Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 23. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 221230 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení mi pomohlo udělat si pořádek v hlavě. Přinutilo mne k zamyšlení, kde dělám chyby. Zvláště přínosná pro mně byla pasáž o šetření časem. Vybírat si mezi nabídkami a netříštit síly na více projektů najednou. Díky za možnost setkat se s tolika skvělými lidmi, kteří byli naladěni na stejnou vlnu.

Ing. Světluše Kozikowská

Před důležitým rozhodnutím o své profesní budoucnosti jsem navštívil školení portálu Na volné noze. Kvalitně podané informace mi rozhodování značně ulehčily. Zejména jsem ocenil upozornění na běžné začátečnické chyby, účinné strategie pro podnikání a zásady budování podpůrného týmu nezávislých profesionálů. Společně s mnoha praktickými příklady mne toto školení uvedlo do správných souvislostí a mohu jej tedy vřele doporučit.

Radek Opálka

Do Valtic jsem přijela rozhozená počasím, stávajícími a připravovanými zákony, honěním čísel a termínů v účetnictví atd. Ovšem po 2denním školení jsem odjížděla nabitá pozitivní energii, nadšením, elánem a se spoustou užitečných informací, rad a odkazů na dobrou odbornou literaturu a jinou pomoc začínajícím a též fungujícím podnikatelům. Velmi děkuji Robertu Vlachovi za perfektně připravené školení, a všem kteří ještě váhají, odborně vedené skupinové školení upřímně doporučuji.

Jana Vybíralová

Věcné a přesné informace jdoucí k jádru problémů a zohledňující denní praxi. Důraz na nezávislost a praktiky upevňující individuální přístup k podnikání. Pro mne velmi obohacující otevřená diskuse provázející celý výklad. Nad rámec atmosféra Valtic, víno a sklepy - výborné prostředí pro neformální schůzky, výměnu kontaktů a zkušeností. Ještě jednou díky!

Bc. Pavel Hart

Valtické školení pro profesionály na volné noze bylo jedním slovem KOUZELNÉ. Profesionálně vedené, svěží, bez známek nudy, s prostorem pro vyjádření osobních zkušeností a postřehů. Doporučuji nejen profíkům na volné noze, ale i lidem, kteří hledají svobodný přístup k životu :-)

Ing. Liběna Juklová

Školení můžu jednoznačně doporučit pro začínající podnikatele i profesionály. Je dobré pro získání určitého odstupu a nových teoretických i praktických poznatků, obecně aplikovatelných na v podstatě jakýkoli předmět podnikání. Kromě toho ve Valticích je fajn :-)

Michal Rosa

Školení bylo tou poslední inspirující kapkou, která mě přiměla vzít podnikání vážně a jít do toho. Bylo komplexní, uvědomila jsem si věci, na které bych dříve vůbec nepomyslela. Díky.

Alena Brožková

Robert Vlach nám předložil praktické rady pro podnikání zasazené do ucelené podnikatelské filozofie. Školení bylo velice svěží a probíhalo v přátelské atmosféře. Doporučuji jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, kteří si odnesou mnoho podnětů a tipů na kvalitní literaturu.

Michal Holub

Když jsem přemýšlela, jak vstoupit do povědomí českých klientů, narazila jsem na portál Na volné noze, který provozuje Robert Vlach. Nadchl mne jeho zájem o to, jestli jsem jako klient spokojená a jestli má prezentace na portále měla pozitivní odezvu. Tento rok jsem se rozhodla podstoupit také školení ve Valticích. Přestože působím v zahraničí, bylo pro mne opravdu velkým přínosem. Líbí se mi Robertova profesionalita a zápal pro podnikání na volné noze / freelance. Díky mnoha tipům a radám, které jsem mohla uplatnit ve vlastním podnikání, se cítím velice obohacená. Pokud jsem měla nějaké pochybnosti, mohla jsem si ujasnit, jakým směrem bude lepší se dále ubírat. Děkuji celému kolektivu ze školení za milou přítomnost a možnost výměny názorů. Jen tak dál, Roberte! Jsi opravdovým přínosem pro společnost.

Karina Heková

soudní překladatelka, tlumočnice a jednatelka pro italský jazyk
Školení portálu Na volné noze je pro mne spojení výkladu různorodých aspektů podnikání se zkušenostmi reálných lidí. Byl to bohatý zážitek, plný inspirace a neformální navazování kontaktů.

Martin Mucha

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS