Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 24. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 231240 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Pokud stejně jako já uvažujete nad možností zbavit se otěží vztahu zaměstnavatel a zaměstnanec, nenajdete podle mého názoru lepší odrazový můstek, než je školení portálu Na volné noze. Dodalo mi odvahu, sebedůvěru a hlavně i spoustu energie do podnikání na volné noze opravdu skočit. Zkušenost se školením proto vnímám jako přelomový okamžik mého profesního života a doporučuji jej všem.

Zdeněk Paulenka

Po absolvování školení Roberta Vlacha jsem přesvědčená, že je škoda každého dne, kdy člověk není na volné noze, a na druhou stranu, že neexistuje den, kdy by nebylo možné začít. Doporučuji všem, kdo o změně uvažují.

Kateřina Brožová

Na toto školení Roberta Vlacha jsem jel již s určitou představou po přečtení článků na blogu portálu Na volné noze. I tak to bylo pro mě něco nového a velmi poučného, hlavně díky Robertovým radám a zkušenostem z praxe v našem specificky českém prostředí! Kdo jen trochu uvažuje o podnikání, nebo již nějakým způsobem podniká, mohu jen doporučit — mnoho neotřelých a obecně ne příliš známých rad, názorů, tipů a doporučení. Na školení si také člověk lépe utřepe a ujasní to, kde je a jakým směrem jít dál.

Ing. František Haitl

projektant pozemních staveb a stavební inženýr
Robert Vlach se má, že na volné noze podniká, vypráví o tom s nadšením a vnitřní radostí. A on, když už tady je, tak kouká, aby byl, a když kouká, aby byl, tak je ten, kdo je, a ne ten, kdo není, jak tomu v některých případech u někoho je. Upomínkové předměty ze školení zdobí můj poznámkový blok. Volné noze zdar a sílu a posun přejem, o sloní krok. Veselé vánoce a v roce 2013 jedeme na volno.

Martina Otřísalová

Školení bylo výborné. Užitečné rady a ucelený pohled na oblast podnikání na volné noze. Líbil se mi i srozumitelný výklad, který byl stále k věci. Díky!

Hana Zimmerhaklová

Díky školení jsem si uvědomil, kolik věcí dělám špatně a co všechno by bylo dobré změnit. Spousta užitečných informací přehledně shrnutých do dvou dnů. Robert Vlach vede školení velmi zábavnou a nenásilnou formou, což při mých občasných problémech udržet pozornost bylo důležité. Jako bonus jsem poznal spoustu nových a zajímavých lidí. Školení můžu každému, kdo začíná podnikat na volné noze, určitě doporučit.

Lukáš Velecký

Víkendové školení ve Valticích od portálu Na volné noze v čele se školitelem Robertem Vlachem mi velmi pomohlo ujasnit si, jakým způsobem mohu realizovat své myšlenky a projekty, které se mi již pár měsíců honí hlavou. K tomuto základu jsem dostala ještě nespočetně dobrých rad, na co si při realizaci dát pozor, či na co se naopak zaměřit. To vše včetně skvělé organizace v duchu společných večeří se společensky naladěnými lidmi, popíjení moravského vína a pobytu v krásných Valticích mě doslova nakoplo a dodalo energii k tomu být aktivní v uskutečňování mých plánů.

Mgr. Lenka Siváková

Ke školení o podnikání na volné noze už bylo napsáno mnoho oslavných vět a po jeho absolvování jsem se sama přesvědčila, že nelze než s nimi absolutně souhlasit. Sama za sebe bych velmi vyzdvihla osobnost samotného lektora Roberta Vlacha. Cením si zejména jeho schopnosti rychle analyzovat jakýkoli nový problém a jen po krátké úvaze navrhnout řešení, které má hlavu a patu, vychází z mnoha let zkušeností a obrovského přehledu a ještě je podloženo životní filozofií, která je mi velmi blízká. Velmi proto děkuji jemu i ostatním účastníkům za pohodový a přesto našlapaný víkend.

Veronika Kalová

Mgr. Veronika Sluka
Školení pod vedením charismatického Roberta Vlacha přede mnou rozjasnilo představu mého podnikání natolik, že vyvolala kopernikánský posun z bodu „ráda bych jednou“ do bodu „dnes jsem začala.“

Mgr. Veronika Sluka

advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
Školení pro profesionály na volné noze bylo pro mě obrovským přínosem, jak po stránce vědomostní, tak i sociální. Jednak jsem pochopil a uvědomil si, že mám co zlepšovat i v tak základních věcech, jako je péče o klienta, ale také jsem poznal kolem sebe lidi s velkým potenciálem a zkušenostmi. Přidanou hodnotu školení vidím hlavně ve způsobu, jakým je vedeno. Témata jsou dobře rozpracována a přednesena posluchačům, vždy se najde prostor pro diskuzi či dotaz z praxe. Co se nestihne probrat během školení, je možné prodiskutovat na večerní ochutnávce vín, vždy a každý je ochoten odpovědět na dotaz týkající se podnikání. Tohle školení doporučuji jak lidem, kteří s prací na volné noze začínají, ale také lidem, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a zůstat tak na špici svého oboru. Pomůže vám to uvědomit si, že nejen kvalitně odvedená práce dělá podnikání, ale že zde hraje svou roli velké množství vedlejších faktorů. Zastáváte-li stejně jako já názor, že nejrychleji se člověk naučí od těch nejlepších, pak tohle školení určitě nepropásněte.

Bc. Robin Bortlík

vývojář webových aplikací na platformě Ruby on Rails
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS