Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 2130 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení nezávislého podnikání mě jako podnikatele, jehož veškerý zisk již několik měsíců pochází výhradně z nezávislé činnosti, velmi příjemně překvapilo. V první části zaměřené na obecné nadčasové principy se mi otevřela perspektiva pohledu na své podnikání jako na celoživotní cestu osobního růstu a sebepoznávání, díky kterému mohu přistupovat ke svým denním úspěchům i neúspěchům s větším odstupem a moudrostí. Ve druhé prakticky zaměřené části jsem zjistil, že i většina podvědomě neřešitelných podnikatelských úskalí skrývá své řešení a nové možnosti. Příjemný lidský rozměr dal školení neformální společenský večer ve Valtickém podzemí při dobrém víně s ostatními účastnicemi a účastníky školení. A hlavní město vína, malebné Valtice, se svou tradiční podnikavou pohostinností místních pohodových lidí už jen krásně dokresluje moje příjemné dojmy ze školení. Toto školení, svého druhu jediné v Česku, určitě obohatí každého člověka, který již pracuje takzvaně na volné noze, nebo o této možnosti profesionálního růstu vážně přemýšlí.

Jan Bien

webový specialista, kodér a webdesignér
Margareta Vojtková
Víkendové školení ve Valticích bylo skvělé! Výborně zvolená témata, pro mě i po mnoha letech na volné noze úplně nové a zásadní informace. Líbil se mi velký prostor pro vzájemné sdílení a otázky týkající se vlastního podnikání. Robert Vlach přednáší s lehkostí a srozumitelně, obdivuhodný je jeho rozhled i zkušenosti s podnikáním na volné noze. Důležité pro mě bylo pochopení toho, že podnikání nezávislých profesionálů je specifický obor a má svá pravidla. Došlo mi, kde mám ještě mezery v systému a co všechno můžu vylepšit. A dostala jsem spoustu rad a tipů, jak takové změny provést. Moc fajn byly společné debaty a ochutnávání vynikajícího vína ve školním sklípku. Za Valtice děkuji a rozhodně doporučuji!

Margareta Vojtková

PR konzultantka, brain-based koučka, dramaturgyně podcastů a lektorka mediální komunikace
Mgr. Ivana Hrubá
Školení bylo skvělé. Koncepce kurzu je tak dobrá, že se líbí nejen úplnému začátečníkovi, ale i těm, kteří už podnikají dlouhá léta. Každý si v tom najde to své. Pro mě to bylo nesmírně inspirativní. Díky semináři jsem se rozhoupala k hodně věcem, které jsem do té doby jen zvažovala. Díky!

Mgr. Ivana Hrubá

překladatelka a lokalizátorka angličtiny, češtiny a španělštiny
Lukáš Dubina
Chtěl bych poděkovat Robertovi i všem zúčastněným za super víkend. Školení bylo určitě přínosné a zároveň jedinečné svou atmosférou a místem konání. Oceňuji Robertovo nasazení a osobní přístup, kdy neváhal odpovídat na všechny dotazy, kterými jsme ho zásobovali. Osobně jsem se dozvěděl mnoho užitečných rad i mimo školící místnost, a to u vína nebo dobrého jídla. Přeji všem úspěšné aplikování nabytých zkušeností a mnoho úspěchů v novém roce.

Lukáš Dubina

UX designér se zaměřením na výkon a uživatelský prožitek
Ráda bych se přidala k řadě pozitivních ohlasů na podnikatelské školení. Ač jsem tušila, že bude skvělé, i tak předčilo mé očekávání! Řada skvělých rad, které mě obohatily, plno poznámek (až mě z toho zapisování bolí ruka :) a také super přednášející Robert s pozorným Danem. Odnesla jsem si s sebou plno dojmů a inspirace pro moji práci – díky moc a těším se na další setkání!

Nikola Kaplan

grafická designérka
Mgr. Jana Grohmannová
Školení mě nadchlo. Robert přednášel celé dva dny zajímavě a k věci. Toto doporučení píši cca po dvou měsících a moje nadšení ze školení vůbec nepolevuje, spíš naopak. Musím konstatovat, že praktické rady a tipy, které jsem se od Roberta dozvěděla, opravdu fungují v mé každodenní praxi a výrazně mi ulehčily pracovní život. Navíc si postupem času moc ráda pročítám knihy a články, o kterých jsem se dozvěděla na školení, a sama bych je nejspíš neobjevila.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Ing. Petr Dufek
Školení, kterým jsem prošel, bylo souhrnem zkušeností a rad provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha, který mi již dříve ukázal možnou profesní cestu jak pracovat sám na sebe a podle sebe. Doporučuji toto školení všem lidem, kteří chtějí být svými pány. Kromě celkové filosofie nezávislého podnikání mi připadají nejdůležitější témata jako budování dobrého jména, hospodaření s časem či praktické rady k obchodní spolupráci. A už jen setkání s dalšími profesionály za ten čas a peníze stojí.

Ing. Petr Dufek

copywriter a překladatel slovinštiny
Ing. Jiří Pinkas
Již několik let podnikám a na školení jsem chtěl zjistit, jestli jdu správným směrem. Nejenom že jsem zjistil, že tomu tak je, ale také jsem získal několik výborných tipů, jak mé podnikání zlepšit a posunout dál. K tomu byla ve Valticích super atmosféra a s ostatními účastníky školení jsme si to tam pořádně užili. Děkuji, určitě si to po nějaké době zopakuji :)

Ing. Jiří Pinkas

lektor, programátor a konzultant pro technologie Java
Mgr. Pavel Kašpar
Školení Roberta Vlacha jsem zprvu bral jako potvrzení, či naopak vyvrácení, zdali se ubírám v podnikání správným směrem. Ukázalo se, že ano i ne. Mnoho rad již využívám a snažím se aplikovat – například ty z blogu Na volné noze. Musím říct, že jsou skutečně účinné a mnohé platné napříč podnikáním. Robertovo školení mi ale dalo mnohem více – velmi cenné rady a tipy, směřování, šíři problematiky přesahující do etiky i zdravého životního stylu, čerstvý vítr do plachet, poznání dalších skvělých lidí s cílem stát na vlastních nohou. Navíc je Robert velmi dobrý řečník a ačkoli jsem na školení přijel nedospaný z návratu z dovolené v brzkých ranních hodinách a vstával jsem značně nerudný s myšlenkou to odpískat (mimochodem už podruhé), byly to dva dny plné energie a nadšení, kterou dokázal přenést a mě tak neuspat. Čili bravo a všem (i skeptikům) vřele doporučuji!

Mgr. Pavel Kašpar

PR konzultant
Mgr. Lucie Peláková
Živnostenský list mám přes 15 let, praxi v oboru mnohaletou — i když, pravda, ne celou dobu na volné noze. Rad pro podnikání je ale plný internet i knihovny, tak proč tedy chodit na školení Roberta Vlacha o podnikání na volné noze? Protože pochopíte, jaký význam má dobré jméno a jak jej budovat, jaký je rozdíl mezi firemním podnikáním a „volnou nohou“ a proč vám rady určené pro podnikání firem nefungují, jak si nastavit podnikatelskou strategii, jak si stanovit cíle a jak sledovat úspěšnost, jak se vyhnout reálným rizikům. Jasně uvidíte, co už jste na cestě za úspěchem udělali správně, co ne a kde máte mezery, které je třeba zaplnit. Odnesete si balík rad a doporučení, podle nichž lze parametry vašeho podnikání na volné noze nastavit tak, abyste směřovali k prosperitě. Není to laciný recept na úspěch a bude vás pravděpodobně čekat hodně práce. Ale nebudete ztrácet čas zbytečnostmi a pochopíte, co je opravdu důležité, pokud chcete být úspěšným nezávislým profesionálem.

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS