Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 2130 z celkem 271 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel. Školení jako takové pak hodnotím jako nanejvýš přínosné.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka
Ing. Kateřina Kalačová
Ještě jednou moc díky za skvělou akci! Zpětně bych ji přirovnala k luxusnímu, středně propečenému hovězímu steaku. Lehce opečený napovrch (příjemné prostředí a skvělý servis), ale uvnitř téměř syrový (realistické informace bez snahy něco lakovat na růžovo). Naplněný skvělými chutěmi (od podnikatelské abecedy přes teoretický základ až po praktické rady a tipy), chutně okořeněný (pestrá směsice účastníků s nejrůznějším zaměřením) a s lákavou oblohou (v podobě bloků expertů, kteří tomu dali tu správnou tečku). Odjela jsem nacpaná k prasknutí. Ale vím, že až tuhle porci informací strávím, posune mě o pořádný kus dál v mé cestě na volnou nohu. Těším se na další chod!

Ing. Kateřina Kalačová

lektorka, koučka, facilitátorka, dotahovačka a organizátorka práce
Ing. Miloš Sonták
Školení patří do kategorie „must have“, bez něj to na začátku nejde… Provede vás začátky podnikání, ušetří desítky hodin bádání co je potřeba zjistit a vyřídit. Velice inspirující je i setkání s dalšími podnikavci a možnost prodiskutovat své podnikaní.

Ing. Miloš Sonták

obchodní analytik v bankovnictví
Michala Ondráčková
Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Jan Bien
Školení nezávislého podnikání mě jako podnikatele, jehož veškerý zisk již několik měsíců pochází výhradně z nezávislé činnosti, velmi příjemně překvapilo. V první části zaměřené na obecné nadčasové principy se mi otevřela perspektiva pohledu na své podnikání jako na celoživotní cestu osobního růstu a sebepoznávání, díky kterému mohu přistupovat ke svým denním úspěchům i neúspěchům s větším odstupem a moudrostí. Ve druhé prakticky zaměřené části jsem zjistil, že i většina podvědomě neřešitelných podnikatelských úskalí skrývá své řešení a nové možnosti. Příjemný lidský rozměr dal školení neformální společenský večer ve Valtickém podzemí při dobrém víně s ostatními účastnicemi a účastníky školení. A hlavní město vína, malebné Valtice, se svou tradiční podnikavou pohostinností místních pohodových lidí už jen krásně dokresluje moje příjemné dojmy ze školení. Toto školení, svého druhu jediné v Česku, určitě obohatí každého člověka, který již pracuje takzvaně na volné noze, nebo o této možnosti profesionálního růstu vážně přemýšlí.

Jan Bien

webmistr, poradce a konzultant pro tvorbu prezentačních a obsahových webů
Margareta Vojtková
Víkendové školení ve Valticích bylo skvělé! Výborně zvolená témata, pro mě i po mnoha letech na volné noze úplně nové a zásadní informace. Líbil se mi velký prostor pro vzájemné sdílení a otázky týkající se vlastního podnikání. Robert Vlach přednáší s lehkostí a srozumitelně, obdivuhodný je jeho rozhled i zkušenosti s podnikáním na volné noze. Důležité pro mě bylo pochopení toho, že podnikání nezávislých profesionálů je specifický obor a má svá pravidla. Došlo mi, kde mám ještě mezery v systému a co všechno můžu vylepšit. A dostala jsem spoustu rad a tipů, jak takové změny provést. Moc fajn byly společné debaty a ochutnávání vynikajícího vína ve školním sklípku. Za Valtice děkuji a rozhodně doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Mgr. Ivana Hrubá
Školení bylo skvělé. Koncepce kurzu je tak dobrá, že se líbí nejen úplnému začátečníkovi, ale i těm, kteří už podnikají dlouhá léta. Každý si v tom najde to své. Pro mě to bylo nesmírně inspirativní. Díky semináři jsem se rozhoupala k hodně věcem, které jsem do té doby jen zvažovala. Díky!

Mgr. Ivana Hrubá

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny
Lukáš Dubina
Chtěl bych poděkovat Robertovi i všem zúčastněným za super víkend. Školení bylo určitě přínosné a zároveň jedinečné svou atmosférou a místem konání. Oceňuji Robertovo nasazení a osobní přístup, kdy neváhal odpovídat na všechny dotazy, kterými jsme ho zásobovali. Osobně jsem se dozvěděl mnoho užitečných rad i mimo školící místnost, a to u vína nebo dobrého jídla. Přeji všem úspěšné aplikování nabytých zkušeností a mnoho úspěchů v novém roce.

Lukáš Dubina

webdesignér a konzultant online marketingu
Mgr. Romana Voříšková
Na kurz Roberta Vlacha Podnikání na volné noze jsem se přihlásila díky skvělým referencím a zpětně můžu říct, že pro mě byl ve všech ohledech, lidsky i profesně, velkou inspirací. Zkušenosti, cenné rady, atmosféra, dotažená organizace a zajímavý mix spoluúčastníků, prostě celé tohle víkendové „balení“ mě nadchlo do další práce. Dokonce tak, že se na dříve opakovaně odkládané úkoly vysloveně těším! :) Kurz, stejně jako i ostatní Robertovy služby, budu svým přátelům a klientům velmi ráda dále doporučovat. Ještě jednou děkuji za příležitost potkat se s opravdovým profesionálem.

Mgr. Romana Voříšková

konzultantka a specialistka na visual merchandising, marketing a prodej
Školení mne obohatilo v několika oblastech. Ujistil jsem se, že jdu správnou cestou a řada mých kroků je správná, například příprava na podnikání, budování sítě partnerů, etika. Také jsem si připomněl, že je stále o čem přemýšlet, co zlepšovat či nastartovat úplně jinak, například můj image nezávislého profesionála, včetně vzhledu mého webu. Setkání těch zkušenějších s těmi, kteří teprve začínají, má své kouzlo a mnoho přínosů pro všechny zúčastněné. V neposlední řadě jde o setkání s příjemnými a zajímavými lidmi v krásném prostředí, které dotvořilo atmosféru celé akce. Doporučuji nevynechat a po čase i zopakovat.

Ing. Tibor Kovalský

IT projektový manažer, konzultant, specialista na kvalitu a řízení rizik
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS