Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 32. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 311320 z celkem 339 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Na volné noze jsem již přes 12 let a na školení jsem šel s tím, že i když se dozvím, byť jen jednu jedinou užitečnou věc, tak to pro mě bude mít smysl. Těch věcí jsem se nakonec dozvěděl celou řadu a získal spoustu užitečných a praktických tipů. Robert ve své osobě, díky komunitě profesionálů, kterou kolem sebe a projektu „Na volné noze“ vytvořil, akumuluje jedinečné know-how a na školení uvádí celou řadu konkrétních příkladů a doporučení z praxe těch nejúspěšnějších. Pokud chcete jít na školení k někomu, kdo radí i těm nejlepším z nejlepších a o podnikání na volné noze u nás toho ví nejvíc, běžte k Robertovi. To, že školení bylo po organizační stránce perfektně připravené, a že Robert je ještě k tomu všemu moc fajn člověk, byly už jenom další bonusy navíc.

Petr Mutinský

podnikatel na volné noze a autor blogu o životě s lehkostí
Víkendový seminář byl pro mě velmi zajímavý. I po 14 letech podnikání v kavárně (3 roky) a realitní kanceláři (12 let) mi pomohl pochopit, jak úspěšní lidé myslí, žijí, podnikají a jak dál v mém podnikání pokročit. Já hlavně přemýšlím, jak co nejlépe zapojit dcery (zatím studentky) do mého podnikání, jak budovat rodinný podnik, ať mám práci i zábavu na dalších 30 let, motivaci vydržet a kancelář rozvíjet. Robert Vlach umí velmi dobře vyprávět o různých tématech, nechá prostor pro diskusi, dobře zvládal poradit a zaujmout všechny věkové kategorie podnikatelů z různých oborů – od studentů, po nás 50+, od zpěvačky přes IT odborníky, fyzioterapeuty po makléře, včetně lidí, co se teprve v životě hledají. Dostali jsme i jeho knihu o podnikání na volné noze, kde se dá znovu podrobně najít odkazy na další literaturu, tabulky, grafy, nic jsme si nemuseli psát, velká pohoda. Mě i překvapilo, jak pěkná velká místnost s občerstvením i obědem byla k dispozici, mají to prostě dobře nastavené ve všech směrech (ty židle jistě časem vymění). Doporučuji všem podnikatelům na volné noze vyrazit na takové školení a předejít zbytečným chybám i vyhoření, stojí to za to.

Eva Lachová

Ing. Vojtěch Drda
Školení podnikání na volné noze hodnotím s více než půlročním odstupem. Absolvoval jsem ho ještě před začátkem podnikání a všem vřele doporučuji! Proč? Vyhnul jsem se díky němu většině začátečnických chyb. Netápal jsem při domlouvání prvních zakázek. Dozvěděl jsem se, jaké nástroje pro osobní produktivitu jsou k dispozici. Ale za nejdůležitější považuji kontakt s komunitou kolem serveru Na volné noze, kde pravidelně nacházím inspiraci a motivaci do další práce. Robertovo školení považuji za jednu ze svých nejlepších investic. Děkuji!

Ing. Vojtěch Drda

konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Make (dříve Integromat)
Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Nechci jen opakovat chválu, kterou školení v hodnoceních získává – je bezpochyby naprosto profesionálně připravené, informačně nesmírně bohaté a zároveň také velmi poutavé a živé. Chci vyzdvihnout dva aspekty, které se mnou ještě po týdnu od školení velmi intenzivně zůstávají. Jednak pocit, a pardon za jednoduchou metaforu – jako by do základů, na kterých moje snahy podnikat stojí, přibylo nejen o trochu více betonu, ale rovnou betonu vyztuženého železnou konstrukcí. Všechny ty souhrnné informace, tipy na knihy (Art of War jsem dočetla hned v neděli, další dvě knihy z mnoha doporučených už mám rozečtené…) a sdílené zkušenosti jsou prostě jasně strukturovaný fundament, na kterém mohu stavět dále a věřím, že i s mnohem větším rozletem, než jsem si kdy dokázala sama představit. A druhá věc – pro mne asi ještě důležitější – se týká přístupu, se kterým se Robert k podnikání věnuje. Freelancing v jeho pojetí není jen otázkou profesionality a přesvědčivé vize, ale také etiky a osobní cti, se kterou člověk uskutečňuje své cíle a sny. Toto školení tak neposkytuje jen zásadní pomoc jednotlivcům, kteří se vydali na volnou nohou, ale bez nadsázky věřím, že předáváním freelancerského étosu významně přispívá i ke kultivaci podnikatelského prostředí v naší zemi.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka prezentačních, výukových a komunikačních dovedností
Školení, kterého jsem se zúčastnila během jednoho slunečného březnového víkendu ve Valticích, bylo jedním slovem inspirující, a to v celé šíři tohoto slova. Inspirující byly nejen zkušenosti Roberta Vlacha, ale i on sám, jeho vystupování, přístup k ostatním, pozitivní nálada, profesionalita, pohotovost, neuvěřitelný rozhled. V neposlední řadě bylo inspirující i setkání se všemi ostatními účastníky školení, pestrost osobností a jejich příběhů. Jelikož školení hodnotím s měsíčním odstupem a nejsem zatížena bezprostředními emocemi, mohu s upřímností sobě vlastní potvrdit, že dopady jsou v mém případě dlouhotrvající. Začínám postupně praktikovat některá doporučení, ať už jde o organizaci práce nebo přístup ke klientům apod. Další kroky v oblasti vlastní prezentace a účasti v profesních sdruženích připravuji. Roberta jsem poznala díky jeho čtenářskému blogu Co čtu, kde jsem našla zajímavé tituly, řadu knižních tipů přidal i během školení (výborná je například kniha Restart). Věřím, že „knihy jsou němí učitelé,“ slovy jednoho římského spisovatele. Školení bych doporučila všem lidem, kteří dělají svou práci rádi, jsou přesvědčeni o tom, že ji chtějí dělat i nadále, a zároveň touží posunout se ve své profesní dráze dál. Jak říkal Tomáš Baťa: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Ing. Eliška Sýkorová

Robertovo dvoudenní školení pro mě bylo velmi přínosné, akční a inspirující pro další práci. Ze školení jsem si hodně odnesla, teď to jen uvést do praxe :) Bylo to super, moc děkuji a doporučuji všem, kteří jsou na startu nebo už v rozjetém procesu svého podnikání!

Ing. Dana Sýkorová

Dokonalý mix logicky navazujících informací. Poutavé příklady a příběhy z praxe v dokonalém mixu. Vše použitelné nejen pro volnonožce, ale i pro korporátní zaměstnance. Perfektní zázemí Paralelní polis a catering. Velmi příjemná atmosféra. Profi přístup všech zúčastněných, zejména Roberta, Elišky a Luboše. Děkuji.

Ing. Jakub Vlčák

Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Školení rozhodně doporučuji. Začátečníkům otevře oči a i profíky postrčí tam, kde by je to nenapadlo. Roberte díky!

Kamil Podhorný

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS