Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 30. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 291300 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Je to několik hodin, co školení Na volné noze skončilo. „Kubo, napiš to rychle, dokud si ještě plný dojmů,“ zní mi v hlavě. Obava je to zbytečná, školení Na volné noze ve mně bude ještě dlouho rezonovat. Ve zkratce – ano, tohle školení stojí za to! Školení mne provedlo podnikatelskou abecedou od A do Z, poskytlo mi příležitost seznámit se s jinými volnonožci a ubezpečilo mě v tom, že překážky v podnikání na volné noze neřeší pouze mé, izolované já. Robert je skutečný profesionál, pozitivní člověk a výborný školitel. Školení v jeho režii mělo spád i volné chvíle na utřídění myšlenek. Všem začínajícím profesionálním volnonožcům, i teprve rozmýšlejícím se kolegům, vřele doporučuji školení Na volné noze. Převrátilo mé uvažování o volné noze do pozitivní roviny a poskytlo spousty inspirace i nově navázaných přátelsko-podnikatelských kontaktů. Velké díky tobě, Roberte, a také všem, kteří se na projektu Na volné noze podílejí a šíří jej dále!

Jakub Kopáček

Ze školení na volné noze jsem odcházel nadšený, neskutečně mě posunulo v myšlení o mé práci. A hlavně jsem dostal cenné informace, které vám nikdo neřekne. Jsou to informace, díky kterým se člověk vyvaruje takzvané cestě pokus a omyl. Věřím, že díky školení na volné noze ušetřím spoustu času a vynaložených finančních nákladů na zkoušení něčeho, co by nefungovalo nebo bylo zbytečné. Robert je velký sympaťák a dobře se poslouchá, a dokonce i rád poradí na osobní otázky mimo školení. Prezentace rozhodně není nuda a jen chrlení informací, ale sem tam se člověk i pobaví. Školení doporučuju všem co se chtějí ve svém podnikání posunout a překonat stagnaci, takže všem podnikatelům a volnonožcům :)

Jakub Lunga

osobní fitness trenér
Nebyl jsem si zprvu úplně jistý, zda nejít na toto školení až v době, kdy budu opravdu na volné noze a budu potřebovat nakopnout, najít a napravit své dosavadní chyby, inspirovat se k určitým změnám… ale neodkládej věci na zítra! A když už toto školení doporučil i Vojta Hurych, tak nebylo jiné šance. A jsem nesmírně rád, že jsem tak učinil. I když se na volnou nohu chystám až v dalším roce, už nyní vím, co jsem dělal špatně a na co naopak budu muset myslet v budoucnu. Mám úplně plnou hlavu, že po příjezdu domů nevím co dřív! Spousta věcí je tak užitečných, že bych je nejraději aplikoval hned druhý den. Vůbec se nebudu bránit toto školení absolvovat ještě jednou. Tentokrát už se zkušenostmi.

Petr Kotrlík

fotograf
Školení podnikání na volné noze se mi moc líbilo. Problematika podnikání na volné noze je probrána opravdu prakticky, komplexně a k věci. Mám teď spoustu dalších odkazů na užitečné zdroje, kde můžu čerpat další informace. Školení doporučuji každému, kdo chce začít podnikat nebo už i podniká. Každý si v tom najde to své.

David Přikryl

Ing. Kateřina Kalačová
Ještě jednou moc díky za skvělou akci! Zpětně bych ji přirovnala k luxusnímu, středně propečenému hovězímu steaku. Lehce opečený napovrch (příjemné prostředí a skvělý servis), ale uvnitř téměř syrový (realistické informace bez snahy něco lakovat na růžovo). Naplněný skvělými chutěmi (od podnikatelské abecedy přes teoretický základ až po praktické rady a tipy), chutně okořeněný (pestrá směsice účastníků s nejrůznějším zaměřením) a s lákavou oblohou (v podobě bloků expertů, kteří tomu dali tu správnou tečku). Odjela jsem nacpaná k prasknutí. Ale vím, že až tuhle porci informací strávím, posune mě o pořádný kus dál v mé cestě na volnou nohu. Těším se na další chod!

Ing. Kateřina Kalačová

výkonnostní koučka a projektová dotahovačka
Školení mne obohatilo v několika oblastech. Ujistil jsem se, že jdu správnou cestou a řada mých kroků je správná, například příprava na podnikání, budování sítě partnerů, etika. Také jsem si připomněl, že je stále o čem přemýšlet, co zlepšovat či nastartovat úplně jinak, například můj image nezávislého profesionála, včetně vzhledu mého webu. Setkání těch zkušenějších s těmi, kteří teprve začínají, má své kouzlo a mnoho přínosů pro všechny zúčastněné. V neposlední řadě jde o setkání s příjemnými a zajímavými lidmi v krásném prostředí, které dotvořilo atmosféru celé akce. Doporučuji nevynechat a po čase i zopakovat.

Ing. Tibor Kovalský

IT projektový manažer, konzultant, specialista na kvalitu a řízení rizik
Na školení Roberta Vlacha jsem získala jak mnoho konkrétních tipů pro svou práci, tak i nekonkrétní inspirace, které ve mně ještě budou zrát :) Nejvíc však pro mne byla inspirativní Robertova osobnost pojící zkušenosti a úspěch na straně jedné a pokoru na straně druhé. To není běžná kombinace a dodala mi optimismus, že je něco takového možné! Díky.

Mgr. Petra Antonů

Musela jsem obdivovat vysoké nasazení a vstřícnost Roberta Vlacha, autora a lektora školení. Informační okruhy má velmi dobře promyšlené a podložené reflektovanou praxí a příběhy mnohých. Má svou osobní vizi, která je prolnutá v jeho přístupu a práci, a to z celé akce dělá výjimečný zážitek. Sešli jsme se různorodá a velká skupina a pro každého tam bylo něco k upotřebení. Školení mi dalo hodně podnětů k přemýšlení a tipů k další práci na sobě a své profesi. Celkově mě nakoplo a motivovalo. Budu jej dál doporučovat a protože se neustále vyvíjí, určitě si ho za čas zopakuji.

Ing. Arch. Anna Palacká

provozovatelka občanského sdružení Dynama
Na školení nezávislých profesionálů jsem jela s lehkou skepsí. V hlavě se mi totiž už rozpínala myšlenka opustit profesi, kterou dělám už bezmála dvacet let, a poohlédnout se po něčem novém. Robertův přístup ve mě však naopak probudil chuť využít svoje znalosti, nezahodit těžce vydobyté zkušenosti a svou profesi obohatit. Děkuji.

Mgr. Renata Svobodová

Před odjezdem jsem si stanovil dva cíle, které by školení mělo splnit. I když jsem na volné noze už 3 roky, pociťoval jsem potřebu udělat si inventuru svého podnikání. Z tohoto důvodu jsem předpokládal, že získám na školení ucelený přehled, jak směřovat svoje podnikání k úspěchu. Druhý cíl jsem si stanovil, že mi školení pomůže získat další motivaci, jak ve svém podnikaní pokračovat. Musím konstatovat, že školení oba mé cíle splnilo a že jsem navíc dostal přidanou hodnotu v podobě dalšího osobního setkání s majitelem portálu Na volné noze. Velkou výhodu školení vidím v tom, že poskytuje velký prostor k diskuzi, je možné se na všechno zeptat, ověřit si, zda moje současné podnikání nevykazuje chyby, a vyslechnout zkušenosti ostatních účastníků.

Ing. František Honsa

konzultant a programátor SAP
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS