Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 23. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 221230 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Přestože jsem se na školení dostala náhodou přes kamarádku a nikdy dříve jsem takovou možnost podnikání nezvažovala, jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. I já, naprosto nezasažená touto problematikou, jsem se v ní díky základním radám a zkušenostem z praxe ostatních začala pomaličku orientovat. Nyní vím, že pokud se v budoucnu rozhodnu pro tuto cestu, mám se na koho obrátit (a to v této chvíli považuji za největší přínos školení). Velkým plusem je také možnost osobního setkání se spoustou zajímavých lidí.

Mgr. Veronika Makovská

Školení pro mne bylo velmi poučné a cenné. Navíc kombinace velice přátelské a příjemné atmosféry s překrásným večerem ve vinném sklípku ve vás zanechá pocit, na který budete rádi vzpomínat. Vřele doporučuji.

Ing. Ivo Stanošek

Školení, jeho atmosféra a vedení, občerstvení kouzelným čajovým nápojem a především přednášející - vše zcela profesionální. Množství prakticky využitelných informací pro získání odvahy k prvnímu kroku. Dále oceňuji volbu místnosti pro školení v městečku Valtice a dokonalé načasování - téměř archetypální obraz sklizně vinné révy a ochutnávka prvních výsledků (burčák :-). Zážitek byl přímo ztělesněním vize úspěšného zakončení práce.

Ing. Iva Švábová

Absolvoval jsem již řadu různých školení a to od portálu Na volné noze patří na pomyslnou špičku. Na školení jsem potkal řadu zajímavých lidí. Ti svou diskuzí ještě umocnili vynikající výkon přednášejícího, pana Roberta Vlacha. Tento otevřený přednášející mi poskytl řadu příkladů z praxe, takže školení bylo věcné. Ve srovnání s podobnými semináři nebudete zahaleni řadou obecných frází, ale živými informacemi podloženými léty praxe v oboru poradenství. Pokud půjdete cestou podnikání na volné noze nebo uvažujete o založení firmy, školení úspěšného podnikání na volné noze je skvělý výchozí bod.

Miroslav Dvořák

Sama jsem na volné noze již mnoho let a přesto považuji toto školení za velmi přínosné. Líbil se mi zobecňující pohled na podnikání nezávislého profesionála. Velmi jsem ocenila setkání s lidmi z různých oborů a pozitivní atmosféru celé akce.

Ing. Barbora Tošnerová

Školení mi pomohlo udělat si pořádek v hlavě. Přinutilo mne k zamyšlení, kde dělám chyby. Zvláště přínosná pro mně byla pasáž o šetření časem. Vybírat si mezi nabídkami a netříštit síly na více projektů najednou. Díky za možnost setkat se s tolika skvělými lidmi, kteří byli naladěni na stejnou vlnu.

Ing. Světluše Kozikowská

Před důležitým rozhodnutím o své profesní budoucnosti jsem navštívil školení portálu Na volné noze. Kvalitně podané informace mi rozhodování značně ulehčily. Zejména jsem ocenil upozornění na běžné začátečnické chyby, účinné strategie pro podnikání a zásady budování podpůrného týmu nezávislých profesionálů. Společně s mnoha praktickými příklady mne toto školení uvedlo do správných souvislostí a mohu jej tedy vřele doporučit.

Radek Opálka

Do Valtic jsem přijela rozhozená počasím, stávajícími a připravovanými zákony, honěním čísel a termínů v účetnictví atd. Ovšem po 2denním školení jsem odjížděla nabitá pozitivní energii, nadšením, elánem a se spoustou užitečných informací, rad a odkazů na dobrou odbornou literaturu a jinou pomoc začínajícím a též fungujícím podnikatelům. Velmi děkuji Robertu Vlachovi za perfektně připravené školení, a všem kteří ještě váhají, odborně vedené skupinové školení upřímně doporučuji.

Jana Vybíralová

Věcné a přesné informace jdoucí k jádru problémů a zohledňující denní praxi. Důraz na nezávislost a praktiky upevňující individuální přístup k podnikání. Pro mne velmi obohacující otevřená diskuse provázející celý výklad. Nad rámec atmosféra Valtic, víno a sklepy - výborné prostředí pro neformální schůzky, výměnu kontaktů a zkušeností. Ještě jednou díky!

Bc. Pavel Hart

Valtické školení pro profesionály na volné noze bylo jedním slovem KOUZELNÉ. Profesionálně vedené, svěží, bez známek nudy, s prostorem pro vyjádření osobních zkušeností a postřehů. Doporučuji nejen profíkům na volné noze, ale i lidem, kteří hledají svobodný přístup k životu :-)

Ing. Liběna Juklová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS