Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 31. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 301307 z celkem 307 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Za 1,5 roku podnikání jsem udělala spoustu chyb. Jak se rozrůstáme, profesionalizujeme. Na semináři zazněla spousta užitečných tipů. Formě a organizaci nelze nic vyčíst, perfektní. Zajímaví lidé, příjemná atmosféra. Děkuji!

Mgr. Petra Doleželová

Školení Podnikání na volné noze bylo velmi pozitivní a naučilo mne spoustu nového. Zejména jak správně jednat se zákazníkem, aby se k výsledku došlo co nejefektivněji a ke spokojenosti obou stran. Jak si správně rozvrhnout čas v podnikání, jak správně určit cenu tak, abych se nepodcenila a ani nepřecenila. A hlavně jsem se seznámila s mnoha freelancery, což mě povzbudilo, že v tom nejsem sama. Navázání spolupráce či probrat pohledy a nesnáze ve stejném oboru, to vše a více mi workshop poskytl. Díky.

Anna Kopková

fotografka
Přechod ze zaměstnání na volnou nohu byl pro mě jako opuštění Matrixu. Svoboda v tom co a jak budu dělat a zároveň velký skok do neznáma. Děkuji Robertovi nejen za perfektně připravené školení, ale především za to, že mi ukázal správný směr v podnikání na volné noze, který bych jinak hledal dlouho a za cenu spousty pádů. Všem, kteří plánují takto podnikat nebo cítí, že by svoje podnikání mohli zlepšit, jej rozhodně doporučuji.

Pavel Veselý

webdesignér
Na volné noze jsem již přes 12 let a na školení jsem šel s tím, že i když se dozvím, byť jen jednu jedinou užitečnou věc, tak to pro mě bude mít smysl. Těch věcí jsem se nakonec dozvěděl celou řadu a získal spoustu užitečných a praktických tipů. Robert ve své osobě, díky komunitě profesionálů, kterou kolem sebe a projektu „Na volné noze“ vytvořil, akumuluje jedinečné know-how a na školení uvádí celou řadu konkrétních příkladů a doporučení z praxe těch nejúspěšnějších. Pokud chcete jít na školení k někomu, kdo radí i těm nejlepším z nejlepších a o podnikání na volné noze u nás toho ví nejvíc, běžte k Robertovi. To, že školení bylo po organizační stránce perfektně připravené, a že Robert je ještě k tomu všemu moc fajn člověk, byly už jenom další bonusy navíc.

Petr Mutinský

podnikatel na volné noze a autor blogu o životě s lehkostí
Renáta Pitrová, DiS.
Školení doporučuji jak lidem, kteří stojí na startovní čáře a začínají podnikat, tak zkušenějším freelancerům. Velkým bonusem k tomuto školení je kniha, ze které se dá dlouhodobě čerpat a také propojení se zajímavými lidmi.

Renáta Pitrová, DiS.

marketingová specialistka se zaměřením na ženy
Víkendový seminář byl pro mě velmi zajímavý. I po 14 letech podnikání v kavárně (3 roky) a realitní kanceláři (12 let) mi pomohl pochopit, jak úspěšní lidé myslí, žijí, podnikají a jak dál v mém podnikání pokročit. Já hlavně přemýšlím, jak co nejlépe zapojit dcery (zatím studentky) do mého podnikání, jak budovat rodinný podnik, ať mám práci i zábavu na dalších 30 let, motivaci vydržet a kancelář rozvíjet. Robert Vlach umí velmi dobře vyprávět o různých tématech, nechá prostor pro diskusi, dobře zvládal poradit a zaujmout všechny věkové kategorie podnikatelů z různých oborů – od studentů, po nás 50+, od zpěvačky přes IT odborníky, fyzioterapeuty po makléře, včetně lidí, co se teprve v životě hledají. Dostali jsme i jeho knihu o podnikání na volné noze, kde se dá znovu podrobně najít odkazy na další literaturu, tabulky, grafy, nic jsme si nemuseli psát, velká pohoda. Mě i překvapilo, jak pěkná velká místnost s občerstvením i obědem byla k dispozici, mají to prostě dobře nastavené ve všech směrech (ty židle jistě časem vymění). Doporučuji všem podnikatelům na volné noze vyrazit na takové školení a předejít zbytečným chybám i vyhoření, stojí to za to.

Eva Lachová

Tereza Kučáková
Na školení jsem se vydala v podstatě záhy po dočtení knihy Na volné noze. Nevěděla jsem, jestli mi vlastně může přinést ještě něco navíc, nad rámec knihy. A ono může! Bylo přímo nabité tipy z praxe, které doplňovaly postřehy účastníků i živá diskuze. Příjemné bylo vystoupení hosta, Michelle Losekoot, která je v mém oboru velkým profíkem. Celý víkend byl inspirativní a kromě poznámek jsem si z něj odnesla také mnoho zajímavých kontaktů. Školení Na volné noze rozhodně doporučuji, ať už jste knihu četli, nebo ne.

Tereza Kučáková

copywriterka
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS