Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 24. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 231240 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení bylo výborné. Užitečné rady a ucelený pohled na oblast podnikání na volné noze. Líbil se mi i srozumitelný výklad, který byl stále k věci. Díky!

Hana Zimmerhaklová

Díky školení jsem si uvědomil, kolik věcí dělám špatně a co všechno by bylo dobré změnit. Spousta užitečných informací přehledně shrnutých do dvou dnů. Robert Vlach vede školení velmi zábavnou a nenásilnou formou, což při mých občasných problémech udržet pozornost bylo důležité. Jako bonus jsem poznal spoustu nových a zajímavých lidí. Školení můžu každému, kdo začíná podnikat na volné noze, určitě doporučit.

Lukáš Velecký

Víkendové školení ve Valticích od portálu Na volné noze v čele se školitelem Robertem Vlachem mi velmi pomohlo ujasnit si, jakým způsobem mohu realizovat své myšlenky a projekty, které se mi již pár měsíců honí hlavou. K tomuto základu jsem dostala ještě nespočetně dobrých rad, na co si při realizaci dát pozor, či na co se naopak zaměřit. To vše včetně skvělé organizace v duchu společných večeří se společensky naladěnými lidmi, popíjení moravského vína a pobytu v krásných Valticích mě doslova nakoplo a dodalo energii k tomu být aktivní v uskutečňování mých plánů.

Mgr. Lenka Siváková

Ke školení o podnikání na volné noze už bylo napsáno mnoho oslavných vět a po jeho absolvování jsem se sama přesvědčila, že nelze než s nimi absolutně souhlasit. Sama za sebe bych velmi vyzdvihla osobnost samotného lektora Roberta Vlacha. Cením si zejména jeho schopnosti rychle analyzovat jakýkoli nový problém a jen po krátké úvaze navrhnout řešení, které má hlavu a patu, vychází z mnoha let zkušeností a obrovského přehledu a ještě je podloženo životní filozofií, která je mi velmi blízká. Velmi proto děkuji jemu i ostatním účastníkům za pohodový a přesto našlapaný víkend.

Veronika Kalová

Školení pod vedením charismatického Roberta Vlacha přede mnou rozjasnilo představu mého podnikání natolik, že vyvolala kopernikánský posun z bodu „ráda bych jednou“ do bodu „dnes jsem začala.“

Mgr. Veronika Solisová

Školení pro profesionály na volné noze bylo pro mě obrovským přínosem, jak po stránce vědomostní, tak i sociální. Jednak jsem pochopil a uvědomil si, že mám co zlepšovat i v tak základních věcech, jako je péče o klienta, ale také jsem poznal kolem sebe lidi s velkým potenciálem a zkušenostmi. Přidanou hodnotu školení vidím hlavně ve způsobu, jakým je vedeno. Témata jsou dobře rozpracována a přednesena posluchačům, vždy se najde prostor pro diskuzi či dotaz z praxe. Co se nestihne probrat během školení, je možné prodiskutovat na večerní ochutnávce vín, vždy a každý je ochoten odpovědět na dotaz týkající se podnikání. Tohle školení doporučuji jak lidem, kteří s prací na volné noze začínají, ale také lidem, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a zůstat tak na špici svého oboru. Pomůže vám to uvědomit si, že nejen kvalitně odvedená práce dělá podnikání, ale že zde hraje svou roli velké množství vedlejších faktorů. Zastáváte-li stejně jako já názor, že nejrychleji se člověk naučí od těch nejlepších, pak tohle školení určitě nepropásněte.

Bc. Robin Bortlík

vývojář webových aplikací na platformě Ruby on Rails
Pro mě jako začínajícího freelancera bylo školení velmi přínosné. Uvědomil jsem si, že jsem se v některých aspektech podnikání ubíral špatným směrem. Oceňuji především konkrétní rady k cenové politice, prevenci rizik a týmové spolupráci. Pro další rozvoj Robert doporučil mnoho knih a několik velmi zajímavých sdružení. Taktéž mě potěšilo, že drtivá většina informací je uplatnitelná i u nás na Slovensku.

Ján Januška

Velmi inspirativní víkendový kurz, plný cenných praktických informací pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské dovednosti a zdokonalit proces vlastní podnikatelské činnosti.

Jana Foukalová

Děkuji za inspirativní víkend, na který budu ještě dlouho vzpomínat :-) Školení bylo velmi dobře promyšlené, nabité praktickými radami a příjemným večerním programem. Vřele doporučuji ostatním, kteří se potřebují konečně rozhoupat a nakopnout svoje podnikání tím správným směrem!

Vlasta Koběrská

Pravděpodobně nemluvím jen za sebe, když řeknu, že tohle školení je jedna z nejlepších možných investic nejen do vašeho vzdělání a podnikání, ale také do života. Ještě jednou děkuji za tuto možnost a zase někdy na viděnou!

Lukáš Holubík

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS