Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 22. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 211220 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení, jeho atmosféra a vedení, občerstvení kouzelným čajovým nápojem a především přednášející - vše zcela profesionální. Množství prakticky využitelných informací pro získání odvahy k prvnímu kroku. Dále oceňuji volbu místnosti pro školení v městečku Valtice a dokonalé načasování - téměř archetypální obraz sklizně vinné révy a ochutnávka prvních výsledků (burčák :-). Zážitek byl přímo ztělesněním vize úspěšného zakončení práce.

Ing. Iva Švábová

Absolvoval jsem již řadu různých školení a to od portálu Na volné noze patří na pomyslnou špičku. Na školení jsem potkal řadu zajímavých lidí. Ti svou diskuzí ještě umocnili vynikající výkon přednášejícího, pana Roberta Vlacha. Tento otevřený přednášející mi poskytl řadu příkladů z praxe, takže školení bylo věcné. Ve srovnání s podobnými semináři nebudete zahaleni řadou obecných frází, ale živými informacemi podloženými léty praxe v oboru poradenství. Pokud půjdete cestou podnikání na volné noze nebo uvažujete o založení firmy, školení úspěšného podnikání na volné noze je skvělý výchozí bod.

Miroslav Dvořák

Sama jsem na volné noze již mnoho let a přesto považuji toto školení za velmi přínosné. Líbil se mi zobecňující pohled na podnikání nezávislého profesionála. Velmi jsem ocenila setkání s lidmi z různých oborů a pozitivní atmosféru celé akce.

Ing. Barbora Tošnerová

Školení mi pomohlo udělat si pořádek v hlavě. Přinutilo mne k zamyšlení, kde dělám chyby. Zvláště přínosná pro mně byla pasáž o šetření časem. Vybírat si mezi nabídkami a netříštit síly na více projektů najednou. Díky za možnost setkat se s tolika skvělými lidmi, kteří byli naladěni na stejnou vlnu.

Ing. Světluše Kozikowská

Před důležitým rozhodnutím o své profesní budoucnosti jsem navštívil školení portálu Na volné noze. Kvalitně podané informace mi rozhodování značně ulehčily. Zejména jsem ocenil upozornění na běžné začátečnické chyby, účinné strategie pro podnikání a zásady budování podpůrného týmu nezávislých profesionálů. Společně s mnoha praktickými příklady mne toto školení uvedlo do správných souvislostí a mohu jej tedy vřele doporučit.

Radek Opálka

Do Valtic jsem přijela rozhozená počasím, stávajícími a připravovanými zákony, honěním čísel a termínů v účetnictví atd. Ovšem po 2denním školení jsem odjížděla nabitá pozitivní energii, nadšením, elánem a se spoustou užitečných informací, rad a odkazů na dobrou odbornou literaturu a jinou pomoc začínajícím a též fungujícím podnikatelům. Velmi děkuji Robertu Vlachovi za perfektně připravené školení, a všem kteří ještě váhají, odborně vedené skupinové školení upřímně doporučuji.

Jana Vybíralová

Věcné a přesné informace jdoucí k jádru problémů a zohledňující denní praxi. Důraz na nezávislost a praktiky upevňující individuální přístup k podnikání. Pro mne velmi obohacující otevřená diskuse provázející celý výklad. Nad rámec atmosféra Valtic, víno a sklepy - výborné prostředí pro neformální schůzky, výměnu kontaktů a zkušeností. Ještě jednou díky!

Bc. Pavel Hart

Valtické školení pro profesionály na volné noze bylo jedním slovem KOUZELNÉ. Profesionálně vedené, svěží, bez známek nudy, s prostorem pro vyjádření osobních zkušeností a postřehů. Doporučuji nejen profíkům na volné noze, ale i lidem, kteří hledají svobodný přístup k životu :-)

Ing. Liběna Juklová

Školení můžu jednoznačně doporučit pro začínající podnikatele i profesionály. Je dobré pro získání určitého odstupu a nových teoretických i praktických poznatků, obecně aplikovatelných na v podstatě jakýkoli předmět podnikání. Kromě toho ve Valticích je fajn :-)

Michal Rosa

Školení bylo tou poslední inspirující kapkou, která mě přiměla vzít podnikání vážně a jít do toho. Bylo komplexní, uvědomila jsem si věci, na které bych dříve vůbec nepomyslela. Díky.

Alena Brožková

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS