Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 28. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 271280 z celkem 315 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Za toto školení patří Robertovi můj obrovský dík, celý víkend byl nabitý informacemi. Témat jsme prošli opravdu mnoho, přitom jsem neměl pocit, že by v osnově něco bylo zbytečně, nebo že bychom naopak něco opomněli. Je vidět, že to Robert nedělá poprvé a obsah školení má zvládnutý perfektně! Jako začátečník jsem na školení přicházel jen s mlhavou představou o tom, co všechno dělá profesionála skutečným profesionálem. V neděli večer však byla „mlha“ pryč a já odcházel s arzenálem rad, tipů a triků, jak se mu zase o kus přiblížit, s patnácti stránkami poznámek a nemalým seznamem literatury. Cenné pro mě bylo také to, že jsem díky Robertovu výkladu dokázal zpětně přesně pojmenovat chyby, kterých jsem se v minulosti dopustil – ve vyjednávání, cenotvorbě, jištění zakázky… Nyní si mohu být jistý, že je znovu neudělám. Školení Na volné noze mohu s radostí doporučit úplně všem. Děkuji také Danu Šáchovi za skvělou organizaci a doplňování mandarinek, kterých jsem za ten víkend snědl snad deset :)

Martin Zahuta

grafický designér
Bylo to mé první podnikatelské školení a trochu se mi třásla ruka při odesílání platby. Zbytečně. Půl hodiny po začátku školení jsem věděl, jak investici bez námahy během pár měsíců získám zpět, a že tím to neskončí. A to byl teprve úplný začátek, zbytek dne byl nabit přínosnými informacemi stejně, jako první půlhodina. Doporučuji všem, kteří si nejsou jisti, zda má investice do podobných školení smysl. Skvělý začátek!

Jiří Nosek

vydavatel knih a grafický designér
Kurz byl nabitý informacemi z podnikatelské abecedy. Největší přínos pro mne měly praktické rady pro zlepšení podnikání, zcela určitě je využiji. Děkuji Robertovi i všem účastníkům za skvělý víkend. Ráda se zúčastním i dalších akcí.

Denisa Michálková

detoxikační terapeutka, školitelka detoxikačních metod a provozovatelka Centra Biorezona v Praze
Na školení portálu Na volné noze jsem se dozvěděla spoustu důležitých věcí, které budu určitě do svého podnikání aplikovat. Věřím, že mi pomohou k tomu, abych podnikala lépe, efektněji a pro mě zábavněji. Díky za setkání se zajímavými lidmi!

Ing. Dana Macháčková Brothánková

Absolvovat školení Na volné noze bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem v poslední době udělal! Během dvou dnů nám Robert Vlach profesionálně odprezentoval mnoho užitečných informací, ze kterých bude možné čerpat roky. Bez nadsázky. A to celé ve společnosti příjemných a cílevědomých lidí, s dobrým jídlem a pitím :) Doporučuji!

Jan Hájek

Na školení jsem narazila čirou náhodou, když jsem začala přemýšlet, co budu po rodičovské dovolené dál dělat, zda hledat zaměstnání v oboru nebo se pokusit o jinou cestu. Termín „školení“ pro mne doposud znamenal jen úzce specializované přednášky na určité odborné téma. Školení úspěšného podnikání však nadstandardně převyšuje jakákoliv jiná školení, neboť Robert dokáže velice sugestivně propojovat informace, znalosti a zkušenosti své i celé řady dalších úspěšných podnikatelů a odborníků, navíc ve velice příjemné atmosféře. Z víkendu jsem odcházela nejen s dlouhým seznamem zajímavé literatury, ale i s řadou konkrétních podnětů pro svou profesi. Školení rozhodně doporučuji všem, kteří o podnikání uvažují nebo podnikat začínají.

Ing. Pavlína Orlová

daňová poradkyně
Školení mi poskytlo skvělý komplexní balíček rad, logicky setříděný do kategorií problémů, které podnikatel řeší. Velmi užitečné pro začínající volnonožce i pro ty, kteří už mají něco za sebou. Speciální plusové body máte za část věnovanou užitečným IT aplikacím a nástrojům.

Mgr. Barbora Tite

Projít Robertovým podnikatelským školením pro mne bylo jako prohlídka domu, o kterém jsem se domníval, že všechna jeho místa téměř dokonale znám. On mě ale provedl mne skrytými místnostmi, které skrývaly cenný obsah. Obsah, o němž jsem tušil, že se někde nachází, ale samotnému se mi příliš nedařilo jej nalézt. Z pohledu mé 15leté školitelské praxe absolutně pozitivně hodnotím Robertovy opravdu špičkové schopnosti, které samy o sobě nepotřebují reklamu — stačí je „jen“ poznat. Doporučuji všem svým přátelům, známým a lidem, se kterými se setkávám. Těším se budoucí spolupráci.

Jan Kratochvíl

Po 10 letech freelance kariéry jako grafický designér jsem byl zvědavý, jak moc bude školení portálu Na volné noze přínosné. Po jeho absolvovaní musím napsat, že ho považuji za nejpřínosnější kurz, který jsem kdy absolvoval a mohu ho doporučit i těm freelancerům, kteří jsou již na trhu delší dobu. Večer po prvním dni kurzu jsem si ještě pro radost získané poznatky rozpracoval a přemýšlel jak jich využít. Kurz je velmi dobře strukturovaný s přiměřenou hloubkou informací. Výborné je, že pokud máte zájem o další informace, v rámci školení dostanete i Robertovu knihu Na volné noze – podnikejte jako profesionálové. Takže doporučuji.

Dodo Dobrik

grafický designér
Dvoudenní školení s Robertem jsem si nedovolil hodnotit hned po akci, nejprve jsem musel všechny získané informace pořádně vstřebat. A že těch cenných informací bylo opravdu hodně. S odstupem 3 týdnů vnímám celovíkendové školení jako brutální „informační nalívárnu“ a hlavně mimořádně silnou přípravu pro vstup do vlastního podnikání. I když už jsem dříve podnikal, tak teprve díky školení jsem získal naprosto ucelený pohled na celou problematiku. Pohled na to, co vše se změní a co vše budu nebo naopak nebudu muset řešit. Je super mít možnost seznámit se s různými částmi podnikání už dopředu a moci se na to připravit. Kurz je realismus bez růžových brýlí a hlavně perfektní příprava na novou situaci. Jako čerství účastníci kurzu máme k dispozici skvělou knihu „Na volné noze“, ke které se můžeme průběžně vracet a znovu si opakovat, co nás čeká a jaké situace budeme řešit. Možná ne hned, ale víme, že někdy ano. Popravdě nezávidím dřívějším účastníkům, kteří tu knižní oporu neměli :-) Celé školení je sérií navazujících epizod o tom, co vše podnikání obnáší, na co je dobré myslet a co není radno podceňovat. Je to teoretická a praktická přípravka pro dlouhodobě udržitelný život na volné noze. Celý kurz a knihu určitě doporučuji, je to perfektně investovaný čas. Investice, která se začne vracet již po prvních hodinách kurzu. Robertovo školení nám negarantuje úspěch, ale výrazně snižuje riziko neúspěchu. Zbytek je už na nás.

Jiří Langr

projektový manažer a marketingový konzultant
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS