Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 31. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 301310 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Milý Roberte, chci Ti poděkovat za školení pro podnikatele. Tvé znalosti, zkušenosti, nápady a doporučení jsou pro mě velkou inspirací pro můj podnikatelský projekt. Tvé nadšení, zápal a profesionalita okořeněná lidskostí a vnímavostí je skvělým mixem pro každého, kdo chce nezávisle a kreativně tvořit. Cítím, že povyšuješ podnikání na umění, na umění, které sytí život. Držím pěsti!

Ing. Mgr. Kamila Hasik

poradkyně a lektorka pro Feng Shui
Má pozice, se kterou jsem šel na školení, se lišila od většiny ostatních (mnoho z nich si podobným procesem prošlo již dříve). Měl jsem svou jistou, solidní práci jako řadový zaměstnanec a hodlal jsem zjistit, jestli je pro mě reálná možnost tuto jistotu opustit a přesunout se do oboru, ve kterém mě práce opravdu naplňuje a pro který mám sice předpoklady, ale zatím minimum přímých pracovních zkušeností. A hlavně, jestli s tímto krokem přistoupit zároveň i ke změně ze zaměstnance na nezávislého profesionála. Co jsem tak vysledoval ve svém okolí, okolo práce na volné noze se často vyskytovaly dva extrémy. Jeden jí vnímal jako ráj, ale své sny nepodkládal praktickými postupy, druhý se snažil ten první extrém zadupat do země, nahrazoval růžové brýle černými a připravoval lidi na nehezkou dřinu. Robert Vlach se pohybuje někde mezi nimi, a to s ladností levharta. Přináší spoustu užitečných praktických rad, ale nenechá člověka zavalit pod jejich tíhou, protože i přes všechnu tu složitost přichází v pravou chvíli s povzbuzením a nadějí. Navíc i jeho hodnoty, se kterými do podnikání vstupuje, jsou velmi inspirující. Člověk tak odchází s tím, že to nejspíš bude ta dřina, ale že i dřina přece může být hezká, když má pro vás smysl. Já osobně jsem na začátku, ale díky školení vím, že to nevzdám a půjdu dál, protože pro mě to onen smysl má. Zatím spoustu věcí nevyužiji, ale cítím jejich praktičnost a vím, že ve správný okamžik se opět vynoří. Navíc jsem na školení poznal, jak je práce na volné noze plná skvělých a zajímavých lidí. A kdo by se nechtěl stát umělcem vlastního života a mít při tom takové lidi po boku?

Jiří Nováček

Toto školení bylo jedním slovem ÚŽASNÉ. Daleko předčilo má očekávání. Potřebovala jsem zjistit, jak být volnonožcem, který neplýtvá časem a dokáže ho efektivně využít. Po tomto školení už vím, jak na to. Bude to hodně práce, ale věřím, že to přinese ovoce. Skutečně mě to nakoplo a navíc jsem tam našla spoustu lidí, se kterými si mám co říct a případně s nimi mohu navázat spolupráci. Vřele doporučuji!

Markéta Menčíková

Na školení jsem šla s jasným přáním: získat pro svoje podnikatelské začátky informace z reálného světa freelancerů. Robert pro mě představuje seriózního, zkušeného podnikatele. Jsem mu moc vděčná, že je ochoten se o své zkušenosti podělit. Hodně poznatků ze školení jsem využila hned po návratu domů. Děkuju!

Bc. Hana Hrdinová

Přiznám se, na školení jsem dorazila se spánkovým deficitem a i přesto mi ani jednou nespadla hlava a víčka se mi nezavírala. Ruku na srdce, komu se toto občas neděje na poradách, školeních, přednáškách? Toto si myslím mluví za vše, minimálně v mém případě. Školení bylo tak sestavené, tak nabité, že prostě usnout ani „klimbnout“ nešlo! A i když se to v hodnoceních velmi často opakuje, nelze to nenapsat – školení jednoznačně doporučuji! Spousta skvělých tipů, poznatků, doporučení, celková atmosféra, nadstandardní služby včetně neformálního posezení večer a ano, i krásná kytka na stole. Mohla bych toho tolik napsat, ale většina už byla napsána, proto s dovolením odkáži na další doporučení. Pod většinu bych se klidně podepsala. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Jana Laifertová

překladatelka japonštiny
Za 1,5 roku podnikání jsem udělala spoustu chyb. Jak se rozrůstáme, profesionalizujeme. Na semináři zazněla spousta užitečných tipů. Formě a organizaci nelze nic vyčíst, perfektní. Zajímaví lidé, příjemná atmosféra. Děkuji!

Mgr. Petra Doleželová

Školení Podnikání na volné noze bylo velmi pozitivní a naučilo mne spoustu nového. Zejména jak správně jednat se zákazníkem, aby se k výsledku došlo co nejefektivněji a ke spokojenosti obou stran. Jak si správně rozvrhnout čas v podnikání, jak správně určit cenu tak, abych se nepodcenila a ani nepřecenila. A hlavně jsem se seznámila s mnoha freelancery, což mě povzbudilo, že v tom nejsem sama. Navázání spolupráce či probrat pohledy a nesnáze ve stejném oboru, to vše a více mi workshop poskytl. Díky.

Anna Kopková

fotografka
Přechod ze zaměstnání na volnou nohu byl pro mě jako opuštění Matrixu. Svoboda v tom co a jak budu dělat a zároveň velký skok do neznáma. Děkuji Robertovi nejen za perfektně připravené školení, ale především za to, že mi ukázal správný směr v podnikání na volné noze, který bych jinak hledal dlouho a za cenu spousty pádů. Všem, kteří plánují takto podnikat nebo cítí, že by svoje podnikání mohli zlepšit, jej rozhodně doporučuji.

Pavel Veselý

webdesignér
Na volné noze jsem již přes 12 let a na školení jsem šel s tím, že i když se dozvím, byť jen jednu jedinou užitečnou věc, tak to pro mě bude mít smysl. Těch věcí jsem se nakonec dozvěděl celou řadu a získal spoustu užitečných a praktických tipů. Robert ve své osobě, díky komunitě profesionálů, kterou kolem sebe a projektu „Na volné noze“ vytvořil, akumuluje jedinečné know-how a na školení uvádí celou řadu konkrétních příkladů a doporučení z praxe těch nejúspěšnějších. Pokud chcete jít na školení k někomu, kdo radí i těm nejlepším z nejlepších a o podnikání na volné noze u nás toho ví nejvíc, běžte k Robertovi. To, že školení bylo po organizační stránce perfektně připravené, a že Robert je ještě k tomu všemu moc fajn člověk, byly už jenom další bonusy navíc.

Petr Mutinský

podnikatel na volné noze a autor blogu o životě s lehkostí
Víkendový seminář byl pro mě velmi zajímavý. I po 14 letech podnikání v kavárně (3 roky) a realitní kanceláři (12 let) mi pomohl pochopit, jak úspěšní lidé myslí, žijí, podnikají a jak dál v mém podnikání pokročit. Já hlavně přemýšlím, jak co nejlépe zapojit dcery (zatím studentky) do mého podnikání, jak budovat rodinný podnik, ať mám práci i zábavu na dalších 30 let, motivaci vydržet a kancelář rozvíjet. Robert Vlach umí velmi dobře vyprávět o různých tématech, nechá prostor pro diskusi, dobře zvládal poradit a zaujmout všechny věkové kategorie podnikatelů z různých oborů – od studentů, po nás 50+, od zpěvačky přes IT odborníky, fyzioterapeuty po makléře, včetně lidí, co se teprve v životě hledají. Dostali jsme i jeho knihu o podnikání na volné noze, kde se dá znovu podrobně najít odkazy na další literaturu, tabulky, grafy, nic jsme si nemuseli psát, velká pohoda. Mě i překvapilo, jak pěkná velká místnost s občerstvením i obědem byla k dispozici, mají to prostě dobře nastavené ve všech směrech (ty židle jistě časem vymění). Doporučuji všem podnikatelům na volné noze vyrazit na takové školení a předejít zbytečným chybám i vyhoření, stojí to za to.

Eva Lachová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS