Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 2130 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Bc. Pavel Dvořák
Na portále Na volné noze jsem zaregistrován již několik let a nechápu, proč jsem nešel na Robertovo školení dříve. Ušetřil bych si hodně omylů, kterých jsem se během mého podnikání dopustil. Avšak lepší pozdě než nikdy. Díky tomuto informacemi nabitému školení jsem si hned upravil množství plánů, zaplnil TO DO a uvědomil si mnoho omylů, kterých jsem se teprve „chystal“ dopustit :) Ještě jednou chci Robertovi poděkovat. Toto školení doporučuji všem, i lidem, kteří jsou na volné noze již několik let jako já.

Bc. Pavel Dvořák

tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger
Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel. Školení jako takové pak hodnotím jako nanejvýš přínosné.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka
Ing. Miloš Sonták
Školení patří do kategorie „must have“, bez něj to na začátku nejde… Provede vás začátky podnikání, ušetří desítky hodin bádání co je potřeba zjistit a vyřídit. Velice inspirující je i setkání s dalšími podnikavci a možnost prodiskutovat své podnikaní.

Ing. Miloš Sonták

obchodní analytik v bankovnictví
Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Jan Bien
Školení nezávislého podnikání mě jako podnikatele, jehož veškerý zisk již několik měsíců pochází výhradně z nezávislé činnosti, velmi příjemně překvapilo. V první části zaměřené na obecné nadčasové principy se mi otevřela perspektiva pohledu na své podnikání jako na celoživotní cestu osobního růstu a sebepoznávání, díky kterému mohu přistupovat ke svým denním úspěchům i neúspěchům s větším odstupem a moudrostí. Ve druhé prakticky zaměřené části jsem zjistil, že i většina podvědomě neřešitelných podnikatelských úskalí skrývá své řešení a nové možnosti. Příjemný lidský rozměr dal školení neformální společenský večer ve Valtickém podzemí při dobrém víně s ostatními účastnicemi a účastníky školení. A hlavní město vína, malebné Valtice, se svou tradiční podnikavou pohostinností místních pohodových lidí už jen krásně dokresluje moje příjemné dojmy ze školení. Toto školení, svého druhu jediné v Česku, určitě obohatí každého člověka, který již pracuje takzvaně na volné noze, nebo o této možnosti profesionálního růstu vážně přemýšlí.

Jan Bien

webmistr, poradce a konzultant pro tvorbu prezentačních a obsahových webů
Margareta Vojtková
Víkendové školení ve Valticích bylo skvělé! Výborně zvolená témata, pro mě i po mnoha letech na volné noze úplně nové a zásadní informace. Líbil se mi velký prostor pro vzájemné sdílení a otázky týkající se vlastního podnikání. Robert Vlach přednáší s lehkostí a srozumitelně, obdivuhodný je jeho rozhled i zkušenosti s podnikáním na volné noze. Důležité pro mě bylo pochopení toho, že podnikání nezávislých profesionálů je specifický obor a má svá pravidla. Došlo mi, kde mám ještě mezery v systému a co všechno můžu vylepšit. A dostala jsem spoustu rad a tipů, jak takové změny provést. Moc fajn byly společné debaty a ochutnávání vynikajícího vína ve školním sklípku. Za Valtice děkuji a rozhodně doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Mgr. Ivana Hrubá
Školení bylo skvělé. Koncepce kurzu je tak dobrá, že se líbí nejen úplnému začátečníkovi, ale i těm, kteří už podnikají dlouhá léta. Každý si v tom najde to své. Pro mě to bylo nesmírně inspirativní. Díky semináři jsem se rozhoupala k hodně věcem, které jsem do té doby jen zvažovala. Díky!

Mgr. Ivana Hrubá

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny
Lukáš Dubina
Chtěl bych poděkovat Robertovi i všem zúčastněným za super víkend. Školení bylo určitě přínosné a zároveň jedinečné svou atmosférou a místem konání. Oceňuji Robertovo nasazení a osobní přístup, kdy neváhal odpovídat na všechny dotazy, kterými jsme ho zásobovali. Osobně jsem se dozvěděl mnoho užitečných rad i mimo školící místnost, a to u vína nebo dobrého jídla. Přeji všem úspěšné aplikování nabytých zkušeností a mnoho úspěchů v novém roce.

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce
Nikola Kaplan
Ráda bych se přidala k řadě pozitivních ohlasů na podnikatelské školení. Ač jsem tušila, že bude skvělé, i tak předčilo mé očekávání! Řada skvělých rad, které mě obohatily, plno poznámek (až mě z toho zapisování bolí ruka :) a také super přednášející Robert s pozorným Danem. Odnesla jsem si s sebou plno dojmů a inspirace pro moji práci – díky moc a těším se na další setkání!

Nikola Kaplan

grafická designérka
Mgr. Jana Grohmannová
Školení mě nadchlo. Robert přednášel celé dva dny zajímavě a k věci. Toto doporučení píši cca po dvou měsících a moje nadšení ze školení vůbec nepolevuje, spíš naopak. Musím konstatovat, že praktické rady a tipy, které jsem se od Roberta dozvěděla, opravdu fungují v mé každodenní praxi a výrazně mi ulehčily pracovní život. Navíc si postupem času moc ráda pročítám knihy a články, o kterých jsem se dozvěděla na školení, a sama bych je nejspíš neobjevila.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS