Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 26. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 251260 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Pravděpodobně nemluvím jen za sebe, když řeknu, že tohle školení je jedna z nejlepších možných investic nejen do vašeho vzdělání a podnikání, ale také do života. Ještě jednou děkuji za tuto možnost a zase někdy na viděnou!

Lukáš Holubík

Během školení Na volné noze se potkáte se spoustou zajímavých volnonožců, kteří vaši činnost zajisté v mnohém obohatí, ať už se v podnikání pohybujete dlouho, nebo jste sotva na začátku, jako já. Pro mne osobně se jednalo o dva dny neuvěřitelně živné půdy pro růst a získal jsem spoustu podnětů. Domnívám se, že účast na školení se vyplatí i těm, kteří se zatím nerozhodli postavit se na volnou nohu. I koníček, který děláme dobře, se může stát, když ne nohou, tak alespoň slušnou oporou.

Lukáš Dušek

Na školení o podnikání na volné noze jsem se opravdu těšil. Před tím jsem už nějakou dobu četl Robertovy články a sledoval dění okolo portálu navolnenoze.cz. Byl jsem však mile překvapen, že je možné má očekávání překonat. Všechny bloky byly vedené poutavě. Vždy byly protknuté praktickými radami a odkazy na zajímavou literaturu. Mimochodem v průběhu celého školení byly tyto doporučované knihy volně k nahlédnutí v prostoru před sálem. Dobrým nápadem bylo také celodenní občerstvení formou lehkého jídla - zeleniny, ovoce, sýrů, celozrnného pečiva atd. Novinkou byl prý blok expertů, který zakončoval oba dva dny. To byly krátké a zábavné přednášky opravdu zajímavých osobností. Abych to neprodlužoval, doporučuji toto školení pro každého a jestliže začíná, tak bezpodmínečně! Pro toho, kdo už nějakou dobu podniká, ale také, aby se mohl srovnat, a případně načerpat zajímavé tipy pro své podnikání.

Pavel Jiránek

Školení pro mě byla skvělá příležitost, díky níž jsem si potvrdila, že když člověk pracuje systematicky a má dobrý záměr, jednotlivé části do sebe postupně zapadnou a vytvoří smysluplný celek. A že každý proces je o zrání a vyžaduje určitou trpělivost. Je také fajn poznat komunitu lidí s podobným pracovním nastavením. Doporučuji všem, kteří začínají podnikat i těm, kteří se ocitnou na pracovním rozcestí. Díky!

Zuzana Vandame

analytička, socioložka, konzultantka
Školení bylo velmi kvalitně připraveno. Robert Vlach probral věcně a uceleně důležité aspekty podnikání na volné noze. Potěšilo mě také, že jsem měl možnost poznat řadu zajímavých lidí z různých oborů.

Michal Hartl

Školení bylo podle mne přínosné pro KAŽDÉHO, kdo pracuje na volné noze. Nyní, 3 týdny po školení listuji poznámkami, které jsem si během 2 dnů zaznamenávala, a pořád vidím a zjišťuji, co se dá zlepšovat.

Lucie Urbánková

Školení předčilo mé očekávání. Odnesl jsem si spoustu praktických informací, ale také motivaci a ujištění, že podnikání na volné noze je pro mě to pravé.

Petr Janda

Kurz nabídl ucelený přehled CO a JAK, když chce člověk pracovat na sebe. Pro začátečníky výborné nastartování a ušetření času. Pro podnikající zpětná vazba, otestování vlastních postupů a inspirace pro jejich doladění. Vyzdvihuji Robertovy prezentační dovednosti, evidentní znalost problematiky, širší filosofický kontext a celkově přátelskou atmosféru. Udržet téměř 100% pozornost publika po celou dobu kurzu umí jen špičkoví lektoři. Vřele doporučuji.

David Rajmon

Přijela jsem sice bez konkrétního očekávání, ale odjela spokojená díky obsahu, formě školení i Robertově přístupu. Informací byla spousta, ale pokud mám vypíchnout, co mě zaujalo nejvíc, budou to určitě 2 témata: CENY a PÉČE O KLIENTA. Dám si nějaký čas odstup a pak se k materiálům vrátím, abych začala pracovat na změnách, které pro mé budoucí fungování považuji za nezbytné. A jestli bych dorazila i další akce portálu? Určitě ano.

Mgr. Bohumila Kouřilová

Školení mi pomohlo podívat se na vlastní práci s nadhledem. Díky perfektně připravené sadě informací mě během školení „vyrušovaly“ nápady do mé vlastní praxe. Kromě spousty užitečných tipů jsem si ale odnesla i velkou motivaci do další práce. Určitě mohu školení doporučit jak začínajícím podnikatelům, tak i těm, kteří v některé oblasti své podnikatelské praxe tápou. Školení pro mne mělo velký význam. Pomohlo mi rozklíčovat některé špatné kroky dosavadní praxe a ujasnilo mi pohled na trh a mé možnosti.

Lucie Lednik Timiopulu

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS