Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 28. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 271280 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Zúčastnila jsem se červnového školení a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dalo mi to otevřený pohled o podnikání na volné noze. Zejména nedělní část byla pro mě velmi přínosná co se týče cenotvorby, brandingu a sebeřízení. Moc mi to pomohlo nastavit nový mindset. Dostali jsme mnoho doporučení, která nyní mohu ihned využít v praxi. A také spoustu tipů na literaturu. Těším se na další setkání Na volné noze a ještě jednou děkuji Robertovi za skvělou přípravu školení.

Gabriela Dvořáková

studentka
Děkuji za úžasně profesionálně vedené školení. Velice inspirativní, poučné a s obrovským pozitivním nábojem. Mám spoustu poznámek, odkazů na odborné knihy (už se těším na čtení, jen aby byl čas) a také jsem souzněla s důležitostí nastavení každého procesu, který je jádrem jakékoliv činnosti, moc se mi líbí checklisty, popracuji na nich, abych je také mohla využít v praxi. Vřele školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům, ale také již zaběhnutým, kteří už trpí určitou profesní slepotou. Děkuji Roberte za skvěle odvedenou práci a také Danovi za neustálou péči o naše pohodlí. Ať se vám všem jen daří.

Dagmar Abtová

Víkendové školení ve Valticích mi dalo spoustu nových informací a podnětů. Navíc jsem měla příležitost se na vše podívat s nadhledem a odstupem a zároveň zjistit, že v tom nejsem úplně sama. Díky Robertu Vlachovi i všem účastníkům. Vřele doporučuji!

Bc. Adéla Jansová

Před Robertovým školením jsem podnikání na volné noze zvažovala teprve velmi krátce. Tušila jsem jaké má výhody a nevýhody, ale neměla jsem moc konkrétní představu o tom, jak je vlastně možné jako podnikatel na volné noze uspět. To nejdůležitější, co jsem se v průběhu těch dvou velmi intenzivních dnů dozvěděla je, že dělat dobře placenou a poctivou práci v oboru, který mě baví a naplňuje, je na volné noze reálné, a že úspěch i rizika je možné řídit sadou konkrétních nástrojů a dovedností, ve kterých se můžu zlepšovat. Odvezla jsem si 24 stran zápisků plných rad a doporučení, z nichž na spoustu bych sama přicházela dlouho. A poté, co jsem si je teď znovu pročetla, mám i dost jasnou představu o tom, kde bych měla začít. Děkuju moc! Tak já asi začnu…

Eliška Bartošová

Začátkem prosince 2016 jsem se zúčastnila skvěle zorganizovaného a informačně výživného školení pro profesionály na volné noze. Podnikám již deset let a nový pohled na aktuální trendy mě krásně posunul. Jsem přesvědčená, že užitek ze školení se bude projevovat i v dalších letech. Ráda bych se naučila nejen reagovat na konkrétní výzvy a situace, ale také pracovat na dlouhodobé strategii. Prozatím jsem se ponořila do doporučené literatury, zapojila jsem se do odborné komunity, ujasnila si své potřeby a představy a propojila se s marketingovou poradkyní. Děkuji Robertovi i kolegům za cenné informace, inspiraci a milé setkání.

Lenka Hrochová

Školení Na volné noze mohu určitě doporučit. Přísun profesionálně podaných a příjemně zahuštěných informací na mně doslova zkondenzoval. Školení pro mě bylo posledním potřebným kolečkem, které spokojeně zaklaplo do soustrojí mého kariérního života.

Petr Vlasák

Neuvěřitelná porce mnoha let zkušeností, načtených desítky knih a skvělá osobnost školitele Roberta Vlacha mi ukázala tolik, na co bych možná nepřišel za celý život. Prostě jedno VELKÉ DÍKY.

Libor Uhlík

marketér v kreativní marketingové agentuře
Bc. Martin Zahuta
Za toto školení patří Robertovi můj obrovský dík, celý víkend byl nabitý informacemi. Témat jsme prošli opravdu mnoho, přitom jsem neměl pocit, že by v osnově něco bylo zbytečně, nebo že bychom naopak něco opomněli. Je vidět, že to Robert nedělá poprvé a obsah školení má zvládnutý perfektně! Jako začátečník jsem na školení přicházel jen s mlhavou představou o tom, co všechno dělá profesionála skutečným profesionálem. V neděli večer však byla „mlha“ pryč a já odcházel s arzenálem rad, tipů a triků, jak se mu zase o kus přiblížit, s patnácti stránkami poznámek a nemalým seznamem literatury. Cenné pro mě bylo také to, že jsem díky Robertovu výkladu dokázal zpětně přesně pojmenovat chyby, kterých jsem se v minulosti dopustil – ve vyjednávání, cenotvorbě, jištění zakázky… Nyní si mohu být jistý, že je znovu neudělám. Školení Na volné noze mohu s radostí doporučit úplně všem. Děkuji také Danu Šáchovi za skvělou organizaci a doplňování mandarinek, kterých jsem za ten víkend snědl snad deset :)

Bc. Martin Zahuta

designér a konzultant pro digitální produkty a informační systémy
Bylo to mé první podnikatelské školení a trochu se mi třásla ruka při odesílání platby. Zbytečně. Půl hodiny po začátku školení jsem věděl, jak investici bez námahy během pár měsíců získám zpět, a že tím to neskončí. A to byl teprve úplný začátek, zbytek dne byl nabit přínosnými informacemi stejně, jako první půlhodina. Doporučuji všem, kteří si nejsou jisti, zda má investice do podobných školení smysl. Skvělý začátek!

Jiří Nosek

vydavatel knih a grafický designér
Kurz byl nabitý informacemi z podnikatelské abecedy. Největší přínos pro mne měly praktické rady pro zlepšení podnikání, zcela určitě je využiji. Děkuji Robertovi i všem účastníkům za skvělý víkend. Ráda se zúčastním i dalších akcí.

Denisa Michálková

detoxikační terapeutka, školitelka detoxikačních metod a provozovatelka Centra Biorezona v Praze
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS