Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 32. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 311315 z celkem 315 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení, kterého jsem se zúčastnila během jednoho slunečného březnového víkendu ve Valticích, bylo jedním slovem inspirující, a to v celé šíři tohoto slova. Inspirující byly nejen zkušenosti Roberta Vlacha, ale i on sám, jeho vystupování, přístup k ostatním, pozitivní nálada, profesionalita, pohotovost, neuvěřitelný rozhled. V neposlední řadě bylo inspirující i setkání se všemi ostatními účastníky školení, pestrost osobností a jejich příběhů. Jelikož školení hodnotím s měsíčním odstupem a nejsem zatížena bezprostředními emocemi, mohu s upřímností sobě vlastní potvrdit, že dopady jsou v mém případě dlouhotrvající. Začínám postupně praktikovat některá doporučení, ať už jde o organizaci práce nebo přístup ke klientům apod. Další kroky v oblasti vlastní prezentace a účasti v profesních sdruženích připravuji. Roberta jsem poznala díky jeho čtenářskému blogu Co čtu, kde jsem našla zajímavé tituly, řadu knižních tipů přidal i během školení (výborná je například kniha Restart). Věřím, že „knihy jsou němí učitelé,“ slovy jednoho římského spisovatele. Školení bych doporučila všem lidem, kteří dělají svou práci rádi, jsou přesvědčeni o tom, že ji chtějí dělat i nadále, a zároveň touží posunout se ve své profesní dráze dál. Jak říkal Tomáš Baťa: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Ing. Eliška Sýkorová

Robertovo dvoudenní školení pro mě bylo velmi přínosné, akční a inspirující pro další práci. Ze školení jsem si hodně odnesla, teď to jen uvést do praxe :) Bylo to super, moc děkuji a doporučuji všem, kteří jsou na startu nebo už v rozjetém procesu svého podnikání!

Ing. Dana Sýkorová

Dokonalý mix logicky navazujících informací. Poutavé příklady a příběhy z praxe v dokonalém mixu. Vše použitelné nejen pro volnonožce, ale i pro korporátní zaměstnance. Perfektní zázemí Paralelní polis a catering. Velmi příjemná atmosféra. Profi přístup všech zúčastněných, zejména Roberta, Elišky a Luboše. Děkuji.

Ing. Jakub Vlčák

Robert je prostě Expert :) Moc děkuji za tvé nadšení, energii, znalosti, píli, radost a drive! Je úžasné strávit víkend s tolika nadšenci, kteří hltali stejně jako já tvou profesionalitu a nadšení. Moc si toho vážím a taky děkuji sobě, že jsem neprokrastinovala a šla do toho, stálo to za víc než umím říct.

Kamila Filípková

Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS