Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 29. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 281 a 282 z celkem 282 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Nebyl jsem si zprvu úplně jistý, zda nejít na toto školení až v době, kdy budu opravdu na volné noze a budu potřebovat nakopnout, najít a napravit své dosavadní chyby, inspirovat se k určitým změnám… ale neodkládej věci na zítra! A když už toto školení doporučil i Vojta Hurych, tak nebylo jiné šance. A jsem nesmírně rád, že jsem tak učinil. I když se na volnou nohu chystám až v dalším roce, už nyní vím, co jsem dělal špatně a na co naopak budu muset myslet v budoucnu. Mám úplně plnou hlavu, že po příjezdu domů nevím co dřív! Spousta věcí je tak užitečných, že bych je nejraději aplikoval hned druhý den. Vůbec se nebudu bránit toto školení absolvovat ještě jednou. Tentokrát už se zkušenostmi.

Petr Kotrlík

fotograf
Školení podnikání na volné noze se mi moc líbilo. Problematika podnikání na volné noze je probrána opravdu prakticky, komplexně a k věci. Mám teď spoustu dalších odkazů na užitečné zdroje, kde můžu čerpat další informace. Školení doporučuji každému, kdo chce začít podnikat nebo už i podniká. Každý si v tom najde to své.

David Přikryl

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS