Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 32. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 311317 z celkem 317 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Miluju školení, která mi pomáhají otvírat zavřené boxíky v mé hlavě. A školení Na volné noze bylo přesně jedno z nich! Nejenže jsem se dozvěděla spoustu podstatných a zajímavých informací o tom, jak jako freelancer efektivně fungovat, ale hlavně mě inspirovalo k tomu, jak mé nápady ještě více rozvinout a nedržet se ve svých ambicích nutně jen při zdi. Robert byl navíc neskutečně energický a pozitivní. A myslím, že nejednoho z nás nadchl pro to, abychom svým nápadům věřili, přestože podnikání přináší nejednu překážku.

Hana Jadavan

Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Nechci jen opakovat chválu, kterou školení v hodnoceních získává – je bezpochyby naprosto profesionálně připravené, informačně nesmírně bohaté a zároveň také velmi poutavé a živé. Chci vyzdvihnout dva aspekty, které se mnou ještě po týdnu od školení velmi intenzivně zůstávají. Jednak pocit, a pardon za jednoduchou metaforu – jako by do základů, na kterých moje snahy podnikat stojí, přibylo nejen o trochu více betonu, ale rovnou betonu vyztuženého železnou konstrukcí. Všechny ty souhrnné informace, tipy na knihy (Art of War jsem dočetla hned v neděli, další dvě knihy z mnoha doporučených už mám rozečtené…) a sdílené zkušenosti jsou prostě jasně strukturovaný fundament, na kterém mohu stavět dále a věřím, že i s mnohem větším rozletem, než jsem si kdy dokázala sama představit. A druhá věc – pro mne asi ještě důležitější – se týká přístupu, se kterým se Robert k podnikání věnuje. Freelancing v jeho pojetí není jen otázkou profesionality a přesvědčivé vize, ale také etiky a osobní cti, se kterou člověk uskutečňuje své cíle a sny. Toto školení tak neposkytuje jen zásadní pomoc jednotlivcům, kteří se vydali na volnou nohou, ale bez nadsázky věřím, že předáváním freelancerského étosu významně přispívá i ke kultivaci podnikatelského prostředí v naší zemi.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka prezentačních, výukových a komunikačních dovedností
Školení, kterého jsem se zúčastnila během jednoho slunečného březnového víkendu ve Valticích, bylo jedním slovem inspirující, a to v celé šíři tohoto slova. Inspirující byly nejen zkušenosti Roberta Vlacha, ale i on sám, jeho vystupování, přístup k ostatním, pozitivní nálada, profesionalita, pohotovost, neuvěřitelný rozhled. V neposlední řadě bylo inspirující i setkání se všemi ostatními účastníky školení, pestrost osobností a jejich příběhů. Jelikož školení hodnotím s měsíčním odstupem a nejsem zatížena bezprostředními emocemi, mohu s upřímností sobě vlastní potvrdit, že dopady jsou v mém případě dlouhotrvající. Začínám postupně praktikovat některá doporučení, ať už jde o organizaci práce nebo přístup ke klientům apod. Další kroky v oblasti vlastní prezentace a účasti v profesních sdruženích připravuji. Roberta jsem poznala díky jeho čtenářskému blogu Co čtu, kde jsem našla zajímavé tituly, řadu knižních tipů přidal i během školení (výborná je například kniha Restart). Věřím, že „knihy jsou němí učitelé,“ slovy jednoho římského spisovatele. Školení bych doporučila všem lidem, kteří dělají svou práci rádi, jsou přesvědčeni o tom, že ji chtějí dělat i nadále, a zároveň touží posunout se ve své profesní dráze dál. Jak říkal Tomáš Baťa: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Ing. Eliška Sýkorová

Robertovo dvoudenní školení pro mě bylo velmi přínosné, akční a inspirující pro další práci. Ze školení jsem si hodně odnesla, teď to jen uvést do praxe :) Bylo to super, moc děkuji a doporučuji všem, kteří jsou na startu nebo už v rozjetém procesu svého podnikání!

Ing. Dana Sýkorová

Dokonalý mix logicky navazujících informací. Poutavé příklady a příběhy z praxe v dokonalém mixu. Vše použitelné nejen pro volnonožce, ale i pro korporátní zaměstnance. Perfektní zázemí Paralelní polis a catering. Velmi příjemná atmosféra. Profi přístup všech zúčastněných, zejména Roberta, Elišky a Luboše. Děkuji.

Ing. Jakub Vlčák

Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS