Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 29. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 281290 z celkem 315 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení na mě, jako podnikatelského začátečníka, mělo zásadní vliv. Je nabité radami a návody, které mohou volnonožcům zásadně usnadnit a zefektivnit každodenní práci. Ocenila jsem rovnováhu teoretických konceptů a praktických tipů. A také entusiasmus, který do náročné dvoudenní prezentace Robert vkládal. Díky Díky Díky!

Gabriela Wolfová

event manažer se zaměřením na seberozvoj a vzdělávání
Robertovo školení mohu jen doporučit. Jsem ráda, že bylo celé zařízeno více než profesionálně – prostory, organizace během školení i samotná Robertova osobnost je znakem profesionality. Na školení jsem šla pro rozšíření obzorů, zda by „volná noha“ pro mě mohla být ta správná cesta. Školení bylo nadupané po oba dva dny školení, ale tak příjemně, že člověk si přál, aby se dozvídal nové a nové věci, klidně po celý týden :) Oceňuji odpovědi na každou otázku, která padla a doporučení na praktické věci, které člověk může uplatnit i mimo volnou nohu pro zjednodušení života. Děkuji Robertovi a celému jeho týmu za skvělé školení a odvahu měnit svůj svět.

Andrea Marie-Anna Jandová

marketérka
Školení je nabité praxí i znalostmi, které rozhodně stojí za to slyšet, jen vám doporučuji vzít si po školení pár dní volno, abyste mohli veškeré informace vstřebat. Pokud tak neuděláte, je dost možné, že se investice nevyplatí a ztratí se v nedohlednu. Předem si také zjistěte počet lidí ve skupině. Nemyslím si totiž, že počet nad 20 je v poměru cena/výkon spravedlivý. Jinak chválím pečlivou připravenost a pobavily mě reklamní vstupy :-)

Michaela Zúberová

Vřele doporučuji Robertovo školení Na volné noze. Je nabité užitečnými tipy a cennými informacemi z dlouholeté praxe, ke kterým se začátečník jinak těžko dostane a intuicí je neodhadne. Ba co víc, informace jsou podané dokonale vyladěnou formou. Jestliže pro některé školitele platí, že kovářova kobyla chodí bosa, Robert je naopak zářným příkladem profesionála, který důsledně aplikuje v praxi to, co sám učí: Jeho školení je perfektně připravené, nikde nic nedrhne, časový harmonogram je dodržen prakticky na minutu, atmosféra je přátelská a vstřícná. Svoje poznatky předává chytře, srozumitelně a zábavně, bez váhání odpovídá na dotazy a zve si zajímavé hosty (v našem případě zkušeného, vtipného a báječně bezprostředního Pavla Mináře). Nečekaným výsledkem jeho školení bylo v mém případě i to, že lavina nových zajímavých informací zažehla kreativní jiskru a začaly mě napadat další nové věci a odpovědi na otázky, které jsme ani neprobírali. Kromě toho jsem potkala skvělou partu nových lidí. Byl to zkrátka mimořádně inspirativní víkend a za jeho přínos prakticky pro kohokoli dám klidně ruku do ohně.

Lucie Jiráková

Školení mohu jen vřele doporučit. Robert předává informace velice komplexním a srozumitelným způsobem. Během víkendového školení se nejednou zamyslíte nad tím, co chcete realizovat a jakým způsobem. Rozhodně doporučuji!

Petra Taušl Procházková

Je to několik hodin, co školení Na volné noze skončilo. „Kubo, napiš to rychle, dokud si ještě plný dojmů,“ zní mi v hlavě. Obava je to zbytečná, školení Na volné noze ve mně bude ještě dlouho rezonovat. Ve zkratce – ano, tohle školení stojí za to! Školení mne provedlo podnikatelskou abecedou od A do Z, poskytlo mi příležitost seznámit se s jinými volnonožci a ubezpečilo mě v tom, že překážky v podnikání na volné noze neřeší pouze mé, izolované já. Robert je skutečný profesionál, pozitivní člověk a výborný školitel. Školení v jeho režii mělo spád i volné chvíle na utřídění myšlenek. Všem začínajícím profesionálním volnonožcům, i teprve rozmýšlejícím se kolegům, vřele doporučuji školení Na volné noze. Převrátilo mé uvažování o volné noze do pozitivní roviny a poskytlo spousty inspirace i nově navázaných přátelsko-podnikatelských kontaktů. Velké díky tobě, Roberte, a také všem, kteří se na projektu Na volné noze podílejí a šíří jej dále!

Jakub Kopáček

Ze školení na volné noze jsem odcházel nadšený, neskutečně mě posunulo v myšlení o mé práci. A hlavně jsem dostal cenné informace, které vám nikdo neřekne. Jsou to informace, díky kterým se člověk vyvaruje takzvané cestě pokus a omyl. Věřím, že díky školení na volné noze ušetřím spoustu času a vynaložených finančních nákladů na zkoušení něčeho, co by nefungovalo nebo bylo zbytečné. Robert je velký sympaťák a dobře se poslouchá, a dokonce i rád poradí na osobní otázky mimo školení. Prezentace rozhodně není nuda a jen chrlení informací, ale sem tam se člověk i pobaví. Školení doporučuju všem co se chtějí ve svém podnikání posunout a překonat stagnaci, takže všem podnikatelům a volnonožcům :)

Jakub Lunga

osobní fitness trenér
Nebyl jsem si zprvu úplně jistý, zda nejít na toto školení až v době, kdy budu opravdu na volné noze a budu potřebovat nakopnout, najít a napravit své dosavadní chyby, inspirovat se k určitým změnám… ale neodkládej věci na zítra! A když už toto školení doporučil i Vojta Hurych, tak nebylo jiné šance. A jsem nesmírně rád, že jsem tak učinil. I když se na volnou nohu chystám až v dalším roce, už nyní vím, co jsem dělal špatně a na co naopak budu muset myslet v budoucnu. Mám úplně plnou hlavu, že po příjezdu domů nevím co dřív! Spousta věcí je tak užitečných, že bych je nejraději aplikoval hned druhý den. Vůbec se nebudu bránit toto školení absolvovat ještě jednou. Tentokrát už se zkušenostmi.

Petr Kotrlík

fotograf
Školení podnikání na volné noze se mi moc líbilo. Problematika podnikání na volné noze je probrána opravdu prakticky, komplexně a k věci. Mám teď spoustu dalších odkazů na užitečné zdroje, kde můžu čerpat další informace. Školení doporučuji každému, kdo chce začít podnikat nebo už i podniká. Každý si v tom najde to své.

David Přikryl

Ještě jednou moc díky za skvělou akci! Zpětně bych ji přirovnala k luxusnímu, středně propečenému hovězímu steaku. Lehce opečený napovrch (příjemné prostředí a skvělý servis), ale uvnitř téměř syrový (realistické informace bez snahy něco lakovat na růžovo). Naplněný skvělými chutěmi (od podnikatelské abecedy přes teoretický základ až po praktické rady a tipy), chutně okořeněný (pestrá směsice účastníků s nejrůznějším zaměřením) a s lákavou oblohou (v podobě bloků expertů, kteří tomu dali tu správnou tečku). Odjela jsem nacpaná k prasknutí. Ale vím, že až tuhle porci informací strávím, posune mě o pořádný kus dál v mé cestě na volnou nohu. Těším se na další chod!

Ing. Kateřina Kalačová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS