Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 27. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 261270 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Po absolvování kurzu Na volné noze vám narostou křídla. A je jedno, jestli podnikáte déle, krátce, nebo jste ještě nezačali. Získané informace jsou velmi snadno použitelné v praxi, pomohly mi v utřídění priorit a motivovaly mě k dalším podnikatelským aktivitám v souladu s nejnovějšími trendy (například v rámci širšího používání sociálních sítí a moderních informačních technologií). Velký obdiv patří lektorovi Robertu Vlachovi, který dokázal dva dny skoro nepřetržitě hovořit, navíc smysluplně :) a téměř na něm nebyla znát únava. Tento kurz doporučuji všem, kdo nechtějí podnikatelsky ustrnout a zakrnět. Díky kurzu Na volné noze můžete povýšit své podnikání na umění.

Radka Mothejzíková

Robert úspěšně usměrňuje rozvoj naší společnosti už dva roky. Školení, které jsem nedávno absolvoval, mi přineslo řadu zlepšení okamžitě aplikovatelných a nepřímo ovlivnilo zejména otevřenost naší společnosti vůči veřejnosti. Robert nevyznává mainstreamové, mnohokrát replikované filozofie. Hodnocení a rady nabízí s nadhledem, s vizí a vysoce profesionálním přístupem. A protože jsem prošel nejen školením, ale také Robertovým poradenstvím, mohu upřímně doporučit jakoukoliv jeho službu.

Ing. David Ryč

Všechno, co jsem se potřebovala o „volnonožectví“ dozvědět, jsem se díky skvělému školení dozvěděla. A navíc jsem strávila bezva víkend s moc příjemnými lidmi. Rozhodně doporučuji :)

Martina Truhlářová

reklamní textařka
Školení Na volné noze bych rozhodně doporučila všem volnonožcům bez ohledu na jejich obor či zkušenosti. Mně jako freelancerovi objasnilo původ řady chyb, kterých jsem se ve svých podnikatelských začátcích dopustila, a věřím, že je díky tomu nebudu muset opakovat. Hodnota školení tkví mimo jiné v silném zaměření na praktické nástroje, rady a tipy, které mohou účastníci v podstatě okamžitě vyzkoušet a začít využívat. Za velmi cenný považuji i nemalý prostor věnovaný diskusi a poznámkám účastníků, kteří tak doplňovali mozaiku zkušeností z různých sfér podnikatelského života. Nutno dodat, že školení by nebylo tím, čím je, bez osoby školitele. Robert je skutečný profesionál, osobně jsem na školení ocenila jeho autentický projev a zcela evidentní šíři i hloubku znalostí a zkušeností pramenících nejen z odborné literatury, ale zejména z praxe.

Jana Háková

Školení mi sedlo! Obsah byl věcný, intenzivní a strukturovaný. Pochopila jsem nové souvislosti i kde je moje Achillova pata. Úcta a respekt Robertu Vlachovi. Díky za sdílení zkušeností, inspiraci a nové pohledy na nezávislé podnikání jemu i všem účastníkům.

Ing. Iva Chorvátová

Školení s čistým svědomím doporučuji všem kdo o podnikání na volné noze teprve uvažují nebo se na tuto cestu již vydali tak jako já. Komplexní dvoudenní školení pokrývá všechny oblasti podnikání, připravuje na možná rizika a poskytuje celou výzbroj užitečných nástrojů. Neocenitelným bonusem je setkání s profesionály z různých oborů.

Kamil Klemsa

Díky moc za užitečně strávený víkend, spoustu tipů, informací a konkrétních doporučení. Jsem opravdu ráda, že jsem tento kurz absolvovala hned na začátku svého působení na volné noze. Ke spoustě informací by se totiž člověk propracovával dlouho vlastními zkušenostmi a nezdary. Tady to má naservírované ve dvou dnech na stříbrném podnosu :) Jsem přesvědčená, že s touhle informační výbavou bude moje cesta na volné noze podstatně přímější a rychlejší.

Lenka Dočkalová

lektorka projektového řízení
Náročné, dlouhé, výživné, inspirativní, profesionální. Moc děkuju, mám o čem přemýšlet. Kudy chodím, tudy líčím. A doporučuji!

Vendula Urbancová

Školení podnikání na volné noze bylo opravdu skvělé, užila jsem si ho. Robert umí lidi vtáhnout do tématu, je skvěle připravený, je profík. A rozhodně se nejedná o „komerční“ školení, kde by se opakovala témata všude popsaná. Ocenila jsem i dodržení časového harmonogramu, neprotahování přestávek apod. A děkuji za doporučení širokého spektra literatury. Krásné jaro!

Kateřina Vyleťalová

HR konzultant a začínající podnikatelka v řemeslné výrobě
Školení pro mě bylo velmi přínosné. Zejména oceňuji záběr témat, kterými nás Robert provedl. Nevěřil bych, co se dá stihnout ve dvou dnech. Školení je pro mě odrazovým můstkem k dalším zdrojům, hodně věcí ve mně stále doznívá a mám pocit, že na celou problematiku podnikání na volné noze nahlížím mnohem celistvěji. Skvělá různorodost skupiny, vzájemné předávání zkušeností a náhledů. Oceňuji velmi i Roberta jako osobnost, jeho věcný a vstřícný přístup, velké zkušenosti.

Rudolf Orság

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS