Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 2130 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel. Školení jako takové pak hodnotím jako nanejvýš přínosné.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny a němčiny, lektorka anglického jazyka
Ing. Miloš Sonták
Školení patří do kategorie „must have“, bez něj to na začátku nejde… Provede vás začátky podnikání, ušetří desítky hodin bádání co je potřeba zjistit a vyřídit. Velice inspirující je i setkání s dalšími podnikavci a možnost prodiskutovat své podnikaní.

Ing. Miloš Sonták

obchodní analytik v bankovnictví
Jan Bien
Školení nezávislého podnikání mě jako podnikatele, jehož veškerý zisk již několik měsíců pochází výhradně z nezávislé činnosti, velmi příjemně překvapilo. V první části zaměřené na obecné nadčasové principy se mi otevřela perspektiva pohledu na své podnikání jako na celoživotní cestu osobního růstu a sebepoznávání, díky kterému mohu přistupovat ke svým denním úspěchům i neúspěchům s větším odstupem a moudrostí. Ve druhé prakticky zaměřené části jsem zjistil, že i většina podvědomě neřešitelných podnikatelských úskalí skrývá své řešení a nové možnosti. Příjemný lidský rozměr dal školení neformální společenský večer ve Valtickém podzemí při dobrém víně s ostatními účastnicemi a účastníky školení. A hlavní město vína, malebné Valtice, se svou tradiční podnikavou pohostinností místních pohodových lidí už jen krásně dokresluje moje příjemné dojmy ze školení. Toto školení, svého druhu jediné v Česku, určitě obohatí každého člověka, který již pracuje takzvaně na volné noze, nebo o této možnosti profesionálního růstu vážně přemýšlí.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
Margareta Vojtková
Víkendové školení ve Valticích bylo skvělé! Výborně zvolená témata, pro mě i po mnoha letech na volné noze úplně nové a zásadní informace. Líbil se mi velký prostor pro vzájemné sdílení a otázky týkající se vlastního podnikání. Robert Vlach přednáší s lehkostí a srozumitelně, obdivuhodný je jeho rozhled i zkušenosti s podnikáním na volné noze. Důležité pro mě bylo pochopení toho, že podnikání nezávislých profesionálů je specifický obor a má svá pravidla. Došlo mi, kde mám ještě mezery v systému a co všechno můžu vylepšit. A dostala jsem spoustu rad a tipů, jak takové změny provést. Moc fajn byly společné debaty a ochutnávání vynikajícího vína ve školním sklípku. Za Valtice děkuji a rozhodně doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Mgr. Ivana Hrubá
Školení bylo skvělé. Koncepce kurzu je tak dobrá, že se líbí nejen úplnému začátečníkovi, ale i těm, kteří už podnikají dlouhá léta. Každý si v tom najde to své. Pro mě to bylo nesmírně inspirativní. Díky semináři jsem se rozhoupala k hodně věcem, které jsem do té doby jen zvažovala. Díky!

Mgr. Ivana Hrubá

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny
Lukáš Dubina
Chtěl bych poděkovat Robertovi i všem zúčastněným za super víkend. Školení bylo určitě přínosné a zároveň jedinečné svou atmosférou a místem konání. Oceňuji Robertovo nasazení a osobní přístup, kdy neváhal odpovídat na všechny dotazy, kterými jsme ho zásobovali. Osobně jsem se dozvěděl mnoho užitečných rad i mimo školící místnost, a to u vína nebo dobrého jídla. Přeji všem úspěšné aplikování nabytých zkušeností a mnoho úspěchů v novém roce.

Lukáš Dubina

UX designér se specializací na e-commerce
Nikola Kaplan
Ráda bych se přidala k řadě pozitivních ohlasů na podnikatelské školení. Ač jsem tušila, že bude skvělé, i tak předčilo mé očekávání! Řada skvělých rad, které mě obohatily, plno poznámek (až mě z toho zapisování bolí ruka :) a také super přednášející Robert s pozorným Danem. Odnesla jsem si s sebou plno dojmů a inspirace pro moji práci – díky moc a těším se na další setkání!

Nikola Kaplan

grafická designérka
Mgr. Jana Grohmannová
Školení mě nadchlo. Robert přednášel celé dva dny zajímavě a k věci. Toto doporučení píši cca po dvou měsících a moje nadšení ze školení vůbec nepolevuje, spíš naopak. Musím konstatovat, že praktické rady a tipy, které jsem se od Roberta dozvěděla, opravdu fungují v mé každodenní praxi a výrazně mi ulehčily pracovní život. Navíc si postupem času moc ráda pročítám knihy a články, o kterých jsem se dozvěděla na školení, a sama bych je nejspíš neobjevila.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Ing. Petr Dufek
Školení, kterým jsem prošel, bylo souhrnem zkušeností a rad provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha, který mi již dříve ukázal možnou profesní cestu jak pracovat sám na sebe a podle sebe. Doporučuji toto školení všem lidem, kteří chtějí být svými pány. Kromě celkové filosofie nezávislého podnikání mi připadají nejdůležitější témata jako budování dobrého jména, hospodaření s časem či praktické rady k obchodní spolupráci. A už jen setkání s dalšími profesionály za ten čas a peníze stojí.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
Ing. Jiří Pinkas
Již několik let podnikám a na školení jsem chtěl zjistit, jestli jdu správným směrem. Nejenom že jsem zjistil, že tomu tak je, ale také jsem získal několik výborných tipů, jak mé podnikání zlepšit a posunout dál. K tomu byla ve Valticích super atmosféra a s ostatními účastníky školení jsme si to tam pořádně užili. Děkuji, určitě si to po nějaké době zopakuji :)

Ing. Jiří Pinkas

lektor, programátor a konzultant pro technologie Java
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS