Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 23. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 221230 z celkem 302 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení portálu Na volné noze je pro mne spojení výkladu různorodých aspektů podnikání se zkušenostmi reálných lidí. Byl to bohatý zážitek, plný inspirace a neformální navazování kontaktů.

Martin Mucha

Seminář Na volné noze mi ukázal ucelenou prezentaci poznatků a zkušeností pro práci nezávislého profesionála. V mnohém mě inspiroval a změnil můj pohled na praktické postupy v podnikání. Ke všemu výrazně přispěl osobní přístup a otevřená komunikace Roberta Vlacha. Děkuji a doporučuji všem, kteří se chtějí rozvíjet a úspěšně na volné noze podnikat.

Mgr. Hynek Nekuža

Díky za perfektně strávený víkend! Bylo to výborné hned v několika ohledech: A) Byl to fajn výlet, Valtice jsou malebné, B) dobře jsem si pokecal u večeře a sklenky vína s bezvadnými lidmi a C) současně to byla i příležitost udělat cosi pro sebe — školení je kvalitní, spousta užitečných rad na téma, jak na volné noze obstát. Školení Roberta Vlacha mohu s klidným svědomím komukoliv doporučit.

Oldřich Šmehlík

Školení portálu Na volné noze mi přineslo mnoho námětů k přemýšlení a jistotu, že nikdo jiný než já mou profesní dráhu v rukou nemá!! Ujasnila jsem si zde některé základní věci a doufám, že i matka 3 dětí po 10 letech mateřské dovolené se může postavit na volnou nohu. Školení bylo bezvadně připravené a Robert Vlach je velmi charismatická osobnost se zdravým sebevědomím. Místo školení, Valtice, je vybráno velmi dobře, i v prosinci bylo ve sklepě nádherně ;-) V neposlední řadě pro mne bylo důležité setkání s novými, veskrze zajímavými lidmi.

Mgr. Pavlína Šimůnková

Pokud stejně jako já uvažujete nad možností zbavit se otěží vztahu zaměstnavatel a zaměstnanec, nenajdete podle mého názoru lepší odrazový můstek, než je školení portálu Na volné noze. Dodalo mi odvahu, sebedůvěru a hlavně i spoustu energie do podnikání na volné noze opravdu skočit. Zkušenost se školením proto vnímám jako přelomový okamžik mého profesního života a doporučuji jej všem.

Zdeněk Paulenka

Po absolvování školení Roberta Vlacha jsem přesvědčená, že je škoda každého dne, kdy člověk není na volné noze, a na druhou stranu, že neexistuje den, kdy by nebylo možné začít. Doporučuji všem, kdo o změně uvažují.

Kateřina Brožová

Na toto školení Roberta Vlacha jsem jel již s určitou představou po přečtení článků na blogu portálu Na volné noze. I tak to bylo pro mě něco nového a velmi poučného, hlavně díky Robertovým radám a zkušenostem z praxe v našem specificky českém prostředí! Kdo jen trochu uvažuje o podnikání, nebo již nějakým způsobem podniká, mohu jen doporučit — mnoho neotřelých a obecně ne příliš známých rad, názorů, tipů a doporučení. Na školení si také člověk lépe utřepe a ujasní to, kde je a jakým směrem jít dál.

Ing. František Haitl

projektant pozemních staveb a stavební inženýr
Robert Vlach se má, že na volné noze podniká, vypráví o tom s nadšením a vnitřní radostí. A on, když už tady je, tak kouká, aby byl, a když kouká, aby byl, tak je ten, kdo je, a ne ten, kdo není, jak tomu v některých případech u někoho je. Upomínkové předměty ze školení zdobí můj poznámkový blok. Volné noze zdar a sílu a posun přejem, o sloní krok. Veselé vánoce a v roce 2013 jedeme na volno.

Martina Otřísalová

Školení bylo výborné. Užitečné rady a ucelený pohled na oblast podnikání na volné noze. Líbil se mi i srozumitelný výklad, který byl stále k věci. Díky!

Hana Zimmerhaklová

Díky školení jsem si uvědomil, kolik věcí dělám špatně a co všechno by bylo dobré změnit. Spousta užitečných informací přehledně shrnutých do dvou dnů. Robert Vlach vede školení velmi zábavnou a nenásilnou formou, což při mých občasných problémech udržet pozornost bylo důležité. Jako bonus jsem poznal spoustu nových a zajímavých lidí. Školení můžu každému, kdo začíná podnikat na volné noze, určitě doporučit.

Lukáš Velecký

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS