Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 27. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 261270 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení mi sedlo! Obsah byl věcný, intenzivní a strukturovaný. Pochopila jsem nové souvislosti i kde je moje Achillova pata. Úcta a respekt Robertu Vlachovi. Díky za sdílení zkušeností, inspiraci a nové pohledy na nezávislé podnikání jemu i všem účastníkům.

Ing. Iva Chorvátová

Školení s čistým svědomím doporučuji všem kdo o podnikání na volné noze teprve uvažují nebo se na tuto cestu již vydali tak jako já. Komplexní dvoudenní školení pokrývá všechny oblasti podnikání, připravuje na možná rizika a poskytuje celou výzbroj užitečných nástrojů. Neocenitelným bonusem je setkání s profesionály z různých oborů.

Kamil Klemsa

Díky moc za užitečně strávený víkend, spoustu tipů, informací a konkrétních doporučení. Jsem opravdu ráda, že jsem tento kurz absolvovala hned na začátku svého působení na volné noze. Ke spoustě informací by se totiž člověk propracovával dlouho vlastními zkušenostmi a nezdary. Tady to má naservírované ve dvou dnech na stříbrném podnosu :) Jsem přesvědčená, že s touhle informační výbavou bude moje cesta na volné noze podstatně přímější a rychlejší.

Lenka Dočkalová

lektorka projektového řízení
Náročné, dlouhé, výživné, inspirativní, profesionální. Moc děkuju, mám o čem přemýšlet. Kudy chodím, tudy líčím. A doporučuji!

Vendula Urbancová

Školení podnikání na volné noze bylo opravdu skvělé, užila jsem si ho. Robert umí lidi vtáhnout do tématu, je skvěle připravený, je profík. A rozhodně se nejedná o „komerční“ školení, kde by se opakovala témata všude popsaná. Ocenila jsem i dodržení časového harmonogramu, neprotahování přestávek apod. A děkuji za doporučení širokého spektra literatury. Krásné jaro!

Kateřina Vyleťalová

HR konzultant a začínající podnikatelka v řemeslné výrobě
Školení pro mě bylo velmi přínosné. Zejména oceňuji záběr témat, kterými nás Robert provedl. Nevěřil bych, co se dá stihnout ve dvou dnech. Školení je pro mě odrazovým můstkem k dalším zdrojům, hodně věcí ve mně stále doznívá a mám pocit, že na celou problematiku podnikání na volné noze nahlížím mnohem celistvěji. Skvělá různorodost skupiny, vzájemné předávání zkušeností a náhledů. Oceňuji velmi i Roberta jako osobnost, jeho věcný a vstřícný přístup, velké zkušenosti.

Rudolf Orság

Zúčastnila jsem se červnového školení a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dalo mi to otevřený pohled o podnikání na volné noze. Zejména nedělní část byla pro mě velmi přínosná co se týče cenotvorby, brandingu a sebeřízení. Moc mi to pomohlo nastavit nový mindset. Dostali jsme mnoho doporučení, která nyní mohu ihned využít v praxi. A také spoustu tipů na literaturu. Těším se na další setkání Na volné noze a ještě jednou děkuji Robertovi za skvělou přípravu školení.

Gabriela Dvořáková

studentka
Děkuji za úžasně profesionálně vedené školení. Velice inspirativní, poučné a s obrovským pozitivním nábojem. Mám spoustu poznámek, odkazů na odborné knihy (už se těším na čtení, jen aby byl čas) a také jsem souzněla s důležitostí nastavení každého procesu, který je jádrem jakékoliv činnosti, moc se mi líbí checklisty, popracuji na nich, abych je také mohla využít v praxi. Vřele školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům, ale také již zaběhnutým, kteří už trpí určitou profesní slepotou. Děkuji Roberte za skvěle odvedenou práci a také Danovi za neustálou péči o naše pohodlí. Ať se vám všem jen daří.

Dagmar Abtová

Víkendové školení ve Valticích mi dalo spoustu nových informací a podnětů. Navíc jsem měla příležitost se na vše podívat s nadhledem a odstupem a zároveň zjistit, že v tom nejsem úplně sama. Díky Robertu Vlachovi i všem účastníkům. Vřele doporučuji!

Bc. Adéla Jansová

Před Robertovým školením jsem podnikání na volné noze zvažovala teprve velmi krátce. Tušila jsem jaké má výhody a nevýhody, ale neměla jsem moc konkrétní představu o tom, jak je vlastně možné jako podnikatel na volné noze uspět. To nejdůležitější, co jsem se v průběhu těch dvou velmi intenzivních dnů dozvěděla je, že dělat dobře placenou a poctivou práci v oboru, který mě baví a naplňuje, je na volné noze reálné, a že úspěch i rizika je možné řídit sadou konkrétních nástrojů a dovedností, ve kterých se můžu zlepšovat. Odvezla jsem si 24 stran zápisků plných rad a doporučení, z nichž na spoustu bych sama přicházela dlouho. A poté, co jsem si je teď znovu pročetla, mám i dost jasnou představu o tom, kde bych měla začít. Děkuju moc! Tak já asi začnu…

Eliška Bartošová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS