Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 30. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 291296 z celkem 296 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Na školení jsem šla s jasným přáním: získat pro svoje podnikatelské začátky informace z reálného světa freelancerů. Robert pro mě představuje seriózního, zkušeného podnikatele. Jsem mu moc vděčná, že je ochoten se o své zkušenosti podělit. Hodně poznatků ze školení jsem využila hned po návratu domů. Děkuju!

Bc. Hana Hrdinová

Přiznám se, na školení jsem dorazila se spánkovým deficitem a i přesto mi ani jednou nespadla hlava a víčka se mi nezavírala. Ruku na srdce, komu se toto občas neděje na poradách, školeních, přednáškách? Toto si myslím mluví za vše, minimálně v mém případě. Školení bylo tak sestavené, tak nabité, že prostě usnout ani „klimbnout“ nešlo! A i když se to v hodnoceních velmi často opakuje, nelze to nenapsat – školení jednoznačně doporučuji! Spousta skvělých tipů, poznatků, doporučení, celková atmosféra, nadstandardní služby včetně neformálního posezení večer a ano, i krásná kytka na stole. Mohla bych toho tolik napsat, ale většina už byla napsána, proto s dovolením odkáži na další doporučení. Pod většinu bych se klidně podepsala. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Jana Laifertová

překladatelka japonštiny
Za 1,5 roku podnikání jsem udělala spoustu chyb. Jak se rozrůstáme, profesionalizujeme. Na semináři zazněla spousta užitečných tipů. Formě a organizaci nelze nic vyčíst, perfektní. Zajímaví lidé, příjemná atmosféra. Děkuji!

Mgr. Petra Doleželová

Školení Podnikání na volné noze bylo velmi pozitivní a naučilo mne spoustu nového. Zejména jak správně jednat se zákazníkem, aby se k výsledku došlo co nejefektivněji a ke spokojenosti obou stran. Jak si správně rozvrhnout čas v podnikání, jak správně určit cenu tak, abych se nepodcenila a ani nepřecenila. A hlavně jsem se seznámila s mnoha freelancery, což mě povzbudilo, že v tom nejsem sama. Navázání spolupráce či probrat pohledy a nesnáze ve stejném oboru, to vše a více mi workshop poskytl. Díky.

Anna Kopková

fotografka
Přechod ze zaměstnání na volnou nohu byl pro mě jako opuštění Matrixu. Svoboda v tom co a jak budu dělat a zároveň velký skok do neznáma. Děkuji Robertovi nejen za perfektně připravené školení, ale především za to, že mi ukázal správný směr v podnikání na volné noze, který bych jinak hledal dlouho a za cenu spousty pádů. Všem, kteří plánují takto podnikat nebo cítí, že by svoje podnikání mohli zlepšit, jej rozhodně doporučuji.

Pavel Veselý

webdesignér
Na volné noze jsem již přes 12 let a na školení jsem šel s tím, že i když se dozvím, byť jen jednu jedinou užitečnou věc, tak to pro mě bude mít smysl. Těch věcí jsem se nakonec dozvěděl celou řadu a získal spoustu užitečných a praktických tipů. Robert ve své osobě, díky komunitě profesionálů, kterou kolem sebe a projektu „Na volné noze“ vytvořil, akumuluje jedinečné know-how a na školení uvádí celou řadu konkrétních příkladů a doporučení z praxe těch nejúspěšnějších. Pokud chcete jít na školení k někomu, kdo radí i těm nejlepším z nejlepších a o podnikání na volné noze u nás toho ví nejvíc, běžte k Robertovi. To, že školení bylo po organizační stránce perfektně připravené, a že Robert je ještě k tomu všemu moc fajn člověk, byly už jenom další bonusy navíc.

Petr Mutinský

podnikatel na volné noze a autor blogu o životě s lehkostí
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS