kdybych školení absolvoval dříve, ušetřil bych si tím spoustu času a práce :) Školení proběhlo v perfektní atmosféře a moje pozornost byla téměř po celou dobu na 100 %. Ale hlavně mi poskytlo moc pěkný souhrn informací. Všem začínajícím, ale i již podnikajícím na volné noze ho s radostí doporučuji.

Michal Zemek

Školení se mi velmi líbilo, dozvěděla jsem se mnoho nových informací a pomohlo mi to v mém rozhodování co dál. Zjistila jsem, že nejsem sama, kdo řeší stejné otázky a toto setkání s jinými podobně hledajícími lidmi bylo velmi pozitivní. Oceňuji vstřícný a lidský přístup a příjemnou atmosféru po celou dobu školení. Určitě navštívím i nějaké další školení.

Marie Huspeninová

Když je člověk patnáct let zaměstnán v malé rodinné firmě, je přesvědčen o svých názorech, nápadech a pomalu ztrácí naději na jakoukoli pozitivní změnu. Školení je tou nejlepší startovací čárou, pokud přemýšlíte o podnikání na vlastní noze. Samotné školení je plné zajímavých informací a poznatků, které byly prezentovány s profesionálním přístupem ve velice příjemné a přátelské atmosféře, obohacené o setkání se zajímavými lidmi. Vřele doporučuji všem, kteří uvažují nad novou cestou ve svém profesním životě.

Tomáš Kunczik

Přestože jsem se na školení dostala náhodou přes kamarádku a nikdy dříve jsem takovou možnost podnikání nezvažovala, jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. I já, naprosto nezasažená touto problematikou, jsem se v ní díky základním radám a zkušenostem z praxe ostatních začala pomaličku orientovat. Nyní vím, že pokud se v budoucnu rozhodnu pro tuto cestu, mám se na koho obrátit (a to v této chvíli považuji za největší přínos školení). Velkým plusem je také možnost osobního setkání se spoustou zajímavých lidí.

Mgr. Veronika Makovská

Školení pro mne bylo velmi poučné a cenné. Navíc kombinace velice přátelské a příjemné atmosféry s překrásným večerem ve vinném sklípku ve vás zanechá pocit, na který budete rádi vzpomínat. Vřele doporučuji.

Ing. Ivo Stanošek

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS