Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 25. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 241250 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ke školení o podnikání na volné noze už bylo napsáno mnoho oslavných vět a po jeho absolvování jsem se sama přesvědčila, že nelze než s nimi absolutně souhlasit. Sama za sebe bych velmi vyzdvihla osobnost samotného lektora Roberta Vlacha. Cením si zejména jeho schopnosti rychle analyzovat jakýkoli nový problém a jen po krátké úvaze navrhnout řešení, které má hlavu a patu, vychází z mnoha let zkušeností a obrovského přehledu a ještě je podloženo životní filozofií, která je mi velmi blízká. Velmi proto děkuji jemu i ostatním účastníkům za pohodový a přesto našlapaný víkend.

Veronika Kalová

Mgr. Veronika Sluka
Školení pod vedením charismatického Roberta Vlacha přede mnou rozjasnilo představu mého podnikání natolik, že vyvolala kopernikánský posun z bodu „ráda bych jednou“ do bodu „dnes jsem začala.“

Mgr. Veronika Sluka

advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
Školení pro profesionály na volné noze bylo pro mě obrovským přínosem, jak po stránce vědomostní, tak i sociální. Jednak jsem pochopil a uvědomil si, že mám co zlepšovat i v tak základních věcech, jako je péče o klienta, ale také jsem poznal kolem sebe lidi s velkým potenciálem a zkušenostmi. Přidanou hodnotu školení vidím hlavně ve způsobu, jakým je vedeno. Témata jsou dobře rozpracována a přednesena posluchačům, vždy se najde prostor pro diskuzi či dotaz z praxe. Co se nestihne probrat během školení, je možné prodiskutovat na večerní ochutnávce vín, vždy a každý je ochoten odpovědět na dotaz týkající se podnikání. Tohle školení doporučuji jak lidem, kteří s prací na volné noze začínají, ale také lidem, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a zůstat tak na špici svého oboru. Pomůže vám to uvědomit si, že nejen kvalitně odvedená práce dělá podnikání, ale že zde hraje svou roli velké množství vedlejších faktorů. Zastáváte-li stejně jako já názor, že nejrychleji se člověk naučí od těch nejlepších, pak tohle školení určitě nepropásněte.

Bc. Robin Bortlík

vývojář webových aplikací na platformě Ruby on Rails
Pro mě jako začínajícího freelancera bylo školení velmi přínosné. Uvědomil jsem si, že jsem se v některých aspektech podnikání ubíral špatným směrem. Oceňuji především konkrétní rady k cenové politice, prevenci rizik a týmové spolupráci. Pro další rozvoj Robert doporučil mnoho knih a několik velmi zajímavých sdružení. Taktéž mě potěšilo, že drtivá většina informací je uplatnitelná i u nás na Slovensku.

Ján Januška

Velmi inspirativní víkendový kurz, plný cenných praktických informací pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské dovednosti a zdokonalit proces vlastní podnikatelské činnosti.

Jana Foukalová

Děkuji za inspirativní víkend, na který budu ještě dlouho vzpomínat :-) Školení bylo velmi dobře promyšlené, nabité praktickými radami a příjemným večerním programem. Vřele doporučuji ostatním, kteří se potřebují konečně rozhoupat a nakopnout svoje podnikání tím správným směrem!

Vlasta Koběrská

Pravděpodobně nemluvím jen za sebe, když řeknu, že tohle školení je jedna z nejlepších možných investic nejen do vašeho vzdělání a podnikání, ale také do života. Ještě jednou děkuji za tuto možnost a zase někdy na viděnou!

Lukáš Holubík

Během školení Na volné noze se potkáte se spoustou zajímavých volnonožců, kteří vaši činnost zajisté v mnohém obohatí, ať už se v podnikání pohybujete dlouho, nebo jste sotva na začátku, jako já. Pro mne osobně se jednalo o dva dny neuvěřitelně živné půdy pro růst a získal jsem spoustu podnětů. Domnívám se, že účast na školení se vyplatí i těm, kteří se zatím nerozhodli postavit se na volnou nohu. I koníček, který děláme dobře, se může stát, když ne nohou, tak alespoň slušnou oporou.

Lukáš Dušek

Na školení o podnikání na volné noze jsem se opravdu těšil. Před tím jsem už nějakou dobu četl Robertovy články a sledoval dění okolo portálu navolnenoze.cz. Byl jsem však mile překvapen, že je možné má očekávání překonat. Všechny bloky byly vedené poutavě. Vždy byly protknuté praktickými radami a odkazy na zajímavou literaturu. Mimochodem v průběhu celého školení byly tyto doporučované knihy volně k nahlédnutí v prostoru před sálem. Dobrým nápadem bylo také celodenní občerstvení formou lehkého jídla - zeleniny, ovoce, sýrů, celozrnného pečiva atd. Novinkou byl prý blok expertů, který zakončoval oba dva dny. To byly krátké a zábavné přednášky opravdu zajímavých osobností. Abych to neprodlužoval, doporučuji toto školení pro každého a jestliže začíná, tak bezpodmínečně! Pro toho, kdo už nějakou dobu podniká, ale také, aby se mohl srovnat, a případně načerpat zajímavé tipy pro své podnikání.

Pavel Jiránek

Školení pro mě byla skvělá příležitost, díky níž jsem si potvrdila, že když člověk pracuje systematicky a má dobrý záměr, jednotlivé části do sebe postupně zapadnou a vytvoří smysluplný celek. A že každý proces je o zrání a vyžaduje určitou trpělivost. Je také fajn poznat komunitu lidí s podobným pracovním nastavením. Doporučuji všem, kteří začínají podnikat i těm, kteří se ocitnou na pracovním rozcestí. Díky!

Zuzana Vandame

analytička, socioložka, konzultantka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS