Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 201210 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení profesionálů na volné noze mi hlavně ukázalo, jaké jsou podstatné rozdíly mezi podnikáním malé firmy (se kterým jsem vyrůstala) a nezávislého profesionála. Rovněž jsem získala cenné informace z běžné praxe lidí, kteří už zkušenosti mají a jsou ochotni se o ně podělit. Věřím, že k vytváření dobrého jména každého z nás může významně přispět i projekt, jakým je portál Na volné noze, a držím palce všem lidem, kteří najdou v sobě odvahu jít vlastní cestou s prací, která je skutečně baví.

Ing. Vladimíra Neuschlová

Školení marketingu mi poskytlo ucelený pohled na možnosti propagace nezávislých podnikatelů. Díky němu jsem pochopil rozdíly mezi propagací firmy a sebe sama jakožto nezávislého profesionála. V příjemné společnosti nových kolegů jsme prodiskutovali, na co se zaměřit, čemu se naopak vyhnout a hlavně jak propagovat své služby ve spojitosti s budováním vlastního dobrého jména. Školení marketingu proto rozhodně doporučuji každému začínajícímu nezávislému profesionálovi.

Michal Poppe

webdesignér a programátor
Školení Roberta Vlacha bylo maximálně praktické a přehledné předání těch nejdůležitějších informací, které člověk k podnikání na volné noze potřebuje. Byl to vynikající návod pro začátečníky a mnoho užitečných rad pro pokročilejší. Navíc ve velmi příjemné, přátelské atmosféře umocněné nepřehlédnutelným nadšením a profesionalitou přednášejícího. Ať už začnu podnikat hned nebo později, mám dnes jasnou představu, co dělat a na co si dát pozor. Školení předčilo má očekávání.

Ing. Jana Tonová

Školení bylo dobrou příležitostí k osobní rekapitulaci mé podnikatelské praxe, zhodnocení vlastních úspěchů a selhání v nové perspektivě i načerpání nové chuti mé podnikání dále rozvíjet. Klíčovým byl poznatek, jak velmi se liší přístup k podnikání u nezávislého profesionála, který nemá zájem expandovat a spíše mu jde o kvalitní naplnění života prostřednictvím podnikání, od přístupu člověka, který má ambici založit a rozšiřovat firmu. Na školení jezdí účastníci prvního typu, což je příjemné a osvobozující. Velmi blízkou mi byla prezentace nezávislého profesionála coby zodpovědného, společensky prospěšného člověka s vysokým morálním standardem, vysoce profesionálního ve svém oboru, jehož finanční svoboda je prostředkem nejen k osobnímu uspokojení, nýbrž také k dalším prospěšným aktivitám. Oceňuji také důraz na tradiční evropskou (nikoli americkou) kulturu a filozofii i na zdánlivě konzervativní hodnoty jako spolehlivost, dobré jméno, smysluplnost konání a budování sociálních vazeb.

Mgr. Lenka Karlíková

Těžko se mi hledají slova — možná i proto, že školení Roberta Vlacha pro mě rozhodně nebylo jen o slovech. Změnil jsem pohled na celé podnikání nezávislého profesionála (Robert to nazval základní matricí podnikání), což je pro mě jako systemického kouče rozhodně důležitější než jen předávání informací. Mám teď obrovskou chuť do podnikání jít s novým pohledem, přístupem a energií. Zjistil jsem, že svým podnikáním nezávislého profesionála mohu podporovat spolupracující prostředí a postupně měnit kulturu celého trhu, která je pro mě v mnoha směrech za hranicí etiky. Jen teď po školení nevím, co dřív, ale podnikání přece je o řešení problémů, tak hurá do práce :-)

Ing. Miroslav Pavel

lektor firemního vzdělávání a systemický kouč
Vždycky, když potkáte profesionála, který ví, o čem mluví, a vychází ze svých životních zkušeností, je to zážitek, inspirace a velká výzva. Robert Vlach takovým profesionálem bezesporu je. Jeho školení mi dalo pevný základ pro mou další práci, uvědomila jsem si chyby, které jsem v minulosti dělala, a také, co musím nutně změnit. Nikde jinde jsem se nedozvěděla, jaký je rozdíl mezi podnikáním jako nezávislý profesionál a jako firma. Jsou zde propastné rozdíly, jejichž neznalost má velký dopad na člověka, který s velkým nadšením skočí do neprozkoumaných podnikatelských vod a myslí si, že osobní vize a nadšení stačí, aby uspěl. Nestačí! Praktických rad a cenných zkušeností není nikdy dost. Toto ojedinělé školení vám může ušetřit roky tápání metodou pokus-omyl a zcela novým způsobem vás nasměrovat.

Mgr. Martina Konečná

Silně doporučuji všem profesionálům na volné noze — začínajícím, těm, kteří vědí, že potřebují informace, i těm, kteří si myslí, že už je nepotřebují. Myslím, že pro všechny se našlo něco nového a potřebného, a atmosféra aktivity a vynalézavosti byla nakažlivá. Výborná společnost jako bonus.

Ludmila Hesová

Školení bylo velmi inspirativní, otevřelo mi oči v mnoha směrech podnikání na volné noze. Robert Vlach je výborný řečník a člověk s nevídaně širokým záběrem vědomostí. Taktéž lidé, kteří se mnou školení absolvovali, byli všichni jedinečné osobnosti a i díky nim dostalo školení perfektní neformální atmosféru.

Petr Labounek

Školení ve Valticích bylo jedno z nejlepších a nejefektivnějších, jaké jsem kdy zažila, a možná úplně nejlepší, doslova přelomové. Jako bych se po dlouhé době ocitla doma, mezi svými, tam, kde mi rozumí. Školení mi potvrdilo to, co jsem doposud jen tušila, strefilo se přesně do mých úvah, otázek i pochybností. Teď už vím jistě, že nechci rozvíjet žádnou firmu ve velkém stylu, ale současně nejsem blázen, když odmítám lukrativní nabídky zaměstnání a dál setrvávám ve zdánlivě nejisté pozici nezávislého jednotlivce na volné noze. Školení mi poskytlo množství úžasných a neuvěřitelně praktických tipů pro radikální zlepšení mého podnikání i motivaci. To vše zábavně, v milé a kamarádské společnosti, v úžasném prostředí. Děkuji za inspiraci. Zůstaňte takoví, jací jste!!!

PhDr. Helena Burianová

Školení mohu upřímně doporučit všem, kteří se chystají podnikat na volné noze. Je vedeno v přátelském duchu a není zdaleka jen o suchém získávání informací. Překvapilo mne, že jsem ani jednou neusnul jako na jiných školeních. Je to dáno zajímavou formou, srozumitelnou i pro laika. Jelikož podnikám již 20 let, nebyly v probíraných tématech pro mne převratné novinky. Mohl jsem si ale vše, co jsem dosud dělal, za ty dva dny v hlavě přerovnat. Kdybych na takové školení narazil před dvaceti lety, mohla být má cesta k úspěchu mnohem přímější, bez některých problémů a chyb.

Pavel Kašpar

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS