Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 26. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 251260 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení bylo velmi kvalitně připraveno. Robert Vlach probral věcně a uceleně důležité aspekty podnikání na volné noze. Potěšilo mě také, že jsem měl možnost poznat řadu zajímavých lidí z různých oborů.

Michal Hartl

Školení bylo podle mne přínosné pro KAŽDÉHO, kdo pracuje na volné noze. Nyní, 3 týdny po školení listuji poznámkami, které jsem si během 2 dnů zaznamenávala, a pořád vidím a zjišťuji, co se dá zlepšovat.

Lucie Urbánková

Školení předčilo mé očekávání. Odnesl jsem si spoustu praktických informací, ale také motivaci a ujištění, že podnikání na volné noze je pro mě to pravé.

Petr Janda

Kurz nabídl ucelený přehled CO a JAK, když chce člověk pracovat na sebe. Pro začátečníky výborné nastartování a ušetření času. Pro podnikající zpětná vazba, otestování vlastních postupů a inspirace pro jejich doladění. Vyzdvihuji Robertovy prezentační dovednosti, evidentní znalost problematiky, širší filosofický kontext a celkově přátelskou atmosféru. Udržet téměř 100% pozornost publika po celou dobu kurzu umí jen špičkoví lektoři. Vřele doporučuji.

David Rajmon

Přijela jsem sice bez konkrétního očekávání, ale odjela spokojená díky obsahu, formě školení i Robertově přístupu. Informací byla spousta, ale pokud mám vypíchnout, co mě zaujalo nejvíc, budou to určitě 2 témata: CENY a PÉČE O KLIENTA. Dám si nějaký čas odstup a pak se k materiálům vrátím, abych začala pracovat na změnách, které pro mé budoucí fungování považuji za nezbytné. A jestli bych dorazila i další akce portálu? Určitě ano.

Mgr. Bohumila Kouřilová

Školení mi pomohlo podívat se na vlastní práci s nadhledem. Díky perfektně připravené sadě informací mě během školení „vyrušovaly“ nápady do mé vlastní praxe. Kromě spousty užitečných tipů jsem si ale odnesla i velkou motivaci do další práce. Určitě mohu školení doporučit jak začínajícím podnikatelům, tak i těm, kteří v některé oblasti své podnikatelské praxe tápou. Školení pro mne mělo velký význam. Pomohlo mi rozklíčovat některé špatné kroky dosavadní praxe a ujasnilo mi pohled na trh a mé možnosti.

Lucie Lednik Timiopulu

Po absolvování kurzu Na volné noze vám narostou křídla. A je jedno, jestli podnikáte déle, krátce, nebo jste ještě nezačali. Získané informace jsou velmi snadno použitelné v praxi, pomohly mi v utřídění priorit a motivovaly mě k dalším podnikatelským aktivitám v souladu s nejnovějšími trendy (například v rámci širšího používání sociálních sítí a moderních informačních technologií). Velký obdiv patří lektorovi Robertu Vlachovi, který dokázal dva dny skoro nepřetržitě hovořit, navíc smysluplně :) a téměř na něm nebyla znát únava. Tento kurz doporučuji všem, kdo nechtějí podnikatelsky ustrnout a zakrnět. Díky kurzu Na volné noze můžete povýšit své podnikání na umění.

Radka Mothejzíková

Robert úspěšně usměrňuje rozvoj naší společnosti už dva roky. Školení, které jsem nedávno absolvoval, mi přineslo řadu zlepšení okamžitě aplikovatelných a nepřímo ovlivnilo zejména otevřenost naší společnosti vůči veřejnosti. Robert nevyznává mainstreamové, mnohokrát replikované filozofie. Hodnocení a rady nabízí s nadhledem, s vizí a vysoce profesionálním přístupem. A protože jsem prošel nejen školením, ale také Robertovým poradenstvím, mohu upřímně doporučit jakoukoliv jeho službu.

Ing. David Ryč

Všechno, co jsem se potřebovala o „volnonožectví“ dozvědět, jsem se díky skvělému školení dozvěděla. A navíc jsem strávila bezva víkend s moc příjemnými lidmi. Rozhodně doporučuji :)

Martina Truhlářová

reklamní textařka
Školení Na volné noze bych rozhodně doporučila všem volnonožcům bez ohledu na jejich obor či zkušenosti. Mně jako freelancerovi objasnilo původ řady chyb, kterých jsem se ve svých podnikatelských začátcích dopustila, a věřím, že je díky tomu nebudu muset opakovat. Hodnota školení tkví mimo jiné v silném zaměření na praktické nástroje, rady a tipy, které mohou účastníci v podstatě okamžitě vyzkoušet a začít využívat. Za velmi cenný považuji i nemalý prostor věnovaný diskusi a poznámkám účastníků, kteří tak doplňovali mozaiku zkušeností z různých sfér podnikatelského života. Nutno dodat, že školení by nebylo tím, čím je, bez osoby školitele. Robert je skutečný profesionál, osobně jsem na školení ocenila jeho autentický projev a zcela evidentní šíři i hloubku znalostí a zkušeností pramenících nejen z odborné literatury, ale zejména z praxe.

Jana Háková

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS