Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 31. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 301310 z celkem 315 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Přiznám se, na školení jsem dorazila se spánkovým deficitem a i přesto mi ani jednou nespadla hlava a víčka se mi nezavírala. Ruku na srdce, komu se toto občas neděje na poradách, školeních, přednáškách? Toto si myslím mluví za vše, minimálně v mém případě. Školení bylo tak sestavené, tak nabité, že prostě usnout ani „klimbnout“ nešlo! A i když se to v hodnoceních velmi často opakuje, nelze to nenapsat – školení jednoznačně doporučuji! Spousta skvělých tipů, poznatků, doporučení, celková atmosféra, nadstandardní služby včetně neformálního posezení večer a ano, i krásná kytka na stole. Mohla bych toho tolik napsat, ale většina už byla napsána, proto s dovolením odkáži na další doporučení. Pod většinu bych se klidně podepsala. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Jana Laifertová

překladatelka japonštiny
Za 1,5 roku podnikání jsem udělala spoustu chyb. Jak se rozrůstáme, profesionalizujeme. Na semináři zazněla spousta užitečných tipů. Formě a organizaci nelze nic vyčíst, perfektní. Zajímaví lidé, příjemná atmosféra. Děkuji!

Mgr. Petra Doleželová

Školení Podnikání na volné noze bylo velmi pozitivní a naučilo mne spoustu nového. Zejména jak správně jednat se zákazníkem, aby se k výsledku došlo co nejefektivněji a ke spokojenosti obou stran. Jak si správně rozvrhnout čas v podnikání, jak správně určit cenu tak, abych se nepodcenila a ani nepřecenila. A hlavně jsem se seznámila s mnoha freelancery, což mě povzbudilo, že v tom nejsem sama. Navázání spolupráce či probrat pohledy a nesnáze ve stejném oboru, to vše a více mi workshop poskytl. Díky.

Anna Kopková

fotografka
Přechod ze zaměstnání na volnou nohu byl pro mě jako opuštění Matrixu. Svoboda v tom co a jak budu dělat a zároveň velký skok do neznáma. Děkuji Robertovi nejen za perfektně připravené školení, ale především za to, že mi ukázal správný směr v podnikání na volné noze, který bych jinak hledal dlouho a za cenu spousty pádů. Všem, kteří plánují takto podnikat nebo cítí, že by svoje podnikání mohli zlepšit, jej rozhodně doporučuji.

Pavel Veselý

webdesignér
Na volné noze jsem již přes 12 let a na školení jsem šel s tím, že i když se dozvím, byť jen jednu jedinou užitečnou věc, tak to pro mě bude mít smysl. Těch věcí jsem se nakonec dozvěděl celou řadu a získal spoustu užitečných a praktických tipů. Robert ve své osobě, díky komunitě profesionálů, kterou kolem sebe a projektu „Na volné noze“ vytvořil, akumuluje jedinečné know-how a na školení uvádí celou řadu konkrétních příkladů a doporučení z praxe těch nejúspěšnějších. Pokud chcete jít na školení k někomu, kdo radí i těm nejlepším z nejlepších a o podnikání na volné noze u nás toho ví nejvíc, běžte k Robertovi. To, že školení bylo po organizační stránce perfektně připravené, a že Robert je ještě k tomu všemu moc fajn člověk, byly už jenom další bonusy navíc.

Petr Mutinský

podnikatel na volné noze a autor blogu o životě s lehkostí
Víkendový seminář byl pro mě velmi zajímavý. I po 14 letech podnikání v kavárně (3 roky) a realitní kanceláři (12 let) mi pomohl pochopit, jak úspěšní lidé myslí, žijí, podnikají a jak dál v mém podnikání pokročit. Já hlavně přemýšlím, jak co nejlépe zapojit dcery (zatím studentky) do mého podnikání, jak budovat rodinný podnik, ať mám práci i zábavu na dalších 30 let, motivaci vydržet a kancelář rozvíjet. Robert Vlach umí velmi dobře vyprávět o různých tématech, nechá prostor pro diskusi, dobře zvládal poradit a zaujmout všechny věkové kategorie podnikatelů z různých oborů – od studentů, po nás 50+, od zpěvačky přes IT odborníky, fyzioterapeuty po makléře, včetně lidí, co se teprve v životě hledají. Dostali jsme i jeho knihu o podnikání na volné noze, kde se dá znovu podrobně najít odkazy na další literaturu, tabulky, grafy, nic jsme si nemuseli psát, velká pohoda. Mě i překvapilo, jak pěkná velká místnost s občerstvením i obědem byla k dispozici, mají to prostě dobře nastavené ve všech směrech (ty židle jistě časem vymění). Doporučuji všem podnikatelům na volné noze vyrazit na takové školení a předejít zbytečným chybám i vyhoření, stojí to za to.

Eva Lachová

Školení podnikání na volné noze hodnotím s více než půlročním odstupem. Absolvoval jsem ho ještě před začátkem podnikání a všem vřele doporučuji! Proč? Vyhnul jsem se díky němu většině začátečnických chyb. Netápal jsem při domlouvání prvních zakázek. Dozvěděl jsem se, jaké nástroje pro osobní produktivitu jsou k dispozici. Ale za nejdůležitější považuji kontakt s komunitou kolem serveru Na volné noze, kde pravidelně nacházím inspiraci a motivaci do další práce. Robertovo školení považuji za jednu ze svých nejlepších investic. Děkuji!

Vojtěch Drda

projektový manažer
Miluju školení, která mi pomáhají otvírat zavřené boxíky v mé hlavě. A školení Na volné noze bylo přesně jedno z nich! Nejenže jsem se dozvěděla spoustu podstatných a zajímavých informací o tom, jak jako freelancer efektivně fungovat, ale hlavně mě inspirovalo k tomu, jak mé nápady ještě více rozvinout a nedržet se ve svých ambicích nutně jen při zdi. Robert byl navíc neskutečně energický a pozitivní. A myslím, že nejednoho z nás nadchl pro to, abychom svým nápadům věřili, přestože podnikání přináší nejednu překážku.

Hana Jadavan

Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Nechci jen opakovat chválu, kterou školení v hodnoceních získává – je bezpochyby naprosto profesionálně připravené, informačně nesmírně bohaté a zároveň také velmi poutavé a živé. Chci vyzdvihnout dva aspekty, které se mnou ještě po týdnu od školení velmi intenzivně zůstávají. Jednak pocit, a pardon za jednoduchou metaforu – jako by do základů, na kterých moje snahy podnikat stojí, přibylo nejen o trochu více betonu, ale rovnou betonu vyztuženého železnou konstrukcí. Všechny ty souhrnné informace, tipy na knihy (Art of War jsem dočetla hned v neděli, další dvě knihy z mnoha doporučených už mám rozečtené…) a sdílené zkušenosti jsou prostě jasně strukturovaný fundament, na kterém mohu stavět dále a věřím, že i s mnohem větším rozletem, než jsem si kdy dokázala sama představit. A druhá věc – pro mne asi ještě důležitější – se týká přístupu, se kterým se Robert k podnikání věnuje. Freelancing v jeho pojetí není jen otázkou profesionality a přesvědčivé vize, ale také etiky a osobní cti, se kterou člověk uskutečňuje své cíle a sny. Toto školení tak neposkytuje jen zásadní pomoc jednotlivcům, kteří se vydali na volnou nohou, ale bez nadsázky věřím, že předáváním freelancerského étosu významně přispívá i ke kultivaci podnikatelského prostředí v naší zemi.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka prezentačních, výukových a komunikačních dovedností
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS